Opinie o intercars.pl - Inter Cars S.A. w Czosnów

Opinie o Inter Cars S.A.

Dziady i tyle w temacie. Żeby w takiej firmie o takim prestiżu były takie wynagrodzenia... Wstyd! Pensja niska ok 5000-6000tys brutto, oczywiście nalegaja na wlasna działalność, zero dodatków typu multisport itp... WSTYD

Kolo

Te 5-6k brutto to chyba jako kierownik na magazynie.

Inter Cars S.A

Dzień dobry, w Inter Cars S.A w Warszawie każdemu pracownikowi przysługuje szeroki pakiet benefitów. Więcej na ich temat możecie Państwo przeczytać na poniższej stronie: https://career.intercars.eu/pl. Z poważaniem

Trzeba do urzędu pracy zadzwonić, , gdzie są apteczki, miejsce do mycia , do przebrania, jadalnia, brak szacunku dla ludzi jak bydło 21 wiek , tylko zapierd... Nic się nie liczy , to jest firma Inter cars, sami sprawdzcie, i dodajcie opinie

@anonymous

Dzień dobry, brak takich podstawowych rzeczy jest u nas niedopuszczalny. Prosimy o podanie lokalizacji placówki, w której stwierdzono powyższe braki. Ponadto, w naszej firmie jest możliwość zgłaszania nieprawidłowości i nadużyć. Polityka Compliance obejmuje również pracowników filii. Prosimy o zgłoszenie sprawy na ten adres: compliance@intercars.eu. Z poważaniem

Krzysiek

Witam byłem wczoraj na rozmowie w Intercars w Zakroczymiu , rekruter powiedział , że podstawą to 3000 brutto no i dodatkowo premia w zależności od swojej pracy. Mowil że po okresie próbnym pracownicy zarabiają premii od 500 do 1000 zł brutto . Czy to prawda co ten gość mówił ? Ile można tam na rękę zarobić ?

Chris 72
@Krzysiek

Cześć,pracowałem ostatnio w Inter Cars na okresie próbnym przez 3 miesiące,odpuść sobie ,to co i o czym mówią to jedna wielka ściema,człowiek,jego znajomość branży motoryzacyjnej w ogóle się nie liczy,liczą się tylko słupki sprzedażowe,ilość wykonanych telefonów i to czy wyrobiłeś marżę - na dzisiejszy dzień to 35-40 tys.zł.DARUJ SOBIE!!! Pozdrawiam,Krzychu

@Krzysiek

Mi też tak mówili. Niestety premii nigdy nie zobaczyłam mimo zapewnień.

@Chris 72

Dzień dobry, powyższy komentarz nie dotyczy Inter Cars S.A w Warszawie. Najprawdopodobniej chodzi o jedną z filii. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na właściwą stronę. Ponadto, w Inter Cars S.A jest również możliwość zgłaszania nieprawidłowości lub nadużyć pod poniższym adresem: compliance@intercars.eu. Z poważaniem

Student

Witam jak tam się pracuje w zakroczymiu ? Zapewnili wodę? Jest chłodno na chali proszę się wypowiedzieć czy warto tam iść do pracy

Paranoja
@Student

W upały to swistak i jego giermek sumo sprawdzali czy ludzie na magazynie nie chodzą w zakrutkich spodenekach, bo mialy byc do kolan. To jest w upal najwarzniejsze a nie jakaś woda czy jest.

@Paranoja

Dzień dobry, powyższy komentarz nie odnosi się do Inter Cars S.A w Warszawie, odnosi się on do magazynu. W Inter Cars S.A nie pracujemy w trybie zmianowym. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na odpowiednią stronę. Ponadto, w naszej firmie jest możliwość zgłaszania nieprawidłowości i nadużyć. Aby to zrobić wystarczy napisać na poniższy adres: compliance@intercars.eu. Z poważaniem

Magazynier

Mówią o umowach (4xtygodniowa, 1xmiesięczna, 1x3miesięczna, 1xpółroczna, 1xna rok i niby pod firmę, ale teraz przyjęć już nie ma), o pracy w weekendy (ma być sporadycznie, a nie jest), o odbiórkach (niby, że można mieć je wypłacone, a nie wybrane), że 3 zmiany i pytają, czy to nie przeszkadza i czy chce się pracować.

Skąd jesteś, czy dasz radę pracować fizycznie, czy będziesz pracować na 3 zmiany i w weekendy.

Zmiana B

Zakroczym, dostawy pan brygadzista i jego (usunięte przez administratora) pseudo lider wzięli się w końcu do roboty, czy dalej głębią ludzi, którzy tam ciężko pracują między innymi na ich pensje? Droga firmo czy w w jaki kolwiek sposób sprawdzacie ich pracę? Jedynym efektem funkcjonowania tych ludzi w waszej firmie jest to, że pracownicy odchodzą bo nie wytrzymują psychicznie takiego nieludzkiego traktowania. Oni są szkodnikami dla tej firmy. Obudzcie się w końcu.

@Zmiana B

No to ładnie się tam u was dzieje

@Misio

Jakaś kulawa ta zmiana B.Co na to kierownik zmiany.Nie widzi nic? Może nie chce.

Hello
@Misio

Pan brygadzie stanie był dzisiaj w pracy?????????????????

marcel
@Misio

taka to już zmiana wspaniała tylko tam pracować

@Zmiana B

Dzień dobry, powyższy komentarz nie odnosi się do Inter Cars S.A w Warszawie, odnosi się on do filii lub magazynu w Zakroczymiu. Partnerzy franczyzowi bądź operatorzy magazynu zatrudniają pracowników filii i magazyny. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na odpowiednią stronę. Ponadto, w naszej firmie istnieje możliwość zgłaszania nieprawidłowości i nadużyć. Aby to zrobić wystarczy napisać na poniższy adres: compliance@intercars.eu. Z poważaniem

@Misio

Dzień dobry, powyższy komentarz nie odnosi się do Inter Cars S.A w Warszawie. W centrali Inter Cars nie pracujemy w trybie zmianowym. Partnerzy franczyzowi bądź operatorzy magazynu zatrudniają pracowników na magazyn. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na odpowiednią stronę. Z poważaniem

Brygadziści w IC dobrze zarabiają dużo więcej niż na to zasługują, *co niektórzy*. Jak się robi z zwykłego człowieka bez kwalifikacji osobę na odpowiedzialnym stanowisku to takie skutki potem są jak z brygadzistą, który tzw. sobie dorabiał itp. Czysta głupota.

Wisniewski

Nie znam żadnego normalnego brygadzisty zresztą na ten tytuł też raczej nie zasługują nazwał bym ich raczej poganiacza mi SS nami brak jakiego kolejek wychowania brak jakiejkolwiek kultury ogłady i człowieczeństwa totalne zera za zlotuwki są w stanie zrobić wszystko co im każą pozdrawiam Jarosława o życzę ci tylko tego że w następnej pracy przełożony traktował cię tak jak ty traktujesz swoich podwladnych

Rysiek

Znam takiego jednego kolorowego.Chłop od pługa oderwany.Przyśniło mu się że jest królem i tak trwa do dziś.To zwykły nierób i zły człowiek.

Nester

Ja bym ich nie nazwał brygadzista mi tylko poganiacza mi SS Manami wiedzą mniejsza niz większości magazynierów dostali kasę na jaką nie zasługują i mają poganiać ot główne zadania kamstwo bractwo SS Galicja bym zekl

Ostrowski
@Rysiek

Jakież będzie jego zaskoczenie jak kture dnia i jego zwolnią i będzie musiał iść do innej pracy życzę mu żeby trafił na takiego samego przełożonego jakim sam byl

@Wisniewski

Zgadzam się z wypowiedzią na temat Jarosława O.

Misio

Włoski mafiozo?Oj znam tego pana.Stary alko....Prowadzał ludzi na alkomat a śmierdziało wódką od niego.Norbiemu pasowało.

Inter Cars S.A

Dzień dobry, powyższy komentarz nie dotyczy Inter Cars S.A w Warszawie. Pracownicy filii oraz magazynów, np. brygadziści, liderzy, itd. są zatrudniani przez partnera franczyzowego lub operatora magazynu. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na właściwą stronę partnera. Z poważaniem

Misio

Zabezpieczyliśmy wodę do picia?Postawcie jeszcze miski jak dla psów bo kubków nie ma Szafki na dole.(usunięte przez administratora)

@Misio

Dzień dobry, w naszej firmie jest możliwość zgłaszania nieprawidłowości i nadużyć. Polityka Compliance obejmuje również pracowników filii. Prosimy o zgłoszenie sprawy na ten adres: compliance@intercars.eu. Z poważaniem

Żałosny Magazynier

ILS ZAKRO. Terminowo wypłacane wynagrodzenie za pracę. Hahaha! Kto nie dostał jeszcze kasy za paździerz łapa w górę!

@Żałosny Magazynier

Co bogatemu po pieniądzach...

@Żałosny Magazynier

Dzień dobry, powyższy komentarz nie dotyczy Inter Cars S.A w Warszawie, a ILS w Zakroczymiu. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na właściwą stronę. Ponadto, w naszej firmie istnieje również możliwość zgłaszania nieprawidłowości i nadużyć. Polityka Compliance obejmuje również pracowników filii. Aby to zrobić wystarczy napisać na poniższy adres: compliance@intercars.eu. Z poważaniem

true_facts

(usunięte przez administratora) człowiek w pracy powinien być doceniony, ale szczerze, bo tylko w tym przypadku będzie miał chęci do pokazania czegoś więcej a jak będzie ciągle słyszał że nie zbiera tak samo jak inni to się zwolni - proste. ile można tego słuchać? a różnice tak naprawdę w punktacji nie są wielkie. Jakby tak wszyscy mieli możliwość wyrobienia na spokojnie tej całej premii, bez presji a przede wszystkim żeby robota była podzielona mniej więcej po równo to by było w porządku. Bo każdy byłby zadowolony. Co z tego że ty wyrobisz 1000 zł premii z punktacji a i tak ucinają do pewnego pułapu, który jest różny na poszczególnych działach. Więcej ponad to nie dają więc czy nie lepiej dać temu co jeszcze jej nie wyrobił żeby mu chociaż kilkadziesiąt złoty wpadło?

@true_facts

Dzień dobry, powyższy komentarz nie dotyczy Inter Cars S.A w Warszawie. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na właściwą stronę. Ponadto, w Inter Cars S.A jest również możliwość zgłaszania nieprawidłowości lub nadużyć pod poniższym adresem: compliance@intercars.eu. Z poważaniem

Stary Wyjadacz

Witam serdecznie nie wiem czy to dobre miejsce teraz ale chyba tak gdyż wszyscy pracownicy magazynu Inter cars w Zakroczymiu tego dotyczy wątku. A a więc praca 18 kwietnia na noc. Zgodnie z kodeksem pracy a przynajmniej tym jak ja go rozumiem święto zaczyna się 18 kwietnia o godzinie 6:00 i trwa do 19:00 kwietnia do godz 6:00 i w tym dniu pracować nie powinniśmy. Może ktoś się odniesie do tego czy tak jest rzeczywiście. Ponadto przypominam to już do J&M logistuc że jeśli nam ustalacie sami odbiory kiedy wam odpowiada a my jedynie mamy podpisać papierek to w takim przypadku kodeks pracy przewiduje że z 8 godz pracy powinniśmy mieć odbiór ( ustalony przez firmę kiedy to jej pasuje) w ilości godzin 12 . Czyli w stosunku 1 do 1,5. Tak stanowi kodeks pracy

emilka

cudowna firma, czuje się tu jak w bajce, pensja wysoka okolo 3 tysiecy netto

@emilka

Emilka cudownie

W y j e b a n e j a ja
@emilka

Mordo za moich czasów też tyle było a jak dla ciebie teraz 3 tyś to dużo to gratuluję umiejętności gospodarowania takim nędznym na obecne ceny wynagrodzeniem.

Najgorsza zmiana to zmiana (usunięte przez administratora)brygadzista oderwany od rzeczywistości nie ma pojęcia o robocie która wykonuje do tego donosicielstwo jest na porządku dziennym ... (usunięte przez administratora)najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w tym piekle i z tymi ludźmi bo grozi to choroba psychiczna. Szkoda czasu na to wspaniała firmę (usunięte przez administratora)

Inter Cars S.A

Dzień dobry, powyższy komentarz nie odnosi się do Inter Cars S.A w Warszawie, tylko do magazynu lub filii Inter Cars. Pracownicy filii i magazynu są zatrudniani przez operatora magazynu bądź partnera franczyzowego. Jednak nie robi tego centrala Inter Cars w Warszawie. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na odpowiednią stronę. Z poważaniem

@Inter Cars S.A

Drogi Inter cara widzę że tragiczna opinia w internecie na wasz temat poruszyła was w końcu to bardzo miłe na pewno skorzystam z @ gdzie można składać skargi i zobaczymy co z tym zrobicie. Na razie widzę że próbujecie jako firma Inter cara umyć ręce od tego jak tu oficjalnie wasi pośrednicy dokonują łamania kodeksu pracy itd. chcecie mi powiedzieć że J&M to przecież już nie jest Inter cars???? Przecież przejęli zobowiązania wszelkie ma umowie i stanowią największą grupę pracowników w centralnym magazynie w swobodni. Czekam na odpowiedź kochany Inter cars

@Inter Cars S.A

Moi drodzy przecież to że wszyscy pracujemy dla Inter Carsu jak tu widzimy Inter cars nie poczuwa się do tych opinii bo przecież to mało ważne gdyż na magazynie poprzyjmowal pracowników przez pośredników czy to magazynierzy min. J&m czy brygadziści kierownicy koordynatorzy jeszcze inny pośrednik więc jak mozna dawać opinie o IC skoro nie jest się ich pracownikiem ???!!! Dziwne co? Jeśli coś złego no to pośrednik i umywamy rączki. Wspominacie tu o Dyskryminacja mobbingu ? Toc nie robią tego ludzie którzy mają podpisane umowy o pracę z IC. Inter Cars jest super to inni są ci źli a za nich nie można winić IC..........

Weteran

Wolna niedziela? Nigdy. Jak niedziela, to tylko na magazyn.

@Weteran

Dzień dobry, powyższy komentarz odnosi się do magazynu bądź filii Inter Cars, a nie do Inter Cars S.A w Warszawie. Pracownicy magazynu i filii są zatrudniani przez partnera franczyzowego lub operatora magazynu. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na właściwą stronę. Z poważaniem

Umowy zapewniła Wam ustawa a nie IC

Wieloletni magazynier

Umowy na czas nieokreslony? Bzdury. Nie ma czegos takiego w IC.

@Wieloletni magazynier

Dzisiaj u mnie też kilka osób się załapało

Jajca

To kiedy na l4?

Inter Cars S.A

Dzień dobry, partnerzy franczyzowi oraz operatorzy magazynowi zatrudniają pracowników filii i magazynu, np. kierowników, brygadzistów, itd. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na właściwą stronę. Natomiast w Inter Cars S.A istnieje również możliwość zgłaszania nieprawidłowości lub nadużyć pod poniższym adresem: compliance@intercars.eu. Z poważaniem

Zn

Strasznie śmieszna ta wasza firma.Czytam i czytam.Lider na rynku europejskim? Widzę że tylko komuś się tak wydaje.Inter Cars Ils j&m ?Zżera was jakaś infekcja i raczej lekarstwa nie znajdziecie.

@Zn

Dzień dobry, partnerzy franczyzowi oraz operatorzy magazynowi zatrudniają pracowników filii i magazynu. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na właściwą stronę. Z poważaniem

Zmiana B

No w święta to chyba nikt nie przyjdzie do pracy! No bez przesady! Niedługo to dojdzie do tego że będziemy mieszkać w tej firmie. Szkoda że wigilia nie jest wolna bo i tak nie będzie co tam robić! Mogliby zrobić nam taki prezent i dać nam wszystkim wolne 24 grudnia!!!!!!!

zmiana b
@Zmiana B

prezenty to nie od tego kierownika .zobaczysz że będzie robił listę na święta do zbierania

Jaros
@Zmiana B

Zmiencie prace sa inne I lepsze naprawde a z wlasnego doswiadczenia wiem ze o lepsza naprawde nie trodno

@Zmiana B

Z Twoich wpisów wnioskuję, że jesteś pracownikiem firmy. Czy mógłbyś napisać kilka słów na temat warunków zatrudnienia? Czy pracodawca stosuje system premiowy lub dodaje do pensji dodatki w postaci pakietu socjalnego? Jaka według Ciebie jest atmosfera w pracy. Czy firma na bieżąco rekrutuje nowych pracowników? Jeśli tak, napisz, na jakie stanowiska?

Co Ty za głupoty tu wypisujesz człowieku, przecież firma nie przyjmuje przez żadne agencje na początku, skąd Ty to wziąłeś? O.o Pierwsza umowa jesr co prawda na dwa miesiące okresu próbnego ale przez firmę a nie jakieś agencje. A potem wszyscy się dziwią, że firma ma takie opinie.

zmiana b
@Jaros

A może lepiej zmienić dowodzacych ? w końcu nas pracowników poszkodowanych jest więcej dlaczego to my mamy z stamtąd uciekać?

Jaros

Zapomnij

Podbiurkownik Jadowity

Może chociaż zapuszczą nam film historyczny na stołówce xd

eeeeee
@Podbiurkownik Jadowity

A to nie jestem w temacie o co chodzi z tym filmem

Nieprawda 12 jest wolny

Jolcia
@eeeeee

Hejka bardzo proszę może ktoś mi pomóc

Jolcia
@magazynier Swobodnia

Chłopaki możecie mi pomóc niech któryś się odezwie bardzo prosze

Podbiurkownik Jadowity
@eeeeee

Film o powstawaniu magazynu w Zakroczymiu oczywiście :)

magazynier Swobodnia

Oczywiście że był, kto chciał to przyszedł na setki a kto chciał to leżał w domu

kiki
@magazynier Swobodnia

raczej kto musiał obecność jak zawsze niby nieobowiazkowa ale musicie byc

@kiki

Obowiązkowa, bo co? Bo brygadzista powiedział?

kiki

Tak dokladnie zastraszali

najgorszy zakład w okolicy
@magazynier Swobodnia

bo jak nie przyjdziesz to później będziesz robił najgorsza robotę i wiesz O tym doskonale , więc po co piszesz gamoniu takie banaluki(usunięte przez administratora)

@najgorszy zakład w okolicy

Gamoń to Ty, bo się nie szanujesz, a chcesz żeby brygadzista Cię szanował?

magazynier Swobodnia

Lizus to Ty jesteś, bo 12 byłeś w pracy a ja leżałem w domu.

hgjvj
@magazynier Swobodnia

widziałeś @ musicie być to jest obowiązkowe jak nie to z premią zabierzemy

Ole

Kto Ci takich glupot nagadal ????????????

były pracownik Przemo
@Ole

Czyli nic się nie zmieniło po 6 latach.Nadal pracują (usunięte przez administratora) co lecą na każde nadgodziny(nawet w święta)Głownie to przez takie osoby popsuła się atmosfera w firmie już bardzo dawno.Powodzenia i dalej harujcie na nowym magazynie

Inter Cars S.A

Dzień dobry, powyższy komentarz nie dotyczy Inter Cars S.A. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na właściwą stronę. Z poważaniem

Andzia

Ktos wie cos o polowaniu na czarownice?? Chodzi o intercars24.pl wypozyczalnia samochodow chyba z wroclawia, kaza jakies zdjecia robic, dzwonic i wysylac do zarzadu, o co chodzi ????

kamyk
@Andzia

nie nic nie wiemy. wiemy tylko o zwolnieniach niewygodnych pracowników w zakroczymiu

@kamyk

Dzień dobry, powyższy komentarz nie dotyczy Inter Cars S.A w Warszawie, a Inter Cars w Zakroczymiu. Pracownicy filii są zatrudniani przez partnera franczyzowego a nie przez Centrale Inter Cars w Warszawie. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na odpowiednią stronę. Z poważaniem

Chłopak z dostaw

W Zakroczymiu na dziale dostaw zniana ,,B,, jest jeszcze pseudo lider któremu władza udeżyła do głowy. On też znęca się nad chłopakami, a tak nie dawno jeździł wózkiem widłowym.

Mnbv
@Chłopak z dostaw

powiedz mu to prosto w oczy jak taki odwazny na forum jestes...glupoty gadasz i tyle...zazdrosc...

@Chłopak z dostaw

Dzień dobry, powyższy komentarz nie dotyczy Inter Cars S.A w Warszawie a dotyczy filii w Zakroczymiu. W Inter Cars S.A nie pracujemy w trybie zmianowym. Pracownicy filii są zatrudniani przez partnera franczyzowego a nie przez centrale Inter Cars w Warszawie. Bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na odpowiednią stronę. Ponadto, w naszej firmie jest możliwość zgłaszania nieprawidłowości i nadużyć. W tym celu prosimy o kontakt z: compliance@intercars.eu. Z poważaniem

Magazynier9999

Premie godzinowe na zmianie B to jakis zart. Miec tyle samo godzin w miesiacu. A roznicy po 400zl 500zl ciekawe czy na innych zmianach tez tak jest

Norbi
@Magazynier9999

Chyba mówisz o tym śmiesznym Karambie .

@Magazynier9999

Dzień dobry, powyższy komentarz nie odnosi się do Inter Cars S.A w Warszawie, odnosi się on do magazynu. W centrali Inter Cars nie pracujemy w trybie zmianowym. Partnerzy franczyzowi bądź operatorzy magazynu zatrudniają pracowników na magazyn. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na odpowiednią stronę. Ponadto, w naszej firmie jest możliwość zgłaszania nieprawidłowości i nadużyć. Aby to zrobić wystarczy napisać na poniższy adres: compliance@intercars.eu. Z poważaniem

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Cars S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Inter Cars S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Cars S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 204.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Cars S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 23 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Cars S.A.?

Kandydaci do pracy w Inter Cars S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Cars S.A.