Ustalenie czasu wykonywanych czynności to nic złego. W rezultacie przyczyni się to do ulepszenia procesu więc o co checa.
Marta
08.02.2018 10:26
Inne
@Robot w jaki sposób są mierzone czasy pracowników? Ktoś obok Ciebie stoi i na stoperze mierzy czas wykonanej pracy? @Kinga zaaplikowałaś na stanowisko księgowej do firmy Amerplast Sp. z o.o. (dawniej Suominen Polska Sp. z o.o.)? Możesz zdradzić jak wygląda rekrutacja na to stanowisko?
Robot
20.02.2018 20:59
Inne
Dokładnie tak. Stoją i mierzą Ci czasy wykonywanej pracy
Przychody i zysk Amerplast
Przychód netto [PLN]
Zysk / strata brutto [PLN]
185,1 mln
-8,8 mln
294,2 mln
2,7 mln
204,2 mln
15,4 mln
2022
2023
2024
Dane wygenerowane na podstawie sprawozdań finansowych firmy z KRS.
W roku 2024 firma osiągnęła imponujący wynik przychodów ponad 204 mln 207 tys. zł. Zanotowano spadek w relacji rok do roku o 31%. Zysk brutto za ten okres to 15 mln 430 tys. zł.
Wyniki są ogromne, choć spadek przychodów może budzić pewne obawy. Jak takie zmiany wpływają na Wasze poczucie bezpieczeństwa w pracy? Czy obawiacie się o zwolnienia lub inne zmiany w wynagrodzeniach?
Admin
10.02.2018 00:36
Inne
Moim zdaniem nie ma nad czym się rozckliwiać, praca jest dobra i wartościowa. Co poniżej napisane to jest nie ważne. Dobrze funkcjonująca maszyna podział na działy odpowiedzialne za poszczególne obszary fabryki. Czysto , jasno i przejrzyście zakres obowiązków sprecyzowany wszyscy pracują już bardzo długo i znają się na swojej pracy. Benefity to pakiet medyczny , karta multisport , ubezpieczenie na życie. Minusem brak okien na hali produkcyjnej i oświetlenie.
Nie polecam tej firmy teraz tym bardziej. Stoją mierzą Ci czasy na wszystko, sprawdzają Cię na każdym kroku, chcą zrobić z ludzi robotów do zarabiania dla nich całkiem dobrej kasy w zamian nie dając prawie nic. Ogólnie nie polecam!
Kinga
02.02.2018 23:00
Inne
Poszukuje pracy na stanowisko księgowego/owej. Jestem zainteresowana tą pracą mogę liczyć na m.in. stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju. Czy na takich stanowiskach łatwo w tej firmie o awans? Czy pracodawca dofinansowuje swoim pracownikom kursy podnoszące kwalifikacje? Jaka atmosfera towarzyszy wykonywaniu codziennych obowiązków?
Grzesiek
01.02.2018 17:24
Inne
Na produkcji druk praca po 12 h cztery brygady świątki , piątki i niedzielę.
@PATRYK nie polecasz pracy w Amerplast Sp. z o.o. (dawniej Suominen Polska Sp. z o.o.) ze względu na hałas i atmosferę? Inne aspekty pracy były ok? @Zaniepokojony, @Prawda a czemu pracownicy zgadzają się na pracę po 200h i brak urlopów?
Patryk
01.12.2017 21:53
Inne
Jeśli chodzi o terminowość wypłacania wynagrodzenia to rzeczywiście nie ma co chwalić bo to powinna być oczywistość.
Gdybym miał w jednym słowie ocenić swoją dotychczasową współpracę z Amerplast Sp. z o.o. (dawniej Suominen Polska Sp. z o.o.)to byłoby to "polecam".
Po drugie, nie spotkałem się z tym żeby coś wynegocjowanego w trakcie rozmowy nie miało odzwierciedlenia w umowie lub rzeczywistości. Co więcej, w 2 problematycznych sprawach jakie miałem w jednej Amerplast Sp. z o.o. (dawniej Suominen Polska Sp. z o.o.) poszło mi na rękę choć wcale nie musiało, w drugiej było gotowe pójść ale dla równowagi ja zrezygnowałem z proszenia o to. Jeśli ktoś ma wątpliwości - wystarczy przecież spotkać się, porozmawiać i samemu ocenić. Awansowanie w strukturach firmy nie dla wszystkich.
Ewa
27.01.2018 01:09
Inne
Oooo,widać że łamane jest tu prawo i kodeks pracy.
To Marta nie wie jak to jest z urlopem i do kiedy go trzeba wykorzystać.Tak samo z godzinami pracy.A taka przemądrzała i elokwentna.!!!
Trzeba będzie to zgłosić,może jakaś kontrola inspekcji pracy.
Tutaj pracownik nie wiele ma do powiedzenie -POPROSTU MUSI .
Botoks
19.01.2018 21:26
Inne
Bardzo dobra firma,
Mireczek
30.12.2017 23:41
Inne
Nie polecam tej firmy z doświadczenia...niestety.
Bród ,smród ,hałas ,upał i kolesiostwo .
Liczą się tylko "metry"-nie człowiek.
Mikołaj
23.12.2017 10:19
Inne
Z okazji świąt życzę wszystkim nowego, lepszego, sprawiedliwgo, uczciwego i wyrozumiałego kierownika druku.
Chcesz być na bieżąco z opiniami o tej firmie? Otrzymuj powiadomienia mailowe, gdy pojawi się coś nowego!
Romek
09.12.2017 23:06
Inne
Jak dla mnie łapanka możliwości wsparcia, nauki, wymiany poglądów - klep i nie zadawaj pytań. Szereg systemów produkcyjnych który umożliwia wykrywanie i eliminowanie błędów oraz odstępstw od przyjętych standardów na niskim poziomie. Strategia ciągłego doskonalenia metodologia training within industry pozostawia wiele do życzenia.
Teo
12.12.2017 04:54
Inne
Że co?
Idz do tłumacza
Pampers
13.12.2017 23:51
Inne
Teo zmieniłeś zmień....
Dorota
08.12.2017 00:28
Inne
Napiszcie coś proszę na temat godzin pracy w Services/Operations/Specialist/Engineer
Próbowałam zgłębić temat, czy są spore nadgodziny interesuje się specialistycznym stanowiskiem czy prowadzą rekrutacje wyjazdy brak work-life balance itd. A jak wygląda to w praktyce tj:
1. Czy są nadgodziny. Jeśli tak to ile (czy jest to dodatkowa godzina dziennie czy też trzeba siedzieć np. 8-21?
2. Czy nadgodziny są płatne? Czy jest jakiś system mierzący czas pracy i jest to rozliczane z automatu czy też za każdym razem trzeba mieć zgodę przełożonego?
Z góry dziękuję za informację.
Pozdr.
Dorota.
Teo
12.12.2017 04:57
Inne
Jak chcesz dorobić to przyjdz do mnie.
anonymous
08.12.2017 04:00
Inne
Zarobki niepowalające( na starcie niskie i nieadekwatne do posiadanych kwalifikacji) Rozmowa o kasie to mniej więcej tak jakby zapytać grabarza jak zwiększa swoją wydajność albo strażaka czy musi wyrobić normę pożarów. Nie ma czytników tęczówki oka i linni papilarnych do rejestracji czasu pracy.Nie pytają o przynależność religijną i nałogi czy plany macierzyńskie.Zatrudniają obcokrajowców.Brak testów psychometrycznych. Nie potrafią dopytać o szczegóły o których nie wspominasz. Ciężko pracujesz nie wiele z tego masz.
Robot
04.12.2017 13:45
Inne
Atmosfera po niejakim milikenie jest jeszcze gorsza niż była! Wszyscy klapki ma oczach bo bóg zesłał na nas zbawienie. Wystarczy zacząć szanować ludzii i dobrze wynagradzać ich pracę. Faworyzowanie pracowników, kolesiostwo itd jest wszędzie ale co robią tu kierownicy, porażka. Ale fajne jest to że jak się już zwolnisz i za jakiś czas wrócisz to z lepszą stawką i lepszym stanowiskiem. Absurdów u nas w firmie jest tysiące i przychodząc tutaj do pracy trzeba wrzucić trochę na totalną olewke bo innaczej psychiatra gwarantowany.
Obiadek
19.11.2017 09:06
Inne
ORACLE. CO TY PISZESZ???????????
Z twojej wypowiedzi wynika ze pracujesz w biurze. Z czym problem z przerwami??? Pewnie czsu nie umiesz sobie zorganizowac!
Zobacz repro i kilka innych działów zawsze od kawki zaczyna , troche ploteczek , kanapeczka i pracy
Potem obiadek z 30 -40 min i tyle.
Przecież nie przywiazali cie do kompa.
anonymous
20.11.2017 18:17
Inne
W sumie to raport który drobiazgowo wypełniamy ktoś wnikliwie analizuje i wyciąga na jego podstawie wnioski. W raporcie są rubryki o określonych czynnościach a wprowadzenie danych należy do wypełniającego operatora tak? Dotarliśmy do rubryki o nazwie czynności "PRZERWA". Więc jeśli jestem operatorem maszyny fleksograficznej i przyjmuje zmianę gdzie jest ustawiona praca maszyna pracuje i druk będzie trwał całe 12 godzin. Operator maszyny fleksograficznej kontroluje parametry procesu druku na podstawie obserwacji monitora zakładamy, że nieprzerwanie ponieważ jest trudna praca rastry obsychanie itd.
Czy w takiej sytuacji należy się dodatkowe 5 minut przerwy po przepracowaniu 1 godziny przy monitorze jeśli tak to czy przy wypełnianiu raportu wpisuje w rubrykę przerwa sumując wszystkie przerwy.
W sumie to dodatkowe 50 lub 60 minut z 12 godzin zależy jak obliczać i co uwzględniać + 40 minut na 12 godzin suma 90 minut lub 100 minut w rubryce przerwy. Nie znam się na tym wcale wole zapytać. Czy to jest ważne.
Pozdrawiam
Prawda
19.11.2017 08:55
Inne
ZANIEPOKOJONY. masz racje.!
Łamią prawo.
Ja bylam sie dowiedziec o urlopy.
Wg. kodeksu zalegly musi byc wykorzystany do wrzesnia a rekordzisci maja jeszcze z 2015 po kilka dni. Masz zalegly i wypiszesz to nie bo dużo pracy i kaza odrabiać. Firma za niewykorzystany urlop w terminie jesli bedzie to zgloszone dostaje kary, nie sa duze jak dla firmy ale jak zajmie sie tym sad to do 30 tysiecy. He.
Druga sprawa to musze sie dowiedziec czy takie wywieranie presi ze dostaniesz jak odrobisz to nie.mobing.
Sprawa rozwojowa . Do usłyszenia.
Zaniepokojony
19.11.2017 08:42
Inne
Zastanawiam sie jak firma mowiaca że dba o prawa pracownika moze postepowac w ten sposób. Pracownicy z ukrainy pracują po 200 godzin nieraz więcej w miesiącu a prawo mowi że podlegaja tym samym prawom co polski pracownik. Powinni miec placone nadgodziny za godziny nadliczbowe i nie przekraczac norm godzinowych. Tak, są zatrudnieni przez agencje ale czy to moralnie usprawiedliwia nas?????
Wiem , że maja ciezka sytuacje i sami chca tyle pracowac żeby wyciagnac jak najwięcej ale kilka dni mniej a zaplacone nadgodziny wyrownaly by sprawe. Jak dla mnie jest to czysty wyzysk. Zastanawiam sie nad zgloszeniem do inspekci pracy bo albo agencja kreci walki albo .... z tego co wiem nie maja prawa zdradzic danych osoby zglaszajacej naruszenie bez jej zgody.
Roe
17.11.2017 12:17
Inne
Idą w dobrym kierunku.
oracle
06.11.2017 09:58
Inne
Zastanawiam się jak jest z przerwami o której można iść zjeść, czy są jasno określone godziny znane wszystkim? Jaka jest forma? chodzi o kształt informacji. A może gdzieś jest adnotacja w tym zakresie. Jak to wyglądało wcześniej i jak wygląda dzisiaj? Myślę, że warto przypomnieć sprawy organizacyjne ,zwłaszcza punkt w którym omawiane są przerwy a po przepracowaniu jednej godziny przy monitorze należy się jeszcze dodatkowe 5 minut z każdą godziną czy zniesiony jest taki zapis, a i czy sumują się jak to wygląda w praktyce.
PATRYK
13.10.2017 01:43
Inne
No i jak dla mnie troche toksyczne środowisko pracy brak kultury pracy i ergonomi pracy.
Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Amerplast?
Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej
Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej
Rozmowa kwalifikacyjna
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
PATRYK
09.10.2017 05:56
Inne
Spory chałas .
PATRYK
08.10.2017 19:09
Inne
Nie polecam tam pracować .
były pracownik
29.09.2017 15:25
Inne
Dobra organizacja pracy. Nie usiądziesz nawet na chwile. "Góra" to dobrej klasy fachowcy, którzy wiedzą jak zrobić by po kilku miesiącach mieć dość bez względu na wysokość wynagrodzenia i obecność innych dodatków. Jak masz nóż na gardle to pracuj, ale szukaj normalnej roboty.
Marta
25.09.2017 11:47
Inne
@Pracownik kołchozu są one zawarte w mojej wcześniejszej wypowiedzi. Czy mógłbyś odpowiedzieć na tamte pytania? No i uprzedzam, że tworzenie takich nicków to po części również łamanie regulaminu forum.
Pracownik kołchozu
04.10.2017 21:21
Inne
Jeśli mój nick lub tekst byłby niezgodny z regulaminem zapewne administrator strony usunął by treść.Jeśli chodzi o Twoje pytania to co do postu o nadgodzinach.Dotyczy on pracowników z Ukrainy.My niestety żeby zarobić adekwatne pieniadze do wymagań firmy też musimy robić limity godzinowe.Jeżeli ktoś stara się o podwyżkę spotyka sie z odmową.Argumentem kadry kierowniczej jest brak budżetu,firma jest pod kreską lub na skraju opłacalności.Co oczywiście jest nie prawdą,wiem bo rozmawiałem z pracownikami biura.Została stworzona pula pieniędzy dla pracowników produkcji którzy będą chcieli sie zwolnić.Zapewne wtedy z ust kierownika usłyszymy ze jak sie nie zwolnisz to dostaniesz jakieś pieniądze.To jest kilka przykładów jakie jest podejscie do pracownika.Czy mój wpis jest satysfakcjonujący?
Marta
11.09.2017 13:43
Inne
@Pracownik kołchozu mimo wszystko nie są satysfakcjonujące te wypowiedzi i dla osób, które szukają pracy pewnie potrzebują więcej konkretów, a ja chce im tylko pomóc zadając szczegółowe pytania odnośnie firmy Amerplast Sp. z o.o. (dawniej Suominen Polska Sp. z o.o.). Zatem czy ktoś by chciał jeszcze coś dodać?
Pracownik kołchozu
20.09.2017 20:54
Inne
To prosimy o szczegółowe pytania.Opinie pracowników są krytyczne i w 90% prawdziwe.Niestety firma zapomniała że zatrudnia ludzi a nie maszyny.
Marta
08.08.2017 11:08
Inne
Czy mógłbyś @ArtQwa opisać dlaczego nie polecasz firmy Amerplast Sp. z o.o. (dawniej Suominen Polska Sp. z o.o.)? Podając takie informacje należałoby opisać konkretne sytuacje przemawiające za takim stwierdzeniem. Czy chodziło tylko o nadgodzin? Forum musi służyć wymianie rzetelnych informacji, a żeby takie były należy podać argumenty.
Pracownik kołchozu
10.08.2017 11:49
Inne
Wystarczy przeczytać wcześniejsze opinie.
gmrek
14.07.2017 20:26
Inne
jest jakiś dodatek za prace przy rozpuszczalnikach szkodliwy czy cos takiego ??
Murzyn z obozu pracy
31.05.2017 16:48
Inne
Jest tak fajnie że niedługo będą zatrudniać banderowców hahhahah
Quady
20.06.2017 18:21
Inne
Decyzja o zniesieniu wiz dla Ukraińców wstrząśnie naszym rynkiem pracy, gdyż już w czerwcu będą mogli wjechać do pierwszych krajów wspólnoty. Zacznie się ostra rywalizacja między naszymi legalnymi ofertami pracy, a dużo lepiej płatnymi możliwościami zatrudnienia w szarej strefie w UE. Bo czy nam się to podoba, czy nie ona również w Unii istnieje. Niestety w bezpośrednim starciu na pieniądze jesteśmy tu bez szans. Jesteśmy ciągle dla nich atrakcyjni, bo w Polsce mogą zarobić nawet 5 razy więcej niż u siebie. Rzecz jednak w tym, że w Niemczech mogą zarobić 4 razy wiècej niž w Polsce. Tymczasem sytuacja na rynku pracy jest bardzo zła. Jak wynika z raportu obecnie już 41 proc. pracodawców w Polsce nie może znaleźć pracowników. Ten wskaźnik jest u nas wyższy niż średnia światowa i znacznie wyższy niż jeszcze dwa lata temu. Trudno sobie jest nawet wyobrazić co by było, gdyby nie ponad milion Ukraińców pracujących w Polsce. Mało tego. Potrzeby są jeszcze większe, bo według szacunków NBP do 2050 r. aby utrzymać obecny poziom zatrudnienia będziemy potrzebowali aż 5.3 mln imigrantów. Najsilniej będziemy konkurować z Niemcami gdzie, jak teraz się szacuje, jest nawet do miliona wakatów w gospodarce. Przez to mogą się nawet nie specjalnie bronić przed zalewem nielegalnych pracowników. Sytuacja jest na tyle trudna, że mogą przymknąć na to oko. Problemów dla naszych firm spodziewa się również ekspert rynku pracy. Nasi pracodawcy napewno spotykają się teraz z konkurencją innych rynków. W ocenie eksperta problem może pojawić się już w czerwcu, kiedy według pierwszych informacji wizy dla Ukraińców w niektórych krajach mogą zostać zniesione. Warto zauważyć, że to może być trudny czas na naszym rynku pracy, bo zaczynają się prace sezonowe. Zatem dość szybko okaże się, na ile jesteśmy w stanie konkurować o ukraińskich pracowników np. z Niemcami nie tylko z tym krajem będziemy walczyć o ręce do pracy. Nie tylko u naszych zachodnich sąsiadów jest niski poziom bezrobocia i dużo wakatów w firmach. Podobnie jest w Holandii. W prawdzie to nie duży rynek, ale z dużą liczbą miejsc pracy w ogrodnictwie i sadownictwie, gdzie też spory udział ma szara strefa. Nie zapominajmy również o Czeskich pracodawcach, którzy w poszukiwaniu nowych kadr są w stanie już teraz przebijać oferty firm. Oni też czekają na Ukraińców. Podobnie jest z gospodarką Węgier. Tam też bezrobocie jest na niskim poziomie, a coraz częściej pojawiają się głosy o konieczności wprowadzenia regulacji legalnego zatrudnienia Ukraińców. W innych krajach też kuszą naszych wschodnich sąsiadów. Francuzi, ale i Niemcy, z którymi przecież mamy o imigrantów powalczyć na pierwszej linni tego frontu, zapewniają już teraz bezpłatne stypendia dla Ukraińców. W swojej polityce migracyjnej mają też do zaoferowania szkolenia językowe czy dopłaty do tanich noclegów w pierwszych miesiącach na obczyźnie. Ukraińcy najczęściej znajdują pracę na zachodzie i południu Polski, więc i tak muszą przebyć sporą odległość. Dołożenie kilkuset kolejnych kilometrów nie będzie stanowiło problemem w kierunku na zachód. Pytanie czy możemy konkretną ofertę przebić a zwłaszcza Niemieckie propozycje. Pozostaje nam przekonywać Ukraińców, że legalna praca z umową i ubezpieczeniem jest wartością samą w sobie to przecież potecjalni, często doskonale wykształceni i przygotowani pracownicy. U naszego zachodniego sąsiada minimalne wynagrodzenie wynosi 9.5 euro na godzine co daje przy przepracowaniu etatu 178 godzin w miesiącu 1691 euro a w złotówkach przedstawia się na dziś 7136.02 zł jest to minimum jakie może otrzymać pracownik zatrudniony na etacie w oparciu o umowę o pracę zaś w Polsce kwota minimalna wynosi 2000 zł brutto co daje na rękę ok 1450 zł. Daleko nam do wynagrodzenia które jest w krajach wspólnoty.
ArtQwa
23.07.2017 22:58
Inne
Jak by było tak ładnie i kolorowo to nie zamykali by swoich fabryk w Finlandii i Holandii,zwożąc maszyny do Grodziska.Zaznaczę -stare ,zużyte maszyny.Po prostu doszli do wniosku,że można za marne pieniądze goniąc ludzi do pracy osiągać duże zyski dla siebie,by je przelewać na swoje konta.
Ukraińcy też nie są głupi.Zamiast harować w smrodzie i skwarze od rana do wieczora za marne pieniądze,w dodatku nie ludzko traktowani przez nieudacznych liderów zmian wolą wyjechać do Niemiec.Tam przynajmniej mają lepsze warunki pracy jak i płacy.A z nadgodzin stać ich będzie ,by opłacić mieszkanie ...i to z nawiązką.
Nie pracuję osobiście już w tej firmie.Ufffff.NIE POLECAM NIKOMU!!!!!
Kołchoz.Nawet będąc przejazdem w pobliżu tej firmy odwracam głowę.Odczuwam tylko smród folii na ulicy,swęd klik rodzinnych.
Simbad
29.05.2017 23:28
Inne
Czy są obecnie przyjęcia na magazyn i czy można spokojnie podrzucić cv na recepcję lub kontakt.Dzięki
HR
30.05.2017 11:20
Inne
proszę podrzucić CV na recepcję, zapraszamy!
rafiks
24.05.2017 09:14
Inne
Firma jak najbardziej ok szczególnie jak się lubi swoją pracę.
xxx
23.05.2017 18:50
Inne
Dzięki,dużo dobrego słyszałem o pracy w tym zakładzie w takim razie złoże cv zwłaszcza,że mam blisko do pracy i zależy mi na stałym zatrudnieniu.
quiz
22.05.2017 09:50
Inne
Szkolenia stanowiskowe są bardzo ważnym elementem stopniowo wprowadzają w zakres obowiązków zapoznają z funkcjonowaniem sprzętu/urządzeń wychodzą na przeciw pracownikom okazując cierpliwość i zrozumienie stabilna kompetentna profesjonalna załoga warto do nich dołączyć.
xxx
18.05.2017 16:25
Inne
Na stanowisko pomocnik drukarza czy jest potrzebne doświadczenie?
aaa
22.05.2017 11:50
Inne
Nie jest potrzebne, aczkolwiek mile widziane. Można zacząć bez żadnego doświadczenia.
Sony
23.05.2017 07:46
Inne
Nie radzę!!!
Luna
05.05.2017 18:33
Inne
Mają sporo benefitów:
-prywatna opieka medyczna
-multisport
-ubezpieczenie
hasan
01.05.2017 10:32
Inne
Ogólnie jest spoko.
Zibi
30.04.2017 15:14
Inne
Amerplast Sp. z o.o. (dawniej Suominen Polska Sp. z o.o.) - Grodzisk Mazowiecki
Pracowałem ok 7 lat to dobra firma ale jak to z mikroklimatem w dużej organizacji nie wszystko musi działać na 5 .Dużo pracy jest wkładane aby grało więc zadowolenie pracowników narasta.
Praca na produkcji średnio ciężka/ciężka
czas pracy 4 zmiany 6.00 -18.00,18.00-6.00.
Konwerting 3 zmiany 6.00-14.00,14.00-22.00
22.00-6.00.
Biuro normalnie czas pracy 8.00-16.00
generalnie polecam.
miki
21.04.2017 11:00
Inne
Dużym plusem są współpracownicy.
ja
06.04.2017 12:23
Inne
A po co Galareta przyłazi co niedziela i siedzi za setki za swoją stawką???Tego dyrektor ani kierownik nie widzą???to jest ograniczanie nadgodzin?
dyzio
19.02.2017 11:20
Inne
Fajna Firma - Polecam
kozioł
18.02.2017 19:50
Inne
Wypraszam sobie lecą na mnie bo jestem przystojny moje stanowisko nie ma nic do tego...Co innego tam nieudacznik pajeczak to rozumiem...
Zostaw merytoryczną opinię o Amerplast Sp. z o.o.
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.