anonim - 2010-06-25 14:48:15
Szkoda słow by opisać tą firme a w szczególności osoby na stanowisku kierowniczym które powinny godnie reprezentować ta Firme. Osoba zajmująca sie rekrutacją osob niepełnosprawnych, która sama jest niepełnosprawna powinna szanować innych, mieć jakieś normy moralne natomiast człowiek ten jest zwykłym HAMEM nie szanujacym kobiet i innych wokół siebie tylko dlatego ze uważa sie za kogoś lepszego bo jak to zawsze twierdził
Cała firma to jedno duże nieporozumienie, traktują nas niepełnosprawnych jak maszynkę do robienia kasy. We Wrocławiu już od dobrych kilkunastu miesięcy wyłapują ludzi z kadry zarządzającej i zatrudniają tych, którzy chcą najmniej zarabiać. Firma łamie przepisay prawa pracy, dopuszcza ludzi, do pracy bez badań wstępnych do pracy.