Opinie o Lumag Sp. z o.o w Budzyń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lumag Sp. z o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lumag Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lumag Sp. z o.o w Budzyń

Popieram przedmowce....dobrze gada

papik
@ja

A ty kto kierownik czy pracownik biura ???? Ja juz tam nie pracuje i moge tam podjechac i ci napluc na twarz i nic nie zrobic bo sie bedziesz bal. masz swoja opinie to trzymaj ja w kieszeni

incognito

Jak tak się wam w Lumagu nie podoba to się zwolnijcie.Nikt was tam na siłę nie trzyma.Zatrudnijcie się u koerańczyka gdzie będziecie robić za najniższą krajową.Ciekawe co wtedy będziecie pisać hejterzy mądrzy przed klawiaturą.

edek
@incognito

A w lampe chcesz dostac na parkingu ?

hehe

Lumag i socjal...?brak słów,nie dla psa kiełbasa, tylko niestety ścisłe kierownictwo się byczy bo przecież się napracowalo cały rok....

no name

Tak wczasy i socjal jest ale nie dla pracownika szeregowego tylko dla kadry kierowniczej i biurowej.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Inżynier ds. Zakupów w firmie Lumag Sp. z o.o? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
nikt

to wszyscy pracownicy produkują w tej firmie buble na życzenie kierownictwa? Chyba tak źle nie jest co? Podwyżki, premie dodatkowe, wczasy pod gruszą i socjalne na pewno też są? Mówiąc o klockach to 100 razy bardziej kupił bym klocki z firmy Lumag niż z firmy Tomex.

james

Czyżby aż tak tam się popsuło?? Ciekawe kto do tego doprowadził??z tego co pamiętam zawsze dobro pracowników było tam ważne,spotkania integracje,chyba zbyt wielu kierowników tam teraz a zbyt mało myślących, przecież zadowolony pracownik to sukces firmy i doskonałe produkty czyżby ktos o tym zapomniał.....??

Rych

Wyobraźcie sobie ile ciężarówek jeździ po kraju (i poza nim) na tych klockach wyprodukowanych na akord - obym ich na swojej drodze nie spotkał

megalex
@Rych

Żeby mogli odjąc -120 zł. premi , to najpierw musieli Ci dać wyższą ilościową , ale jakoś o tym nie piszesz. A poza tym kapiltalizm ma to do siebie, że pracownikowi źle. Otwórz własną firmę , dorób się milionów, zatrudnij ludzi i zobaczymy czy będziesz im cudnie płacił.

Bysiu

Praca za 2000zł na rękę, no dobrze może kilkadziesiąt złotych więcej jeśli o ścisłość chodzi za 168 godzin naginania to sobie proszę policzcie ile to na godzinę wychodzi. Nie myślcie, że te 168h pracownik przepracuje na luzie - jest ciągle poganiany, po powrocie z toalety pytany gdzie był i po co, na prośby w kierunku kierownika by otworzył okna przy maga duchocie i nagrzanej stalowej puszcze zwanej halą produkcyjną usłyszeć można odpowiedź"to się w chłodni zatrudnij k...wa, jeśli ci nie pasuje" - pełna kultura wobec pracownika. Premia jakościowa moi drodzy teraz wynosi -120zł - tak, tak minus 120 zł !!! co oznacza, że w ramach "premii" jakościowej zakład zabiera każdemu pracownikowi produkcji 120zł - rozumiem brak premii, ale "premia" do zapłaty to przechodzi ludzkie pojęcie. Nikt nikomu nie tłumaczy dlaczego to my premię płacimy pracodawcy, a nie odwrotnie, ale każdy pracownik na koniec zmiany tłumaczy dlaczego nie wyrobił wyśrubowanej "normy" (której oficjalnie nie ma bo zakład teoretycznie w mediach stawia na jakość - tak, tak nie ma się co oszukiwać w tym zakładzie jest "Praca na na akord")i słyszy, że głowy polecą. Nikogo z kierownictwa nie interesuje, że narzędzia, mało tego, że maszyny są zdezelowane. Pracownik 8h siedzi zgarbiony jak wielbłąd bo krzesła już w tym roku były kupione w ilości sztuk trzech,a nikt nie myśli by naprawić te zepsute. Nikogo już nie bawi 8h gimnastyki bo nikt nie naprawia paleciaków i zawsze można go sobie podnieść co 10 minut bo tak długo trzymają, a jak nie pasuje to się schylaj 8h, tylko na koniec wytłumacz kierownikowi biegającemu z kartką i spisującemu "osiągi"pracowników dlaczego tak mało zrobiłeś, a schylanie to nie argument. Wiecie co jest ulubionym zajęciem tzw.bhp-owca - wiem co myślicie - "sprawdzanie czy nic nikomu nie grozi, czy olej wyciekający z maszyn stanowi zagrożenie, jak poprawić bezpieczeństwo i ergonomię i wygodę pracy.Nic bardziej mylnego - osoba tzw.bhp-owiec głównie ogląda nagrania z kamer ze stróżówki sprawdzając czy pracownicy "budki"dokładnie szperają w plecakach przewijających się przez nią pracowników. Faktycznie - na jego miejscu martwiłbym się czy nikt nie ukradnie klocków hamulcowych produkowanych na tzw. cichy akord. Pewnie to już nikogo z forum opinii o pracodawcach to nie zainteresuje, ale ja bałbym się kupić te klocki - każdy z pracujących w tej firmie ludzi chce jak najszybciej zrobić swoje, na każdym etapie produkcji do minimum skrócony jest etap kontroli produktu, lub najzwyczajniej go niema, przez każdy dział przepychane jest dalej mnóstwo bubli byleby tylko uwinąć się jak najszybciej i nie tłumaczyć "dlaczego zrobiłem mało" i nie bać się zwolnienia z powodu niewykonania "normy". Wyobraźcie sobie ile takich bubli trafia do pudełek i jest wysyłanych bo pracownik zajmujący się pakowaniem chce mieć jak najwięcej spakowanych pudełek na koncie, a nie tracić czas na oglądanie produktu finalnego.

XXXxxxXXX
@Bysiu

cyt."...każdy z pracujących w tej firmie ludzi chce jak najszybciej zrobić swoje, na każdym etapie produkcji do minimum skrócony jest etap kontroli produktu, lub najzwyczajniej go niema, przez każdy dział przepychane jest dalej mnóstwo bubli byleby tylko uwinąć się jak najszybciej i nie tłumaczyć "dlaczego zrobiłem mało" i nie bać się zwolnienia z powodu niewykonania "normy"..." masz 100% racji !Dział,na którym ja pracuję ma tak samo , nawet wyjście na papierosa czasem może już skutkować nie wyrobieniem "normy" , której niby i tak nie ma.Słysząc "jakość na pierwszym miejscu" od kierownika nie oznacza "rób wolniej i dokładniej" tylko "zrób dużo byle przeszło dalej". Powoli mam tego dość .

gumis

witam z tego co wiem to nie tylko wekendy tam ludzie cale przepracowują ale swieta takie jak Boże Cialo i tym podobne tez nie sa brane pod uwage jako dzien wolny oraz jest tez spora nagonka na ilosc wykonanej pracy co rownowazy mniejsza jakosc produktu ogolnie nie polecam tej firmy.

buli buli

nie polecam tej firmy pracujesz i pracujesz a im ciągle mało system 4 brygadowy chodzisz w soboty i niedziele a pensje masz taką jak w systemie 3 zmianowym gdzie oni siedzą w sobote i niedziele w domu dużo by pisać o tej firmie sprawdz sam a się przekonasz podejrzewam że własciciel sam pan M. Ż. nie wie co się w tej firmie dzieje :(

jimmi

Witam mam pytanko ile w tym Lumagu mozna zarobic jak przyjdzie nowy?Ile osob tam wogole pracuje i czy tam sa 3 zmiany czy 4 brygadowka bardzo prosze o informacje!!!z gory dzieki

stary pracownik

ooo...widać, że ktoś z kierownictwa znalazł ten wątek i zasłania się czarnym PR. Pozdrawiam !

n.worker

Zdecydowanie nowoczesna firma z ten nowy zakład to przeskok milowy. Atmosfera bardzo przyjazna aczkolwiek jak to w przypadku dużych firm trzeba się przygotować na sytuacje stresowe ;-) Wynagrodzenia to w Polsce tabu więc nie zamierzam tego zmieniać, osobiście nie narzekam. Pracownicy liniowi są zawszę traktowani przez zarząd oraz kierownictwo z najwyższym szacunkiem więc powyższe komentarze to nieporozumienie i tzw. Czarny PR.

Gosc
@n.worker

twoja opinie jest wyssana z palca. zwolniłem sie z o(usunięte przez administratora)y jak 6 pozostałych kolegów w tym miesiacu jezeli Ci tam dobrze to jestes taki sam błazen jak całe kierownictwo ktore chodzi z zadartym nosem do góry. w(usunięte przez administratora) taka robota!

as

a jak wygląda wynagrodzenie?

Z punktu widzenia pracownika produkcji mogę powiedzieć ,że pracownik to tylko maszynka do robienia pieniędzy musisz robić ile się da a nawet więcej, za murami tego budynku tracisz nawet nazwisko podpisujesz się numerem identyfikacyjnym.(usunięte przez administratora)

pracuś9

Firma jest ok , 4 brygady a kierownik co chwile zmienia grafik by np robić 15 dni pod rząd a póżniej łaskawie da ci 3 dni wolne a ty (usunięte przez administratora)jak głupi osioł a on jeszcze przyjdzie i zapyta czemu zrobiłeś tak mało . Widziałem jak muszą pracować chłopaki na dziale prasowni , tam to w ogole trzeba mieć tępo by dogodzić kierownictwu (zwłaszcza miękkiemu) jeden z młodych na jego zmianie pracujący na umowie zlecenie jest dosłownie zmuszany by robić tyle co pracownik który pracuje tam od np 4 lat.Na moim dziale jest cisza i spokój ( klocki ) ale ciągle trzeba robić by się wyrobić ....i jest im nadal mało.nie polecam!!!!!!!!

Gosc

Firma jak kazda inna prywatna robic robic i robic i za jak najmniej. Pracownik wgl nie jest doceniany Zachorujesz wylatujesz !! zaluje ze stracilem tam swoj czas pozdro..

Zostaw merytoryczną opinię o Lumag Sp. z o.o - Budzyń

• Jak się pracuje w Lumag Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Lumag Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lumag Sp. z o.o?

Lumag Sp. z o.o
3.1/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Rogozińska 72
    64-840 Budzyń