Eko-Sanit Sp. z o.o. Sp.k.

Lublin

Eko-Sanit Sp. z o.o. Sp.k.
2 29

Opinie o Eko-Sanit Sp. z o.o. Sp.k.

Agnieszka

@Anita A jakie stanowisko by Cię konkretnie interesowało? Widziałam właśnie na oficjalnej stronie internetowej Eko-Sanit, że aktualnie poszukują doradcę techniczno-budowlanego i serwisanta instalacji klimatyzacyjnych. Pamiętaj, aby informować nas na bieżąco o swoich decyzjach. @Nick Pracujesz może w Eko-Sanit? Jeśli tak, to zachęcam Cię do opisania z własnej perspektywy tego pracodawcy.

Anita

Czy firma ma jakieś oferty pracy? Może coś podpowiecie?

Nick
@Anita 21.06.2018 18:08

Proszę odwiedzić stronę www.eko-sanit.pl, zakładka "Praca".

Anonim

Praca w Eko-Sanit... Jeżeli nie podpadniesz Prezesowi i pracownikom "w tym kierownikom" z poszczególnych działów Lu, Wa-wa, Rz, to może dasz rade popracować, średni czas pracy to ok. 8-10 lat a potem jesteś traktowany jak śmieć i nie potrzebny, jednym słowem zbędny... Owszem wynagrodzenie na czas, ale bez motywacji do dalszego zaangażowania, jesteś bo jesteś a na twoje miejsce jest "podobno" wielu chętnych... Pzdr dla tych co jeszcze pracują ( aczkolwiek jest ich coraz mniej w tej ekipie... ) Szkoda tym bardziej, że chęci na rozwój były ambitne... Ale jeżeli p.Prezes się obraża na konkurencje zamiast się dogadać lub współpracować to jest widoczny rezultat... zmiana pracowników zaufanych i rzetelnych na nowych... Tyle w temacie .... Powodzenia...

Wojtek

Generalnie jak dobrze się pracuje to na forum jest cisza. Czy tak jest w firmie?

Bartek

Zastanawiam się dlaczego taka cisza zrobiła się na forum?

Majki
@Bartek 20.05.2018 18:40

Bo już nikt nie chce tam pracować

Dawid

Firma działa normalnie?

Iwona
@x 25.04.2018 00:11

Tak oczywiście, firma działa normalnie, a nawet się rozwija. Na 7 działów firmy zmiany kadrowe następują w jednym. Zwiększamy zatrudnienie we wszystkich działach, zgodnie z polityką firmy.

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w Eko-Sanit Sp. z o.o. Sp.k.? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu?

@Administrator 25.04.2018 12:00

Proszę odwiedzić stronę www.eko-sanit.pl, zakładka "Praca".

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Eko-Sanit Sp. z o.o. Sp.k.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

gosc

Firma obecnie poszukuje Kandydów na stanowisko: Doradca techniczno - handlowy - miejsce pracy Lublin. https://pl.indeed.com/cmp/Eko--Sanit/jobs/Doradca-Techniczno-Handlowy-84496e47fb278bc5?q=doradca+techniczno-handlowy

Agnieszka

@xprzyznam, że nie do końca rozumiem Twój komentarz. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca w Eko-Sanit oraz jakie są według Ciebie mocne i słabe strony tego pracodawcy? Merytoryczne wpisy szczególnie pomogą osobom, które myślą nad aplikacją do firmy.

x

Jeżeli chcecie być rzeczami pana d. polecam firmę jak najbardziej ;) No bo na wasze miejsce jest 10 innych chętnych, więc się spieszcie z CV :D

Agnieszka

Zainteresowani pracą w Eko-Sanit? Firma poszukuje kandydatów na stanowiska: Blacharz warsztatowy, Doradca techniczno-handlowy. Więcej informacji znajdziecie tutaj - http://www.eko-sanit.pl/content/index/show/id/11

xxx

Może chodzi o Niemce pod Lublinem. Łukasz Lublinek nawalił?

aaa

Firma Eko-Sanit z Lublina nie ma swojej filii w Niemczech.

samur

No to może lepiej będzie jak po prostu wyślesz im swoje cv @werg i zobaczysz.

tytus

Chyba nie o tej firmie piszecie, pracuję tu już kilka lat i jest ok. Roboty dużo, z kasą coraz lepiej, ostatnimi czasy nawet wróciło kilku z tych co wcześniej się rozstali z firmą.

Polsz

Eko-sanit jest bardzo znaną firmą oferującą głównie klimatyzatory. Nie wiem czy wszyscy są świadomi skali działalności firmy. Bo nie są obecni tylko i wyłącznie w Warszawie. Lublin, Rzeszów, tego typu kierunki są również możliwe. Ciekawe tylko czy w zależności od regionu Polski stawki pracownicze się zmieniają.

RK

Wszystkie negatywy w tym temacie to sama prawda

Zenek

Nie każdy szef (właściciel firmy) wie,że kapitałem firmy (jego firmy) jest załoga.Załogę tworzą ludzie podobno wolni.

max

póki co nie wiemy czy rzeczywiście tak nie jest. Ktoś mógłby się odnieść do słów osoby piszącej niżej ?

luka

jakby rzeczywiście szef tak różnie odnosił się do pracowników, to w tej firmie żyć by się nie dało takie byłyby podziały

ex

Śmiech na sali jeżeli chcesz być traktowany jak niewolnik polecam ta firmę

amator

Nieprawda!!! Prezes jest naprawdę bardzo sympatyczną osobą , życzliwą i otwartą na wszystkie problemy. Potrafi rozwiązać najmniejszy problem jednym słowem do rany przyłożyć...Można na nim polegać jak na Zawiszy. Zawsze płacił na czas co było bardzo ważne w dobie kryzysu....Ale ma jedną wadę......jest Kobieciarzem.....

what the fuck?

witajcie ja tylko dorzucę że Prezes jest osobą niesłowną, byłem na rozmowie o pracę, zaproponowali mi etat, po 2 tygodniach przyszedłem w omówiony dzień do pracy, czekałem na niego prawie godzinę, po czym oznajmił mi że zmieniły się plany ... i niestety ma smutną wiadomość ale mnie nie przyjmie...dodam tylko że odmówiłem pracy dwóm innym firmom skoro dostałem pracę tutaj ... i w zasadzie zostałem na lodzie...

gosc

widze,ze bardzo podobnie jak w firmie Sanimex-nie da sie tam pracowac!!!!!!!! wykorzystywanie,czlowiek nie wiem jakby sie starał to i tak zle... nie mozna nic!!! ani zjesc ani pic a o paleniu nie ma mowy-nie ma zadnej przerwy ....nawet 5 min. nie polecam

byly pracownik

ja rownierz pracowalem tam ladnych pare lat i powiem szczerze ze kiedys jeszcze bylo calkiem wpozadku ale z czasem zaczelo sie wszystko psuc to co kolega napisal to prawda tez mnie tam [usunięte przez moderatora]jak tylko chcieli ale juz tam nie pracuje i bardzo sie ciesze naprawde nie warto sie ta firma interesowac

jurekogorek

ja pracowałem u pana [usunięte przez moderatora]. jeszcze na Olszewskiego, kilka lat temu, i widzę ze sie nic nie zmieniło, [usunięte przez moderatora] człowiek który traktuje ludzi jak smieci, rzadko mozna było skończyć prace po 8 godz. na umowie najniższa krajowa reszta z rękawa, obietnice groźby straszenie. omijać z daleka.

nigdy więcej

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Eko-Sanit Sp. z o.o. Sp.k. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko-Sanit Sp. z o.o. Sp.k.