BookMedia

@xxx, co masz na myśli?

Nienawiść
@Hanna 22.03.2017 11:55
@xxx, co masz na myśli?

To jest człowiek, który z drugiej osoby zrobi wrak, wykończy psychicznie kosztem własnej satysfakcji

maciek

Hej, wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno oprócz dobrej podstawy jest jeszcze szansa na premie, ale ważne jest to, że wypłata i tak jest terminowa, co jest dobrym plusem. W końcu wiedzą jak dbać o zadowolenie pracowników.

@maciek 12.10.2016 13:11

Nie radzę współpracować z tym oszustem. Ja przez niego tonę totalnie. Z resztaą nie tylko ja ale i wiele innych osób.

nie jestem robotem

Generalnie Bookmedia ma zadłużenie wraz z odsetkami na takie pieniądze że...są nie do odzyskania-w kolejce jest Skarbówka, ZUS, Banki i setki! wierzycieli tu i tam, wystarczy poszukać w sprzedaży wierzytelności-ale każdy chce żyć a frajerzy sami się rodzą i Pan Robert działa nadal... Ostrzegamy-jak tylko się da to oszukają-omijać z daleka bo potem będą płacz i zgrzytanie zębów.

Ona

Pan Robert to zwyczajny oszust i tyle!!!

karina

To moj adres e mail k.dawidowicz7@wp.pl

karina

ann Mogłabyś napisac do mnie na maila? Mam pare pytan odnośnie tej firmy ponieważ też chciałam podjąc z nimi wspolprace.

XXX@xxx

Brak w tych opisach najbardziej aktualnych oczerniania firmy- raczej mowa jest o jednym konkretnym człowieku.

xxx

Nie wydałam ale boli gdy widzi sie wrak zamiast czlowieka. A ja ten widok mam codziennie. Czas wszystko wyjasni.

xxx

Jest straszna i nie wiem co robic... Jeszcze nie czasna jego publiczny osad.

xxx

Witajcie, jesli moge prosic o kontakt osoby pokrzywdzone przez Roberta,to prosze o kontakt pod adresem krolowa@poczta.fm, to oszust- w grupie mozemy duzo, sama moge malo... wiem o tym czlowieku sporo, bardzo wykorzystal i skrzywdzil kogos mi bliskiego. Blagam o pomoc. Dziewczyna xxx

ja

Proszę o kontakt pilnie w związku z oszustwem przez Pana Roberta tez jestem poszkodowana.Kontakt sonia0824@vp.pl

Ktoś

Znam kogoś komu Pan Robert jest winien dużo dużo więcej pieniędzy, na dodatek to młoda osoba. Sprawa jest na tyle pilna że zapewne trafi do sądu. Jeśli państwo mogą coś więcej napisać o Panu Robercie, i jeśli ktoś z państwa posiada do niego aktualny numer, czy też inne dane albo przydatne informację. Proszę napisać. Będę wdzięczny. Pozdrawiam

Ktoś

anda

Witam, jesteśmy w podobnej sytuacji jak Pan..czy BookMedia zrealizowała w końcu panu to zamówienie? jak się sprawa zakończyła? będę wdzięczna za informacje.

Zostaw opinię o BookMedia - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BookMedia