Opinie o Bosch w Mirków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bosch. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bosch o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bosch w Mirków

To ja

Witam. Ja sie wybieram na rozmowe w sprawie pracy do Bosch. Ale wszystkie komentarze wskazuja na to ze to pomylka. Przyznam szczerze ze jak dzwonil do mnie rekruter mowil o wyzszej kwocie brutto ajak 2dni pozniej dzwonila jego kolezanka to okazalo soe ze to nie tak, ze to po wliczeniu premii (jesli wogole jest realna??) I jakas premia kwartalna... nie wiem, ale na rozmowe pojade, zobacze moze zbowu bedzie jakas inna stawka...

@To ja

Stawka za 1h o to pytaj. Nie daj się omamic premia jest ale chorobowe i po premi i miesięcznej i krwartalnej. A nie daj Bóg chory będziesz człowieku na przełomie kwartału to 2 miesięczne i 2 kwartalne lecą.

Widzę ze w firmie nie dzieje się zbyt dobrze. Czym to może być spowodowane ? Chciałem złożyć cv.

Nadzieja

Jak wszystkim wiadomo grudniowa wypłata w firmie Bosch w mirkowie gdzie była premia świąteczna 500 zł plus miałem pełną frekwencje przez cały rok ani jednego dnia L4 . Zniszczyła mi cały nastrój świąteczny moją chęć ciągłego coraz większego starania się by moi współpracownicy do tego moich przełożeni wraz z panią kierownik nigdy nie mogli powiedzieć o mnie ani jednego złego słowa . Nawet gdzie popełniłem błąd był on okupowany ciężką i staranną ciągłą chęcią udoskonalenia i poprawiania błędów. I tak cały rok starań i poniekąd wyrzeczeń Bosch tak nagrodził mnie na grudniową wypłatę że po opłaceniu rachunkow nie miałem za co swojej rodzinie zrobić nawet uszczuplonych świąt. Taka spotkała mnie nagroda . Wierzyłem że jednak na koniec roku będę mógł godnie i z przyjemnością spędzić czas świąteczny z moją rodzina i nie czuć stresu że może mi na coś braknąć ale niestety świat nie mam za co zrobić nie mówiąc o drobnych prezentach dla osób które kocham . Tak że dziękuję firmie Bosch za wypłatę grudniowa dziękuję za premię świąteczna dziękuję za dbałość by moje święta były przeżyte w szczęściu i w spokoju.z mojej strony mogę obiecać że przyszły rok równie silnie I i również z wielkim zaangażowaniem będę się starał.... PAMIETAC I WIĘCEJ SIĘ NIE STARAĆ ... P.S. a tak poza tym życzę swoim współpracownikom przełożonym jak i nawet pani kierowniczce która ma wielkie problemy powiedzenie nawet dzień dobry mijając swoich podwładnych na terenie zakładu. Naprawdę szczerych spokojnych wesołych świąt.

Legendarny POU czystego

Co tam nowego w Buszu? Dalej tak jak było? Bo widzę, że tu na forum dalej nieciekawie:)

@Legendarny POU czystego

Podobno ma być lepiej po nowym roku haha i nawet przyjęcia ruszyły które pewnie później nie będą miały przedłużonej umowy

Zabulka

Witam mam spotkanie w sprawie pracy na montaż,napiszcie prosze o co chodzi z tymi umowami,znam osoby które już dlugo pracują więc nie wiem w co wierzyć?,jak zarobki?pozdrawiam

Uayxf
@Zabulka

Przyjęcia są tylko dlatego, ze wzrosły zamówienia do kwietnia, wiec pewnie później nie będą przedłużane umowy.. z zarobkami wcale nie ma szału, bo gola prnsja nie jest wysoka tak naprawdę bez nadgodzin to nie jest za dobrze

Pracownik Produkcji

Rozmowa bardzo przyjemna, bezstresowa. Oferty niestety nie zaakceptowałem, stanowisko pracy nisko płatne :(

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Sortowacz butelek
Mirków
BEFLEXI Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Magazynowy od zaraz
Mirków
Asistnet Work Group

Atmosfera na producji panuje napięta, Liderzy przychodzą co jakiś czas i zaostrzają ją dodając stoper, który mierzy czas cyklów (Nie maszyny a pracownika). Słowo „ogień” jest tu bardzo znane, to taki nasz odpowiednik słowa „shneller”. Każdy kto nie jest zwykłym operatorem nosi wyżej głowę, wciela się w role Lidera/kierownika. Operator jest tu traktowany jak ktoś zdecydowanie gorszy, głupszy i mniej pragnący czegoś od życia. Rzucanie ludźmi po zmianach, działach jest tu na codzień. Zacznijcie szanować ludzi!

To taki nasz odpowiednik schneller? Jak juz to na odwrot. Zacznij pracowac normalnie to nie bedzie Ci mierzyl czasow.

Polecałbym zamiast ćwiczyć obsługę stopera, poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem. Pozdrawiam.

A co to według Ciebie jest normalna praca?

Również nie polecam pracy nikomu... to co było a teraz jest przechodzi ludzkie pojęcie. Nie ma mowy o jakości bo jej już nie ma. Zero nadgodzin, gola wypłata a wymagania pracodawcy coraz większe. Wszędzie jest podnoszona norma ,ciężka do wykonania. Praca ze standardami to jakaś abstrakcja. Zgłaszane problemy są bagatelizowane przez TL. Jeśli macie możliwość to polecam szukać pracy gdzie indziej.

Koko

Witam, jak to wygląda z nadgodzinami ile można zrobić nadgodzin na cały rok w bosch w Mirków ie

@Koko

Zmartwie cię w Boschu od jakiegoś już czasu nie ma nadgodzin gola wypłata zostaje

@6230

6230 o obróbka hhha Nie ma nadgodzin.

Guti
@6230

To kokosy zarabiacie... pewnie i tak za dużo

Mieszko

I Vive versa jak z ciebie lider który nadaje na pracowników

czepek

Nie polecam Pracy w Firmie Boch Mirków -proponuję omijać ten zakład szerokim łukiem .Tempo pracy jest niespotykane nie ludzkie tnz. bardzo duże liczą się tylko wyniki na twojej zmianie za które nie dostaniesz nic oprócz uścisku kierownika .Pozdrawiam czysty monaż a cwaniakowi w zielonym życzę lepszego traktowania ludzi i opamiętania się bo karma wróci:)

www
@czepek

W większości firm tego typu w Polsce jest podobnie, taką jest specyfika pracy w fabrykach, no cóż trzeba było się uczyć

czopek
@www

Kilka firm już przeżyłem i nie zgadzam się z tym wpisem że jest podobnie bo NIE jest i mam nadzieję że dzięki temu wpisowi kilka osób nie podejmie pracy w tej renomowanej Firmie a nawet zrezygnuje:) na własnym przykładzie mogę potwierdzić że lepszej pracy jest dużo szczególnie dla osób z wykształceniem wyższym takim jakie posiadam .Tak więc uczyć to Ty się zaczniji Pozdrawiam czysty montaż jeszcze raz.

Echo

Polak nie powinien prowadzić takiej firmy. Nie ciesz się tak bo nie masz pojęcia co tu się dzieje . Ale z drugiej strony , jeśli masz pojęcie to to nie jesteś Polakiem który nawet na miękko pozwala do siebie wejsc MIMO WSZYSTKO. Współczuję naprawdę i pozdrawiam . I oby tak dalej to zostaniesz że starymi zardzewialymi robotami i serwis ci nie ogarnie tego. Zresztą tak naprawdę tu nie ma szefa bo środek Boscha robi co chce a Tobie podsowa się tabelki i każdy zadowolony ... CZAS UCIEKA ... A rezerwa się kiedyś skończy jak i blogi świat w tej chorej (usunięte przez administratora) i sztucznej radości dla ludzi. Pryzmat w dłoń . Panie Szefie

Zabulka

W jaki sposób mogę aplikować do Bosch na stanowisko produkcyjne? Pozdrawiam

Trik
@Zabulka

Witam niestety brak przyjęć .

Czy Bosch narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Oni tylko proponują urlopy

Bogdan
@6230

Twój wpis jest jedną z niewielu ostatnich opinii, więc pozwolę sobie zapytać Cię o wynagrodzenie. Ile można zarobić i od czego są uzależnione premie, jeśli są. Dzięki.

Dark devill

Na początek chciał bym złozyc wyrazy szacunku blondynie i nieogarowi za usilne próby skasowania poprzedniego komentarza gratulacje. Następnie proszę o sprawdzanie pracowników notorycznie wykorzystujących L4 pani super blond z HR i odpowiedź typu nie bo będę na GoWork nie jest odpowiedzią na poziomie ....... No i Temat numer 1 podwyżki dla grona pracowników które były na odpiera...się ode mnie tekst "robiłam co mogłam" nieogara będzie hitem tego lata

Bogdan
@Dark devill

Nie bardzo zrozumiałem. Czy podwyżki były tylko nie w takiej wysokości jak się spodziewałeś. Mógłbyś sprecyzować?

gośc
@Dark devill

dlaczego PC nazywacie nie ogarem?

Dark devill
@Bogdan

Nikt się nie spodziewał że to będzie taka olewka dla pracownika tak zwany strzał w morde. Wreszcie my nie robimy na linii tylko poruszamy się wózkami po całym zakładzie i niejednokrotnie zdarza się że dzięki szybkiej reakcji nikomu się nic nie stanie, a nawiasem mówiąc tutaj się mniej zarabia niz na początku w innych zakładach ale człowiek jak człowiek przyzwyczai się i nie ma ochoty zmieniać.

Admin
@Dark devill

Na L4 chodzą i chodzić będą. Nic Ci do tego. Każdego może choroba złapać. Nie wiem co to ma być za hit tego lata jak każdy wie że nie jest tak źle. Pomijając fakt że kilku (usunięte przez administratora)trzeba by się pozbyć bo atmosfera jest niekiedy kiepska.(usunięte przez administratora). I ty potwierdza się że punkt widzenia zmienia się od siedzenia

Nic
@Admin

Chłopie jak masz coś do powiedzenia to powiedz to właściwym osobom jest dużo dostępnych form komunikacji a nie żalisz się na portalu dla frustratów. W necie to każdy potrafi. Będziesz taki bohater aby powiedzieć to na spotkaniu 1:1?

Znany mniej znany

Jesli chodzi o logistyke to ciagle dochodzi nowych obowiazkow wszystko na glowie logisty odpowiedzialnosc duza lider tylko wymysla nowa robote jakby tej bylo malo a kazdy ci jeszcze powie ze logista nic nie robi bo jest zwyklym dokladaczem komponentow ale ile dodatkowej pracy jest tego nikt nie widzi a kasa ta sama jako zwykly operator nie polecam tego stanowiska nowym szukajacym tu pracy lepiej byc operatorem i miec wszystko gdzies

tomasz

coraz gorzej niestety podnosza czasy cyklow na zmiane coraz wiecej robimy a kasa stoi w miejscu juz tyle ludzi mlodych ucieklo sami plus 45 robia jak dbaja tak maja niedlugo nikt nie przyjdzie

Log

Praca logistyk fabryce Bosch tragedia wymagania jak z podziemi a kilometrów na robisz jak na księżyc jest lepiej pracować na produkcji te same pieniądze a nic cię nie interesuje a przerwy 15 minut na Zjedzenie śniadania miałem dobrą opinie o fabryce Bosch ale w dawniejszych latach jestem pewny że już nie jest liderem rynkowym znajdzie się lepsze oferty pracy

Patryk

Chce się zatrudnić u was. Jakie są zarobki, jak wygląda szanowanie ludzi w tej firmie ?

grześ
@Patryk

W tej chwili Firma nie zatrudnia tylko zwalnia, ale możesz spróbować

Tymek
@grześ

A co to plajta Boscha?????

grześ
@Tymek

na razie chyba nie, ale zamówienia spadły

Dick
@Patryk

Przyjdź zobaczysz co znaczy robota a dasz sobie spokój z przeciwraniem czoła od potu bo będziesz wolał żeby pot palił cię w oczy

Zniesmaczony

31/35 a na termometrach po 29/30 stopni ludzie padają jak kawki i co chwila ambulans przed zakładem zakład z łaski 5 minut dodatkowej przerwy... Śmiech ... Logistyki nie polecam płacą jak na produkcji a wymagania jak za trzech ... Cmfy porażka ludzie szybciej się zwalniają niż zatrudniają...

ciekawy

czy to prawda, że w ostatnich dniach 90 osób pożegnało się z pracą ponieważ spadły zamówienia? warto tam się pchać do pracy?

Fert
@ciekawy

Prawda

Team Lider
@ciekawy

A czy warto aplikować na stanowisko Lidera Produkcji? Czytam właśnie ogłoszenie na pracuj.pl

ABC

Czy ktoś wie jakie warunki są w dziale Kontrolingu ? Wiadomo dlaczego tak często szukają kogoś do działu ?

...
@ABC

szefowa

ABC
@...

Witam, czy można prosić o więcej szczegółów ?

Tomasz
@...

Witam, czy można ewentualnie poprosić szczegóły na priv: tomasz.bednarski@onet.com.pl. Interesuje mnie przede wszystkim czy osoby odchodzą same, czy pomaga się im w decyzji. I co tam się takiego dzieje że w bardzo krótkim czasie szukają kolejny raz osoby do kontrolingu ? Będę wdzięczny za info.

Zostaw merytoryczną opinię o Bosch - Mirków

• Jak się pracuje w Bosch?

Zobacz opinie na temat firmy Bosch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bosch?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bosch?

Kandydaci do pracy w Bosch napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bosch