Opinie o Energoserwis S.A. w Lubliniec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Energoserwis S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Energoserwis S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energoserwis S.A. w Lubliniec

Administrator Nowy wpis

W Energoserwis S.A. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac. Jesteś osobą, która wzięła w niej udział? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Gary

Pracowałem tam no i zarobki nędzne oczywiście umowa zlecenie, zero dodatku za nocna zmianę, a nawet nie dostałem podstawowych narzędzi musiałem zebrać od kolegów z pracy którzy z wielką laska pożyczali klucze masakra.... Jak ktoś nie ma noża na gardle to niech tam nie idzie, a jak już go ma to lepiej się (usunięte przez administratora) niż tam pracować. Pozdrawiam były pracownik.

@Gary

Czy była szansa na przejście na umowę o pracę? I ile konkretnie wynosi stawka w Energoserwisie? Bo nic nie napisałeś na ten temat. :) Długo tam pracowałeś? Była częsta rotacja wśród pracowników?

@Michał

Ogółem to nie licz na zarobki wyższe niż najniższa krajowa. Najlepiej jeszcze jakbyś znał więcej języków i miał wieloletnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Generalnie w tej firmie robi się pieniądze na delegacjach i każdy kto tu pracuje o tym wie, więc czasem na jakąkolwiek ciężko się dostać. Podstawowe zarobki bardzo mizerne, atmosfera w pracy całkiem przyjemna. Niektórzy mistrzowie jedynie już dawno powinni pożegnać się z pracą w tej firmie, jednak "kolesiostwo" sprawia, że będą ich trzymać do wieku emerytalnego.

Franek Nowy wpis
@Gary

Polecam starać się o pracę u konkurencji w firmie Zelkot gdzie są o wiele lepsze warunki

Lucky Nowy wpis
@Franek

Ciekawe jakie warunki? Bo na pewno nie płacowe.

Kamila Nowy wpis

Ktoś kiedyś przytoczył tutaj konkurencję twierdząc, że warunki u nich są niby lepsze. Czy ktoś jeszcze podobnie uważa? Jeśli tak to czy można prosić o porównanie obecnych warunków odnośnie pracy tu i u konkurencji? Ciekawa bym była wyniku

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Energoserwis S.A.?

Xyz

Umowe można dostać po roku albo po 6 latach nawet zarobki są śmieszne ja na tak dużą firmę . Żeby ,,normalnie żyć " człowiek musi pracować wszystkie soboty i nadgodziny robić bo z z gołej wypłaty to wookiwie miesiąca można iść na rynek żebrać

Firma Energoserwis S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. ofertowania i wsparcia projektów. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Leszno
Arek

Dziwne są te opinie. Firma ma bardzo dobre opinie w internecie oraz jako pracodawca. Może są z inspiracji??

Iwona

@Uwolniony od etosu Szanuję Twoje zdanie, ale również dalej podtrzymuję te swoje. A jak dawno odszedłeś z firmy Energoserwis? Może od tego czasu poziom wynagrodzenia nieco się poprawił - jak sądzisz? Nie jesteś już tam zatrudniony, ale może podpowiesz, czy firma jest skłonna do zatrudniania osób, które są dopiero na początku swojej drogi zawodowej?

@Iwona

Nie pracuje od niedawna i nic sie nie zmieniło młodych przyjmują za 2.250 brutto i juz tu nie czaruj ze moze kiedys teraz lepiej bieda jest i koniec tematu ok ?

SA'dA
@Uwolniony od etosu

Potwierdzam, przykre ale była to realna stawka w EE. Bez znaczenia Lubliniec czy Wrocław. Gorsze "tanie szemrane delegacyjne kumoterstwo" jest we wrocławskim oddziale- prywatny folwark, kłamstwa, donosicielstwo i partactwo.

Iwona

@Uwolniony od etosu Dziękuję za odpowiedź. Podana przez Ciebie wysokość wynagrodzenia jednym może wydawać się już w porządku, a drugim nie - jest to zupełnie normalne. Może zatem orientujesz się, czy Energoserwis ma w najbliższych planach przeprowadzenie rekrutacji?

Iwona

@Witek Niestety, nigdzie nie zauważyłam, żeby firma Energoserwis poszukiwała nowych pracowników. Ale zawsze możesz zwrócić się do nich bezpośrednio i dopytać o ewentualny wakat: http://energoserwis.lublin.pl/index.php/kontakt Praca w jakim charakterze by Cię interesowała? @Uwolniony od etosu Wysokość wynagrodzenia stanowi indywidualną kwestię - trzeba o tym pamiętać. Długi masz już staż pracy w tym przedsiębiorstwie?

@Iwona

(usunięte przez administratora)nie kompromituj sie idywidualnie owszem co nie zmienia faktu ze wynagrodzenia są żenująco niskie a twoje idywidualnie polega na tym ze jeden ma 2.300 brutto drugi ma 2.340 brutto a jeszcze ktos inny ma te 2.400 brutto ja po 6 latach mialem 2.300 jako operator podziekowalem

Uwolniony od etosu

Witam no niestety zarobki stoją w miejscu operatorzy maszyn odchodzą jeden za drugim szukają juz po urzedach ogłoszeniach ale nie znajdą za 2.300 brutto a najlepsze ogloszenie dotyczy tokarza tokarek karuzelowych duze gabaryty odpowiedzialnosc itd 2.300 leżę i kwicze

Witek

Wiecie coś o pracy w firmie? Warto szukać tu swojego szczęścia? Jaką macie atmosferę?

Bolo

Czy firma poradziła sobie z problemami? Co aktualnie słychać?

Niewolnik
@Bolo

Ostatnie dwa lata były bardzo obłożone robota . niestety dobra passa się kończy na przyszły rok póki co nie ma zamówień z pewnością jest to powiazane z kolejną zmiana właściciela. Zarobki żenujące obecnie na stanowisku starszy elektromonter niecałe 2600 brutto

robol

5-6 lat temu było dobrze. Dużo zleceń dużo wyjazdów, nadgodzin itd - dało sie coś zarobić. (podstawa zawsze była kiepska). Teraz jest dno. Zleceń brak na wg (zakładzie który przynosił 80% zysku) - 2 pozostałe zakłady coś tam robią ale to grosze. Ciągłe oszczędności - brak nadgodzin i pensja jak w biedronce. No chyba że tak jak ktoś napisał masz tatusia dyrektora to siedzisz i nic nie robisz a zarobisz. Nie warto sie tu teraz pchać. Przyszły rok też bedzie nielepszy.

Elo

Hahaha rozwala mnie jak ktoś myśli że to firma z przyszłością... Jak nie masz tatusia wysoko to leżysz i kwiczysz! To jest rodzinny zakład i trzeba mieć plecy. Aktualnie firma ma milion albo już więcej długu.

peter

starać się zawsze można, wszystko zależy od tego jakie jest Twoje wykształcenie i na jakim poziomie znajomość języków. W działach obsługi klienta dobra znajomość angielskiego to podstawa. Jednak na etat bym nie liczył, bo wstrzymano przyjęcia. Generalnie jednak firma daje duże możliwości rozwoju,o ile stwierdzi,że dany pracownik dobrze rokuje i warto w niego inwestować, wówczas można liczyć na sfinansowanie studiów podyplomowych, szkoleń itp.

pms

witam, mógłby ktoś z obecnych pracowników EthosEnergy wypowiedzieć się o obecnej sytuacji w firmie? jaka atmosfera, płace, ewentualne planowane przyjęcia do pracy? pozdrawiam.

JedenzWas

Wspominam z lezka w oku. Jasia, ktory jadl jajka w skorupkach, ktory "zagryzl" serbskiego psa na delegacji, sprzataczy, czy ochroniarzy, ktorzy mogli opieprzyc kierownika, czlowieka, ktory robil najlepsze sztuczki z palcem i butelka po mleku, szybkiego Edka z krainy kredek, Mr Ducka co sie nie myl w USA. Male miasteczko,kazdy kazdego znal. Dla mnie stalo sie oknem na swiat. Warto pomeczyc sie za minimalna z tymi nietuzinkowymi ludzmi robiac autentyczne rocket-science. Jesli tam sie sprawdzisz, to nic Cie juz nie zaskoczy. Chwala Wam!

Mylone są tu jak zawsze dwie firmy które przez długie lata miały tę samą nazwę - Energoserwis. Jedna jest z Lublińca (aktualnie EthosEnergy Poland S.A., do niedawna Turbocare Poland S.A.) z firmą z Lublina - która ma dalej nazwę Energoserwis... Zmiany wynikały z przekształceń własnościowych firmy i nic więcej...

henri

Energoserwis miało kiedyś stronę internetową, ale gdy teraz ja odwiedzam to pojawią sie ze domena jest wolna, także oni strony internetowej już nie posiadają. Znalazłam firmę własnie też w lublińcu która nazywa się EthosEnergy, obie te firmy zajmują się usługami energetycznymi, czy to szansa że oni się połaczyli czy jak

taki jeden
@henri

Energoserwis to nazwa która nie obowiązuje juz od długiego okresu czasu. Przez dwa lata firma była pod nazwą Turbocare - grupie stworzoną przez Siemens. Teraz Siemens razem z firmą Wood Group zrobili joint venture i oto powstał ethos...

lechu

czy faktycznie pensje to minimalna krajowa i nieplanowane wyjazd to standard jak jest z tymi delegacjami? jakie są zarobki na stanowisku koordynatorów?

hanys

totalny brak organizacji pracy, olewanie nowych pracownikow i wysmiewanie, obgadywanie kazdego za plecami. Popisywanie sie kto on to nie jest jaki madry i wogule. Zarobki marne minimalna krajowa i umowy smieciowe, nie ma szans aby dostac sie na stale. zdecydowanie nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Energoserwis S.A. - Lubliniec

• Jak się pracuje w Energoserwis S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Energoserwis S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Energoserwis S.A.