Opinie o REN w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy REN. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w REN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REN w Radom

Knór

No tak nam przykro. Wiem ze bardzo byś chciał ale niestety. Nic wielkiego i szczególnego się nie wydarzyło i się nie wydarzy.

m

A jak tam koledzy po zebraniu firmowym jakas cisza na forum.Nowe umowy. lojalki a wy nic podzielcie sie przecierz nie takie straszne jak mialy byc ja bym sie z takich cieszyl

Bobek

Jaki dyrektor taka robota

Janusz Sz

My w Ren mamy duże między krokami

Kierowca

jedno wielkie nieporozumienie

fajnie by bylo porozmawiac z normalnymi

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
syn Toma W.

Czy restrukturyzacja Ren malymi krokami dobiega już do końca ?

Werdi

A kobiety pszyjmójom ? Bo że zwalniajo to wiadomo ale czy też pszyjmójom ?

Ren

Tu nie ma produkcji. Dystrybucja lodów i mrożonek. Potrzeba kierowców i magazynierów

agnieszka

Przyjmują tez tutaj kobiety? chodzi mi o produkcję, jeśli tak to złoże moze teraz kolejny raz cv. Niech się wypowie ta osoba która zna sytuację ok?

Tom W.
@agnieszka

Błądzisz Agnieszka firma obecnie zajmuje się produkcją kierownika dla każdego pracownika.

ciekawy

a w Łodzi co slychac przenieśli się gdzieś?

ren

wazny lub nie to jest bilet na SKM .Mankowski pracuje a Radziszewski to dyrektor Eurocash wiec pewnie znow kilku z pracownikow poleci pozdrawiam

Zapytam

Koledzy mam dwa pytania. Czy to prawda ze nie ma juz Mankowskiego ? Drugie pytanie . kto to jest Radziszewski ? Podobno z iglotexu? Kaliszewska mówiła ze to ktoś wazny od grudnia ? Wie ktos coś

Avenger

No tak. Dlaczego to mnie nie dziwi? Jak zwykle od lat wszyscy winni tylko nie oni. Zero obowiązków, wyplacana kasa dużo ponad realne wypracowane zyski. Bo się należy... bo tym g... nie będę handlował. Mam to w ch..ju. Mnie to pie..doli. No kurna aniołki. Spieprzyliście sprawę i zniszczyliscie dzieło wieloletniej pracy AP.

Może ktoś
@Avenger

A nie trafiłeś/aś nie jestem kierowcą. Dzieło wieloletniej pracy? AP? No nie li (usunięte przez administratora) Nie tylko On zapie...lał od świtu do późnej nocy

Może ktos

I tu nie masz racji to Ty mało wiesz kolego nie Ci, którzy budowali Ren od początku lat 2000, nie Ci doprowadzili go do upadku

Nołbody

Ciekawe kto może celowo dolewć oliwę do ognia? Kto jątrzy, poróżnia? Pragnie wprowadzić zamęt i chaos? Kto podjudza, kręci, miesza? Komu zależy aby nie wyszło? Żeby utrudnić, zniwelować, zniszczyć? Hymmm...?

Jarońgate

Pyłkawalcząca !!!! Jeszcze Pyłka nie zginęła póki my... Nie rzucim Pyłki skąd nasz ród (radomski)

Hejter

Te same osoby, które zbudowały wielkość REN doprowadziły do jej upadku. Widać nie wiele wiesz co się działo w latach 2013 i 2014. Ale to nie temat na to forum.

Se pacze

Oj reniki co wy robicie? Wpisów na tym forum nie da się usunąć. Tego forum nie można zamknąć. Można natomiast zwolnić was. Sracie we własne gniazdo. Każdy kolejny wpis na tym forum to kolejny gwóźdź do waszej trumny. Wypiepszą was i atmosfera w firmie od razu się polepszy. A będąc na ulicy raczej pisanie na forum już nie pomoże. Inna praca? A kto chce takich pracowników? Reputacja ludzi z Ren jest zerowa. No przepraszam do Fokusa biorą.

może ktoś
@Se pacze

Zerowa? trochę dziwne, bo ciekawe kto tak naprawdę jak nie ludzie z Renu, oczywiście Ci starzy, rozwinęli firmę to takich rozmiarów jakich była przed sprzedażą. Ci, którzy piszą, że Ci ludzie to dno, nieroby, itd. to albo mało wiedzą albo celowo dolewają oliwy do ognia. Inni się podniecają i robi się niepotrzebny dym. Prawda jest taka, że podział będzie zawsze na tych co będą za A i za tymi co są za nowymi. Ten kto nie chciał pracować "pod wodzą" nowych ludzi, zawsze mógł odejść.

Pan Darek przypomina!!!!!!

Witam Pęcice czy ten kierowca Andrzej-brat pana dyrektora już wszystkich kierowców podp...ił? czy zostali odpaleni?Takich kolegów w pracy NIE POLECAM ,praca w normie płaca może być tylko ludzie jak szofer Andrzejek niszczą relacje i wizerunek zespołu ale na chwilę obecną póki brat jest dyrem ta bakteria będzie ZARAŻAĆ.Smutne ale fakt

vader
@Pan Darek przypomina!!!!!!

To Ch...wą robotę brat dyrektor załatwił

Darek

Kilot

Maciek juz nie pracuje został zwolniony bo donosił dla pana Andrzeja . To samo czeka maciejewke taka korporacja :)

Zostaw merytoryczną opinię o REN - Radom

• Jak się pracuje w REN?

Zobacz opinie na temat firmy REN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REN?

Kandydaci do pracy w REN napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REN