Opinie o KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA w Gdańsk

Łukasz Nowy wpis

Witam, czy firma potrzebuje handlowca terenowego z konkurencji na terenie kujawsko - pomorskim?

WR Nowy wpis
@Łukasz

Dzień dobry, nie planujemy zmian w składzie działu handlowego w najbliższej przyszłości.

Na stronie Lento.pl zamieszczono 24 września kilka aktualnych ofert pracy do firmy KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Pracownik Biurowy. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

WR Nowy wpis

To jakaś pomyłka - nie szukamy nikogo do prac biurowych.

Jakie warunki pracy są w KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Pracownik Biurowy?

Frik

Za katering odpowiada Modest Amaro, natomiast transport pracowników biurowych - door to door realizowany jest przez luksusową sieć taksówek.

kerownik

Takie pytanko-czy w tym roku znowu nie będzie podwyrzek? czy tylko dla wybranych

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

RentMe

No widzę że to co słyszałem o tym kolesiu od innych i widziałem na własne oczy to szczera prawda ????. (usunięte przez administratora) i donosiciel z niego straszny. Nie znam kogokolwiek kto powie o nim coś dobrego. To żmija jakich mało. To co usłyszy pokoloruje , doda coś od siebie i z dobrego człowieka robi szmatę. Takich ludzi nie zatrudnił bym nawet do czyszczenia kibla językiem . Ps. Poza nim firma bardzo fajna i świetni ludzie. Pozdrawiam 2 na 3 Panów z pierwszego rzędu w Gdańsku . Może go w końcu zgniotą ????

RentMe

Ani jedno , ani drugie. ML to po prostu wstrętny człowiek. Donosiciel, (usunięte przez administratora) beznadziejny kierownik. Stosuje mobbing i nie ma żadnego szacunku do swoich podwładnych, nie daje żadnego wsparcia. Nikt nie chce z nim pracować, nikt go nie lubi, nikt go nie toleruje (prócz pewnie jednej , może dwóch osób), dlatego jeszcze pracuje w KK. Jedyny plus jaki ma to wiedza. Poza tym to bezwartościowy osobnik. ps. Nie. Nie pracuje w Kurcie. :*

CMST
@RentMe

Wszystko wskazuje na to, że obecny pracowadca nie zaoferował benefitu w postaci pakietu prywatnej opieki medycznej, lub dostęp do specjalistów jest utrudniony z powodu szalejącej pandemii. Szczerze współczujemy.

@CMST

Ciekawe.... Jedyną osobą która może bronić ML jest chyba sam ML. Ciekawe też dlaczego są tu same złe opinie o tym osobniku, a żadnej konstruktywnej pochwały, tylko pseudo elokwentne riposty o specjalistach i kodeksie karnym. ps. Jak był w Gdyni, też miał złą opinię , również wśród klientów. Żegnam.

Kiel
@RentMe

Najgorsze jest to że od tego wpisu minęło już prawie 2 lata a ten gość nadal tam pracuje. Nic się nie zmienił chyba że na gorsze ale widać kierownictwu to pasuje.

Dred
@Kiel

Jeśli hcecie aby m.l został zwolniony z pracy mam ciekawe wiadomości o tym człowieku na które szefostwo niebedzie obojętne musy się spodkac

Elżbieta
@Dred

O szczegóły nie chcę dopytywać ale tylko o to jak to dalej się rozwinęło, zrobiłeś coś z tym czy na pisaniu tu w maju się skończyło?

John

Pracowałem w tej firmie mimo dobrych zarobków musiałem się zwolnić a doprowadził do tego kierownik ML tak chorego człowieka , który gnębi ludzi szczuje pracowników na siebie nie spotkałem nigdy ale po komentarzach widać , że nadal proceder gnębienia trwa , może warto się zastanowić nad tym , że skoro tyle osób piszę , że z ML jest coś nie tak to trzeba by przeanalizować sytuację . Praca fajna zarobki też ale zdrowie ważniejsze .

Tofik
@John

Jemu i większości ludzi w serwisie i moze jeszcze dwom osobom w Gdyni coś się jeszcze chce robić w tej firmie. Przestań trolowac

Jezus Maria Kyrie Elejson
@John

Ty masz płacone za to trollowanie od liczby znaków? Kto stawia kropki i przecinki po spacji? Gość zrobił Ci łiskas z mózgu? Zmieniłeś pracę. Jest Ci teraz dobrze? Wierzę, że tak. Czy teraz co miesiąc będziesz srał na niego na tym sztucznie napędzanym forum? Wierzę, że nie. Niech się gość męczy w swoim życiu…

Jaki jest okres rozliczeniowy w KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Zawsze na czas ????

@WR

Miało być: Zawsze na czas:)

Rafał
@WR

To którego jest tu płatność, 10 czy pod koniec miesiąca? Fajnie że się nie spóźniają chociaż :p

Co jaki czas w KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA można ubiegać się o podwyżkę?

WR

Raz w roku, podczas rozmowy rocznej.

xyz

Nie trzeba się ubiegać. Pracownicy regularnie ją otrzymują.

@xyz

I ona jest przeznaczona dla każdego z pracowników, czy może jakieś kryteria należy spełnić? Ile taka podwyżka wynosi? :)

Marcel
@xyz

O podwyżkę można się ubiegać to prawda w końcu żyjemy w wolnym kraju :) niestety z pracowników jeszcze nikt jej nie widział? Widocznie xyz z serwisu dostaje ją regularnie :)

Xyz
@Teresa

Słaba prowokacja, bardzo słaba.

Roman
@Marcel

Czyli mam rozumieć, ze mimo rocznej rozmowy i tak się podwyżki nie dostaję ? To jeśli mogę wiedzieć ile macie na godzinę ? I taka stawka utrzymuję sie w firmie cały czas ?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA?

WR

Zwykle stosujemy dwie umowy. Pierwsza na 3 m-ce. Druga na czas nieokreślony.

@WR

Jak wygląda praca przez pierwsze 3 miesiące w Kurt Konigu? Bo jak rozumiem jest to okres próbny, tak? Jak przebiegają początki czyli wprowadzenie, wstępne szkolenia? Po jakim czasie pracownik wykonuje całkowicie samodzielnie przydzielane mu zadania?

Halabala
@Teresa

Pracuje od niedawna. Wszyscy są życzliwi i nikt nie odmówił mi jeszcze pomocy. Na początku będziesz pod bacznym okiem załogi, która nie dopuści do jakiejś wielkiej wpadki.

Jaka umowa obowiązuje w KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA podczas okresu próbnego?

WR

Zawsze umowa o prace. Na okresie próbnym jest zawierana na 3 miesiące. Następna jest na czas nieokreślony.

Rafał
@WR

Widzę że orientujesz się w tym co się dzieje w firmie. Może powiesz mi czy w KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA osoby bez doświadczenia również są mile widziane i czy są dla nich przewidziane jakieś kursy i szkolenia?

@Rafał

Tak, czasem zatrudniamy osoby bez doświadczenia. W chwili obecnej nie prowadzimy rekrutacji, ale jeśli widzi się Pan w naszej branży to proszę wysłać CV na adres gdansk@kurt-koenig.com.pl - uwzględnimy przy następnej rekrutacji. Oferujemy niezbędne szkolenia.

D.
@WR

A kobiety też przyjmujecie do pracy?

Tak. Przyjmujemy.
@D.

Obecnie poszukujemy księgowej. Umowa o pracę na czas określony.

Kisiel

Pensje dużo powyżej przeciętnej + premie, dodatki, nagrody i służbowe samochody bez limitu, dla każdego kto chce i potrzebuje. Zespół rozpieszczony, zmanierowany, niewdzięczny, szukający problemów, stawiający warunki i mający problemy z wykonywaniem obowiązków. Brak upomnień, kar, nagan i jakichkolwiek konsekwencji za popełnione błędy, często rażące. Prezes jest tak sprawiedliwy, że Ziobro chciał go w trybunale.

Dr Etker
@Kisiel

Dobre :) A mógłbyś sprecyzować którego oddziału to się tyczy?

@Kisiel

Hej, a jak wyglądają dokładnie pensje w Kurt Konigu wraz z wliczonymi do nich premiami? Ile takie premie w ogóle wynoszą i jakie są warunki ich dostania? Chciałabym się też dowiedzieć jakich dodatków można się spodziewać oraz nagród :D

Mateusz

Czy ktoś może podać mi numer do siedziby firmy ?

@Mateusz

Proszę bardzo: Kurt Konig Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o. ul. Budowlanych 69, 80-298 Gdańsk Tel. +48 58 303 89 78

Czy firma KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

WR

Tak, firma realizuje szkolenia w kraju i zagranicą.

Granat
@WR

Proszę nie kłamać na temat szkoleń nie pozdrawiam

@Granat

Faktycznie, w ostatnim roku było mało ogólnych szkoleń, ale tylko dlatego, ze organizatorzy ich nie prowadzili z uwagi na COVID. Każdy pracownik, który zgłosi zapotrzebowanie na konkretne szkolenie zawsze otrzyma je w miarę możliwości.

Bartosz

Wiecie czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników mimo trwającej pandemii?

Frankkenstein

Ten człowiek to potwór kłamie (usunięte przez administratora) nie szanuje klientów i pracowników to było widać gdzie pracował Rumia Wejherowo Gdynia Gdańsk za co się zabrał to zostawił innym aby zrobili za niego w ten sposób oszukiwal szefostwo jaki jest zaradny również na forach internetowych ma złą opinię a filmiki co wyprawia krążą w sieci niech szefostwo zwolni M.L bo czas odetchnąć od tej gnidy i dać kogoś uczciwego

Kazimierz

Czy ktoś mógłby powiedzieć coś więcej na temat swoich doświadczeń z tą firmą? Polecacie współpracę z KURT KONIG?

Henryk
@Kazimierz

Firma cały czas się zmienia, ale maszyny nadal mają najlepsze na rynku. Nie zawsze są najtańsi, ale stosunek jakości do ceny wychodzi bardzo rozsądnie. Polecam zapytać o specjalistyczne narzędzia - zawsze znajdzie się coś ciekawego. Znajomi z branży, którzy korzystają z usług na codzień są zawsze bardzo zadowoleni.

@Henryk

Dzięki za odpowiedź, świetnie że KURT KONIG oferuje nowoczesne maszyny. A powiedz, czy oferują transport maszyn do klienta? Jest darmowy?

Czy w firmie KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA są regularne szkolenia pracownicze?

WR

Tak, odbywają się szkolenia. Część lokalnie, częściowo u dostawców w Polsce i za granicą.

Kuba

KURT KONIG ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Dobra firma przeszkadza konkurencji!!!

Czy ktoś z Was dysponuje najświeższymi ciekawostkami o KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Zenek

Przestań szczuć, trollu internetowy. Czekasz na kolejny hejt byłych pracowników, którzy zostali zwolnieni, nie sprostali wymaganiom lub praca nie spełniała ich oczekiwań z powodu np. zbyt niskiego wynagrodzenia i braku wymarzonego awansu? Czekasz aż zdyskredytują pracodawcę wyładowując frustracje na forum? Za to ci płacą, anonimowa miernoto?

Daniel

Taka cisza na forum, o co chodzi? Miałem nadzieję na jakieś info.

Zostaw merytoryczną opinię o KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA - Gdańsk

• Jak się pracuje w KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA?

KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA