Opinie o A1 Europe Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie A1 Europe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie A1 Europe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A1 Europe Sp. z o.o. w Kraków

Anna Nowy wpis

Pracowałam w A1 Europe Sp. z o.o. stosunkowo krótko, ale zdążyłam dobrze poznać tego pracodawcę. Atmosfera w Zespole Konsultantów jest bardzo dobra, zespół świetnie ze sobą współpracuje, brak rywalizacji i przysłowiowego "wyścigu szczurów". Będę pozytywnie wspominać ten okres.

Klaudia Nowy wpis
@Anna

Dziękujemy Ania za Twoją opinię! Do zobaczenia przy najbliższej okazji :)

ABC Nowy wpis

W A1 Europe miałam przyjemność odbyć staż. Podczas stażu nauczyłam się wiele cennych umiejętności dotyczących dotacji. Atmosfera świetna, wszyscy bardzo pomocni. Gdyby nie fakt, że wyprowadziłam się do innego miasta, zostałabym tam na dłużej.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie A1 Europe Sp. z o.o.? 3 stycznia na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Project Manager. Ktoś z Was aplikował?

Klaudia Nowy wpis

Niestety nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko.

Katarzyna Z.

Hej, aktualnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Konsultanta. Macie jakieś opinie odnośnie tego stanowiska w A1?

Firma A1 Europe Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. pozyskiwania funduszy europejskich. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jakie są warunki zatrudnienia w A1 Europe Sp. z o.o.?

umowa o pracę, B2B - elastyczna forma zatrudnienia :)

Beata

Pod słowem "warunki" ludzie zwykle rozumieją "finansowe", bo gdyby pytali o czas pracy, napisaliby wprost :3 Więc jakie są warunki finansowe, choćby w postaci luźnych widełek? :)

Kasia Z.

Hej, W A1 odbywałam 3 miesięczne praktyki w dziale Konsultantów. Nie mogę na nic narzekać. W pełni wykorzystany czas na zdobycie nowej wiedzy i doświadczenia. Bardzo miła atmosfera. Pyszna kawa :)

Sebastian

Praca w A1 Europe jest przyjemna. Dobrze zgrany zespół, współpracujący ze sobą, brak rywalizacji, każdy chętny do pomocy i zawsze można liczyć na wsparcie. Zapewnione są odpowiednie warunki pracy, dostęp do wszystkiego, co jest potrzebne do pracy. Plusem jest możliwość pracy zdalnej. Oceniam A1 Europe na wysokim poziomie.

były
@Sebastian

No to może teraz maja prace zdalną, bo wcześniej niby można było, ale w sumie to od wielkiego dzwonu... I taka trochę sztywna atmosfera

Tomasz

Czyli pracownicy ze sobą współpracują? Macie zgrana ekipę ?

Krzysiek

@Innocenty a ile trzeba wyrobić, żeby wypracować premie?

Innocenty

@Azer A może to jest tak, że nie każdy premię dostaje bo jej nie wypracował? Dla mnie dobra firma!!

Bartek

A1 Europe jest dobrym pracodawcą i takie wyróżnienie posiada. Firma prężnie działa i zrobiła dużo dobrej roboty!!

Azer
@Bartek

chyba dla prezesa. ciekawe, czy któryś z pracowników zobaczył kiedyś premię, bo za moich czasów nie.

Azer
@Bartek

ja tu czuję wpis "prezesa" :D

Olga
@Azer

Nie wiem, czy jesteś w pełni świadom tego, że na forum nadal większość osób decyduje się na zachowanie pełnej prywatności. Nie masz zatem stu procentowej pewności, iż akurat ten komentarz napisał ktoś, o kim właśnie pomyślałeś. Dlatego proszę, żebyś następnym razem nie upraszczał tu pewnych rzeczy. W większym stopniu przyczynisz się do pomocy, jak powiesz, czy w A1 Europe organizuje się pracownikom jakieś szkolenia, w sposób znaczący podnoszące ich kwalifikacje?

Letti
@Olga

za moich czasów nic się nie organizowało. A ten styl gadki doskonale poznaję. Nic się nie zmieniasz P.J.S. :D

Ofelos

Pracowałem tam kilka lat temu, i zgadzam sie z tylko z tym, że atmosfera jest bezstresowa. Ale co do rozwoju, to tylko pozory. prezes robi koło siebie dużo szumu, a tak na prawdę nic nie robi. Wiecznie zadłużony, wszystkie koszty firmy odbija pracownikom z wypracowanej prowizji. (bo prowizja zależy między innymi od kosztów biura) Tzn, jak konsultant wypracuje prowizję, to prezes wymyśla nową inwestycję w biuro (a to nowy sprzęt, a to mebelki itp) - i okazuje się, że koszty firmy są za duże, żeby pracownik dostał prowizję. No, ale nowy sprzęcik jest, więcej ludzi zatrudnionych, więc pozornie rozwój jest. No, chyba, że coś sie zmieniło, przez te kilka lat. Ale skoro dalej jest taka rotacja, to pewnie nic się nie zmieniło.

B
@Ofelos

czyli od kilku lat bez zmian. Za moich czasów prezes nawet samochodu nie miał.

Amada
@Ofelos

musiało być baaardzo dawno..., szukałam pracy u nich, wg oferty jest podstawa + prowizja - niezależna od kosztów, naliczana jest od wartości faktur dla klienta a wypłacana po ich wpłacie od niego. Ale na 100% nie wiem-nie przyjęli mnie :-(

branżowy

ja rozumiem , że zarządzający mogą nie mieć wiedzy na temat procedur związanych z pozyskiwaniem środków. ale braku szacunku do osób taką wiedzę posiadających, pracujących na sukces firmy, to po prostu nie przystoi.

Byłam w A1 Europe na 3-mc praktyce i był to czas w pełni wykorzystany. Niestety nie zostałam na dłużej, bo wyjeżdżałam z Krakowa (staż zagraniczny), ale z tego co zauważyłam to duża część zespołu to ludzie, którzy zostali zatrudnieni po praktykach. Zajecia, którymi się zajmowałam to głównie współpraca z Konsultantami przy pisaniu wniosków, np. analizy rynków, rozliczanie wniosków o płatność - bardzo przydatne gdy ktoś będzie chciał później sam złożyć jakiś prosty i wniosek :)

praktykant

Ja również miałem bezpłatne praktyki w tej firmie i byłem bardzo zadowolony. Można się bardzo wiele nauczyć m.in. jak powinno się pisać wnioski, jak wygląda ta cała procedura pozyskiwania środków. Atmosfera też była bardzo fajna, każdy jest pomocny, a w wolnym czasie można pograć wspólnie w piłkarzyki. Polecam każdej osobie na początek kariery zawodowej!

inny

Większość pracowników miłych i pomocnych aczkolwiek w firmie panuje chaos nad którym nikt nie panuje. Duża rotacja wśród pracowników o niczym dobrym nie świadczy... Dobre miejsce tylko na początek kariery kiedy ma się niskie wymagania finansowe bądź żadne (czyli praktyka nieodpłatna).

ltz

Byłem na praktykach w tej firmie parę lat temu i zrezygnowałem. Mało ambitnie przydzielone zadania, adresowanie i klejenie kopert...choć widzę że teraz firma się rozwija więc może coś zmieniło się na lepsze?

XYZ

Praca w firmie jest bardzo fajna, miałem tam praktyki. Atmosfera bardzo dobra, każdy pracownik jest pomocny, a chwile relaksu można spędzać grając w piłkarzyki. Widać że firma się rozwija, ma wiele ciekawych projektów. Godna polecenia. Szkoda, że nie mogłem zostać w Krakowie dłużej by podjąć tam pracę.

admin

Pracujesz w firmie A1 Europe Sp.z o.o. albo wiesz o niej kilka rzeczy od znajomych? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania, napisz jak wygląda zatrudnienie w firmie!

Zostaw merytoryczną opinię o A1 Europe Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w A1 Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy A1 Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

A1 Europe Sp. z o.o.

A1 Europe Sp. z o.o.