Opinie o Polko Tech w Polska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Polko Tech. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polko Tech o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polko Tech w Polska

Witam Was ,pracownicy polko -tech.Co jakis czas,odwiedzam Waszą strone,bo szczerze mowiac,mialam nadzieje,ze sie do Was przylacze ,na produkcje.Ciezka praca nie jest mi obca,ze wzgledu na to,ze przewinelam sie juz przez wiele zakladow...i nie widze siebie w zadnym sklepie,czy supermarkecie,... tylko na produkcji.uwielbiam to poprostu i tyle...Zwolnilam sie ostatnio z zakladu,ktory...moim zdaniem,byl najlepszym z tych,w ktorych pracowalam,do tej pory...jeszcze niedawno wydawalo mi sie,ze ten wasz zaklad to bajka....zero komentarzy,brak negatywnych opini,poprostu rewelka.A tu taka niespodzianka...Powiem szczerze...w kazdym zakladzie,w kazdej pracy,zawsze cos nam nie bedzie pasowalo.Taka kolej rzeczy i juz,kwestia przyzwyczajenia.Czesc z Was ,pozwalniala sie ze Skoczowa...z jakiego zakladu ,pewnie sie domyslacie,bo wydawalo Wam sie,ze przechodzicie doslownie do raju...Otoz powiem Wam...ten raj byl w Skoczowie....ale,tez byly komentarze,tez bylo zle itd.Ja sie zwolnilam,z powodu zwyklego dojazdu...chcialam dolaczyc do Was...praca o wiele blizej itd.z perspektywy czasu,wiem,ze to byl blad...ale coz trzeba isc naprzod.Nie narzekajcie prosze,bo to nie ma sensu...praca jest praca,czasem warto policzyc do 10 zanim sie cos powie...uwierzcie.Walczcie o to ,by stac sie zespolem,a nie rywalizowac ze soba.Mam nadzieje,ze sie Wam uda,w Skoczowie sie udalo....po wielu przejsciach.A w pracy,jak w malzenstwie,by przetrwalo...musi byc jawna wymiana zdan,a nic na boku...pozdrawiam Was moze,za jakis czas dolacze do Was...Pozdrawiam :)

MiszczuMioda

Kto takie głupoty pisze typu "gugugugu"?? Mniejsza o to. Ale swoją drogą ten klej faktycznie działa na psychikę. Już nie jedna osoba mi powiedziała, że jak wyjdzie z roboty to przez ten klej jest taki zmęczony ze nawet się mu [usunięte przez moderatora] nie chce ... Wiec coś w tym chyba jest.. pzdr dla linii number four :)

Ale upał :( ciekawe komu dziś się zrobi słabo, a wentylacji niech dalej nie włączają , ciekawe po co ja zamontowali .....A zresztą i tak prawie nic nie wyciąga... po co komu taka wentylacja.

NIUNIU !!!

pomyliły ci się adresy kochana :)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Polko Tech? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
niunia ???!!!

Piszą o tobie na forum :):):) hehehe Zresztą dość trafnie

hehehee...

zaraz padnę prywatny serwer a w adresie ugu.pl adres IP jest jawny i nie objęty ochroną danych osobowych. tylko dostawca internetu wie do kogo należy dany adres IP, i może to ujawnić tylko na żadanie prokuratury jeżeli istnieje podejrzenie popełnienia przestępstwa pozdrawiam was tępe barany

admin forum polkotechowiec.ugu.pl

tu nie będę z wami dyskutował, macie pytanie walcie na nasze forum, odpowiem wszystkim lecz nie na wszyskie pytania :) zresztą pisałem dziś o tym na forum... pozdrawiam

:( - 2010-07-14 13:16:45 A ja i tak będę dalej tu pisał.Niech ludzie wiedza do czego się pchają, co ich czeka po rekrutacji .Takie forum służy właśnie do takich celów. To pisz! Ale o pracy a nie o tym że ktoś ma krzywego.

admin

heh... znawcy... Forum stoi na darmowym hostigu z ugu.pl limit 150Mb a wiec troche malo, jak sie forum rozkreci to bedzie bieda ... Macie jakies propozycje odnosnie hostingu ?

*kali miec kali byc*

Witam, Sir współpracować, co nie wymiany przwda słowa bakowie grania na imprezie, którzy już pracują bardzo kawelek czasu bo koreański jest zła, ale rozumiem wiadomości:)))))

dobry duch

Mam pytanie dla admina z biura na czym to postawione ??????? Debian??? mandrake?? redhat?? inna dystrybucja czy jednak komercyjny shit ms????? bo dosc fajnie do se ruszooo, jakie lacze???? dedykowany serwer????

no no ladna podpucha nie powiem ale i tak spapraliscie sprawe ludziska z Biura no nie pyklo wam i'm so sorry

dobry duch

do tego cos ladnie pracuje ten serwerek.... lacze pewnie synchroniczne upload = download no no pewno nie stawiany na jakims prywatnym kompie z kiepsciutkim laczem a raczej na naszym firmowym serwie stale pod opieka zakladowego admina no brawooo hip hip hurrrraaaaaa

dobry duch

od czego jest Hosting mozna sie poskladac po pare ziko i sobie wynajac miejsce na jakims serwerze np na Srilance albo Wietnamie i bedzie gites bez podejrzen heh bo cosik to dziwne taka dobroc anonimowego informatyka a raczej admina sieci dziwne to takie nie sadzicie??????

sl-man

Racja.Chodźmy stąd. Ludziska z innych zakładów patrzą jak rzremy się między sobą i to na forum serwisu pracy. Piszmy tam gdzie mówi ten admin i nie róbmy już tu wiochy.

admin forum polkotechowiec.ugu.pl

Skończmy tu dyskutować. Dzięki znajomemu informatykowi mamy własne forum. Bez logowania,bez rejestracji bez kodów z obrazka, ładne wizualnie ale za to z adminem który strzeże porządku :):):) Korzystajmy z tego, w grupie siła !!! Zapraszam [usunięte przez moderatora] ps.skąd wiesz ze [usunięte przez moderatora]

w

co ty gadasz? na przestoju jest urlop platny, a jak komus nie przysluguje to bedzie mogl isc do pracy. tylko w wypadku, jak ktos nie ma urlopu to moze ewentualnie wziasc sobie bezplatny. fakt - wypaty sa male. falsz - wysylaja na bezplatny przymusowo. fakt - na bezplatny bez zgody nikt cie nie moze wyslac, falsz - wysylaja na bezplatny podczas postoju. pozdro! ps gonzo ma krzywego;)

?

ciekawe forum,wszyscy tacy madrzy,a jak przestoj sie szykuje to nikt pyska nie otworzy ze za free w domu nie bedzie siedzial,kodeks pracy mowi wyraznie,o urlop bezplatny wystapic moze tylko pracownik,podobnie rowniez z urlopem wypoczynkowym-pracodawca nie ma prawa wysyalac na niego kiedy mu pasuje i ma przestoj,postojowe sie placi,a jak firmie nie pasuje to przyjdzmy chodzby zamiatac.W koncu umowy sa na etat..

Tak rozumiem robić więcej, ale nie za te same pieniądze. Bo my mamy godność i nie damy się wykorzystywać !!! Beda podwyżki będzie większa motywacja , wzrośnie produkcja i kapitał firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Polko Tech - Polska

Polko Tech