Opinie o REN w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy REN. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w REN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REN w Radom

Jesica

A z którego odzialu odchodzi?

Blady

Kolejny dyrektor odchodzi z oddziału, jeżeli to jest oznaką dobrego to brawo!!! Specjal zaczyna co raz mocniej wchodzić w REN i to widać, za chwilę będą tam tylko i wyłącznie ludzie "specjalni". Żal patrzeć.... Panie Ch. A. dziękujemy.

@Blady

Kolejny? A kiedy ostatnio odszedł poprzednik? I przede wszystkim wiadomo konkretnie z jakich przyczyn tak się dzieje?

Kamil

Hej, czym właściwie zajmuje się firma? Oferują aktualnie jakiekolwiek stanowiska pracy? Mogę liczyć na krótką odp.? :)

@Kamil

Jak to czym? Handlem. Przedstawiciel sprzedaje wirtualnie, magazynier szykuje towar, a kierowca zawozi sprzedany towar do sklepu. I tak dzień za dniem. Lody, mrożone warzywa, frytki, ryby itp....

Iwona
@Ghost Rider

a co z ofertami pracy ? stabilnie jest, bo od jakiegoś czasu nie ma żadnych ogłoszeń z firmy

Riki
@Iwona

Stabilnie jest?? Pewnie ze jest stabilnie, nie ma ogłoszeń bo nowy właściciel szykuje się do zwolnień i wymiany kadry. Rekrutacja jest ukryta i przekierowana na agencję. Jeszcze kilka dni i zacznie sie dziać. Pozdrawiam.

@Iwona

Jak jest zgrana ekipa, to nie ma potrzeby zmian kadrowych. (patrz oddział Radom).

@Ghost Rider

No to akurat prawda. A to w których oddziałach według Ciebie są już raczej mniej zgrani?

Ghost Rider

Teraz firmę dofinansował SPECJAŁ. Nowa miotła pozamiata stare śmiecie. Problemy się skończą, nieroby stracą pracę.... Idzie nowe....

Łucja
@Ghost Rider

Jaki specjał? :0 Na czym te zmiany całe polegają, bo nie rozumiem... W ogóle tutaj ostatnio wszyscy piszą tylko o oddziale na Podlasiu, a co w Radomiu? Ile zarabia PH? To w końcu Radomia profil, nie Żółtek :)

@Łucja

Grupa Kapitałowa SPECJAŁ, (polecam internet) potentat na rynku wykupił 100% REN-u. Wprowadza swoje zasady prowadzenia firmy. Będzie dobrze, ale zmiany muszą trochę potrwać...

@Ghost Rider

Nie wiem z pod jakiego kamienia wylazłeś robaczku ale wróć tam z powrotem,SPECJAŁ to obóz pracy,prezes tej firmy na spotkaniu z załogą z Łodzi na każdym kroku (nie otwarcie ale aluzjami) podkreślał że specjal jest cacy a ren to suit, więc albo jesteś spejałowym trolem albo nie masz pojęcia o tym co piszesz

Ghost Rider

Kończą się czasy przychodzenia do pracy (odbębnić 8 godzin). Zostaną ci którym zależy, a nieroby odejdą... Ten jak to napisałeś (usunięte przez administratora) osiąga sukcesy (czego na chwilę obecną nie można powiedzieć o RENie). Każdy z Nas ma umowę o pracę i może ją w każdej chwili rozwiązać. Nic na siłę, jest wiele innych firm na rynku... Pozdrawiam :-)

@Ghost Rider

Nie rozumiem, co tzn kończą się czasy 8 godzin pracy ?? Czas pracy wynosi właśnie 8 h i za tyle nam płacą !!!! Żadnych nadgodzin wypłacać nie chcą a (usunięte przez administratora) a i owszem. Mówię o Markach, czarnecki (usunięte przez administratora) każe w nadgodzinach a jak pytamy o kasę to mówi ze takiej nie będzie i jak się nie podoba to dowidzenia. Przyjdzie pora to wszystko wygarnąć !!!!

Ghost Rider

Kluczowym słowem w mojej wypowiedzi jest "odbębnić"... Czytajmy ze zrozumieniem....

Kierowca

jedno wielkie nieporozumienie

fajnie by bylo porozmawiac z normalnymi

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Renik

Firma REN to jedno wielkie dno.... dyrektorek Dariusz Nikolajuk oddzial żółtki to (usunięte przez administratora) który zatrudnia jeszcze lepszego KL, nawet wypłat nie umieją naliczyć tępe dzidy.Pracownikow nie umieją docenić a wypłaty rok temu były lepsze jak w tym roku...Nie polecam tej firmy!!!osoby ze Starzem 10-letnim zarabiają mniej jak osoba która pracuje 3 miesiące... żal

Kalafior
@Renik

I dlatego ludzie odejdą bo walą na kasę jak się da Nie polecam

Wieczorek
@Renik

Żeby mieć jak najwięcej dla Siebie trzeba okradać baranów pracowników!

Mizioł
@Wieczorek

No oczywiste im mniej da ludziom na premie To więcej ma dla siebie

Witam. Co tam ciekawego możecie powiedzieć o REN w tej chwili, jak płacą w Markach, czy firma przy nowym właścicielu jest wypłacalna?? Proszę o opinię

Czy w REN jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nie ma żadnej reakcji i jak chcesz pracować to lepiej żadnych problemów nie zgłaszaj. A w jakim oddziale jesteś?

Justyna

No nawet nie sugeruj, że za zgłoszenie problemu się wylatuje, nie przesadzajmy. :/ Chyba, że serio coś za to robią?

Co wchodzi w socjal REN?

George

W jaki socjal??? Hahaha!!! Chyba ze mówisz o zakazanej zawsze skwaszonej i nie zadowolonej obecnego prezesa twarzy. Zwalnia wszystkich jak leci ogólnie dramat. Omijajcie dużym łukiem i

Mia

socjalu w tej firmie nie ma żadnego! Nawet 50 zł na święta nie dają

Tolek

Napiszcie coś o oddziale Łódź.

Depcze wam po piętach...
@Tolek

Sytuacja w oddziale Łódź fatalna stara flota aut trasy zamiast po województwie łódzkim to się jeDzi po wioskach okolic Wielkopolski i Częstochowy,pójdziesz na L4 to ci premie całą zbierają kierownik robi co chce a księgowa z Radomia płaci śmieszne pieniądze za urlopy kwoty ucinane dostajesz mniej zamiast więcej.Jesli nie wierzysz przekonaj się na własnej skórze.

@Depcze wam po piętach...

A możesz coś więcej? Kto tam teraz jest kier log?? Byłem kiedyś na spotkaniu o pracę to rozmawiałem z jakimś człowiekiem o nazwisku Dolata, bez pojęcia. Ja z dużym doświadczeniem za kółkiem a on mi jskies banialuki zaczął opowiadać, jak zapytałem ile zarobię to powiedział ok 3 tyś ????, dramat.

Były

Czytając te wszystkie opinie robi się slabo. Pracowałem tu ok 6 lat, bywało różnie ale chyba tak źle jeszcze nie było. Jak pisze ktoś ze poprzedni zarząd doprowadził tą firmę do ruiny to chciałbym zaznaczyć ze obecny pan prezes tez był w tamtym zarządzie i co zrobił żeby było lepiej?? Przyglądał się ponad półtora roku i pobieral wynagrodzenie ale nic sensownego nie zrobił i pewnie teraz tez nic nie zrobi chyba ze sprzeda to w inne ręce niech ktoś inny sie martwi jak przetrwać sezon. Patrze i słucham tego co sie z tą firmą dzieje to jest mi po prostu po ludzku żal tego co budowało sie ciężko i przez dlugie lata. Zycze powodzenia wszystkim którzy zostali i którym sie jeszcze chce. Pozdrawiam.

Igluu
@Były

Nowy Zarząd uratował firmę! To najwyższej klasy manager, który umiał i chciał podjąć trudne decyzje. Wystarczyło zwolnić najsłabsze ogniwa. Wywalić najsłabszych i niepotrzebnych. Pozostawił najlepszych i niezbędnych. REN trwa dalej, teraz z nowym właścicielem, nowym Zarządem i kupą pieniędzy. REN znów będzie wielki! I po raz kolejny, jak Fenix z popiołu odradza się! Konkurencjo…. Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni!

@Igluu

Kto to pisze... Jakiś renowski patriota.

@Igluu

Trzeba wziąć pod uwagę że wystąpią takie opcje jak: -zmiana wynagrodzenia ,wiadomo że na mniejsze -moze być np płacone pod stołem -prawdopodobnie mogą wystąpić zwolnienia ludzi którzy nic nie wnoszą -zapewne przyjdą nowi ludzie na różne stanowiska którzy mogą wprowadzić zamordyzm -wymiana dyrektorow lub kierownikow - mogę też wystąpić spektakularne powroty np Monika W a może pani Kwiecień? -ujednolicenie systemu informatycznego -ograniczenie rabatów -scisle raportowanie -scisla rejonizacja Czego raczej nie będzie: - podwyżek, szkoleń, Co będzie: zapierdziel i być może integracja.

@Dyzma przyjaciel ministrów

powrót Moni W czy April byłby katastrofą. A na pewno niczym pozytywnym. Czyżby powrót kolesiostwa? Układu? Mierni Ale wierni?

@Dyzma przyjaciel ministrów

dlaczego raczej nie będzie podwyżek ani szkoleń???

Kiedyś

Ty jesteś katastrofą. Cała wiara jak wroci to wszystko do normalności powróci. August, Nikola i cała reszta won, nic dobrego nie wnieśliście. Jak był Kraszew to wchodziliście tam gdzie słońce nie dochodzi, jak został zwolniony to narzekaliście że utopił firmę. Jesteście zwykłymi dwulicowymi śmieciami. Stara wiara wróć!

@Justyna

Ponieważ tu nigdy takich szkoleń które podnoszą kompetencje pracowników nie było .Nawet za czasów Pana Prezesa R Cz.. Mało jest prawdopodobne żeby na taki ruch zdecydował. Tak samo jak nie z tego nie z owego miałby zaproponować podwyżkę pensji na umowie.... Do tego to nikt się nie wyrywa tym bardziej Prezes Racz.

@Dyzma przyjaciel ministrów

A po co szkolenia? Pełno tu spektakularnych karier i awansów. Tu spełnisz swój "amerykański sen" od "zera" do...... kierownika....czy jakoś tam było...

Byłem tam istatnii w Markach na rozmowie o pracę, ten pożal się Boże kierowniczyna to sie wogole nie nadaje. Dramat. On rozmowy nie umie przeprowadzić a kasę jaką oferują to szkoda gadać. Odradzam. Omijajcie łukiem, szkoda czasu.

Powiem krótko - panie czarnecki odpuść pan i odejdź bo rozwalisz wszystko to co było budowane latami przez poprzednika, nie potrafisz zarządzać ludźmi, jesteś arogancki i prostacki, nie umiesz rozmawiać z pracownikami a co najważniejsze dbasz tylko i wyłącznie o swoją (usunięte przez administratora) Ludzie obudzcie się i odsuncie tego człowieka. Uważajcie również na kowalskiego i jego tłuste babsko co wyżej (usunięte przez administratora) niz (usunięte przez administratora)ma!!!!

Heheszki

Panie Czarnecki, kogos chyba zabolala wyplata. Autorowi proponuje zrobic rachunek sumienia a jak cos nie pasuje to powiedziec kierownikowi wprost a nie pisac wysr.ywy anonimowo. Co poprzednik zbudowal??? Poprzednik sie uja znal, a wlasnie Pan Czarnecki odpie*dal za niego robote. Pamietaj Pracowniku, punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, czasem ttzeba tupnac na takich jak ty.

@Heheszki

Kto ty jesteś? Piszesz o ananimowosci a sam piszesz anonimowo. Chyba siedzisz w cieplutkim biurze i gow*no wiesz co sie dzieje w logistyce. Ludzie odchodzą i za chwilę nikt tu nie będzie chciał pracować, sam będziesz zapieprzał. Za poprzedników nie było takich lawinowych zwolnien jak są teraz a to nie koniec ????????????. Gdzie by był czarnecki gdyby nie poprzednicy???

Heheszki

Człowieku, poprzedni zarząd doprowadzil firme do ruiny stad zwolnienia. (Nie mowie ze obecny jest lepszy) Gdzie w tym wina Czarneckiego? Nie dziwię sie ze nikt nie chce tu pracować bo pieniadze sa śmieszne ale wiesz z pustego do i salomon nie naleje. A jak sie rzucasz to ewidentnie zabolala cie kasa wiec mam rade -uciekaj bo zaraz nikt nie dostanie wyplaty

@Heheszki

Jeżeli jesteś kimś kto zarządza tym (usunięte przez administratora)i każesz mi uciekać to jesteś zerem bo sam myślisz o tym samym a kiedyś nikt o czymś takim by nie myślał tylko próbował to uleczyc, ta firmę zżera rak o nazwisku chmal, (usunięte przez administratora)wszyscy póki czas.

Pracuje na magazynie 7 lat. Praca wymagająca, stresująca ale wynagrodzenie rekompensuje wszystko. Zarobki poza sezonem 3000 na rękę, a w sezonie 4000 na rękę. Ludzie z którymi pracuje są sympatyczni i pomocni. Pozdrawiam Ren Białystok

Driver
@Marcin

Jak pracujesz to jak miał nazwisko stary prezes taki wysoki chamski i wulgarny jeszcze jak była Marywilska ??

Maniek
@Marcin

Mówisz o panu dyrektorze no Cię .... W życiu bardziej pomocnego człowieka nie spotkałem ????

@Driver

Czarnecki

@Marcin

Czarnecki twoje opinie są nie obiektywne

Ren

Ta firma to jakaś masakra nikomu nie polecam. Brak zgrania , bardzo słabe zarządzanie, poprostu dno

Były

Słyszałem że REN traci płynność finansową, przestrzegam przed zatrudnianiem sie w tym syfie. Pracuje tam kilka ładnych lat i nigdy nie było takiego burdelu jak jest teraz. Brak decyzyjności, dyrektorzy oddziałów nie umieją podjąć sami decyzji o wszystko muszą sie pytać chmala a ten nie chce albo nie potrafi normalnie zarządzać, moje zdanie że nie umie. Dwa miesiacei po Renie. Odradzam, sam jestem juz na wypowiedzeniu.

Chętny

Czy wie ktoś może czy zatrudnili już KL w Łodzi?? Jsja tam jest atmosfera??

Atmosfera amoniakalna.

Riki

A na jakie stanowisko?

Neutralny
@Chętny

Jeszcze nie zatrudnili. Atmosfera między pracownikami okej ale dyrektor jest bogiem i jak krzywo spojrzysz masz przeebane. Nie liczy sie z tym, że masz zycie prywatne. Masz być na kazde zawołanie i koniec. A jak, o rany, sie rozchorujesz to jestes na wylocie. Jak jestes lizusem to praca dla Ciebie.

Jan
@Neutralny

A co z poprzednim? Janu..em?

Chętny
@Neutralny

Nie jestem lizusem ale mam duże doświadczenie, wysłałem aplikację ale bez odzewu. A wiesz może jakie zarobki oferuje??

KJ
@Jan

Out, nie podobał sie podobno Panu dyrektorowi. Tak jest jedna wielka klika ktora od lat nieźle sie "bawi" kosztem firmy. Każdy nowy jest bardzo niewygodny dla starych pracowników i dyrekcji. Nikogo nowego tam nie zatrudnią dlatego nie trudźcie sie wszyscy Chętni ???? Najgorsze est to że nikt nie ma jaj i nie zwolni Pana dyrektora ???????????? a jeszcze pare tygodni temu byla nadzieja ze ktoś podobno moze to w sposób doświadczony poprowadzić jeżeli chodzi o logistykę.

ww

szkoda czasu

Witam. Moze ktoś napisac cos na temat oddziału w Łodzi?? Szukają tam Kierownika logistyki, jaka atmosfera, ludzie zarządzający?? Ile płacą? Jakiś socjal?

Krzychu

Uważajcie na KL w Markach, człowiek jak chorągiewka, stali pracownicy się od niego odwracają, nie umie rozmawiać z ludźmi. Dyrektor nie zna sje na logistyce a próbuje rządzić, slabe perspektywy przed sezonem Niech wrócą stare czasy i ludzie którzy zarządzali 3 lata temu, wracajRM.

Belg
@Krzychu

A kto jest teraz KL w Markach?

Tytus

Cały ten REN to jedno wielkie (usunięte przez administratora) zarządzające przez dwóch nieudaczników - ACH i RK. Nie mają zielonego pojęcia o zarządzaniu taką firmą dlatego oddali rządzenie w ręce dyr oddziałów którzy również pojęcia o tym nie mają, Życzę powodzenia w rujnowaniu!!!!

atomek
@Tytus

za to pan jak zawsze najmądrzejszy z całej grupy

Spada stężenie Iglotexu w Renie....

Teresa

To znaczy? Uwielbiam takie wypowiedzi z których nie wiem o co chodzi bo nie jestem wtajemniczona :P

...

O kim mówisz??

Zostaw merytoryczną opinię o REN - Radom

• Jak się pracuje w REN?

Zobacz opinie na temat firmy REN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REN?

Kandydaci do pracy w REN napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REN