Opinie o REN w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy REN. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w REN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REN w Radom

Ktoś wie kiedy będą nowe samochody dla ph? U nas to już z dwoch jednego nie złożą.

Bos

Karolina tyle już było o tym pisane zatrudnienie lipa i dalej bez zmian Nie Polecam

O to ja

No i? żal ci.. A ty jesteś ciotka i jakoś nikt nie przeżywa.

NOCO

Dokładnie Biorą wszystkich od razu po szkole nawet bez doświadczenia tak jak na oddziale Piotrawin koło Lublina robią dzieci z Garbowa i auta niszczą ogólnie nie Polecam tam pracy dużo roboty nic nie ułożone wszystko jest nawalone na palety w zbiorówkę łącznie z zupkami i lodzikami plus praca soboty nadgodziny a pieniądze bardzo marne szkoda Zdrowia .dużo by jeszcze opowiadać o tym.

Kierowca

jedno wielkie nieporozumienie

fajnie by bylo porozmawiac z normalnymi

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

lol

chcesz byc kierowcom w renie to składasz cv i jutro jezdzisz

tlus

ja pracóje w renie józ dłógo jako kierowca pzyjerzdzamy we trzech na zmiany i mi sie tó podoba nie ma co naszekac dobsze płacom a roboty nie mam strarznie duszo zafsze ta sama trasa

@Selawi M.Cz

Trduy
@Czarny kot

Nie wolno na forum operować nazwiskami. Zachowujemy jakieś pozory, do cholery nie tak jak w czeskim filmie.

Selawi

@Czarny kot Kolego a mógłbyś się określić o którego kierownika chodzi, bo z tego co mi wiadomo jest tam ich trzech ?

Czarny kot

Na markach jest jeden kierownik zmiany który uwarza się za najmądrzejszego nieomylnego tylko tak zawala puszcza po3 kierowców w jedno miejsce obiecuje złote gruszki najgorszy logistyk jaki dotychczas był wieśniak od świń kierowcy narzekają .kierownictwo zaślepione jego działaniami ma też profity od niektórych kierowców żeby byli pierwsi składani dają mu jajka kiełbasę zastrasza magazynierów a to już mobing

Tadek

Były zgłaszane.

Mo
@Tadek

To nie wiecie jak sie nowe opony załatwia?Najbliższy patron drogowki i za 2 dni nowe gumy będą.

Piotrapiw
@Mo

Nie policja nie przepisy. U nas jeden człowiek decyduje o tym co jest dobre a co nie.

Ooo

Ponad 200 godzin plus soboty i 1700-1800,były zgłaszane ale nikt nic nie robi Nie Polecam tam Pracy

@Tadek możesz napisać coś więcej o wynagrodzeniu? Czy usterki techniczne pojazdów były zgłaszane przełożonym?

Tadek

LUBLIN oddział Piotrawin sytuacja dalej bez zmian samochody są cały czas przeładowane, niesprawny technicznie, opony Łyse. Wynagrodzenie jest tragiczne nie polecam tam pracy szkoda zdrowia i nerwów.

Wegiel

Bez końca swidrować komuś dupcie językiem. Trzymajcie tak dalej koleżanki i koledzy.

ja tam był

Witam w markach pracuje jeszcze ta trójca swięta co kierownikom przynoszą jak nie choinkę na swięta to drewno do kominka a ten trzeci wędline

jestem tu
@ja tam był

tak pracują mają nowych kierowników i teraz im muszą sie podlizywac

tymoteusz
@ja tam był

Nic sie nie zmieniło jak były układy tak i są wybrancy mają towar naszykowany i jadą w miasto a reszta hołoty może czekac pod magazynem

On/Ona/Ono

Jeśli ktoś nadal wierzy w zapewnienia odnośnie kasy Januszowi Z to nie wiem czy współczuć czy się śmiać. Większego klamcy w tej firmie nie ma. No może pani Monika W... ale to inna bajka. Ta choćby się zesrala nie ma takiej władzy pomimo aspiracji na fotel dyrektorski. A tu pech wybrali co dziwne osobę kompetentna. Ale, ale nie zapominajcie że kasa rządzi jeszcze Pan Rafał M., który już egzamin zdał celujaco w małym pokoiku władzy w Markach. Tak jestem z Ciebie dumny... Szybko zalapales jak kręcić, kłamać, być chamem i prostakiem. Ale... wiem wiem taki styl zarządzania panuje w tej firmie.

TWARDY

NIE MA NA CO CZEKAĆ FIRMA DZIAD I TYLE DOBRZE ŻE JA UCIEKŁEM

Czarny kot

Wszyscy czekamy do 10.o7 jak niezapłacą tak jak powinni za nadgodziny, inwetaryzacje i nie obetną z premii (zapłacą za nadgodziny a obetną premię ) to po 10 Pan Janusz .Z będzie sam pracował po godzinach i w soboty z kierownikami .Sobie nieobcinają nawet w gorszych miesiącach

Oni wiedzą lepiej

My NIE CHCEMY godzin do odbioru. Jak wszyscy zatrudnieni chcemy zarabiać pieniądze. Straty wynikające z NIETERMINOWEGO  wykonywania naszych zadań będą dalekosiężne i praktycznie nieodwracalne. Dajcie ludziom zarobić. Te kilka złotych więcej dla pracowników jest niczym przy stratach jakie ponosi ta firma codziennie. Zapłaćcie, a znikną wszystkie problemy z obsadą stanowisk po godzinach, pracą w dni wolne czy świąteczne. Ludzie chcą pracować ale nie za darmo. Trzeba pracować dłużej, więcej?  Nie ma sprawy, nie ma problemu. Za to się PO PROSTU PŁACI. No ale cóż my nic nie wiemy. WY wiecie lepiej......geniusze zarządzania. Ten co był kiedyś, pod koniec, zaczął gmerać przy zarobkach. Jak skończył wszyscy wiemy. HH czy wy będziecie następni?

Wyzwolonyzgowna

Najlepszy i flagowy oddział Marki w rozsypce. Towar nie wyjeżdża bo mało ludzi w magazynie i nie ma komu złożyć na czas. Kierowcy czekają do 14 i potem bez sensu gdziekolwiek ruszać. Najlepszy logistyk w firmie nie ogarnia topografii. Dyrektor uśmiechnięty bo położy następną firmę. BOK ehhhhhhh. Szkoda słów. Flota ledwo zipie. Samochodów nie chcą wpuszczać pod sklepy bo zostaje po nich plama oleju. Coraz lepiej. Coraz śmieszniej. Ile czasu to jeszcze się będzie udawało?

Zostaw merytoryczną opinię o REN - Radom

• Jak się pracuje w REN?

Zobacz opinie na temat firmy REN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REN?

Kandydaci do pracy w REN napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REN