Opinie o STIGAL w Krotoszyce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie STIGAL. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie STIGAL o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja obrabiarek metalu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STIGAL w Krotoszyce

Aneta

@Ancymon, jak oceniasz pracę w STIGAL? Rozważasz pozostanie w firmie dłużej, czy chciałbyś zmienić pracę? @Mlody lat 27, i jak poszło Ci na rozmowie? Możesz napisać, w jakiej atmosferze przebiegała? Udało Ci się dostać pracę? Jesteś zadowolony?

Ancymon

Koleżko Gryzli a czego się spodziewałeś Nowa hala przecież jest za kredyty wybudowana. Nic się na firmie nie zmieni, pracownicy teraz muszą te kredyty spłacić. Wszystko będzie po staremu. Reszta to bajki i baśnie z palca wyssane.

Mlody lat 27

Witam zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko spawacza jakie zarobki warunki pracy itp

Były
@Mlody lat 27

Na spawalni jest jeden gosciu co stoły spawa i mysli ze pozjadal wszystkie umysly. Zamiast interesowac sie swoja praca, to patrzy jak kto robi i czy za wczesnie nie zaczal sprzatac. Dlatego stamtad ucieklem. Pies ogrodnika. Sam nie zje i drugiemu nie da.

Mlody lat 27
@Były

Litera jego imienia to P??

4 lata na produkci
@Były

Jest jeszcze kierownik produkcji. Też niezbyt milusi.

Koralgot

Jak komuś nie po drodze z dobrą pracą to oczernia firmę!!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie STIGAL na stanowisko Technik montażu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Ronin

@Aneta.!!! Widzę, że od kwietnia do października ciągle masz tu coś do powiedzenia i udając kogoś kim nie jesteś wypytujesz się: a ile sie u was (???) zarabia, a co o tym myślicie. A później wrzucasz tu swoje przemądrzałe pouczenia. A kim ty jesteś i za kogo się uważasz..?? Dla mnie ewidentnie pracujesz w biurze STIGAL na kierowniczym lub innym psim stanowisku i twoim zadaniem jest tu kontrolować i pilnować aby nic złego nie napisano o twojej firmie.. W twojej firmie pod stołem dają w kopercie bez płacenia podatków.?? Czyżby Legnica to kolejne miasto z układami, kolesiostwem i powiązaniami. Wszystko na to wskazuje, bo gdzie Izba Skarbowa, gdzie Policja.?????

Pablo
@Ronin

Zluzuj. Domeną GOWORK są boty / pracownicy, którzy MUSZĄ podkręcać (usunięte przez administratora), bo jak napisałem niżej, czego najwyraźniej nie doczytałeś, później dzwonią i informują o usuwaniu postów za hajs, więc czarny pijar im się opłaca. Trochę jak strażak, który podpala żeby mieć co gasić i zarobić. Żeby nie było, że gadam pierdoły poczytaj jak wygląda struktura wątków w innych firmach, zobaczysz analogię. Problem w tym, że nikt go-workowi tego nie udowodni. Tyle w temacie.

Krzysztof

Niebede sie rozpisywal, Ale niepolecam tej firmy

Pablo

Żenujące, najpierw boty w stylu Aneta spamują okresowo wątek w goworku próbując rozpętać gównoburzę, a potem wydzwaniają z goworka do firm żeby za hajs konta i negatywne wpisy usuwać!!! Żałosna metodologia.

Aneta

@Gryzli .... Czy ten sposób wypłacania wynagrodzenia dotyczy wszystkich działów firmy? A czy oprócz premii można liczyć na jakieś dodatkowe benefity?

jw
@Aneta

taa... lewe premie świateczne i wakacyjne. pod stołem, bez ewidencji, podatków, składek, jw. a na starość dostaniesz 400zł emerytury z tych umów o prace.

spaw
@jw

jak z nadgodzinami, ile wychodzi średnio?

h@l!nk4
@spaw

jesli pracujesz w firmie i nie jeździsz to po 8h (biurwy), chyba ze mają wzmożoną produkcje to spawacze i mechanicy robią po 9-10h dziennie "dobrowolnie" aby sie wyrobić. jeżdzący po polsce robią ile organizm pozwoli byle skończyć w danym terminie, czyli np o 7 rano do 22 u klienta na wyjeździe cały tydzien montaz maszyny , częsciej niż rzadziej praca ta jest w pyłach produkcyjnych, w hałasie, w blasku spawaczy obok pracujących, na przeciągach w halach i przy temperaturach lekko powyżej zera stopni ( w zimie) - bo dla 2 roboli sztigalowych hala produkcyjna nie stanie gdy klient ma zamówienia produkcyjne.... ale za te godziny zapłacą (pod stołem) ,zarobisz, kosztem swojego zdrowia...

gohu

Też mam podobne pytanie co wyżej? jak wygląda tam teraz praca? Widzę że, szukają serwisantów??

Gryzli ....
@gohu

Witam Firma na pierwszy rzut oka fajna czysto nowa hala ludzie fajni, natomiast lewe umowy o pracę dają np 1600 netto podstawa na rękę a na tysiąc złoty pod stołem jako premia, pracownicy mają umowę o pracę na 1600 złoty netto a drugie tyle dostają na gębę jako premia, dobre dla kogoś kto ma alimenty. Bo Premia to premia może zawsze zabrać to raz dwa brak składek do lat pracy brak zdolności kredytowej itp itd szkoda czasu na tą firmę Ekert szuka i tam dają wszystko jak należy, Może pan Prezes Stigala pomyśli o uczciwym rozwiązaniu finansowym :)

Aneta

A jak obecnie wygląda praca w STIGAL? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

az iskry leca.... z palnika

nowy ajan w jaworze poszukuje dawnych i obecnych ( np przez goldenline i pracuj) pracownikow firm z legnicy o podobnym profilu . a na podstawie kopii umowy dorzuca 25% wiecej, benefit i opieke lekarska prywatna. chyba turcy nie tylko niemcy chca opanowac ale i polske swoimi maszynami :)) ale to tylko pogloski i nie potwierdzone fakty.... narazie.

Pawnucy
@az iskry leca.... z palnika

No i co z tego. Kto by chciał pracować dla kebaba i naprawiać / montować kiepskie maszyny, każdy ma swój honor.

reality

@asia no ja chcę się u was zatrudnić jako Technik/specjalista montażu w Legnicy, no oczywiście pod warunkiem że kobieta ma realne szanse się w ogóle dostac na takie stanowisko u was w firmie - jak z tym realnie jest?

market

To najbardziej odkrywcza opinia jaką w życiu czytałem! :))))))

market

ciekawostka: Sieć dyskontów Lidl poinformowała w komunikacie, że od marca wszyscy pracownicy sklepów otrzymali podwyżki płac. Pensja minimalna, jaką otrzymuje nowy pracownik sieci na start, wynosi 2400 – 2800 zł brutto (1738 - 2017 zł netto). Lidl ma pensje zróżnicowane regionalnie. Lepiej zarabiają m.in. pracownicy zatrudnieni w sklepach zlokalizowanych w największych miastach kraju. Umowy z pracownikami Lidla są tak skonstruowane, że pracownik otrzymuje też zobowiązanie sieci do podwyżki. Po dwóch latach stażu szeregowy pracownik będzie więc zarabiać już 2850 – 3250 zł brutto (2052 - 2331 zł netto). Natomiast wynagrodzenie menedżera sklepu dla osób rozpoczynających pracę na tym stanowisku wynosi 4400 – 5000 zł brutto (3132 - 3550 zł netto). Po dwóch latach kierownik marketu będzie już zarabiać 6300 – 6800 zł brutto (4456 - 4804 zł netto).

Obserwator

Znowu szukają serwisanta. Przy zerowej rotacji jaka jest podobno u nich to chyba już 80-ty. Ciekawe ilu jest wszystkich pracowników. Małe pocieszenie na koniec, w liczbie przerobionych serwisantów i tak z firmą FELDER (to ci od maszyn do drewna) nie wygracie. Oni są numer jeden w kraju przerobili chyba z 200.

ola

Przepraszam ale pijana bylam! Jednak oferty pracy ciagle sie pojawiaja. Ale ja guuuupia jestem hihihihihi... i naiwna hihihihi . Taka ja pusta blondi ktora nawet firmy nie zna ale lubie pisac duzo.

pedros

2lata temu specjalista ds sprzedazy dostawal 3,5na start plus prowizja od sprzedazy wiec lekko 5,2 na reke wychodzilo. Z czasem podstawa szla w gore do 4,2 plus remia wiec 6,0z groszami. Dzwonisz gadasz, klikasz zamowienie a pakuje juz ktos inny. Teraz pewnie sie nic nie zmienilo. Wiec kasa na poczatek dosc słaba ale na pierwsza robote ok! Dla samego doswiadczenia warto.

Olaboga

No właśnie jak to jest z tym Stigalem. Podobno cienko ostatnio przędą i maszyny się nie sprzedają. Z drugiej strony budują się, więc chyba jest jakiś tam krok do przodu. Warto zawracać sobie tą firmą głowę? Pracownicy są normalni? W burze i na produkcji? Na co uważać?

dobra zupaa

Co to za pseudo propaganda? Tak kazdy ma szanse awansu: -Mechanik na spawacza -spawacz na malarza -magazynier na wózkowego -monter na mechanika. Ba!. Nawet te awanse sa obowiazkowe. Awans poziomy ==== Nie pionowy w góre ||

fenomen

ola przestan zlopac bo pisanie ci nie idzie

Zostaw merytoryczną opinię o STIGAL - Krotoszyce

• Jak się pracuje w STIGAL?

Zobacz opinie na temat firmy STIGAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STIGAL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STIGAL