Opinie o REN w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy REN. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w REN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REN w Radom

Onxxx

Witam. Ktoś może powiedzieć jak wygląda sytuacja w ren Siedlce? Widzę ogłoszenie na kierowcę kat b. Jak z zarobkami i atmosfera?

markowicz

Zastanawia mnie tylko jeden szczegół dlaczego obecny ren po polaczeniu sie z jumar i marywilska po pieciu latach nowej wladzy nawet nie zbliża sie do wyników starego renu za wladzy poprzednich wlascicieli

RENik
@markowicz

A skąd Ty możesz to wiedzieć? Bo jeśli jesteś pracownikiem Ren to jesteś kłamcą. Obroty grupy są z roku na rok coraz większe i stąd dodatkowe inwestycje. Zastanów się kto by inwestował w nowe magazyny, flotę ciężarówek i osobówek jeśli firma by nie rosła rok do roku? A jeśli jesteś z konkurencji to krótko Ci odpowiem: pier...... smuty boś zazdrosny

Moniq
@markowicz

Ale bzdury. Po co te kłamstwa?

Slawek

Premia uznaniowa to jest (usunięte przez administratora) żeby podatków nie płacić. Pensja plus premia = normalna pensja jaką się zarabia na danym stanowisku

A jak praca jako PH. Polecacie czy odradzacie?

Kierowca

jedno wielkie nieporozumienie

fajnie by bylo porozmawiac z normalnymi

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ZENEK M

Czy Magazynierzy I Kierowcy z Marek bardzo zadowoleni w tym miesiącu z wypłat?

Ciekawy

Witam jak jest na stanowisku kierownika logistyki w zielonej górze? może ktoś opisać pracę jaką wykonuje taka osoba i najważniejsze czy wykonywana praca jest doceniana finansowo ?

Czy rozmowa rekrutacyjna w REN odbywa się również w języku angielskim?

O

Na jakie stanowisko ?

szukający

Witam, jest ogłoszenie na stanowisko PH na podkarpaciu, możecie napisać jakie warunki, flota. Jak z realizacja planów? dziękuję

Zainteresowany PH
@szukający

Podpinam się pod pytaniem zaaplikowałem swoją kandydaturę. Zobaczymy czy ktoś odpowie.

Danuta
@Zainteresowany PH

I jak obecnie wygląda Twoja sytuacja? Ciekawi mnie, czy ktoś odezwał się do Ciebie ze strony tego pracodawcy i czy może miałeś już spotkanie rekrutacyjne. Jeśli tak, to koniecznie napisz nam kilka słów więcej na ten temat - to na pewno będzie przydatne dla innych użytkowników.

Kret

Witam.Jak wygląda praca kierowcy w tej firmie ? REN marki

Antoni
@Kret

Twoje zainteresowanie związane jest z prowadzonym obecnie naborem na stanowisko kierowcy? Widzę, że firma REN poszukuje obecnie pracownika na to stanowisko. Masz jakieś doświadczenie zawodowe, które mogłoby pomóc Ci w ewentualnym zatrudnieniu? Opowiedz, proszę coś więcej o sobie.

Kret
@Antoni

Pracuje 3 lata w firmie transportowej jeżdżę jako dostawca po całym kraju jak i za granicę.z przyczyn osobistych szukam stabilniejszej pracy bardziej "na miejscu ".chcialbym dowiedzieć się czegoś więcej o tej firmie .

Danuta
@Kret

Mam nadzieję, że jakieś osoby, które są obecnie zatrudnione w REN w Radomiu, będą potrafiły powiedzieć Ci co nieco o pracy w tym miejscu. Trzymam kciuki, aby tak się stało! A powiesz nam, jakie warunki zaoferowane przez tego pracodawcę byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące?

zaprzyjazniony.dostawca

Brawo Marki. Ale nie jestescie sami. Ostatnio byłem z towarem w Siedlcach. Tam też mają swojego kloszarda. Pracuje od niedawna bo wczesniej go nie widziałem. Ale jak sie schylił to zapamietalem ten widok na całe życie nie dość ze smierdzi na pare metrów to jeszcze (usunięte przez administratora) na wierzchu rozmiarów 5XL. Okropny widok. Dostarczam towar do wielu firm i mówie wam to kiepska wizytówka.

Kierowca

Byłem wczoraj z dostawą w firmie REN zostałem w miarę szybko rozładowany przez magazynierów wszystko ok, ale jak poszedłem do biura po papiery to był dramat siedział tam gość który obrabiał papiery nachyliłem się żeby podpisać papiery i mało nie zemdlałem od tego gościa tak śmierdziało jak od kloszarda jak by się nie mył z tydzień on chyba nie wie że istnieją dezodoranty pod pachę to od magazynierów w ubraniach roboczych tak nie śmierdziało jak od niego człowieku jesteś wizytówką firmy . Ludzie jak wy możecie z nim pracować nie ma odważnego żeby mu powiedział

Haha
@Kierowca

Teraz każdy oddział musi obwąchać kolegów ;-)

kierowca
@Kierowca

Zapomniałem napisać ren Marki

Szczery

Miałem aplikować ale po komentarzach widzę, że tam chyba pracują ludzie z orzeczeniem z powodu choroby psychicznej.

Do bólu
@Szczery

Jeśli czerpiesz informacje o pracodawcy z tego forum to Twoja decyzja jest słuszna. Nie chcemy tu nowych dzbanów.

Aleksander
@Do bólu

Pracujesz obecnie w firmie REN? Mógłbyś napisać, czy od nowego roku nastąpiły jakieś zmiany w warunkach zatrudnienia nowych osób? Oferowane są może korzystniejsze wynagrodzenia i ewentualne dodatki motywacyjne? Nie mam żadnych doświadczeń związanych z tym miejscem pracy, więc mam nadzieję, że od Ciebie dowiem się coś na ten temat.

Tejktsdlcmn xurei

Mówią, że wszędzie Ukraińcy. A u nas to poczta czeska będzie.

ZakchanyWSokołowie

Szowinizm w najgorszym wydaniu. Brak szacunku dla pracujących tam kobiet. Mięso armatnie. Do tego zgraja jeżdżących na cudzych plecach nierobów co umiejętnie odwalają robotę czyimiś rękami. Brawa dla mw.mistrzyni. i pozostałych Superkierowniczków dziwnych działów.

Wiedzący
@ZakchanyWSokołowie

Coś tu nie gra. W Sokołowie nie ma działów i tym samym kierowników.

chujowaAleprawda
@ZakchanyWSokołowie

Słownik języka polskiego PWN szowinizm 1. «postawa, którą charakteryzuje brak tolerancji i przyznawanie uprzywilejowanej pozycji własnej płci, rasie lub grupie» 2. «skrajny nacjonalizm wyrażający się w bezkrytycznym stosunku do własnego narodu oraz w pogardzie i nienawiści do innych narodów» Posrancu nie używaj słów których znaczenia nie rozumiesz.

Weź nie pierdol...
@chujowaAleprawda

@chujowaAleprawda Niestety potrzebna Ci była przerwa świąteczna, aby sprawdzić znaczenie trudnego słowa w słowniku. Brawo obrońco Sokołowa, ale kulturę i zasady zachowałeś już na poziomie miłościwie tam panujących. P.S. Masz jeszcze czas do 2 stycznia się odgryźć a później wiernie służyć i czekać na swoją przerwę

Sokjemiołow
@Weź nie pierdol...

Kultura? przeczytałeś swój nick?

Weź wyluzuj...
@Sokjemiołow

Czytałeś! A Ty poprzedni czytałeś? Ja przynajmniej nikogo nie wyzywam od (usunięte przez administratora)

Do Admina
@Weź wyluzuj...

Admin w jednym poście usuwasz słowo posrańców a w drugim jak byk jest posrancu i nie usuwasz. Admin o co chodzi? Odpowiedz proszę.

Zamknąć ten (usunięte przez administratora) ... Towar w lato u klienta wygląda jak (usunięte przez administratora) o bo auto nie trzyma temperatury. Na warzywach poscierane daty ważności. Lody wszystkie miękkie i jak mają klienci handlować . Towar zamawia w poniedziałek dojeżdża w czwartek bo nie było komu przywieźć. Ogólnie nie polecam nie ma ludzi którzy by to ogarnęli każdy jest od wszystkiego i od niczego Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć

chujowaAleprawda niestety

Za towar odpowiada magazynier i kierowca. CZŁOWIEK. magazynier ma w (usunięte przez administratora) Kierowca demoluje auto i jeździ w swoim bagnie jakie auto by nie dostał. Oto prawda o ludziach. problemem jest człowiek nie fima. Wiem co piszę bo "sprzątam ten (usunięte przez administratora) po nich wszystkich" Poprawić atmosferę? Zmienić ludzi.

Ren .|.
@chujowaAleprawda niestety

Chłopie o czym ty piszesz, półtora roku tam pracowałem samochód który dostałem to byla ruina, 20 letni sprinter , starałem się aby chodziło i wygladalo jak najlepiej. Niestety to co się zepsulo w aucie sam musialem weryfikować i odstawiac do własnego mechanika. Mechanicy w Wójtowie k. Olsztyna to są debile a Ren jako pracodawca sam wynalazł tak nieudolny warsztat ze samochody wracaly tam 3 x w tygodniu. Człowiek się starał żeby jakoś to wyglądało. Skonczylo się na tym ze trzeba było jeździć autem bez ogrzewania przy -20°c po towar do oddziału, potem w trase , rzekomo wymienić auto na sprawne a co się okazało ze w tym niby sprawnym w piątek padło sprzeglo. Brak jakiegokolwiek kontaktu z logistyka i brAK innego auta. L4 i nara

Mikel
@chujowaAleprawda niestety

Co ty gadasz auta 98 rok 500 tys przebiegu a ty ludzi winiasz pseudo Warszawa nowe auta mogą się rządzić reszta polski nawet na magazynach wózków brakuje a ty piszesz że to ludzi wina w sumie tak pseudo (usunięte przez administratora)co myślą że wiedza wszystko a tak naprawdę to premium swoich pilnują a resztę mają w (usunięte przez administratora)czemu ty niewsiadziesz i niepojezdosz

@jeszcze pracująca w Markach, to potwierdzona gdzieś informacja, że firma REN zostanie sprzedana? Z forum korzysta sporo osób, dlatego zamieszczane tutaj informacje powinny być prawdziwe. Czy wiesz kto ma przejąć firmę?

ice
@Karolina

Ice net go bierze

Karolina musi odejść
@Karolina

Wystarczy poczytać prasę. To oficjalna informacja w perspektywie najbliższych dwóch lat. DRUGI co do wielkości dystrybutor to ciekawy kąsek na rynku żywności. No hejterzy teraz dawajta....

O&M
@ice

W Ice-Net taka bieda, że herbatę gotują w wodzie po pierogach i to z Iglotexu!

@Karolina musi odejść

Powiedz co o warunkach pracy w Markach??

@Gość poznański, rozumiem, że chcesz zatrudnić się w Poznaniu, ale jednak tutaj rozmawiamy o pracy w firmie REN w Radomiu. By nie robić bałaganu o innych oddziałach firmy powinno się rozmawiać na przypisanych im wątkach. Jeżeli takich wątków nie ma można go założyć zadając właśnie takie pytania. Zrobisz to?

Gość poznański

Witam. Widzę, że najbardziej aktywny jest Radom, natomiast mam pytanie do Poznania i liczę na pomoc. Jak oceniacie ten oddział, ludzi, atmosferę i podejście do pracownika a konkretnie do przedstawiciela handlowego? Jakie są obowiązki? Jakie za tym idą pieniądze? Praca warta polecenia?

Mrożonka
@Gość poznański

W Poznaniu jest super atmosfera, przełożony siedział prawie 3 miesiące ale wyszedł i dalej pełni ważna funkcje w firmie może dlatego ze mówily i pisały o nim wszystkie media, czyli bardzo fajna firma.

@Mrożonka

...czyli zdecydowanie odradzasz?? Piszesz z sarkazmem jakbyś był/a blisko tematu lub dobrze poinformowany/a. Pytam serio... Jakie pieniądze można wyciągnąć z podstawy, jakie z premii, jakie są PLUSY, a jakie MINUSY pracy u Was? Przełożony ludzki czy korporacyjne myślenie, tabelki, mało istotne tematy - zamiast skupiać się na poważnych rzeczach dających zarobić. Dzięki.

Legia Mistrz Polski
@Mrożonka

Oj tam oj tam Nie każdy jest kibolem jest kibicem Lecha

Regu(L)amin
@Gość poznański

Nowi pracownicy na początek obowiązkowa obecność na wszystkich meczach u siebie. Wyjazdy dopiero po 3 miesiącach. Codziennie przepytywanie z tekstów piosenek stadionowych. Część wypłaty na "dobrowolną" składkę na oprawy meczowe, race i adwokatów. Targety sprzedażowe jakiegoś białego proszku i tabletek w różnych kolorach. A poza tym jak wszędzie. Normalna firma.

@Regu(L)amin

No to jest klima-t w tej firmie zdecydowanie :-)

Mrożonka
@Gość poznański

Tak i dodatkowe premie jeśli celnie trafisz w bramkarza.

ALERT_UWAGA

Uwaga wszyscy plotkarze! w internetach nikt nie jest anonimowy! jesteście gotowi na to, żeby pokazać z imienia i nazwiska kto siedzi po drugiej stronie monitora???

ice
@ALERT_UWAGA

czekamy

@ALERT_UWAGA

W dniu dzisiejszym O&M stracił ważne źródło informacji w Markach. No i zyskał nowego pracownika. Życzymy NIE powodzenia.

poeta

nie rozumiem twoje wypowiedzi czy potrafisz pisać prościej a nie używasz słów trudnych do przetłumaczenia w braży spozywczej ok rozumie że brakuje Ci merytorycznego i słownictwa i fachowej wiedzy, próbujesz na siebie zwrócić uwagę Ale wciąż jestes idiota jeśli to czytasz..!!!!!

@poeta

czego bucu nie rozumiesz? skoro tu zaglądasz musisz być totalnym zerem. Ktoś kto ma rozum i szuka pracy ogląda serwisy do tego stworzone GoWork to totalny (usunięte przez administratora) To forum to istna farsa NIE mająca nic wspólnego z prawdą. Regulamin?Jaki regulamin? można opluć bezkarnie każdego nawet bez bana czy usuniecia posta . co nie Karolina?

poeta

Znowu czegoś nie rozumiem A ty dlaczego ty ciągle piszesz o sobie opisujesz swoje życie. A ten co wzywał ludzi od zer to chyba jest w żałobie sen mu się powiesił

@poeta

ale dno. Pewnie z KOD-u Bez komentarza.

@Jacek wątek dotyczy firmy REN w miejscowości Radom i tylko o tej lokalizacji powinny pojawiać się tutaj informacje. Jeżeli poszukujesz informacji o innych lokalizacjach to poszukaj dedykowanych im wątków, a jeżeli ich nie ma możesz je założyć i tam zapytać.

Zostaw merytoryczną opinię o REN - Radom

• Jak się pracuje w REN?

Zobacz opinie na temat firmy REN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REN?

Kandydaci do pracy w REN napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REN