Opinie o Bosch w Mirków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bosch. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bosch o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bosch w Mirków

Wreszcie Znowu jest w firmie super atmosfera, znowu Dyrektor nagrodził najlepszy wydział ( obróbkę), polecam ten zakład. My wszyscy pracownicy obróbki jesteśmy wdzięczni. Znowu nas doceniają, bo przecież jak my nie zrobimy, to reszta zakładu by stanęła. Polecam ten zakład, fajna atmosfera, super liderzy, obiady dofinansowane i ta nagroda... BRAWO ... 3 LITRY WHISKY DLA CAŁEGO DZIAŁU ( o 90 osob) WRĘCZONA NA IMPREZIE. Duma mnie rozpiera.

;;))
@:)

Co z tego że obróbka najlepszy dział jak ma lidera który grozi pracownikowi że firma poszuka sobie kogoś na jego miejsce jeśli jeszcze raz nie będzie miał wyrobienia albo nie potrafi szanować swoich podwładnych? Przez takich liderów człowiekowi nie chce się nawet pracować. Zresztą czego się spodziewać jeśli przyjmował to do pracy mały hubercik! Takich ludzi jak Piotrek potrzeba na tym dziale!!!

ble
@;;))

Skarżycie się tu, dlaczego nie idziecie z tym do kierownika?

Pachoł
@;;))

O którego Lidera chodzi ?

@Pachoł

Tylko jeden lider był zatrudniony przez Huberta ..... trudno sie nie domyśleć

Pachol
@00

Krótko pracuje i nie wiem kto kogo zatrudniał....

Shiz

Bosch sie konczy. Brak zamowien i widmo zwolnien. Brak nadgodzin. I co my teraz zrobimy?? Bedziemy pracowac na trzy zmiany za marne 3190 brutto ??

@Shiz

Nic się nie kończu pajacu. Przestań siać zamęt.

Shiz

I zwolnienia sie zaczely.

Poszukiwacz
@Shiz

a chciałem kandydować na Team Leadera ... odpuszczam zatem...

Były Logista

Witam czy coś się polepsza w firmie zy dalej tendencja spadkowa , i ktoś w końcu nauczył kultury przemądrzałych liderów ?? .Mam nadzieje ze znalazl się ktoś taki który ukrócił ich mobingowe zapędy i kompleks małego .Właśnie wybierają takich zakompleksionych , na zakładzie głowa zadarta a za murami spada na lepę .

CZARNA

Witam:)jak tam sytuacja z naborem od stycznia i czy szykuja się Wam jakies podwyżki?pozdr.

Pracownik Produkcji

Rozmowa bardzo przyjemna, bezstresowa. Oferty niestety nie zaakceptowałem, stanowisko pracy nisko płatne :(

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Sortowacz butelek
Mirków
BEFLEXI Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Magazynowy od zaraz
Mirków
Asistnet Work Group
Shizmik

Mysle ze bosch jt tylko nazwa. Nie spelnia oczekiwan. 3k to standard a 2400 to kpina. Wymagania z (usunięte przez administratora) a hajs z ukrainy. Nie polecam po 4 latach pracy lipa w (usunięte przez administratora)

Witam czy jest ktoś z działu utrzymania ruchu i mógł by coś powiedzieć o warunkach pracy w tym dziale a najlepiej na stanowisku mechanika.

TakiJeden
@Zainteresowany

Co chciałbyś wiedzieć? Na zakładzie jest i obróbka i montaż. Nie ma podziału na obszary. Robisz wszystko.

@TakiJeden

Ogólnie warunki pracy,klimat w utrzymaniu czy ludzie się między sobą dogadują,czy pracuje się na nadgodzinach?

TakiJeden
@Zainteresowany

Na pewno są lepsze zakłady pracy, ale są też i gorsze. Zależy do czego chcesz porównywać. Infrastruktura jest na wysokim poziomie. Dobry sprzęt, narzędzia, czyste otoczenie (w sensie pomieszczenia budynku). Ludzie, jak to ludzie. Jedni dogadują się lepiej, inni gorzej. Nadgodziny są. Masz ochotę, to chodzisz - bez presji.

@TakiJeden

Dzięki bardzo za odpowiedź ogólnie pytałem o utrzymanie produkcji.

Producet marki bosh troche oszukuje ze wzgledu na to ze ofrty przedstawiane w sklepach nie sa adekwatne do prawdy jaka jest mianowicie kupilam ostatnio odkurzacz bezprzewodowy I mialo byc w prezencie zelazko zglosilam na stronie iternetowej info o zakupie aczkolwiek moj odkurzacz nie podlega pod promocje a w sklepie przedstawiciel marki bosh walną naklejke na kazdym odkurzaczu ze promocja obejmuje kazdy odkurzacz. Jestem zaeidziona niestety

Prd
@Karolina

Ok w ramach rekompensaty możemy Pani dać darmowy układ hamulcowy. Zapraszamy po odbiór.

Kkk

Ile dają na święta w tym roku?

Legendarny POU czystego:)

Z perspektywy czasu mogę tylko współczuć ludziom, którzy pracują w tej firmie na stanowiskach logisty i operatora i zastanawiam się co ja w tej firmie robiłem tak długo :-) Pozdrowienia dla ludzi z czystego montażu-ale nie dla wszystkich oczywiście:-)

took
@Legendarny POU czystego:)

I znowu zmiany na obróbce ,wielki powrót .

Lampa

Też czekam na zmianę kierownictwa, może wtedy firna się zmieni na coś gdzie warto pracować. Kolejny kolchoz wroclawski. Wrocławianie nie potrzebują takich firm.

wqwqwq

Opinie coraz "lepsze" widzę, czekam na spektakularny upadek tego syfu i wylot największych chamów z firemki na bruk. Mam tu na myśli kierowników iboostera, czystego montażu i liderów cmf-a i iboostera przede wszystkim. Nie dość, że ignoranci, to jeszcze chamy, bez grama kultury. Ci osobnicy nadają się co najwyżej do rozrzucania krowich odchodów po polu, bo wiedzy żadnej nie mają. Czekam na updaek tego kołchozu i wymianę dyrekcji, kierowników. Tylko wtedy może się coś zmienić.

@wqwqwq

...nic się nie zmieni lamusku... byłem, jestem, będę!!!

@TL

Lamusek to ty jesteś i to żałosny. Wyciągneli cię za te odstające uszy na lidera i cwaniakujesz. Piotrusia i Sławka niedługo zarząd wywali i kto cię obroni łajzo?Przestaniesz kozaczyć jak z otwartej wyłapiesz. Sami do tego prowokujecie, a cierpliwość i tolerancja wobec takich zachowań ma swe granice.Z (usunięte przez administratora) twojego pokroju się nie dyskutuje merytorycznie tylko ręcznie, bo logika i kultura są ci obce. Kiedyś (usunięte przez administratora) batem traktowano, a teraz odziano w czarne koszulki lub zrobiono kierownikami i zgodnie z przysłowiem: " nie masz gorszego tyrana gdy z (usunięte przez administratora) zrobisz pana". Czy wy durnie z kadr i kierownictwa nie widzicie ilu ludzi się ciągle zwalnia i dlaczego? Gdyby było ok, to nie byłoby wymiany załogi w ciągu roku o połowę albo więcej.

beznamiętny
@21231231

Zieloni to też ch..e?Jeżeli masz merytorycznie odpowiedzieć to waż słowa!Kadry to też ch..e?TEF to też ch..je?Wszyscy to ch..e?Jak tak to firma nie dla Ciebie!Zostań dilerem narkotyków - tam dbają o szacunek i dobrze rozliczają malkontentów , którym nie podoba się formuła działania firmy.Życzę powodzenia w nowym ,,biznesie" - tam na pewno poczujesz się doceniony! Jak Amen w pacierzu. P.S Czy zadałeś Sobie trud wsparcia inicjatyw , które się dzieją? Czy zadałeś Sobie pytanie co to korposzczury? Załóż firmę i wprowadź uczciwsze zasady współpracy pracobiorcy z pracodawcą! Jestem kimś kto zadał sobie sporo trudu żeby firma została na Dolnym Śląsku.Kim jesteś że oceniasz starania wielu ludzi , którzy starali się zrobić wszystko , żeby zachować miejsca pracy ,jak się okazało po czasie dla siebie i dla dzieci nie tylko swoich a nawet dla tych plujących jadem!

qwqwq
@beznamiętny

Skoro czytanie ze zrozumieniem sprawia ci ból, to lepiej nie czytaj....albo wróć do podstawówki tam tego uczą. Nikt nikogo nie wyzywał w sposób jaki podajesz, a że firemce na rękę nie zauważać pewnych sytuacji to już inna sprawa.

qwqwq

............................
@wqwqwq

łosie nic im nie będzie wystarczy być liderem czy kierownikiem gdzieś chociaż rok 2 nawet niekompetentnym i masz drogę otwartą dlatego teraz też wprowadzili wykształcenie wyższe żeby to blokować znam nie 1 lidera kierownika kradł,pił,firma upadła bądz go wywalili i co jest kierem gdzie indziej taki jest nasz chory kraj im wilczego biletu nie dają choć skoro firma upadła powinni odp na wyższych stołkach a tak nie ma i nie będzie nie mó tylko o kierach ale i o derektorach ,handlowcach itpwię

kkmd
@............................

Jeszcze raz, tylko po polsku?!

...

Ity niemiecki slugusie

@...

Wiem. (usunięte przez administratora) Przyznaję się.

Anty
@TL

Wielki TL .(usunięte przez administratora) powiedz kim jesteś to zobaczymy w realu jaki cwaniak jesteś . (usunięte przez administratora) Pewnie do tej pory się z ciebie śmieją na osiedlu .

Cukier

(usunięte przez administratora) mobbing i hamstwo cała opinia o firmie Bosch

Mariusz

Witam równiez szukam pracy interesuje mnie praca na produkcji. Ktoś powie jak wygląda sytuacja? Liderzy sympatyczni? Nie ma gnebienia o nadgodziny? Kumpel mówił że można szybko awansować na kontrolera albo ustawiacz? I nie trzeba mieć żadnego doświadczenia?

@Mariusz

Zdarzają się przypadki awansów na ustawiaczy/kontrolerów po np. roku, ale nie ma tego dużo. Jeśli się starasz, to potrafią dostrzec. O liderach- nie mają być sympatyczni, bo mają swoje cele. Jak wszędzie - jedni są super, inni to buce, ale ogólnie nie jest źle. Wystarczy robić swoją robotę, nie oszukiwać, nie chodzić na zwolnienia i nikomu się nie podpadnie i mozna spokojnie pracować.

@Pr

Co mam rozumieć przez stwierdzenie STARASZ się?

..............................
@Pr

zasuwać jak robot po 3 stanowiska nie wychylać się i cicho siedzieć robić nadgodziny przymusowe to będziesz pracował jak a nie to cie wywalą

wszyscymoevb4

Dziś z zakładu odszedł gość co doprowadził pewien dział w fabryce w Mirkowie z poziomu najlepszego działu do najgorszego, na koniec swojej kariery chciał zabłysnąć i udzielał za byle g...o kary porządkowe. Odeszli przez niego najlepsi inżynierowie... rotacja pracowników była tak duża, że HRL nie nadążał zatrudniać pracowników, brak decyzyjności, brak zdania i fachowości tego człowieka doprowadziło wiele osób do podjęcia decyzji o odejściu z firmy. Miejmy nadzieje, że znowu wydział wjedzie na swoje tory... Dyrektorze, dlaczego wcześniej nie reagowałeś?

@wszyscymoevb4

Jaki wydział????

hahahahah baranie

jest napisane

zainteresowany
@hahahahah baranie

Po polsku mondralo napisza co oznacza Moe ha ha

Pytajacy

Witam, wie ktoś może z forumowiczów jak funkcjonuje utrzymanie ruchu w zakładzie? Też jest 'lekka patola' czy mechanicy żądza się trochę inaczej?

Darek

Porzyczy ktos 1400 pln ?

Roksa
@Darek

Pele, co Ty robisz o godzinie 4:32

Jakie zarobki

Jak wyglądają realnie zarobki na dzień dzisiejszy na produkcji dla świeżaka? ile realnie netto,przy pełnej obecności i bez nadgodzin? Ile wynoszą zarobki po roku pracy? 2500 netto jest realne?

@Jakie zarobki

19 brutto na godzinę przez pierwsze 7 miesięcy, potem 21 i umowa na czas nieokreślony. Zatem ok. 2500 netto bez nadgodzin po 7 miesiącach.

Jakie zarobki
@Pr

Ok,będę aplikował.Jakieś dodatkowe premie są czy gołe 21 brutto bez względu na wszytko i cześć jak czapka?

@Jakie zarobki

Na wakacje 50% pensji (w czerwcu/lipcu), co miesiąc 100zł brutto premii absencyjnej (przy braku L4), raz na 3 miesiące 200zł brutto premii jeśli przez cały kwartał nie masz L4. Dodatki do nocek, płatne nadgodziny: w tygodniu +150%, w sobotę +200%, w niedzielę +300%). Dodatkowo mają się pojawić jakieś drobne premie kwartalne.

@Pr

Sorki, nie +150%, +200, +300 tylko 150%, 200% i 300%. Czyli za godzinę w niedzielę po 7 miesiącach 63zł brutto.h.

Witam, chciałem się zatrudnić w tej renomowanej firmie, słyszałem wiele pozytywnych opinii, chciałbym się dowiedzieć jaka jest obecnie sytuacja w tej firmie, na jakie pieniążki mogę liczyć i czy jest szansa na szybki awans

zmęczony
@Ania

Przeczytaj dokładnie to forum i będziesz wiedziała jak wygląda praca w tej ''renomowanej'' firmie. Możesz liczyć na początek na 19zł brutto na godzinę. Na szybki awans możesz liczyć jak masz kogoś znajomego w firmie. A jak nie masz a jesteś ładna to też masz szansę na awans tylko, że musisz wchodzić w tyłek przełożonym, podlizywać się i kapować na każdego ile wlezie. Ludzi do pracy nie mają dlatego wezmą cię na 100% bo biorą każdego.

Wrocławianin

W pracy ludzi poniewierają a w niedzielę z dziećmi i żoną do kościoła chodzą tacy obłudnicy

@Wrocławianin

...musiałem być ...Komunie miałem.. przepraszam :-)

Hary

Lepiej późno niż wcale:D

:D

Poczytajcie z gowork=opinie o cbi,whirpool,wabco,3m,gkn,toyota i tu i wszędzie jest super:D

Rozbawiony
@:D

Większego Gnoju jak w Boschu nigdzie nie ma:D

Zostaw merytoryczną opinię o Bosch - Mirków

• Jak się pracuje w Bosch?

Zobacz opinie na temat firmy Bosch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bosch?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bosch?

Kandydaci do pracy w Bosch napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bosch