Opinie o Amerplast Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Amerplast Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amerplast Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amerplast Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Alf

Brawo nemek.. Jesteś gwiazdą

@Alf

Nie do końca jasna pozostaje motywacja Twojego wpisu. Tak, czy inaczej - na forum publicznym nie używamy żadnych danych personalnych, w tym także pseudonimów. Możesz o tym przeczytać w regulaminie GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Może powiesz Nam, czy firma Amerplast jest skłonna do zatrudniania osób, które dopiero nabywają swoje pierwsze doświadczenia zawodowe?

Obserwator

Widzita mordeczki najwięcej łapek w górę ma nasz kolega nemo przoduje podpier.......m. Ja mam narazie spokuj A Wy biedaczki z jego zmiany.?

Lara Croft vel Angela
@Obserwator

A to co, Ty nie podpie...alasz już? Masz spokój to odpocznij i puknij baranka, a później się w łeb. Chłopaki od Ciebie ze zmiany mówią ze jesteś rozwalony. Buhaaa

Dragon
@Obserwator

Dokladnie, uważajcie nowi pracownicy Kolega nemek jest jak pierdziałek Uwazajcie

Kanalien
@Dragon

To już się robi nudne... spadać ped.ały

Khj
@Obserwator

Kanalia brakuje Cię Ty jako jedyny porządny kiero, nikogo nie wkurwiales oczywiście tylko na nocce. Ciebie nikt nie budził, Ty nikogo nie męczyłes...ciekawe co się z Tobą dzieje przychlascie

Amerkaszanka

A ten nadmuchaniec madrala alias ustawiacz dalej pracuje?

@Amerkaszanka

Nieco odbiegasz od głównego tematu niniejszego wątku, tj. od opiniowania warunków, a także specyfiki pracy w firmie Amerplast. Ponadto naruszasz regulamin serwisu, z którego możemy wyczytać, iż nie wolno tu nikogo obrażać: https://www.gowork.pl/regulamin Ale może wiesz, czy osoby bez żadnego doświadczenia mają szansę na dostanie tam pracy? Proszę Cię o rzetelną odpowiedź.

#
@Marta

Amerplast proponuje pracę 6 dni w tygodniu po 8 godzin i 20 minut i wynagrodzenie jak u niemieckiego nastolatka kieszonkowe.

huh
@#

zabawne

Byly

Jak tam wyniki

Drukarz

Pierwsze spotkanie przebieglo w milej rzeczowej atmosferze. Pytania dotyczly znajomosci zawodu

Pytania dotyczyly technologi druku oraz budowy maszyn(nic ciezkiego jezeli faktycznie mialo sie doczynienia z tematem)

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Dno

Jak można tam pracować i traktować ta fime poważnie jak 70% wpisów to chore zawistne teksty żal czytać, to ludzie tworzą firmę dno totalne.

Japan

Tak gadaliscie i co Kanalien juz prowadzi swoja dzialnosc zajmuje sie masowym zapladnianiem kaczorow na plantacji arbuzow

Kanalien
@Japan

Jeszcze te kaczory będą ciebie zapladnialy mordeczko. Niebawem!

Strazak

Ludzie sie zmieniaja, system sie zmienia a grubas z planowania dalej pracuje

Pracownik firmy

I takim o to sposobem po wejściu 8 godzin większość załogi pójdzie do kierownika z pismem zegnajacym amerplast... Szkoda słów firma ma za nic pracowników

Amermen
@Pracownik firmy

Od zawsze mają pracownika w(usunięte przez administratora) Wystarczy spojrzeć jak traktują pracownika który robi 10 lat... Dostaje albo scyzoryk żeby się pociąć, albo walizkę żebyś miał się w co spakować... Wstyd tam pracować...

Pracownik firmy
@Amermen

Pozostaje zrobić to samo mieć w (usunięte przez administratora) cała górę i zarząd i podziękować za współpracę NIE MOŻEMY DAĆ Z SIEBIE ROBIĆ NIEWOLNIKÓW

Freeware
@Pracownik firmy

Nikt nie pójdzie z papierem. No może 3-4 osoby. Reszta będzie dalej pracować.

amerexit
@Freeware

Nikt nie pójdzie?,juz sie pare osób zwolnilo.

Zenia
@amerexit

Kto?

Były
@Zenia

A między innymi moja skromna osoba.

Gienio

Brawo brawo Cały druk ....

Wąski
@Gienio

Ale co cały druk?

@Gienio

Zupełnie nie jest jasne to, do czego właściwie odnosi się Twój komentarz. Jedno jest pewno - w takiej postaci nie przyczyni się do pomocy osobom, które szukają tu merytorycznych opinii o Amerplast. Jesteś obecnym, czy byłym pracownikiem wyżej wspomnianej firmy. Bardzo Cię proszę o rzetelną odpowiedź.

Nemo

Nemek bohaterem !!!!

pracownik doskonaly
@Nemo

A co z owy kokos sprzedał!!!???czy wszedł rudemu w D....ę? A można było jeszcze głębiej.????

@Nemo

Zupełnie niejasna jest motywacja Twojego wpisu. Jak wnioskuję - jesteś zatrudniony w Amerplast, a w związku z tym powinieneś skupić się raczej na przedstawianiu Nam warunków, jakie oferują tam swoim pracownikom. Czy firma zapewnia Wam pełny dostęp do pakietu socjalnego?

Zenia

Czego?chyba kapowania Kapus nr1 w firmie

Sw Mikolaj
@Zenia

Pracownik doskonaly Zenia Lamusy... jak macie jakis problem do niego to idz mu to powiedz a jak nie masz odwagi to zamknij ryj bo firma ma inne problemy na ktore nawet nie umiesz sie wypowiedziec c...lu.

UCHO PREZESA

Ludzie nie potraficie tego ogarnac ze zaloga kategorycznie nie chce zmian po 8h.Z niewolnika nie ma pracownika

Były

Widzę że Amercyrk rozkwita.Jak to dobrze że"postanowiłem kontynuować karierę"u innego pracodawcy.Nie dajcie się bo zrobią z was bydło które nie ma nic do powiedzenia.Pracownicy na produkcji zarabiają na firmę a nie białe fartuszki.Bez takich bladych firma pracuje ale bez drukarzy,operatorów maszyn i innych pracowników już nie będzie. Pozdrowienia dla druku.

OKO NA MAROKO

Kierowniku dbajcie o ludzi,lepszych juz nigdy nie bedziecie mieli(drukarze)

Uczciwy

Ta firma to najwieksze dno w Grodzisku Mazowieckim.Szantazuja ludzi zeby glosowali na system pieciobrygadowy osmiogodzinny,w zamian obiecuja jakies marne pieniadze!!!Jesten w tej firmie drukarzem,jak wprowadza 8h napewno zmienie pracodawce.

Zwierzak

I my załoga zazwyczaj nie podpisujemy żadnych aneksow a zazwyczaj nie robimy tego w kiblu więc wypierd... c

Zwierzak

No panowie z zarzodu i cała świta w kiblu jest czysto i nawet Ładnie pachnie tylko jak zauważyłem w kabinie nr 2 nie ma czym podetrzec du. y

Wąski
@Zwierzak

Hehehe dobre.... Widzę kolego że oglądałeś "weekend" ????????????

@Wąski

Dobre co nie taka pleta do tego bałaganu

Zwierzak

I jeszcze całym naszym urlopem zarzodza firma jak żyje to się z tym nie spotkałem jaja sobie robio z nas niech zapomno o wynikach z takim podejściem to każdy powinien h. j na to kłaść jak oni na nas takie cyrki tylko w Polsce i mowio że w Finlandii tak jest niech dadzo ich zarobki w każdym cywilizowanym kraju 100 % załogi stało by przed bramo to kasa i warunki szybciutko by się znalazły tylko my głupie polaczki dajemy się dy.. c

Zwierzak

Majo parcie na 8 a my głosujemy na 12 i tak nas (usunięte przez administratora) i po całości zabioro nadgodziny bonusa rzuco ochlapy raz na kwartał i oni to nazywajo podwyrzko śmiech na sali i puste krzesła ciemny naród lyknie ich bajki nasz kierownik to ma tyle do gadania co żyd za okupacji może i chce ale na checiach się kończy na 12 i idziemy po kasę a nie jalomuzne niech nie myslo że damy się w wala robić

Obserwator

Rudy nie nadaje się na to stanowisko to zakłamany fałszywy i leniwy rudzielec nic nie robił jak był liderem! żałuje że oddałem głos żeby nim został ta załamana ruda świnka jeszcze nie sprzedawała A sama nic nie robiła tylko podpi....ła innych...

Oko

Brawa to się należą dla naszej wspaniałej HR. Spi....laj stąd zaklamana, fauszywa, fińsko, ukraińska c..o!!!

Fizol
@Oko

Oj tak... O Angielskiej opcji zapomniałeś.

Goryczka
@Oko

Popieram. Takiego fałszu i zakłamania nie spotkałem.!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Amerplast Sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Amerplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amerplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amerplast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 13 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amerplast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Amerplast Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amerplast Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 192 ocen.

Amerplast Sp. z o.o.