counter
3 5 8 5 1
Żenada

Za te pieniądze to niektórym z domu nie chce się wyjść. Brak młodych pracowników Brak klimatyzacji oraz ocieplenia Połowa z tych ludzi pracuje za karę Nie polecam

TakNie1
? Nowy wpis
@Żenada

Chyba ktoś pomylił firmy z tego co wiem to są tam młode osoby A ja polecam bardzo fajna atmosfera w zespole

Tak2Nie
Paulina Nowy wpis
@?

@? Świetnie, że polecasz pracę w Aero. Kolega wyżej wspomniał o niskiej pensji tam. Co powiesz Ty o tej kwestii? Jak wyglądają zarobki w tek firmie? Dzięki.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 422 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w AERO AT Sp. z o.o.?

Gaba Nowy wpis

Czy można w tej firmie awansować ?

Paulina

@Pracownik, długo pracowałeś w AERO AT? Co jeszcze możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu? Czy pracownikom przysługiwały jakieś dodatkowe benefity? Na jaką umowę można liczyć w AERO AT? Czy ktoś jeszcze chciałby podzielić się swoimi wrażeniami z pracy w tym miejscu? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

nie jestem robotem

Zobaczymy- od listopada mam rozpocząć pracę na stanowisku konstruktora, może ktoś ma jakieś inf.?

TakNie

Dodaj komentarz o firmie Aero At S.A. na naszym forum. Wiele osób szuka tam pracy i ich kariera może zależeć od twojej opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o AERO AT Sp. z o.o. - Mielec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 5 ocen.