soldream polska

Błonie

Opinie o soldream polska

karoL

W calej firmie jest tylko pare kompetentnych osob ktorym mozna dac kazda robote i wiadomo ze jej nie spier*** z wlasnej winy bo przy stanie tych frezarek to nie ma mozliwosci zeby to dlugo pociagnelo. Kierownictwo jako ludzie okej ale nic poza tym bo jesli chodzi o zarzadzanie i jakikolwiek plan produkcji to jest jeden wielki chaos wrzucaja na maszyne co akurat potrzeba. Wniosek jest jeden zeby cos sie zmienilo to cala gora jest do wyjeba***

J.R.

Panie Prezesie, ratuj tonaca lodz!!

Kristofer

Firma świetna, można nic nie robić, oglądać cały dzień internety, a wyplata i tak przyplynie. I służbowe auta sa dla takich. Żyć nie umierać! A no i miejsce dla alkoholików jest, trzeźwieć nie trzeba, wystarczy sie dotoczyc. Gdzie wy ludzie znajdziecie takiego drugiego prezesa który tego nie widzi.

michal

Jesli masz chęci do pracy i troche oleju w glowie to omijaj szerokim łukiem. Brak podwyżek, najnizsza krajowa, zabierane premie, nawet firmy na ubrania robocze nie stać.. Jedyny plus ze można poudawac ze cos się robi a dyrektory i kierowniki i tak sie nie zorientują.

Dyzio
@michal 18.12.2016 22:49

Nie jest aż tak źle jak ktoś chce to da radę zarobić nawet nieźle pieniądze, co do kierownictwa to rzeczywiście dyrektor mało kumaty , kierownik ok a zastępca alkoholik pozatym reszta ok.

luki

Rudy koń
@luki 16.10.2016 17:57
a zatrudniająbezpośrednio w ogóle? czy tylko przez agencje? wolę bezposrednio bo przynajmniej mam umowę...

Tak zatrudniają bezpośrednio , ale kokosów się nie spodziewaj , premia też marna kwartalna jedynie nadgodziny ratują wypłatę.

Tomasz

Chyba współpracują z agencją. Gdy zadzwoniłem i pytałem się o pracę to zapytano mnie z jakiej agencji dzwonie.

Markus

Soldream nie współpracuje z żadną agencja pracy przynosisz cv i albo się dogadasz albo nie

tadeo

a nie lepiej zatrudniać przez agencję pracy? same plusy z pozbywaniem sie niepotrzebnych ludzi

Ciekawski

Jak wygląda ten "KOSMIXS" ?? Jakim autem jeździ ?

staś

na magazynie nie ma nadgodzin

Druciaż

charakter firmy ogolnie OK, ALe Cham DYREKTOR ktory tylko chodzi i pogania nie majac pojecia co sie dzieje na maszynach i ich funkcjonowaniu .PODWYZKA w tej firmie? ZAPOMNIJ,Dyrekto na poczatku naobiecuje ze bedzie a pozniej no niestety firma slabo zarabia, jedynie mozna nadgodzinami nadrobic troche (jak są)

kuzyn

załogo to: wuj, siostrzeniec, ciotka,ciotki sąsiad, wuj sąsiada, sąsiad ciotki, siostrzeniec sąsiada, wuj sąsiada, wuj ciotki, siostrzeniec kuzyna ciotki,itd. Szary myszka tam nie dostanie pracy.

kuzyn

Jak dwadzieścia lat temu się poznali, to do dziś soldream budowali. Lata miały, szukali przebierali i tak ci sami w pracy zostawali. Szkoda im nowego pracownika,który przed petardą szybko znika.

tłumik

to już nie obiecują wyjazdu do usa?:-DDD

MysterTwyster

uwaga! wysoce inteligentny zarząd firmy poszukuje średnicówki 0-25mm jak zarówno i Świetego Graalla...prosimy o wsparcie bo rece z dupy opadaja

Rudy

Jaka znowu filia wielkiej firmy? Raczej mały prywatny folwark zarządzany przez niekompetentnych ludzi. Kolesiostwo, brak perspektyw, niskie zarobki oraz dyrektor, który nie ma pojęcia o zarządzaniu a pracowników traktuje jak chłopów pańszczyźnianych - wymusza nadgodziny i nie ma skrupułów żeby skłamać prosto w twarz, że da podwyżkę etc. Nie polecam nikomu kto ma poważne podejście do pracy i chciałby się rozwijać zawodowo.

soliwoda

jakie warunki dla frezerów tokarzy cnc, jakich programów cad/cam używają?

nick

to jerry dał mu zaproszenie i wizę? az strach pomyslec co robił by ją dostac....

obecny

tak, obecnie frezuje na Grenlandii lód i śnieg

były

cześć. foka to już wrócił usa?

Borys

Panie obserwator, jakbym lizał komuś 4 litery to byłbym dalej kierownikiem. Zajmij się lepiej pracą, bo widać czym się zajmujesz. A jakbyś też chciał sobie coś polizać, to się przenieść na tokarki.

obserwator

Najpierw pan Borys właził w 4 litery pana dyrektora ,teraz pan Kosimix , widać dyrektor na słabość do panów tokarzy.

gruby

kosmix pewnie liczy na prace i zaproszenie szefa do usa dlatego dziobie i czyści rowek dyrektorowi.

bolek

Ten zasraniec "KOSMIXS" to główny doradca dyrektora niby od spraw toczenia..udaje że się na tym zna.Wielki filozof ze wsi,ludzie się z niego śmieją,ale mu to nie przeszkadza bo dyrektor wszystko łyka co mu wciska...

frezer

Dokładnie tylko ludzie dyrektora mają dobrze reszta jest traktowana jako tania siła robocza.Trzeba uważać na "kosmixa" bo to dyrektora pupilek:-)

żuk

niestety tak jest, tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dyrektora maja dobrze

Paweł

podwyzka jest po 5 miesiacach pozniej po 5 latach a nastepnie po 50

praktykant

Praktyki w systemie 3P: Przynieś, Podaj, Posprzątaj...

tokarz

Mało tego lubi młodych chłopców zaraz po szkole niby przyuczać:)

tokarz

Witam,pracuję tam fajna sprzątaczka trzy razy w tygodniu,warto dla niej sie tam zatrudnić

piotrek

znowu robią nabór-widocznie kiepsko płacą albo kierownik+technolodzy wygryzają wszystkich znających się na robocie.boją się końkurencji?? :-DD

bog

to prawda-rozmawiałem z pracownikami...uwaga na ślusarnie-tam siedzi prawdziwy?prezes-kuzyn szefa:-)))

firma wyjątkowa-jeżeli znasz sie na obr.skrawaniem,obsł. maszyn CNC nie donosisz i nie pijesz w pracy to omijaj ją z daleka.mało płacą i na dodatek "fory" mają koledzy i rodzina

Zostaw opinię o soldream polska - Błonie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie soldream polska