dps kombatant miechowice

Miechowice

Opinie o dps kombatant miechowice

Monn
użytkownik zarejestrowany

Ciesze się, że taka firma jak kombatant nadal jest na szczycie i że ludzie się cieszą tu pracując, to ważne, ponieważ wiadomo że na rynku pracy lekko nie jest, a Ci przynajmniej są uczciwi i fair do wszystkich

kika

Pensjonariusze dps kombatant miechowice mają od lat za darmo dodatek mięsny w postaci owadów . Dokładnie są to mrówki które znajdują się w wszystkich posiłkach oraz napojach ( herbata , kawa ) a tępienie owych mrówek jest w gestii samych pensjonariuszy , czy tak to powinno wyglądać ??

miko42

zapewne chodzi o panią [usunięte przez moderatora]., z którą podpisywałem końcowe dokumenty dotyczące umieszczenia tam mego ojca, który w końcu dostał tam miejsce. Czekając na to byłem świadkiem wydarzenia, kiedy to jakaś starsza pani-pensjonariuszka dopytywała panią Joannę o jakieś listy i pieniądze a ta kazała iść się jej przewietrzyć na spacer i zapewniła ją, że póżniej to wyjaśnią. Po czym, gdy ta wyszła zwróciła się do mnie, obcego człowieka, ojca jednego z przyszłych mieszkańców;" widzi pan z jakimi [usunięte przez moderatora] muszę się użerać". byłem w szoku! ciągle odwiedzam ojca i na razie wszystko jest porzadku, ojciec jest zadowolony, ale na szczęście z tą " sympatyczną" panią nie ma wiele doczynienia.

Zostaw opinię o dps kombatant miechowice - Miechowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dps kombatant miechowice