KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA

Grudziądz

Opinie o KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA

kapir

anonim, Firma Kurt König Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o. oferuje sprzedaż, serwis oraz wynajem maszyn i urządzeń budowlanych, także to pewnie był jakiś niezadowolony klient, tacy sie zdarzają, ale z tego co słyszałem firma jest profesjonalna.

nie polecający klijent

GRUPA LUDZI DO KTÓRYCH NIC NIE DOCIERA A WSZCZEGULNOŚCI WIEDZA I LOGIKA KŁAMIĄ OSZUKUJĄ I NACIĄGAJUM KLIJENTA WPIERAJĄC MU JAKIŚ UROJONE FANABERIE, ZOSTAW IM MASZYNE DO NAPRAWY Z JAKIMŚ USZKODZONYM PODZESPOŁEM TO JESZCZE WYKRENCOM CI DOBRE CZENSCI I ZAMONTUJĄ DO WLASNYCH MASZYN KTÓRE MAJĄ POPSUTE A TOBIE ZAMÓWIĄ NOWE MÓWIĄC ZE BYŁY POPSUTE JAK POPROSISZ O ZWROT STARYCH TO RAPTEM GINĄ NAPRAWDE NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

edi

LUDZIE KTURYM NIE MOZNA UFAC I TRZEBA ICH PILNOWAC ZEBY NIE OSZUKALI KLIJENTA NIE POLECAM

olsztyn

banda [usunięte przez moderatora] która niema wiedzy jedno zrobią druge popsują i jeszcze nigdy nie poczuwająsie do winny

klient

Może i służą pomocą, ale nie są słowni, na towar trzeba czekać tygodniami i ceny z kosmosu.

Bartek

Firma bardzo profesjonalna, trochę zawiłe procedury .Serwis na najwyzszym poziomie zawsze służą radą i pomocą.

Zostaw opinię o KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA