Opinie o Europ Assistance w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Europ Assistance. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Europ Assistance o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europ Assistance w Warszawa

K.

Poszukują recepcjonisty, jakieś opinie?

M.

Witam. Pracowałam w tej firmie niespełna rok i w sumie nie żałuje. Nabrałam doświadczenia, poznałam super ludzi. Jak na pierwszą pracę gitara. Jednak ilość pracy nie byla równa miesięcznemu zarobkowi. Dzwonienie SPV w czasie dnia wolnego pracownika po 6 dniach ciągłej pracy też było niefajnie (bo ktoś inny sb np. zachlal i wziął nż). Śpisz i telefon Ci dzwoni. Wyraziłam chęć pracy zdalnej, po czasie zostałam kompletnie zlana. Gdyby nie nocki i święta, zgłoszenia Hestii i zdecydowanie większa stawka za godzinę.. zostałaby tam bo klimat był Super. Czułam sie tam lepiej niż w domu :) Pozdro dla kumatych. Z fartem.

Zenek

Spoko firma, dobra praca i chyba dlatego konkurencja inspiruje do pisania ??

Europ

Są panie sprzątające, ale poza tym, na bieżąco pracownicy musieliby sprzątać po sobie, a z tym krucho.

Rozmowa standard. Pani z HR uśmiechnięta, to ona prowadziła rozmowę. Ciekawym jest że już na początku rozmowy zachwalała firmę. Na rozmowie była również obecna Pani kierownik działu/obszaru/departamentu - praktycznie całą rozmowę się nie odzywała, bardzo wycofana, nie zainteresowana. Na koniec zadała półtora pytania, na które po odpowiedzi zareagowała "nie wierzę". Pani działu/obszaru/departamentu chyba świeżo po objęciu nowego stanowiska :). Z zarzekania się, utwierdzania, że kontaktują się z informacją zwrotną z każdym kandydatem oczywiście nic nie wyszło (nikt nie oddzwonił). Jeżeli Klienci firmy Europ Assistance Polska są w taki sam sposób traktowani jak kandydaci to... nie polecam tej firmy. Generali kiedy ostatni raz sprawdzaliście poziom wiarygodności waszego podwykonawcy? Ubezpieczenie = wiarygodność

Standard

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
ROZŻALONANATALIA

(usunięte przez administratora) OD STYCZNIA NIE MOGĘ DOPROSIĆ SIĘ SOLIDNEJ NAPRAWY SPRZĘTU . A TERAZ TO NAWET NIE MOGĘ GO ODZYSKAĆ.

Julita

@Medic, dziękuję za Twoją opinię. Piszesz o braku porządku w biurze. Czy nie ma tam osób odpowiedzialnych za sprzątanie? Z tego co się orientuje w niektórych biurach trzeba samemu po sobie sprzątać a idąc tym tropem w tej kwestii, wiele zależy od pracowników i ich poczuciu estetyki. @Pracownik, obrażasz na forum osobę, która pracuje w Europ Assistance. Jest to niezgodne z regulaminem GoWork. Na przyszłość proszę Cię o nie obrażanie innych osób. Czy znajdzie się na forum osoba, która zechce wyrazić swoje zdanie na temat pracy w Europ Assistance?

Medic

Zarobki sa kompletnie nieadekwatne co do ilosci pracy. Krzesla nie odpowiadaja ergonomii pracy. Stare, ledwo dzialajace ekspresy do kawy i ciagly brud w biurze.

Julita

@Angela, jestem moderatorem GoWork, nie pracuje u pracodawcy firmy Europ Assistance. Moim zadaniem jest zachęcanie Was do wygłaszania swojej opinii, która będzie zgodna z prawdą, merytoryczna oraz nie będzie naruszała zasad zawartych w regulaminie. Nie jestem po niczyjej stronie. Wszelkie wulgaryzmy czy też komentarze zawierające dane osobowe są moderowane.

Julita

@angela piszesz w kontekście tej firmy jako pracownik czy jako klient? Wymieniajmy się opiniami na temat powyższego pracodawcy, ale pamiętajmy o wzajemnym szacunku wobec innych. Każda wypowiedź ma sens, jeśli jest poparta argumentami i merytoryką.

Angela
@Julita

Julita--- fajnie ze administrujesz profil pracodawcy. Ile Rysiu Ci do pensji dolozyl? Szampana??

@Angela

Kubek Europu

@:(

to i tak dużo :)

Igor

Może w sytuacji braku ludzi do pracy firma podniesie wynagrodzenia? Jest na to szansa?

WróżaPrawdęCiPowie
@Igor

Raczej podniesie wymiar godzin pracy sporo brakuje ludzi...

@Igor

Nie ma takiej opcji

Ramirez

Witam nie polecam i rezygnuję z nich wybrałem ubespieczenie ogulne zdrowie telefon itd uszkodził mi się telefon tylna obudowa więc zadzwoniłem do nich zgłosiłem uszkodzenie i czekałem na odp tydzień a dziś odp od nich że odmowa naprawy bo to moja wina ,owszem telefon spadł mi ale ich powinno to guwno obchodzić był ubespieczony i powinni go naprawić bo płace składke co miesiąc ale jak można było się spodziewać odmowa naprawy więc rezygnuję z nich i powiem wszystkim znajomym jak zostałem potraktowany

Miodek
@Ramirez

"Witam nie polecam i rezygnuję z nich wybrałem ubespieczenie ogulne zdrowie telefon itd uszkodził mi się telefon tylna obudowa" Widzę że ze słownika ortograficznego również zrezygnowałeś.

Leo
@Ramirez

W końcu czytać pewno też nie potrafi - a na pewno nie przeczytał warunków ubezpieczenia, bo i po co? W końcu telefon był "ubespieczony", a że w OWU tego typu uszkodzenie nie jest objęte pewno ubezpieczeniem, to już mało ważne?

angela

ta firma to jakiś żart..

PP
@angela

Słaby, ale żart...

Julita

@Igor wiesz już coś na ten temat? Jeśli szukacie informacji na temat bieżących rekrutacji w firmie Europ Assistance, sprawdźcie tę stronę http://kariera.eap.pl/kariera/ , jeśli macie informacje na temat warunków pracy, to podzielcie się nią. Pamiętajmy o regulaminie strony.

potencjalny kandydat

orientuje się ktoś może, jakie stawki oferowane są w dziale medycznym dla osób ze znajomością języka niemieckiego?

NowePołączenie
@potencjalny kandydat

klein...

Pracujacy

Jest nadzieja, że w tym roku będą podwyżki.

Bankier
@Pracujacy

Ta jak sobie pieniądze z monopolu wydrukujesz...

qwerty

czesta rekrutacja na stanowisko recepcjonistki. ktos wie dlaczego?

mmm
@qwerty

możliwość iść dalej

@mmm

W ostatnim okresie widzialam ogloszenie co 2-3miesiace az tak szbki awans?

true story
@anonymous

Awans...haha. Po prostu się ludzie zwalniają bo za marne gorsze nikt nie chce robić, a na recepcji na prawdę mają DUŻO pracy.

EWA

Pracowalam chwilę w tej "firmie" na dziale medycznym, był tam jakis zboczeniec niby SPV dawał mi do zrozumienia zebym się z nim przespała, dostał kosza on juz nie pracuje ale to pokazuje co to za gówniana firma a no i na poczatku zarabialam 2200 zł na rękę żenada!!!!!!! Zarabiaja tam tylko managerowie i administracja TWOIM KOSZTEM!

@EWA

chyba wiem o kogo chodzi. Krzysztof

Zdalnie

Pracuje już 10 miesięcy w tej firmie i jestem zadowolona, a to że jest dużo pracy w "sezonie" to normalka jak wszędzie.

ktoś
@Zdalnie

Zdalnie, to każdy wie jak się "pracuje"

Marcelina

Super firma. Polecam.

J.

Międzynarodowa Organizacja Pracy definiuje pojęcie mobbingu jako obraźliwe zachowanie poprzez mściwe, okrutne, złośliwe lub upokarzające usiłowanie zaszkodzenia jednostce lub grupie pracowników[2] Obejmuje ono sprzysięganie się lub mobbing przeciwko wybranemu pracownikowi, który staje się przedmiotem psychicznego dręczenia. Mobbing charakteryzuje się stałymi, negatywnymi uwagami lub krytyką, społecznym izolowaniem danej osoby, plotkowaniem lub rozprzestrzenianiem fałszywych informacji. Chyba jednak nie do końca właśnie to sie tam dzieje. ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Europ Assistance - Warszawa

• Jak się pracuje w Europ Assistance?

Zobacz opinie na temat firmy Europ Assistance tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Europ Assistance?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Europ Assistance?

Kandydaci do pracy w Europ Assistance napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Europ Assistance