Opinie o STIGAL w Krotoszyce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie STIGAL. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie STIGAL o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja obrabiarek metalu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STIGAL w Krotoszyce

Tyrli Tyrli

Przecież Aneta to M. Nasza nowa kadrowa :) no może już nie taka nowa

Anetatobot
@Tyrli Tyrli

Nikt normalny nie pisze w taki sposób i każdy nawet przeciętniak umysłowy powinien to wykminić. Skrypt dzieli na słowa klucze i dopisuje pełne zdania. Przykład na który bot odpowie: "Praca tutaj jest super. Warto." I zaraz głupi Anetoskrypt rozwinie temat tak, jak to mamy poniżej. "A czy to prawda że super, a coś więcej?" Wszystko ma na celu wyciskanie gó.wno.bu.rzy i oczerniania pracodawcy, a potem telefon do STIGAL i: "Panie, panie, posty takie straszne, ale moderator za przysłowiową flaszkę DEL przypadkiem wciśnie" xD. Tyle. Tak zarabiają.

Prawilny
@Anetatobot

Oczywiście, że to nasza kadrowa. Ma zadanie robienia szumu wokół firmy. Maleńka firma kilkunastoosobowa ma wyglądać jak wielki moloch, korporacja prawie XD Przecież kadrowa w samym gowork pracowała, zobaczcie na Golden Line heheh

Aneta

@Maderfaker, czy spróbowałbyś rozwinąć pojęcie firma dziwna? Wiele osób czytając ogłoszenia rekrutacyjne zamieszczone na stronie internetowej firmy STIGAL, prawdopodobnie będzie rozważało aplikowanie na wakujące miejsca. Jednym z portali, gdzie będą szukać opinii na jej temat będzie Gowork.pl. Zatem warto by było zamieścić kilka komentarzy i opinii pochodzących od samych, obecnie zatrudnionych w tej firmie, po to, aby decyzje kandydatów miały jakieś racjonalne podstawy, a nie tylko intuicyjną loterię.

Anetatobot
@Aneta

Aneta to bot, z botem się nie dyskutuje. Siema nara.

Produkcyjny

Aneta, z tą sprzedażą firmy to serio?

Maderfaker
@Produkcyjny

Aneta to bot. Stigal to ... firma dziwna. Jedyna w swoim rodzaju, pod każdym względem.

Aneta

@Wtorek w pracy, dziękuję za zabranie przez Ciebie głosu w dyskusji i w dalszym ciągu namawiam osoby, które zaczęły pracę niedawno w firmie STIGAL, aby podzieliły się swoimi doświadczeniamij pracy w tej firmie. Niech to będzie garść informacji, które jako kandydaci do pracy sami chcieliby otrzymać.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie STIGAL na stanowisko Technik montażu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Aneta

Aktualnie na stronie internetowej firmy STIGAL znajduje się jedno ogłoszenie rekrutacyjne. Firma chce zatrudnić spawacza. Czy ktoś z aktualnie zatrudnionych w firmie na podobnym stanowisku mógłby podzielić się swoim doświadczeniem z pracy w STIGAL? Jakie są wymagania i oczekiwania wobec pracownika? Na jakiego rodzaju pozapłacowe bonusy może liczyć osoba zatrudniana w tej firmie?

Wtorek w pracy
@Aneta

Może liczyć na to, że część pensji będzie otrzymywał pod stołem na lewo. +++ totalna inwigilacja, kamery, śledzące pracownika karty wejścia do pomieszczeń. Kim Dzong Un mógłby się uczyć od właściciela Stigalówki.

Aneta

@Max, a czy mówi się również, kto miałby kupić STIGAL? A jeśli tak, to czy wiadomo na jakich warunkach dla pracowników dokonano by tej sprzedaży? Czy w związku z tym, widoczna jest jakaś zmiana nastrojów wśród osób zatrudnionych?

@Aneta

Bocie, prawda, widziałem ogłoszenie na portalu "olx" w dziale "lemiesze i maszyny rolnicze". Pracownicy razem z firmą zostaną wykupieni za pińcet, słownie 500+, następnie razem z rodzinami zostaną zakopani za firmą w zbiorowej mogile. Do wyboru jest także (dla pracowników 10lat+) humanitarne topienie w zbiorniku PPOŻ. Budynek, tu największa strata, według planów nowego kupującego zamieniony zostanie w kościół. Choć słyszałem, że szaman lokalnej wioski rozważa część produkcyjną zamienić na dyskotekę. Niedowiarki! Budynek próbowała przecież odbić i przejąć straż pożarna (przypomnę wielodniową wojnę hybrydową ze strażakami), ale kamienie lecące z balkonu skutecznie ich zniechęciły. Zobaczymy, póki co lecę kopać dół, bo tylu zakopać, to nie byle szpadel.

C
@Paweł

Jak widzę coś jest na rzeczy jak sam szef odpisuje. Tajemnice firmy Sztigal, nigdy niczego się nie dowiesz.

Max

Mały, powiem więcej. Słyszałem z góry takie pogłoski, że jest to najlepszy moment na sprzedaż firmy.

Mały

Na razie żadnych zmian nie widać.

Aneta

@ Duży, jeśli możesz to napisz nieco szerzej o zapowiadanej zmianie i dlaczego, Twoim zdaniem, do niej nie doszło. Jak obecnie wygląda praca w STIGAL, czy warto złożyć aplikację? Na stronie internetowej firmy pojawiło się ogłoszenie dotyczące zatrudnienia spawacza. Jak myślicie, czy warto spróbować?

Duży

(usunięte przez administratora) Miało być lepiej w nowym zakładzie, jest gorzej. Odejście ostatniego managera dużo mówi- pracownicy zaczną uciekać.

Polo Disco

Rysiu, dzieciak jest słyszałem z rodziny Uszatego Batmana, Zezowatego Szczęścia, czy jak go tam nazywają XD

Aneta

@Rysiu, a może jednak okaże się, że jest on bardzo dobrym pracownikiem? Nie można oceniać kogoś zbyt pochopnie. Długo już pracujesz w STIGAL? @Maxy, a dlaczego masz takie zdanie na temat pracy w STIGAL? Mógłbyś powiedzieć coś więcej? Twoja opinia jest teraz bardzo ogólna. @Arczi, czy masz takie doświadczenia ze STIGAL? Czy mógłbyś powiedzieć, czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne?

Jugo

(usunięte przez administratora), gorszy od strefy. Szkoda czasu na tą firmę. Uszatemu Batmanowi już całkiem odbija. Poza tym podzielić firmę na gorszy i lepszy sort - lepszy wchodzi głównym wejściem, bydło wchodzi tyłem bo wstyd.

Rysiu
@Jugo

Chyba miało być podzielił, a nie podzielić. Z resztą się zgadzam

Rysiu

(usunięte przez administratora). Teraz jeszcze zatrudnili dzieciaka, który nie wiadomo czy kiedykolwiek w życiu pracował, do optymalizacji pracy i uczenia innych. Cyrk na kołach

Maxy

"Kołchoz"- tak się mówi tu na miejscu o Stigalu. I ja to zdanie podzielam.

Aneta

@Patrick czy rozmawiałeś z pracodawcą o podwyżkach? Może trzeba dłużej pracować i efektywniej, aby dostać taką podwyżkę? O nadgodzinach też warto porozmawiać. Ci co pracują długo i się starają powinni zostać docenieni. Obecnie w firmie STIGAL pojawiło się sporo ofert na stanowiska PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI, Monter - Serwisant, Monter - Spawacz.

@Aneta

Ogolnie zaklad ok, ale na spawalni jest jeden gosciu co stoły spawa i mysli ze pozjadal wszystkie umysly. Zamiast interesowac sie swoja praca, to patrzy jak kto robi i czy za wczesnie nie zaczal sprzatac. Dlatego stamtad ucieklem. Pies ogrodnika. Sam nie zje i drugiemu nie da.

Przemek podpierdzielacz numer jeden na zakładzie ucho marka hihi ???? szkoda słów na niego uważa się za nie wiadomo kogo w innym zakładzie pracy by szybko zrobili z nim porządek. Zamiast patrzyć na siebie to lata natarczywue za innymi psując organizacje pracy,cała czwórka się trzyma razem obgaduja szkoda słów

Arczi
@Aneta

Prawda jest taka, że im dłużej pracujesz, tym bardziej mają cię głęboko.

Aneta

@Pablo to forum jest po to, żeby dzielić się informacjami na temat pracy i warunków pracy w firmie STIGAL. Takie informacje są pomocne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie. Czy ktoś z was pozostawi swoją opinię o pracy w STIGAL?

Arczi

Nie polecam

Aneta

@Fan~Chicago~Bulls, więc co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie w firmie, aby stała się bardziej atrakcyjnym pracodawcą dla obecnych lub przyszłych pracowników? @Żakard, a czy Ty pracujesz w STIGAL w Krotoszycach? Jak oceniasz tego pracodawcę pod względem warunków, jakie oferuje swoim pracownikom?

Żakard
@Aneta

Aneta, pracuję w Stigal już długo. Przyszedłem tu ze strefy. W porównaniu ze strefą w Stigal jest słabo ogólnie rzecz biorąc. Jak kilku pracowników, czekam na otwarcie Mercedesa. Od dłuższego czasu zmęczony jestem firmą Kłapouchego - tak mówimy na szefa.

Żakard

Targi w Kielcach i ?najnowszy? produkt firmy Stigal PRO Master3D. I tak co roku piszemy, że wielka nowość. Dajcie spokój, nic nowego nie jesteśmy w stanie wymyślić, ciągle te odgrzewane kotlety jak i pozostałe maszyny. Bida Panie.

Fan~Chicago~Bulls

@Aneta, rotacja na firmie jest znaczna. Z pozoru jest dobrze, a niestety po czasie daje się we znaki pensja pod stołem (emerytura !!!!!), tak zwane dobrowolne niepłatne soboty w pracy, klaustrofobiczny klimat wśród pracowników szczególnie produkcyjnych itp itd.

Zostaw merytoryczną opinię o STIGAL - Krotoszyce

• Jak się pracuje w STIGAL?

Zobacz opinie na temat firmy STIGAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STIGAL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STIGAL