ITECO Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o ITECO Sp. z o.o.

KUBA

UWAGA .... Dwa razy zastanów się przed jakimkolwiek kontaktem z iteco a pieniadze jakie kolwiek zapomnij . PEŁEN SZACUNEK MISTRZOWIE W NIEPŁACENIU ZA WSZYSTKO.

Nie zgodzę się, że firma jest profesjonalna. Prawdą jest, że produkty są wysokiej jakości, ale zarząd i płatności pozostawiają wiele do życzenia. Jeśli ktoś chce zaryzykować to obowiązkowo pierwszego dnia umowa i pilujcie terminów, bo jak raz pozwolicie, żeby wynagrodzenie byłu później i tylko \"miły\" uśmiech szefostwa i gadka o problemach to potem już ciągle coraz później i później....

Zostaw opinię o ITECO Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITECO Sp. z o.o.