A1 Europe Sp.z o.o.

Kraków

Opinie o A1 Europe Sp.z o.o.

branżowy

ja rozumiem , że zarządzający mogą nie mieć wiedzy na temat procedur związanych z pozyskiwaniem środków. ale braku szacunku do osób taką wiedzę posiadających, pracujących na sukces firmy, to po prostu nie przystoi.

Monika

Byłam w A1 Europe na 3-mc praktyce i był to czas w pełni wykorzystany. Niestety nie zostałam na dłużej, bo wyjeżdżałam z Krakowa (staż zagraniczny), ale z tego co zauważyłam to duża część zespołu to ludzie, którzy zostali zatrudnieni po praktykach. Zajecia, którymi się zajmowałam to głównie współpraca z Konsultantami przy pisaniu wniosków, np. analizy rynków, rozliczanie wniosków o płatność - bardzo przydatne gdy ktoś będzie chciał później sam złożyć jakiś prosty i wniosek :)

Ofelos

Pracowałem tam kilka lat temu, i zgadzam sie z tylko z tym, że atmosfera jest bezstresowa. Ale co do rozwoju, to tylko pozory. prezes robi koło siebie dużo szumu, a tak na prawdę nic nie robi. Wiecznie zadłużony, wszystkie koszty firmy odbija pracownikom z wypracowanej prowizji. (bo prowizja zależy między innymi od kosztów biura) Tzn, jak konsultant wypracuje prowizję, to prezes wymyśla nową inwestycję w biuro (a to nowy sprzęt, a to mebelki itp) - i okazuje się, że koszty firmy są za duże, żeby pracownik dostał prowizję. No, ale nowy sprzęcik jest, więcej ludzi zatrudnionych, więc pozornie rozwój jest. No, chyba, że coś sie zmieniło, przez te kilka lat. Ale skoro dalej jest taka rotacja, to pewnie nic się nie zmieniło.

praktykant

Ja również miałem bezpłatne praktyki w tej firmie i byłem bardzo zadowolony. Można się bardzo wiele nauczyć m.in. jak powinno się pisać wnioski, jak wygląda ta cała procedura pozyskiwania środków. Atmosfera też była bardzo fajna, każdy jest pomocny, a w wolnym czasie można pograć wspólnie w piłkarzyki. Polecam każdej osobie na początek kariery zawodowej!

inny

Większość pracowników miłych i pomocnych aczkolwiek w firmie panuje chaos nad którym nikt nie panuje. Duża rotacja wśród pracowników o niczym dobrym nie świadczy... Dobre miejsce tylko na początek kariery kiedy ma się niskie wymagania finansowe bądź żadne (czyli praktyka nieodpłatna).

ltz

Byłem na praktykach w tej firmie parę lat temu i zrezygnowałem. Mało ambitnie przydzielone zadania, adresowanie i klejenie kopert...choć widzę że teraz firma się rozwija więc może coś zmieniło się na lepsze?

XYZ

Praca w firmie jest bardzo fajna, miałem tam praktyki. Atmosfera bardzo dobra, każdy pracownik jest pomocny, a chwile relaksu można spędzać grając w piłkarzyki. Widać że firma się rozwija, ma wiele ciekawych projektów. Godna polecenia. Szkoda, że nie mogłem zostać w Krakowie dłużej by podjąć tam pracę.

Pracujesz w firmie A1 Europe Sp.z o.o. albo wiesz o niej kilka rzeczy od znajomych? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania, napisz jak wygląda zatrudnienie w firmie!

Zostaw opinię o A1 Europe Sp.z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A1 Europe Sp.z o.o.