Opinie o Bosch w Mirków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bosch. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bosch o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bosch w Mirków

Dock

Czy wiadomo kiedy zakład przejdzie w tryb postojowy i kiedy będzie płatne 100%w związku z zaistniałą epidemią? Czy pracownicy dostaną dodatek za postój zakładu i co na to związek?

Spejson

Mam pytanie dotyczące zarobków.Ile REALNIE można zarobić NETTO,miesięcznie bez nadgodzin? Będzie chociaż te 2800 zł do łapki? Akurat mieszkam w Mirkowie i zastanawiam się nad pracą.

Greg

Cześć wszystkim Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda praca Logistyka Czy warto się tam w to pakować?

Kacperek

No tak cwaniaków nie brakuje, ale czy wszyscy tacy mieszkają na wioskach to ci się tylko tak zdaje. Oleśnica to też miasto więc nie przesadzaj. A z Wrocławia jest bardzo dużo nie tylko na u ciebie na 1 panie miastowy. Przemyśl swoje podejście bo cwaniaków nie brakuje poza Boschem w samym Wrocławiu. Wystarczy się wybrać w piątek do paru klubów by zobaczyć co tam się dzieje. Chociaż Wrocław (to jak wspomnieli wyżej) zbieranina z różnych części Polski, Litwy i teraz Ukrainy. Co dziesiąty mieszkaniec Wrocławia to Ukrainiec. Więc nie sugerował się bym miejscem zamieszkania. Czas zakopać stereotypy o mieszkańcach wiosek jako o osobach bez kultury i do tego (usunięte przez administratora) Znam sporo osób w Bosc różnych wiosek i naprawdę pełna kultura. Sam jestem z Wrocławia i mieszkam tak całe życie i różne rzeczy widziałem. Więc nie zgadzam się z tym do końca panie miastowy. Mamy inne czasy.

Pracownik Produkcji

Rozmowa bardzo przyjemna, bezstresowa. Oferty niestety nie zaakceptowałem, stanowisko pracy nisko płatne :(

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mirków
Asistnet Work Group
Janek

Nina

Ode mnie te same pytania, z tym, że jako stażysta na produkcji Boscha. Warto rozpoczynać staż? Czy lepiej gdzieś indziej znaleźć cały etat na normalną umowę?

Borsuk

Twój wpis jest jedną z niewielu ostatnich opinii, więc pozwolę sobie zapytać Cię o wynagrodzenie. Ile można zarobić i od czego są uzależnione premie, jeśli są. Dzięki.

Radek

Czy Bosch zatrudnia na praktyki ?

Kacper

Witam ile można zarobić na linii ? Czy są w ogóle przyjęcia ?

Spejson

czyli 4 lata temu było 3400 zł brutto,ze wszystkimi premiami i nockami a teraz..nie wiesz ile jest?

Logistyka

Tadeusz
@Logistyka

Tragedia nie polecam 4 logistow właśnie zwalnia się zapieprz straszny wszystko na twojej głowie

Logista
@Tadeusz

Pokaż mi w którym miejscu logistyka ma zapieprz? Lider logistyki non stop na fajce, jak jesteś poukładany, to pracy masz na 3 h, a potem kijem do góry leżysz...

tadeusz
@Logista

mowie o pracy na cmf na 317 chlopaki zwalaniaja sie bo nie placa a (usunięte przez administratora) musisz komponety sam robic kasa slaba a praca w biegu

Dick
@Logistyka

Zapraszam, polatasz na nogach 10 h I 30 min pojedziesz na wózku i dostaniesz pytanie czy zostaniesz na 12 h I pomyślisz sobie czy to pytanie dotarło do ciebie

Log
@Logista

Pomyliłeś chyba fabryki logista to jakaś tragedia w tej firmie

Gonzo
@Logistyka

To nie Logistyk tylko logista wydziałowy dużo ludzi nabiera się na to stanowisko po czym rozczarowanie bo cały czas chodzisz i chodzisz po dziale montażu dosypujesz zamawiasz pobierasz przywazisz liczysz skanujesz przesuwasz szukasz opisujesz etykiety stoisz przed komputerem wysłuchujesz niezadowolenia TL kontrolera jakości oraz setera ustawiacza odpisujesz na @ oczywiście dalej stojąc usiądziesz na 7minut na przerwie bo pozostałe 8 minut spędzisz w kolejce w kantynie. Tak więc jest to logista a nie logistyk który myśli rozumem i siedzi w biurze:)

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Bosch?

Gonzo

Skaner, czepek, kosze metalowe, rękawice, ochronne, etykiety, profesjonalny biały strój ochronny, komputer stacjonarny obsługiwany na stojąco bez krzesła tak jest na montażu stanowisko logistyczne pup.

Xxx

Bez nadgodzin i sobót 2800 na rękę na samym początku nie zarobisz raczej

@Spejson

Na sam początek 3400 brutto czyli 2484.81 na rękę.

@Shizmik

Czyli dostanę gołe 19 zł brutto/h i żadnych premii,żadnego dodatku za godziny nocne(to łamanie kodeksu pracy) i żadnej karty sodexo na zakupy spożywcze? Gołe 19 zł brutto/h i nic więcej tak? Dlatego właśnie zapytałem o REALNE zarobki netto.

@Spejson

W moich wiliczeniach podałem ci już premie 170 za frekwencję i 70 za nocki. Brutto oczywiście ????

@Shizmik

Aha.Czyli w Mirkowie jest gołe 19 zł/h brutto,natomiast na Żmigrodzkiej we Wrocławiu sama podstawa 3500 zł brutto+hipotetyczna premia 750 zł(realnie pewnie 300)+dodatek ustawowy za nocki+190 zł na karcie.Razem w czarnym scenariuszu ok.3000 zł netto w tym 190 zł na karcie Sodexo. Natomiast w Mirkowie gołe 19 zł,żadnych premii i dodatków i niecałe 2500 zł netto? Jesteś pewien? Na pewno? Na 100% ? Dlaczego zarabiacie 500 zł mniej niż we Wrocławiu?

@Spejson

Powiem tak. Nie chcę drążyć już tego tematu. Robiłem tam 4 lata na obróbce. I jak się zwalniałem to miałem coś koło 3k na rękę. Nie było tak źle. Ale nie polecam. Więcej bym tam nie poszedł pracować. Są lepsze zakłady i lepiej płatne. Trzeba poszukać tylko.

Zielony złoty casio g shock

XXX

Niestety sporzywka płaci już więcej niż firmy automotive.... Bosch niestety nawet na tle innych firm wypada blado...

Ciekawa

Hej pytanko... Jakie macie zarobki po ok 2 latach??? Bo ja dalej grubo poniżej 4000 zł ????????????

@Ciekawa

Ja po ponad 4 latach dalej mam ledwo 3 tys. Może jak będziesz z TL chodzić co chwilę na kawę, herbatę, papierosa i donosić to może dostaniesz po kilku latach 4 tys.

MR0002

Ile zarabia starszy operator i jak wygląda praca na tym stanowisku? Warto aplikować?

Izabela
@MR0002

@MR0002

Na początek każdy dostaje młodszego operatora, po przedłużeniu umowy operator, a po "wykazaniu się" i widzi mi się lidera dopiero umowa na starszego

Maciej

Niedawno byłem na rozmowie kwalifikacyjnej 20.02.2020 i to nie jest tak że każdego wybierają niby ludzi do pracy potrzebują a ci co są chętni i co chcą pracować po prostu olewają. Dzwonią na zajutrz że wakatu nie mają tylko nie potrzebnie czas się na nich traci.

Xxx
@Maciej

Poprostu nie przeszedłeś rozmowy rekrutacyjnej... dlaczego jesteś zdziwiony? Odpowiedz sobie sam Co poszło nie tak.

KtoŚ

Praca w boschu na linii iboostera byla zdecydowanie najgorsza pracą w jakiej do tej pory bylem

took
@KtoŚ

tak z czystej ciekawości kto był twoim TL

Niestety, ale przez tego Pana powyżej wiele ludzi się zwolniło.. głównie z powodu atmosfery jaką twoży

Niziołek

Czy tu jest mowa o chrabanie?

Mieszek

To co dzieje się w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie, bajzel jakich malo , praca na magazynie to ciągłe rzucanie ze stanowiska na stanowisko , o jeździe wózkiem możesz pomarzyć ,praca po 12h to standard bo wiecznie są braki personalne, większość dostaw przyjeżdża luzem ekipa z przyjecia dzień w dzień przekłada ciężkie paczki ze srubami itp , a (usunięte przez administratora) liderów w nagrodę mogą jeździć widlakami ogólnie panuje tam kolesiostwo i pełno konfidentów . Kierowniczka to nieogar który tylko szuka powodów by nie dać Ci podwyżki . Wydanie części wyglada następująco: jeździsz po regałach ciuchcią z "kasą fiskalną " przez pół godziny, następnie z górą kartonów i tzw. wagonami ktorych jest też zawsze dużo i nie sa lekkie jedziesz na działy produkcyjne , targasz ten cały majdan bez przerwy i na powrocie wracasz z pustymi opakowaniami i tak do usrania. Wisienką na torcie jest gdy produkcja zamówi Ci np 3 x 30 litrów oleju który musisz pompowac ręcznie masakra NIE POLECAM NIKOMU.

Koleś z magazynu
@Mieszek

Sędzia weź się do roboty konfidencie a nie po nocach piszesz pierdoły , jak jesteś pajacem to cię tak traktują :)

@Koleś z magazynu

Chyba resztki twojego mózgu nie ogarniaja tego co napisałem . Przedstawiłem w skrócie jak wygląda praca magazyniera w tym bajzlu . Zaprzeczysz że tak nie jest!!! Z twojego komentarza wynika że podoba ci się tam gratuluję. (usunięte przez administratora)

Ralf
@Koleś z magazynu

Macie tam jakaś ligę że jest sędzią ? :)

..... bez zasad

Skoro jest tak źle to po co tam pracujesz ? Wszyscy narzekacie na pracę na produkcji na magazynie itp. to dlaczego - skoro wam tak źle nie zrobicie nic z tym życiem i nie poszukacie lepszej, bardziej satysfakcjonującej pracy. Tylko cały czas obsmarowujecie fabrykę i ludzi tam pracujących.

Koleś z magazynu
@..... bez zasad

Bo to typowy Seba i biorca 500+ tylko mu dej i nic od niego nie wymagaj . Pokolenie lewych młodych ludzików .

@Koleś z magazynu

Miało być sądzę nie sędzia literówka ze słownika

Podstawa popychacza
@..... bez zasad

Szukam pracy od kiedy odszeli liderzy którzy znali się na pracy i mieli pojęcie jak zarządzać ludźmi i magazynem (usunięte przez administratora) jest spoko nic do niego nie mam.

Gutek
@Podstawa popychacza

To beznadziejny musi być z ciebie pracownik jak tyle czasu szukasz i dalej tu pracujesz ????

Mieszko

A to racja lider konfi...

Eryk
@Gutek

Beznadzieja to z Ciebie lider był nadający na współpracowników.

Hehehe
@Gutek

Beznadziejny to z ciebie był lider kapusiu , dobrze że odeszles skończyło się kolesiostwo i kapowanie pracowników którzy nie chcieli robić twoich obowiązków .

Zostaw merytoryczną opinię o Bosch - Mirków

• Jak się pracuje w Bosch?

Zobacz opinie na temat firmy Bosch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bosch?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bosch?

Kandydaci do pracy w Bosch napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bosch