P.P.H.U. SIEK - T.SIEK

Radom

Opinie o P.P.H.U. SIEK - T.SIEK

były

Pracowałem kilka lat i ludzie piszą prawdę...nie polecam tam pracować no chyba że ktoś musi przetrzymać lub go sytuacja zmusza....ale naprawdę ostateczność...robić trzeba minimum 9 godzin jak wół worki po 25-50 kg non stop dźwigasz ładujesz- rozwozisz i jeszcze na półkach rozkładasz....i ciągle źle , mało

siek

Witam,firma Siek najgorszą firmą w regionie,najsłabsze zarobki i jeszcze szef(bocian) z którym trzeba się użerać,i cały czas podejrzewają cie o kradzież a o przeładowanych samochodach już nie wspomne,że to się nikt za to nie wezmie.(SIEK [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

boćan

Nie polecam tej o to firmy,siek.[usunięte przez administratora]przyjmujac sie do tej firmy musisz się liczyć z tym że będziesz pracował po 9 godzin.A nie po 8 jak w umowie nie mówiąc już o nad godzinach które są niby do odbioru.

Zostaw opinię o P.P.H.U. SIEK - T.SIEK - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. SIEK - T.SIEK