Opinie o REN w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy REN. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w REN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REN w Radom

wkurzony

dobrze że ty jesteś kimś za lizanie (usunięte przez administratora) zostałeś tym kim zostałeś

Jarek

Bucu czytaj ze zrozumieniem. Posrańcu słuchaj kogo chcesz. I tak jesteś nikim.

marian

twierdzisz ze ci ktorzy jeszcze pracuja maja lepiej.I kto tu przesadzil .mow za siebie bo sa troche inne opinie od obecnych pracownikow

Jarek

Nie. Nie rozumiesz. Chodzi o 2014 rok i nie pracującą już tu teraz grupę osób, której działania w czynny sposób były niekorzystne dla firmy.

Kierowca

jedno wielkie nieporozumienie

fajnie by bylo porozmawiac z normalnymi

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Jarek

No teraz to przesadziłeś... Czy aby na pewno było lepiej za AP? Bo ci którym było wtedy lepiej już tu nie pracują. Chociaż może???????? Hymmm Wtedy nie trzeba było pracować..... .

marian

To zabrzmi dziwnie!!!! PYŁEK wróć

Listy do M.

Wiem, że dziwnie to zabrzmi.... Roman wróć!!!!!!!!

Jarek

Tak nieśmiało zasugeruję ostrożność w ocenianiu. Bardzo łatwo z oceniającego zostać ocenianym. Pozdrawiam.

obecny

pewnie ze to kierownik taka kadra buhaahaa

śmieszne

a kolega z Łodzi to może niech się cofnie do szkoły podstawowej ortografia się kłania a może to któryś z kierowników....

Jarku ( baranie ) kto cie tu zatrudnil z takim podejsciem bo na pewno nie ja nie ma nowych zasad jest normalna wspolpraca jesli wiesz co to jest i nie kierowco bo za chwile mozesz miec ocene swojej pracy i nie wiesz czy przypadkiem nie bede to ja powodzenia

lodz

a moze oddzial w Lodzi wykupi chlodnia mazowsze? Chistoria zatoczy kolo i wruca dobre, stare rzady?

Jarek

Niech każdy, tu cytuję ...znajdzie swoje miejsce w szeregu... koniec cytatu.

Goliat
@Jarek

Przecież napisał że jesli kierowca nie wywiezie to ph. czyli przedstawiciel handlowy go nie sprzeda cięko do zrozumienia

Jarek

O jakieś nowe zasady. To przedstawiciel sprzedaje a kierowca ma tylko wywieźć towar. A nie odwrotnie "kierowco".

Jareczku chyba naprawde nie wiesz co mowisz nie znasz zasady naczyn polonczonych praca w tej firmie dziala na tej zasadzie to nie jest tylko kierowca jesli on nie wywiezie towaru to ph go nie sprzeda bo nikt od niego nie wezmie nastepnym razem dzial sprzedazy wtedy nie wykona zalozonego planu firma nie wypracuje zysku i bedzie powturka z poprzedniego RENu na nic nie bedzie kasy wiec nie wiem skad sie tacy ludzie jak ty biora nie sadze abys byl starym pracownikiem wiec naucz SZANOWAC SIE INNYCH i ich prace jesli sam chcesz byc szanowany

KIEROFCA

Będzie w Markach -w RENIE kolejna Poczta i szukają osób do okienka... (PRZEPRASZAM)

nie

nie polecam, bałagan, sami donosiciele , uczciwych ludzi co ciężko pracowali w biurze juz nie ma.Jest taka brzydka baba kierownik masakra.Praca jako kierowca to praca od rana do wieczora(kierowcy maja po 40 punktow).KErownik handlowców taki rudzielec paskudny z zezem bebenem i chudymi nóżkami zwala wine na pracownikow u swojego przełożonego w Pęcicach ktorych niema np na Ma... robil zam.A potem opowiada jak pili vodke itp. Odradzam marna kasa- wiecznie oszukuja

Jarek

Po co ta gadka. Jesteś tylko kierowcą. Zwolnij się i idź tam gdzie jest lepiej.

obecny
@Jarek

ta gadka jest po to żeby pokazać jak Ren traktuje pracowników jak przyjdzie pora to odejdę na razie jestem i nie zamykaj mi ust siedzisz na stołku i bąki zbijasz a my musimy załadować samochody robić dziennie po 300 km zbierać kasę 10-12 godzin odpowiadać za towar pilnować tarczek więc zamilcz gryzipiórku sieć i dalej drap się po czterech literach i mów jak to ty ciężko pracujesz

Jarek

O kolega z Fokusa się odezwał

NATALIA
@Jarek

Witam. Czy pracowałeś może w firmie REN w Łodzi?

rren

Chyba to napisał ktoś z tej zacnej firmy R,,,n, ale w twoim ostatnim zdaniu jedno mi się nie zgadza: ICH OFERTY SĄ DO NICZEGO!!! (a nie niczego sobie- taka mała pomyłka) NIE POLECAM firmy wiem jak było i słyszę jak się tam nadal dzieje)

marcelina

Słuchajcie a jak jest z pracą w kadrach ostatnio szukam lepszej pracy w tym dziale, jest tam rowniez rotacja, duzo osob pracuje w dziale kadr?

Zostaw merytoryczną opinię o REN - Radom

• Jak się pracuje w REN?

Zobacz opinie na temat firmy REN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REN?

Kandydaci do pracy w REN napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REN