Energoserwis S.A.

Lublin

Opinie o Energoserwis S.A.

norbert

prezes to chyba najmniej istotna kwestia. Najważniejsze, że energoserwis jest firmą wypłacalną.

spawacz

Kiedyś była może i pożądana firma powstała na bazie dawnego ZRE Lublin. Po zmianie prezesa zaczęło się psuć atmosfera nie komfortowa, wiele nerwowość w podejmowanych decyzjach. Całkowity brak poszanowania dla pracownika. Podstawowy tekst prezesa A....ka " na twoje miejsce czeka stu za bramą". Dobra kadra starych fachowców.

?

to bardzo dobra firma, szanująca pracownika, ale trzeba też się wykazać umiejętnościami i podejściem do pracy, dobra atmosfera

Zostaw opinię o Energoserwis S.A. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energoserwis S.A.