ITECO SP.Z O.O.

Toruń

Opinie o ITECO SP.Z O.O.

Zuzanna

@klopa jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Czy skończyły się już problemy z wypłacaniem wynagrodzenia w terminie? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakie zmiany zaszły w ITECO.

experience

oczywiście, bagaż osobisto-pracowniczych doświadczeń jak najbardziej na plus

klop

niestety ale firma nadal nie wypłaca na czas, opóźnienia po 1 nawet 2 miesiące. mimo że pracownicy nie mają zapłacone szefostwo jeździ na wakacje, podejmowane są nieodpowiedzialne decyzje przez "szefa" który na papierze nie istnieje bo położył już jedną firmę, zalegają z opłatami za rachunki, towar, wypłatami, zapominają o zamawianiu towaru na czas. nie sprawują kontroli nad swoimi pracownikami. podejmują się zleceń których nie sposób wykonać w normalnym trybie pracy, i cierpią na tym pracownicy. praca tam to wieczne ratowanie firmy w której ciągle na wszystko brakuje. szkoda ludzi którzy tam pracują.

fyco

firma nie wypłacalna, wiszą ludziom pieniądze za towar, pensje i co się da. nie szanują pracowników i wszystko jest z opoznieniem. ostrzegam przez takimi zlodziejskimi firmami. pracy ogolnie tam nie polecam i tam napewno nie zarobisz. nienormowany czas pracy zostajesz czesto po godzinach.

stopki

kto by nie chcial sobie dobrze zarabiac - ale coz to nie jest taeraz takie proste w naszym kraju zarobki chyba sie polepszyly... ale to w najwiekszych miastach. a jak wygalda sytaucja zwyklego smiertelnika to pewnie wszysy dobrze wiedza. z wlasnej skory . jak jest tutaj warto pracowac czy nie ? pzde

Zenek

Iteco to naciągacze.(usunięte przez administratora). Głównym zadaniem handlowca jest oprócz samej sprzedaży opowiadanie klientom bajek z jakich to przedziwnych powodów nie dostali jeszcze zamówonych i zapłaconych towarów. Iteco to kontynuacja firmy Scandinavia(usunięte przez administratora) nip: 913-000-18-53, którą zamknął komornik - za długi oczywiście. Gość niby w Iteco nie pracuje, ale zazwyczaj tam siedzi (jak już się koło południa obudzi) i faktycznie zarządza spółką. Może wkońcu komornik i ZUS się nim zainteresują.

Marcin

Odradzam, słabe warunki, relacje z przełożonymi tragiczne. Brak pensji w terminie.

Nie polecam, spóźnienia w płatnościach, wynagrodzeniach, opłatach itp. Zarządzanie firmą słabe, komunikacja w firmie tragedia. Wieloletni pracownicy są zwalniani, gdy robią się \"niewygodni\".

aaa

ostrzegam wszystkich przed ową firmą, zwyczajnie trzeba uważać i jeżeli już to wszystkie ustalenia powinny mieć formę pisemną.

a to ciekawe, bo nadal są ogromne opóźnienia w wypłatach, pensje pracownicy otrzymują z opóźnieniem i wielu ratach po kilkaset złotych - rzeczywistość. a wyniki mam i to dobre, a pracę niedługo zmienimy i dopiero będzie problem...

he he he, jeszcze nie słyszałem żeby ktoś nie dostał sowich pieniędzy. A najgorzej jak wypowiada się pracownik, który nie ma wyników i słabe osiągnięcia, a ma wielkie wyobrażenia i tylko mocną \" buzię\". Taki to w żadnej pracy się nie utrzyma.

Uwaga na tę firmę, nie wypłaca należnych pieniędzy w terminie tylko w ratach. Zarządzana jest przez nieodpowiedzialne osoby, wciąż zalega z opłacaniem rachunków. Jeżeli ktoś próbuje walczyć o swoje jest zwalniany. Nie polecam, bo szkoda czasu, a można nie otrzymać swoich pieniędzy.

Zostaw opinię o ITECO SP.Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITECO SP.Z O.O.