opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eko-Okna

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 9781 ocen
Opinie(19293)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(19293)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Facebook

O firmie

Kariera

Kontakt

Facebook

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kornice
  • Pietrowice Wielkie
  • Cyprzanów
  • Pawłów
  • Żerdziny
  • Lekartów
  • Maków
  • Samborowice
  • Tłustomosty
  • Gródczanki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Eko Okna S.A.
Kornice - Eko Okna
Racibórz - EKO-OKNA SP. Z.O.O.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kornice
  4. /
  5. Opinie o Eko-Okna S.A.

Opinie

Opinie o Eko-Okna Kornice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 105
    • 106
    • 107
    • …
    • 166

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eko-Okna S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Aga

    26.01.2022 08:16

    Kandydat

    Jak wygląda mniej więcej praca na stanowisku pakowacz na linii ? Dobre są zarobki
    ReviewUserIcon
    Mario88

    26.01.2022 02:31

    Były pracownik

    Witam chciałem zapytać jak wyglądają szansę na przyjęcie byłych pracowników pracowałem wcześniej w firmie w eko około rok lecz z prywatnych przyczyn musiałem się zwolnić.
    ReviewUserIcon
    Serio

    26.01.2022 06:53

    Pracownik

    Poważnie pytasz o to na forum??? Człowieku zadzwoń do kadr, tam Ci wszystko powiedzą
    ReviewUserIcon
    Marek

    25.01.2022 10:04

    Pracownik

    A na spawalni mamy wirusa. Są już na kwarantannie. I jakoś nikt nie każe iść na kwarantannę.. Mimo że wszyscy mieli kontakt z zakażonymi. I kto mi powie że nie zdrowie w firmie jest ważne?
    ReviewUserIcon
    Fygk

    26.01.2022 01:11

    Pracownik

    Skąd sanepid ma wiedzieć kto z kim pracuje. Pracodawca może takie informacje przekazać
    ReviewUserIcon
    Taki se

    26.01.2022 06:27

    Pracownik

    Nie przesadzaj panikarzu. Po co zdrowe osoby zamykać na kwarantannie? To i tak nic nie daje a jak masz sie zarazić to i tak gdzieś to złapiesz
    ReviewUserIcon
    Nowy

    25.01.2022 12:58

    Kandydat

    Czy warto się zatrudniać w eko oknach? Czy soboty i niedziele są wymuszane do pracy? Wiem że jeśli pracujesz i nie interesują cię plotki i obijanie się w pracy to raczej jest ok i jak zarobki? Proszę o sensowna odpowiedź dzieki
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany praca

    24.01.2022 09:04

    Kandydat

    Witam jak wyglada praca montera ?? I ile można zarobić na początku ??
    ReviewUserIcon
    Życzliwy

    24.01.2022 15:39

    Pracownik

    Praca na montażu wygląda doskonale, pod warunkiem że umie się montować no i tynkować..
    ReviewUserIcon
    Adam

    23.01.2022 13:28

    Inne

    Witam sprawie pracy jako Pakowacz . Jakie są zarobki
    ReviewUserIcon
    Nrvermind

    22.01.2022 13:38

    Kandydat

    Dzień dobry, chciałam zapytać ile zarabia się (na rękę) będąc pracownikiem w gastronomii na kuchni w eko oknach? Są normalnie trzy zmiany? Soboty i niedziele również? Bardzo proszę o jakieś informacje.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    10.01.2022 15:22

    Kandydat

    Witam was wszystkich. Mam takie pytanie i będę wdzięczny za odpowiedź. Czy w eko okna można pracować soboty i niedziele ? Czy tylko soboty. Pozdrawiam serdecznie
    ReviewUserIcon
    Śmieszek

    21.01.2022 11:50

    Pracownik

    To ty chyba w innych eko okna pracujesz dzbanie :D 300 zł za 2 zmianę w sobotę i niedzielę oraz święta. Reszta 150. I jest to KASA PLUS DZIEN WOLNY DO WYBRANIA!
    ReviewUserIcon
    Bonbon

    21.01.2022 18:48

    Pracownik

    A ten dzień wolny to chyba Ci płacą? Czy bezpłatny lol
    ReviewUserIcon
    Alvaro

    16.01.2022 13:49

    Pracownik

    Jak głosi reklama 3500 brutto podstawy to daje 2500 zł netto to raczej żart za (usunięte przez administratora)jak (usunięte przez administratora) na Lini montując zawiasy. Jak ktoś ma rozum to znajdzie lepsze oferty pracy.
    ReviewUserIcon
    Twoje

    20.01.2022 07:53

    Były pracownik

    Jak nie mają większych ambicji, starcza im na podstawowe "wyżywienie" , alko, fajki, narkotyki to co będą marudzić. Taka prawda o tej firmie... Czy jesteś porządny, czy zwykły (usunięte przez administratora) czy głupi czy mądry ; czy leniwy czy pracowity i tak jesteś wrzucony do jednego wora, a czasami nawet jeśli jesteś po tej lepszej stronie to masz gorzej. Temu jak tam pracowałem to żałowałem że nie udawałem (usunięte przez administratora) Machał bym wkrętarka 8 godzin i zwinął bym taki sam hajs jak ten ambitny... Na szczęście to już przeszłość
    ReviewUserIcon
    o. o

    20.01.2022 11:37

    Kandydat

    no tak zawsze możesz pracować 12h dziennie przez 30 dni i też zarobisz
    ReviewUserIcon
    Janek

    20.01.2022 03:18

    Inne

    A 3 mln ukraińców czeka u siebie na możliwość pracy w polszy
    ReviewUserIcon
    robota

    16.01.2022 18:31

    Były pracownik

    co tam ludziki słychać? Dyr transportu na wypowiedzeniu, MM tak jak przyszedł tak odszedł... Ziemia zakupiona, obietnice zrobione - zakładów nie będzie ...
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    19.01.2022 04:02

    Pracownik

    Ja nadal czekam na moje Eko osiedle xD
    ReviewUserIcon
    Najgorszy tluk

    18.01.2022 11:30

    Inne

    O ile ta firma przetrwa czasy covidowe to przyszłość dla pracowników będzie inna za sprawą wdrażanych technologii.
    ReviewUserIcon
    Najgorszy

    18.01.2022 09:23

    Inne

    Te podwyżki to i tak będzie mało bo inflacja zeżre wszystko a potem pozostanie tylko pieniążek elektroniczny .
    ReviewUserIcon
    Tluk

    17.01.2022 10:00

    Inne

    3500 to 2500 na rękę to nawet wstawać się nie chce
    ReviewUserIcon
    PODWYŻKI

    13.01.2022 22:43

    Pracownik

    Ja mam pytanie bo w kadrach nie uzyskalam.odp. co z podwyzkami inflacyjnymi dla pracowników z 3 letnim stażem w pracy. Zawsze było info w styczniu, czy naprawdę nie można docenić starszych pracowników np 8% procentowa inflacyjna podwyzka. Czemu nas się nie docenia, my uczymy nowych od nas zależy w większości jakoś produktow, szkoda mi mechaników, strasznie.to.ludzie wykształceni a mają tyle co my są odpowiedzialni za nasze życie za życie produkcyjnych. Nikt tego nie widzi, ale ostatnio była świadkiem sytuacji bez gdyby nie mechanik który był w pobliżu i wiedział co zrobić gościa by pocieło. Jestem pełna podziwu dla ich pracy, może nie zawsze Wszystkonszybo zrobią ale.sa tylko ludźmi a naprawdę gdyby nie oni wielu z nas byłoby narażonych na więcej wypadków. Pozdrawiam Mechaników. Gdyby nie wy moi kolega byłby pewnie bez ręki. Docencie ich a nie tylko krytykujmy oni naprawdę ratują nasze życie
    ReviewUserIcon
    ***** ***

    16.01.2022 08:31

    Pracownik

    teee szefu mnie już daaawno nie ma na schemacie organizacyjnym na caaałe szczęście ale znajomi są. a podejście mam takie jakie (tu czytaj uważnie "bogu" reżyserze kina akcji ) MI odpowiada, tobie (celowo z malej litery) nie musi.
    ReviewUserIcon
    Rambus

    16.01.2022 19:45

    Pracownik

    Pozatym uważam że produkcja się też napracuje i to bardzo, nigdy nie powiedziałem że zarabiają za dużo, mam do ich pracy szacunek ale chciałbym.zeby moje praca i innych mechaników lepiej ocenianą, my naprawdę jesteśmy dla was produkcyjnych, robimy co możemy żebyście mogli pracować na sprawych maszynach, a że czasem naprawiamy na szybko to wina kierownictwa na produkcji bo jest zasada u nich napraw szybko moze się u mnie nie rozpadnie... Przykre ale wielokrotnie się tym spotykamy
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.01.2022 14:05

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marek

    16.01.2022 13:48

    Pracownik

    Przykład wydział konstrukcji stalowych. Zero samodzielności, zero umiejętności. I taki pracownik jest brygadzistą. Nie wspomnę że o spawaniu ma znikome pojęcie. Chyba oprócz uprawnień. Które załatwił kierownik, bez egzaminu. I nawet udetowca na oczy nie widział. Ale Ekookna zapłaciły, a opinia została
    ReviewUserIcon
    Pyt. do Kadr i do nowej Prezes

    09.01.2022 22:41

    Pracownik

    Mam pytanie na temat podwyżek inflacyjnych dla pracowników którzy mają minimum 3 letni staż, kiedy będzie informacja zawsze była na początku roku, myślę że podwyżki inflacyjne na poziomie 8-10% to byłoby docenienie starszych pracowników... Czekamy na info a nie tylko podwyżki dla nowych.. niech sobie zarobią jak najbardziej ale doceniony chce byc każdy
    ReviewUserIcon
    Marek

    15.01.2022 15:23

    Pracownik

    Tak jest właśnie na UR. Obiecane podwyżki, listy zrobione. I co? Okazuje się że kierownik kłamie. Podwyżki są indywidualne, a nie grupowe. Ale dobrze jest jemu, jak kroi zakład poprzez swoją firmę.
    ReviewUserIcon
    Pytam bo mam prawo

    16.01.2022 02:54

    Pracownik

    Odsyłam do punktu w sprawie wyboru brygadzisty czy kierownika to wszystko jest ze SB ściśle powiązane.
    ReviewUserIcon
    EKO Pracownik

    14.01.2022 18:00

    Były pracownik

    zwolnilem sie bo nie wytrzymalem cisnienia ktora na mnie wywieral kierownik, nikt nie liczy sie z pracownikiem , jestes tylko kolejnym numerkiem
    ReviewUserIcon
    Qwert

    15.01.2022 18:17

    Pracownik

    16 tys już napewno jest
    ReviewUserIcon
    Bbnr

    16.01.2022 02:46

    Pracownik

    Napisz tutaj jaki to kierownik i jaki zakład
    ReviewUserIcon
    Firma

    14.01.2022 17:38

    Kandydat

    Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda praca w eko oknach. Jakie obowiązki mają kobiety?
    ReviewUserIcon
    Pakowanie

    11.01.2022 21:57

    Pracownik

    Mogliby stówkę mniej puścić w tych grudniowych przelewach to może by na ogrzewanie hali starczyło. Na dwójce pizga jak w kieleckim.
    ReviewUserIcon
    Stefek

    12.01.2022 09:52

    Pracownik

    U nas na 6 znowu za gorąco :)I duszno od gazu
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eko-Okna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eko-Okna S.A.

    Spacerowa 4 47-480 Kornice

    REGON:277925708

    KRS:0000586067

    http://www.ekookna.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Marian

    06.01.2022 22:32

    Kandydat

    Witam. Chcialbym zapytac o prace jako operator wozka widlowego z uprawnieniami udt. Bylem w ostatnim czasie w siedzibie firmy . Praca na MWG
    ReviewUserIcon
    Marian

    09.01.2022 21:50

    Kandydat

    A jak jest z praca na nadgodzinach ?? Jesli bede jezdzil autobusem to jedynie sobota i ewentualnie niedziela a w tyg jak to wyglada ?? Jezdzi ktos z gl autem ??
    ReviewUserIcon
    kierowiecUDT

    11.01.2022 16:36

    Kandydat

    Dziękuję za odpowiedź :) Mimo iż większość ludzi traktuje ten serwis jak forum firmowe :)
    ReviewUserIcon
    Gruby

    08.01.2022 01:35

    Kandydat

    Witam. Mam zamiar za niedługo zacząć pracę w eko oknach. Jaką hale mam omijać szerokim łukiem? Są stanowiska, które pracują na dwie zmiany pn-pt?
    ReviewUserIcon
    !!!???

    10.01.2022 07:05

    Pracownik

    A Ty byłeś na rozmowie w ogóle? Tu się pracuje gdzie Cię dadzą tam idziesz a nie wyjeżdżasz z takim podejściem dziękuję ale po tym wpisie widać z kim się ma do czynienia
    ReviewUserIcon
    Gruby

    11.01.2022 14:03

    Kandydat

    Po twoim można stwierdzić że nie ma co nawet się tam pchać.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    10.01.2022 13:21

    Kandydat

    Witam chcę złożyć podanie o prace do eko czy ktoś z doświadczonych pracowników mógłby mi napisać jak wygląda praca na jaki dział najlepiej się dostać jak wyglądają zarobki premie i socjalne dla dzieci dla nowych pracowników jak praca w weekendy k świata bo róże są opinie
    ReviewUserIcon
    jxn

    08.01.2022 11:43

    Były pracownik

    Firma katolicka tzn scisle zwiazana z rzadem (usunięte przez administratora) i kosciolem Duzo kasy wydala na kampanie przeciwko aborcji zeby przypodobac sie obecnej władzy. Ponadto na liniach panuje strach przed bhp ktore naklada mandaty za byle (usunięte przez administratora). Przelozeni niesympatyczni nawet nie potrafia sie przywitac Jestes nowy -jestes nikim dzwigasz szyby ciezsze niz 50 kg , chaos na liniach zwozenie szyb ktore sa niepotrzebne, demolowanie ram okniennych przez pracownikow bo taki maja kaprys, darcie geby z byle powodu itd.
    ReviewUserIcon
    Niunia

    08.01.2022 16:24

    Pracownik

    Dobrze powiedziane są tylko po to aby karać ale zająć czymś co jest potrzebne tego nie widzą.
    ReviewUserIcon
    !!!???

    10.01.2022 08:18

    Pracownik

    To zgłoś to do przełożonego i bhp a nie żalisz się tu widocznie tylko umiesz narzekać i jesteś typem za którego trzeba rozwiązywać problemy bo nie szanuje własnego zdrowia jak nie będziecie zgłaszać to od samości się nie polepszy
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.01.2022 20:51

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    !!!???

    10.01.2022 07:02

    Pracownik

    Co to znaczy zamierzam? To takie informacje podają na rozmowach kwalifikacyjnych godzicie się na pracę i nie wiecie za jaką stawkę? Pytaj w kadrach ludzie jakie Wy macie prymitywne podejście sami do siebie a ktoś z nas siedział obok Ciebie i miał zadawać pytania co do pieniedzy? Katastrofa
    ReviewUserIcon
    Ola

    09.01.2022 00:13

    Pracownik

    A jak to jest z wolnym za soboty, niedziele.?I jak to jest płacone?
    ReviewUserIcon
    !!!???

    09.01.2022 21:35

    Pracownik

    Zapytaj kierownika Twojego działu albo zadzwoń do kadr tam dostaniesz 100% informacji
    ReviewUserIcon
    Motyl

    09.01.2022 20:10

    Kandydat

    Witam, zamierzam zacząć prace w eko oknach. Mam pytanie jak płaci się za prace w sobotę i niedziele? Jak wyglądają premie miesięczne? I na jaka mogę wypłatę liczyć z wszystkimi sobotami?
    ReviewUserIcon
    Cichociemny

    08.01.2022 20:06

    Inne

    Opel w Gliwicach też był przyszłościowy
    ReviewUserIcon
    Nowy

    08.01.2022 15:53

    Pracownik

    Powiedzcie mi starzy pracownicy dlaczego wprowadzacie taką niezdrową atmosferę, dlaczego zamiast pomagać nowemu pracownikowi motywować go do pracy, być najzwyczajniej w świecie uprzejmym, pomocnym to (usunięte przez administratora)nas, za najmniejsze przewinienia obrabiacie (usunięte przez administratora) za plecami, zamiast podejść i powiedzieć co robisz nie tak prosto w oczy, co wam to daje, lepiej się z tym czujesz, poprawia wam się humor, macie od tego premie płaconą, czy co bo nie rozumiem waszego nastawienia na całej hali wisi kosa w powietrzu, każdy na każdego krzywo patrzy co z wami ludzie, fajnie wam się przychodzi do takiej pracy bo mi nie, pierwszy raz się spotkałem z takim nastawieniem do nowego pracownika mam wrażenie, że robicie wszystko by pracownik się zwolnił jesli wam sie nie spodobał zamiast dać mu szanse, po co tłumaczyć lepiej pociś na niego ………
    ReviewUserIcon
    Ameba

    03.01.2022 15:29

    Pracownik

    Wystarczy odrobinę szacunku by zrozumieć, że każdy z Was malkontentów płacze i zachowuje się jak pies, który nie dobrał się do kości. Ja także tak miałem. Ten rok pokazał, że głowa do góry i wszyscy do przodu. (usunięte przez administratora) Składać Cv. Próbować. Zmieniać cos w swoim życiu i w firmie a nie tylko pierdolić jak jest źle. Pozdrawiam Szeroka Perspektywa
    ReviewUserIcon
    oc

    08.01.2022 11:52

    Pracownik

    tak zmieniac ! Z uwagi na wysoka inflacje i potezne wzrosty cen Zmieniac jaknajszybciej na prace...za granica !
    ReviewUserIcon
    zefek

    23.12.2021 13:12

    Pracownik

    Witam mam parę pytań odnośnie tych banerów 3500 netto na start dla osób z 2 letnim stażem o jaki staż tu chodzi 2 lata ogólnie przepracowane czy na swojej działalności czy jak, pytanie gdzie jest haczyk , dodam że pracowałem parę miesięcy w eko w niezbyt korzystnych czasach dla zwykłego pracownika na produkcji opuściłem bramy firmy za porozumieniem stron drugie pytanie jak się mają do osób które już tam pracowały oczywiście w kolorach smerfa, z góry dzięki za rzetelne info niech wam bóg to w dzieciach wynagrodzi , Awe
    ReviewUserIcon
    Stefek

    04.01.2022 21:37

    Pracownik

    TO fajnie mają.3500na start. : ja po 2 latach w Eko mam 3400 :) Czyli trzeba się zwolnić i zatrudnić z powrotem :)
    ReviewUserIcon
    ajamkm

    08.01.2022 11:37

    Pracownik

    hahah co za (usunięte przez administratora)pare km od eko jest rafako gdzie ludzie poswiecali sie pracy w (usunięte przez administratora) i dawali sie oskubac z kasy pracujac za grosze Praca do ideii to glupota jakiej swiat nie widzial. Pracuje sie dla pieniedzy a nie dla idei no chyba ze sluzysz np w wojsku czy w szpitalu tam trzeba miec powolanie !
    ReviewUserIcon
    Luna

    14.12.2021 12:04

    Pracownik

    Mam pytanie miał być przestój na Święta czy on będzie między 24 Grudnia a 6 Stycznia. Ludzie na prawdę są wykończeni i chcą z rodziną trochę więcej czasu pobyć Cały rok (usunięte przez administratora)Świątki ,Piątki ,Niedzielę aby chodź parę dni odpoczęli A to im się należy po całym roku powinno się na ten okres zamkną zakład
    ReviewUserIcon
    Karolina

    06.01.2022 12:26

    Były pracownik

    Niestety ale jak widzę eko dalej wykorzystuje swoich pracowników i to nie rozwiąże problemu że raz na 3 lata da im troszkę większą premie, a potem przez kolejne 3 lata będą wmawiali pracowniką że jest zła sytuacja i trzeba pracować nawet w soboty bo inaczej nagana jak nie przyjdziesz. To jest straszne co oni robią z ludźmi. Owszem można tam nieźle zarobic ale za cenę zdrowia. Musisz się porządne, codziennie starać i pracować jak najszybciej, a najlepiej na dwóch stanowiskach jednocześnie to wtedy i tak cię nikt nie doceni bo przyjdzie taki dzień kiedy na prawdę nic ci się nie chce i wszystko cię boli, naprawdę nie masz sił do pracy to wtedy jest najgorszym pracownikiem ponieważ w ten jeden dzień wolniej idzie taśma. Egoistyczne podejście i brygadziści brani z ulicy, nie mający zielonego pojęcia o tym jak działać w grupie i jak grupie pomóc. Jest największą wadą w tej firmie. Ja osobiście w eko spotkała się również z takim traktowaniem i miałam 3 brygadzistów, pierwszy był super i żałuję że postanowiłam zmienić zmianę. Potem było tylko gorzej. Każdy ze starych pracownikow zna Batmana więc nie będę się rozpisywać. Potem miałam Arka, człowieka z brakiem szacunku do kogo kolwek oprócz siebie i kierownictwa. Nie szanował kobiet ani starszych ludzi. Wszyscy jego pracownicy się go boją ponieważ jego osiedlowe podejście jest adekwatne do normalnego traktwoania i oczywiście szacunku do drugiego człowieka. Spróbuj mu podskoczyć to po pracy dojedzie cię razem z kolegami.... ostatni to był gruby Grzegorz który tak jak poprzedni brygadzista wydzierał się na wszystkich i nawet jak nie miał racji to i tak miał rację. Brak szacunku i jakiej kolwiek pomocy sprawił że znienawidziłam tą pracę i w odpowiednim czasie się zwolniłam. Teraz mam super prace i jest zupełną odwrotnością tej pierwszej. Więc jeśli nie chcesz być wykończony psychicznie i fizyczne polecam zmienić pracę.
    ReviewUserIcon
    c,

    08.01.2022 11:34

    Pracownik

    a to mało Polaków za granica robilo i robi? mało jest z dala od swoich domów ? haha bylem za granica ponad 10 lat i to wlasnie tacy pracodacy zmuszaja w dalszym ciagu do wyjazdu z kraju Praca za 3,500 zl /m ? za granica pracowałem od pon do piatku 38 godz w tyg. za 8 tys zl. /mc. Tutaj haruje od pon do soboty po 50 godz w tyg za 3,5 tys i jakbym nie musial wrocic to bym nie wrocil. Polakow jest masa za granica a tutaj kazda firma sprowadza ukrów za grosze przez agencje ktore icj okradaja. Polska to nie kraj do zycia nmioe byl i nie bedzie. A Polacy to bardzo pracowity naród tylko ze głupi i pozwala z siebie robic (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora). Jeszcze troche i bedziesz mieszkal na zakladzie pracy.
    ReviewUserIcon
    Romek

    07.01.2022 20:57

    Pracownik

    Dzień dobry czyvjest tu ktoś z działu kadr /płac ? Mam pytanie odnośnie NOWEGO ŁADU A więc co z ulga dla klasy średniej? Pytanie drugie pit-2 czy ktoś nas poinfirnuje czy sami musimy składać wnioski żeby się nie zdziwić przy wypłacie jak będzie mniej o 425zl. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Mój nik

    08.01.2022 04:52

    Pracownik

    Serio? Czekasz na odpowiedź chociaż nie zadałeś konkretnego pytania ? A w ogóle pytasz o sprawy płacowe czy kadrowe na forum ? Dzwoń do kadr ewentualnie do płac i pytaj, jak bedziesz zadawał mądre pytania to dostaniesz mądre odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Tluk

    06.01.2022 20:30

    Inne

    W niedalekiej przyszłości i tak ludzie będą zastąpieni robotami chodzi też o te eko okna
    ReviewUserIcon
    Nik

    07.01.2022 01:15

    Pracownik

    Nawet najbardziej skomplikowana maszyna potrzebuje operatora, kontrolera i pewnie jeszcze kilku innych osób do obsługi
    ReviewUserIcon
    Robochłop

    07.01.2022 14:37

    Pracownik

    I jeszcze ktoś musi naciskać awaryjny xD
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    27.12.2021 14:04

    Pracownik

    Czy jest ktoś w firmie kto pomoże jak zmienic dział.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    05.01.2022 14:06

    Pracownik

    Jak uda się to dam znać najpierw szukam i pytam kto by ewentualnie mi pomógł w tym żeby nie było problemów z zmianą bo jak znam zaklad i przełożonych to by tak zrobili pod górę w pracy żebyś się zraził do pracy i do zakładu poprostu nazwajmy rzeczy po imieniu dojeżdżali by cię i psychikę (usunięte przez administratora) bo oni mają za wysokie ego o sobie
    ReviewUserIcon
    Mmm

    07.01.2022 08:00

    Pracownik

    Z tego co słyszałem, to ponoć najlepiej uderzyć w górę, ale tak na prawdę to co osoba, to inna opinia. A na takie zachowanie "brygadzista i kierownictwa" też chyba znajdzie się sposób. Pozdrawiam i czekam na info.
    ReviewUserIcon
    2018

    06.01.2022 14:51

    Inne

    Robiłem tam w okresie 2018 jak dobrze pamiętam i na długo nie zapomnę z jakimi półgłówkami mi tam przyszło się użerać , nie wytrzymałem nerwowo i dla bezpieczeństwa tych baranów zeby zębów nie stracili postanowiłem się zwolnić, w dniu wręczenia brygadziście wypowiedzenia panika na lini bo dobry pracownik się zwalnia od razu posypały się propozycje zmiany lini nawet zakładu niestety powiedziałem jestem stanowczy i mam taki wstręt do tej pracy że dziękuję zwolniłem się pozostał niesmak i złe wspomnienia , lecz z perspektywy obecnej pracy to była najlepsza decyzja ,
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    04.01.2022 09:15

    Kandydat

    Porażka, po drugim dniu próby dodzwonienia się na dział rekrutacji/hr odpuszczam, zmarnowalem 5h czekają na infolini, dzwoniłem na kilka numerów, gdy wreszcie doczekasz się być 1-szy w kolejce po kilku minutach wyłącza połączenie.
    ReviewUserIcon
    Max

    04.01.2022 18:05

    Pracownik

    Daj ludziom żyć jest po świętach zaległe urlopy ect. Zadzwoń w poniedziałek albo w ogóle jak Ci tam pasi xD
    ReviewUserIcon
    SUR-PART

    31.12.2021 11:29

    Inne

    Jeśli dalej będzie dochodzić do usuwania komentarzy pod adresem pytań co do uczciwości tej firmy czyli sur part i związku z Eko oknami skieruje sprawę do sprawy do reportera do TVN24 lub jakkolwiek instytucji która się tym zainteresuje ponieważ w moich komentarzach nie wymienia się ani imion i nazwisk ani też nikogo się nie obraża. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    kwas

    04.01.2022 06:50

    Były pracownik

    to jest firma przez którą przechodzi 90% części do maszyn w eko
    ReviewUserIcon
    Tak to będzie wyglądać

    04.01.2022 16:15

    Pracownik

    Poprostu jego pracownicy mają dość obietnic o podwyżkach i zaczynają na niego nadawać, pozatym eko okna same zniszczenia dokonały między atmosfera starych a nowych pracowników i nawet te 6 tys nie zniweluje tego starszy pracownik chce być doceniony pracuje tu ponad 5 lat a mam tyle co nowi a.ja na to musiałem zapracować
    ReviewUserIcon
    Beksa

    31.12.2021 09:26

    Pracownik

    Nadchodzi dobry czas dla tych co się nie znają i nie mają kompetencji UWAGA :każdy z was może zostać prezesem , więc nie ma co się przemęczać ,na półkę z ambitnym i i kompetentnymi przestano już sięgać. Powodzenia Ziomki !! Pzdr PMD
    ReviewUserIcon
    Beksa

    31.12.2021 23:19

    Pracownik

    Już widziałem jak mścił się zarządzający derektor na swoich byłych koleżankach i kolegach , a wcześniej rozłożył produkcje , bo nie potrafił zorganizować kompletnych paczek z profilami i co w nagrodę awans!! TO nie zazdrość mnie zjada tylko rozpacz , bo jesteśmy mega dużą Firmą a na górze ciągła huśtawka ,jedni donoszą na drugich do MK , a Ci co donoszą ciągle są i jątrzą ,smutne i destrukcyjne . POZDRAWIAM serdecznie
    ReviewUserIcon
    Majami

    31.12.2021 23:34

    Pracownik

    OSTATNIO prezesem najdłużej był PAN MAT i derektor TOM i wszystko się posypało , zapchany cały plac niekompletnymi paczkami ,realizacja w 6-7 tygodni , I co zmiana prezesa ,zmiana zarządzającego i znowu zmiana góry , żarządzający derektor wraca ma poprawić sytuację do której doprowadził ,absurd goni absurd Pozdrawiam reżysera tej szopki .
    ReviewUserIcon
    Ona

    27.12.2021 20:31

    Kandydat

    Nie przyjmują ze względu na wiek
    ReviewUserIcon
    Gahadan

    31.12.2021 00:30

    Inne

    Starannie to twój ojciec winien Ciebie nauczyć szacunku do innych! Nie tylko starszych i doświadczonych, ale do wszystkich. Uwzględniając błędy w odpowiedzi jesteś osobą na tyle leniwą że nie potrafisz nawet używać automatycznej korekty. Masz przeciwstawny kciuk ale widać że to jedyne podobieństwo do gatunku homosapiens. Nie mam tyle lat, co osoby o których mówisz ale gdy patrzę na takich, to mam wrażenie że na emeryturę nie mogę liczyć. Bo zwyczajnie Ty na nią nie zapracujesz będąc na wykorzystywaniu systemu w postaci L4! Znam pracowników w okolicy 50 i powyżej tego wieku. Uwierz mi obskoczą Cię trzy razy na około zanim Ty zrobisz to co oni.
    ReviewUserIcon
    Starsza stażem

    31.12.2021 10:12

    Pracownik

    Zgadzam się w 100 % U nas na nitce jest parę osób po 50. I więcej robią niż niejeden młody. Nie wspomnę o doświadczeniu. Starszy może obskoczyć 5 stanowisk, a taki młody nie dość że się nie chcę uczyć, to woli telefonem się pobawić ???? A propo mlodzi więcej zarabiają niż 50-latki. Teraz jest większa stawka niz kiedyś . Nie wspominając o innych ulgach.... Więc po co te narzekanie. Szczęśliwego Nowego Roku.

    Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.