Opinie o AERO AT Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AERO AT Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w AERO AT Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AERO AT Sp. z o.o. w Mielec

Mały

Firma jest niemalże w upadłości. W styczniu cała załoga złożyła wypowiedzenia ze skutkiem natychmiastowym ze względu na brak wypłacanej od miesięcy pensji. W budynku braki w dostawie mediów, powtorne dlugi w kilkuset firmach. Prezes uciekł z Polski do Chin w lipcu 2020 roku w obawie przed kontrahentami, Urzędami i Sądami, którzy prowadzą postępowania przeciwko niemu. Obecnie firma rekrutuje ponownie pracowników ze względu na toczące się postępowanie zawieszające ich certyfikaty lotnicze. Wydaję się jednak, że ze względu na liczne zajęcia komornicze i skarbowe - ma to być praca za darmo, z celowym mydleniem oczu potencjalnym pracownikom. Szczerze odradzam! Jesteśmy świadkami upadku kolejnego producenta samolotów w Polsce! (usunięte przez administratora)

Jasiek
@Mały

Może by się ktoś w UM tym zainteresował?

Kamil256
@Mały

Powiem tak nie wiem co to za wałek ale szkoda nerwów aplikowałem na stanowisko slusarz do przyuczenia w pełnym wymiarze czasu pracy po zapytaniu o moje szkolenie w razie zatrudnienia na tym stanowisku zapytałem jak bedzie wyglądac szkolenie niestety pracodawca nie chciał udzielic mi odpowiedzi .Chcieli wcisnąć mi umowe zlecenie nie profesjonalne podejście do potencjalnego pracownika po zapytaniu jakie sa świadczenia socjalne itp. Nie dostałem odpowiedzi tylko uśmiech

Upadło ???? Nowy wpis
@Mały

Czy aero zakończyło działalnośc całkowicie ?

Agata Nowy wpis
@Upadło ????

A skąd w ogóle masz takie informacje?

Hahaha Nowy wpis
@Agata

A co funkcjonuje ????????????

AT3 Nowy wpis
@Agata

Z tego co wiem to raczej firma jest rozłożona ktoś coś tam próbuje odbudować ale nic z tego nie bedzie trzeba mieć głowę do budowy tych samolotów której raczej nie ma widząc obsługe latających egzemplaży ewentualnie są osoby znające latające egzemplarze które polecam sam korzystam z ich wiedzy

Nie polecam są niewypłacalni

@..........

To ile ci wiszą ?

@:)

Hahaha a komu ta firma nie wisi pieniędzy i to nie małe kwoty

?
@..........

No dobra ale firma dalej funkcjonuję bo widzę ze auta stoją wiec komuś muszą wypłacać

Klient
@?

Trudno to nazwać funkcjonowaniem raczej wegetacja proszę spróbować zamówić czesci zamienne z tej firmy

Mały

Nie funkcjonuje.

Potencjalny pracownik

Nie polecam byłem na rozmowie porażka

Darek
@Potencjalny pracownik

Mógłbyś doprecyzować swoją wypowiedź jestem zaproszony na rozmowę nie wiem czy iść

Potencjalny pracownik
@Darek

Mozesz spróbować sam sie przekonasz hahahah

Żenada

Za te pieniądze to niektórym z domu nie chce się wyjść. Brak młodych pracowników Brak klimatyzacji oraz ocieplenia Połowa z tych ludzi pracuje za karę Nie polecam

?
@Żenada

Chyba ktoś pomylił firmy z tego co wiem to są tam młode osoby A ja polecam bardzo fajna atmosfera w zespole

Paulina
@?

@? Świetnie, że polecasz pracę w Aero. Kolega wyżej wspomniał o niskiej pensji tam. Co powiesz Ty o tej kwestii? Jak wyglądają zarobki w tek firmie? Dzięki.

...
@?

I jak kolego dalej polecasz słyszałem ze pieniążkównie wypłacają

@...

Niestety ale prawda

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w AERO AT Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Toruń
Green Capital S.A.

@Żenada a to jakie pieniądze oferują?

Gaba

Czy można w tej firmie awansować ?

Paulina

@Pracownik, długo pracowałeś w AERO AT? Co jeszcze możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu? Czy pracownikom przysługiwały jakieś dodatkowe benefity? Na jaką umowę można liczyć w AERO AT? Czy ktoś jeszcze chciałby podzielić się swoimi wrażeniami z pracy w tym miejscu? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

nie jestem robotem

Zobaczymy- od listopada mam rozpocząć pracę na stanowisku konstruktora, może ktoś ma jakieś inf.?

admin

Dodaj komentarz o firmie Aero At S.A. na naszym forum. Wiele osób szuka tam pracy i ich kariera może zależeć od twojej opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o AERO AT Sp. z o.o. - Mielec

AERO AT Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 6 ocen.

AERO AT Sp. z o.o.