Opinie o Elmontaż sp. zo.o. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Elmontaż sp. zo.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Elmontaż sp. zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów ceramicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elmontaż sp. zo.o. w Żywiec

Upocony

Upociłem się tam

@upocony
@Upocony

Z wysiłku, czy z tempery. Czy pracujecie w większości na zewnątrz ?

Niekompetentny
@@upocony

Pracował wewnątrz wykopu

Link

Link do poczytania dla wszystkich twardogłowych, którzy uprawiają jedynie słuszną politykę firmy. http://next.gazeta.pl/next/7,151003,25225085,placa-minimalna-prof-maczynska-nie-ma-powodu-zeby-mala-firma.amp

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Elmontaż sp. zo.o.?

Hej

Czy będziesz pracować po 12 godzin za darmo.

Pracowity

Szanowny zarzondzie firmy. Wakacje się skończyły. Nie wszyscy wysłali dzieci na kolonie bo ni mieli kasy. Inne firmy robiom dla dzieci i też dla pracowników jakiś wyjazdy albo płacom wczasy pod gruszom. Kiedyś dawnij też żeście dawali teraz firma kwitnie a wy nic tylko jakiś bale dla arystokracji robicie a reszta charuje z wywieszonym ozorem żebyście mogli poszaleć. My teżby poszaleli, albo co zwiedzili albo byście porę groszy na wakacje dali.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Elmontaż sp. zo.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Operator urządzeń mechanicznych wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Były pracownik Elmosyfu

Przez ostatnie lata obserwowalem pewne osoby w firmie i dochodze do wniosku że to nie zaklad pracy tylko prywatny folwark. Pewien kierownik J.K z swoim przydupasem R.P doJanosiki XXI wieku i nie rozumie postawy tych ludzi typu hasło z rana : nie mam dla ciebie roboty, przejdz sie popytaj czy ktoś Cię weźmie na robote. Do cholery to w kwestii kierownika należy zapewnic pracownikowi prace anie by on ie pytał i w dodatku premie żałosne jak ktoś slyszy że ma iść do P.i.p.y pracować to oli urlop na żądanie wziąść i isc do domu bo pracować z kimś co ma wielkie ego o sobie a sloma z butow wystaje to nie ma sensu.bo.tylko sie czlowiek nie potrzebnie denerwuje a potem przenosi taką atmosferę do domu... jak tak dalej bedzie to do konca roku firma osiągnie dno.

Nikt ważny
@Były pracownik Elmosyfu

A jeszcze taki S. I. A. R. A może i dobry operator ale jak mu ktoś nie spasuje to też mobbing tak jak P. I. P. A

Doradca

Szanowny prezesie, szanowna dyrekcjo. Chyba widzicie co się dzieje w firmie. Ludzie są niezadowoleni z warunków pracy, z zarobków i atmosfery w firmie. Moja rada przygotujcie sobie ferszalunki, łopaty, porządne buty, kaski, ewentualnie zacznijcie chodzić na siłownię, by nabrać formy i kondycji - po co ?, no po to żebyście zastąpili tych biednych robotników, którzy wyjadą za chlebem za granicę. Pamiętajcie żadna praca nie hańbi. Jak trochę porobicie fizycznie, to od razu się wam zdrowie i uroda poprawi, a przede wszystkim zaczniecie doceniać pracowników.

Unknown

1. Firma zarządzana jest przez ludzi ,którzy nie potrafią szanować i doceniać swoich pracowników. 2. Mimo wielu szkoleń mobbing nie jest pojęciem obcym dla tej firmy. Zastraszanie jest skuteczną metodą na walkę z mającymi inne zdanie. 3. Brakuje tutaj organu ,który mógłby reprezentować pracowników i prowadzić rozmowy z zarządem i dyrekcją. 4. Kolesiostwo ,donosicielstwo i lizusostwo najlepszą drogą do wspinania się po szczebelkach hierarchii w firmie. 5. Osoby odpowiedzialne za inwestycje w firmie już dawno powinny być zwolnione. 6. Warsztat istnieje tylko z nazwy, a zaplecze techniczne w fatalnym stanie. 7. Świadczenia socjalne na bardzo niskim poziomie. 8. Budżet firmy traci krocie na wskutek błędnych decyzji rządzących. Itd itd... W szczegóły nie wchodzę ,RODO. Quo vadis Elmontaż?

Pielgrzym

Ostatnio w firmie zapanowała moda na pielgrzymki. Była pielgrzymka do Częstochowy, teraz będzie do Rychwałdu. Wśród pracowników zapanowała euforia i ogólnie poruszenie. Wszyscy liczą na to, że następna będzie pielgrzymka do Rzymu z audiencją u Ojca Świętego, albo może i do Ziemi Świętej. Wszystkim którzy mają taką nadzieję doradzę niech wyleją kubeł zimnej wody na głowę, bo każdy z nas doskonale wie, że łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne, aniżeli bogatemu podzielić się z ubogim. Dlatego chwyćcie się roboty, zarząd sam pojedzie i pomodli się za was, żebyście wydajniej pracowali.

Franek

Zawsze pozostaje możliwość zmiany pracy o ile ktoś ma większe kwalifikacje!

@Franek

Właśnie widać to ostatnio, bo fachowcy odchodzą z firmy i pozostają tylko kopacze rowów. No więc Franek zacznij myśleć, co jest powodem.

@Franek

Właśnie widać to ostatnio, bo fachowcy odchodzą z firmy i pozostają tylko kopacze rowów, tak że Franek zacznij myśleć, co jest powodem.

Szczęśliwy robol

Ostatnio odbyło się spotkanie pracowników z zarządem. Prezes omówił sytuację w firmie i z jego wypowiedzi wszyscy wywnioskowali, że sytuacja w firmie ma się dobrze. Prezes zapowiedział znaczne podwyżki. I co i psińco - 8 procent fizyczni, 5 procent biuro. Czyli ci co zarobili dużo dostaną jeszcze więcej, a ci co mało dostaną grosze. No ale przecież zagraniczne wojaże dużo kosztują, a świata do zwiedzania dużo, a nie ma w życiu nic lepszego jak uszczęśliwiać bliźnich, no więc pracujta robole dla szczęśliwości wielkich tego świata.

Szczęśliwy robol

NICK

Jeśli prezesostwo się nie obudzi, to firma popłynie. Żeby firma dobrze działała, nie wystarczy tylko zatrudnić ludzi, trzeba zatrudnić fachowców, począwszy od najniższych stanowisk, do tych na samej górze. Fachowców przez duże F. Dyrektorzy, to powinni być ludzie, którzy potrafią podejmować mądre decyzje i potrafią prowadzić firmę do rozwoju a nie upadku. Kurczowe trzymanie się stołka i postawa typu nie podskocze prezesowi, bo mnie zwolni, to nie metoda na rozwój. Dyrektor powinien mieć swoje zdanie i jeśli wie, że coś jest korzystne dla firmy, powinien otwarcie przedstawić prezesostwu swoje racje, a nie potulnie podwinąć ogon by przypadkiem się nie narażać. Ważną rzeczą jest również zaangażowanie samego prezesostwa w pozyskiwanie robót, rozwijanie kontaktów z innymi firmami, bo żaden inny człowiek nie zrobi tego lepiej, aniżeli właściciel. Metoda działania obecnych dyrektorów polega na tym, że oszczędzają na ludziach, przez co żaden pracownik się nie wysila bo wie, że nic z tego nie będzie miał. Marne zarobki powodują, że ludzie się zwalniają, a to przecież od nich zależy czy robota będzie wykonana szybko i dobrze. Minęły już czasy kiedy to pracownik szukał pracy, teraz praca szuka pracownika. Jeśli ma się fachowców w firmie, to trzeba ich szanować, a nie zgrywać wielkiego dobrodzieja, który dał biedakowi robotę na przetrwanie. Dlatego obudźcie się szukajcie kontaktów, żeby pozyskać opłacalne zlecenia i szanujcie ludzi, to oni będą chcieli pracować. Szanowny Panie Prezesie niech Pan przyniesie żonie 2000 zł. wypłaty i spróbujcie sobie przeżyć jeden miesiąc.

@NICK

Podsunąłeś wiele pomysłów na to, aby usprawnić działanie firmy, komunikację w niej oraz warunki oferowane pracownikom. A czy takie postulaty były też zgłaszane w Elmontażu jakoś bardziej bezpośrednio? Może czasem warto wyjść z inicjatywą i spróbować doprowadzić do dialogu. Jak to wygląda w Twoim przypadku?

@Julia

Jak można prowadzić dialog z gęsią, małe zwierzątko, to dostanie po łbie od gęsi i nawet nie zdąży powiedzieć, że jest głodne. Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużomym wynagrodzeniem.

@Julia

Jak można prowadzić dialog z gęsią, która ma miskę pełną zboża i nie chce się podzielić. Jeśli przyjdzie małe zwierzątko, to dostanie po łbie od gęsi i nawet nie zdąży powiedzieć, że jest głodne. Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużomym wynagrodzeniem.

@NICK

Słuszne jest to, co piszesz, ale czasem warto wziąć poniekąd sprawy w swoje ręce i starać się może coś zmienić w firmie. A nuż będą to jakieś zmiany na lepsze z pożytkiem dla wszystkich? Czy ktoś jeszcze pracuje w Elmontaż? Jakie są Wasze odczucia dotyczące pracy w tym miejscu? Napiszcie proszę!

Spoko

Wizytówka firmy - wszyscy kierownicy w firmie jeżdżą eleganckimi samochodami, ubrani w firmowe kurtki, wiadomo firma musi wyglądać. Tylko czemu dla tego biednego chłopa, który codziennie leje chłopom do baku, nie kupiom jakij firmowej kurtki, ino przez pore lat chodzi w tej samej? Czemu najwięcyj dostajom ci co majom dużo, a temu co mo najmnij jeszcze by zabrali.

@Spoko

Ciekawą kwestię poruszyłeś. Po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w firmie Elmontaż w Żywcu. Jak Ci się pracuje w tym miejscu? Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Jeśli oczywiście chcesz i możesz powiedzieć nam tutaj, na forum.

Spoko loko

Jak już o samochodach mowa to sie zgodze że są potrzebne kierownikom, bo jadom na budowy, ale poco auto takim co tylko jadom do domu i do roboty, albo zakupy, las i jezioro. Niektórzy toby przyjajmij foteliki powyciongali i inne sprzęty. Może by tak każdemu dać kase na dojazd.

Były robol

Rotacja we firmie jest nowi pracownicy do 1wypłaty robią i się zwalniają ciekawe dlaczego. Pan Adam.S . Twierdzi że problemu nie ma a kierownicy narzekają że nie ma kim robić a roboty coraz więcej chyba czas się obudzić szanowni prezesi.

@Były robol

@Były robol, a co Twoim zdaniem jest przyczyną dość sporej rotacji, o której wspominasz? Patrząc po Twoim nicku też wygląda na to, że nie pracujesz już w Elmontaż. Jakie zmiany, Twoim zdaniem, powinny mieć miejsce w tej firmie?

Były robol
@Marek

Moim zdaniem dajcie pracownikowi zarobić to sie odwdziecza . Ja nie pracuje w tej firmie poniewarz za 2tys zł netto ciężko wyzywic rodzinę pozdrawiam.

taki se
@Były robol

ludzi nie było nima i nie będzie no cóż słabe zarobki ciekawe jak dalej pociągnie firma bez ludzi co chcą pracować ???

@Były robol

Rozumiem, kwestia wynagrodzenia jest jednym z najważniejszych aspektów pracy w danym miejscu. Czy temat podwyżek był w jakiś sposób podejmowany z pracodawcą? Interesuje mnie, czy pracownicy wychodzą z inicjatywą. Jeśli nie, to może warto zacząć to robić.

Kub ...????

Praca zależy od stanowiska najwięcej się narobią operatorzy a reszta to statyści z wyjątkiem paru osób ale cóż zarobki weryfikują kadrę fachowców paru też nie zawsze docenionych temu częsta rotacja. W zimie firma prawie stoi płacą na czas. Dla operatorów małe zarobki fachowych elektryków też a dla kopaczy i leniów adekwatna.

Kret Łachudra
@Kub ...????

Masz rację, można wymienić takich operatorów jak (wymienię pseudonimem bo nasze kochane RODO...) :Bzyk, Żuber,Wypłosz, Łaska, Rusek, Pindel, Putek... Oni wiedzą jak ugryźć robotę by było dobrze nie tak jak reszta przemądrzałych statystów z pseudo brygadzistami i kierownikami co nie mają zielonego pojęcia o robocie a pieniądze biorą. Nie dziwię się że ludzie z syfu uciejają.

Wiktor

Czy coś dzieje się w firmie?

Remik

Ja znam inne powiedzenie - jaka praca taka płaca!!

Z

Wigilia masakra . Śledzić z słoika i kanapki normalnie masakra .

@Kub Na jakich zasadach firma rozlicza się z pracownikami? Czy zawsze występuje umowa o pracę? Na stronie Elmontaż widzę ogłoszenia na elektromontera, asystenta projektanta oraz kierownika robót elektroenergetycznych. W wypadku elektromontera mówią o umowie o pracę ale przy ogłoszeniu na asystenta już nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Elmontaż sp. zo.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Elmontaż sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elmontaż sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elmontaż sp. zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elmontaż sp. zo.o.
3.3/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Ks.pr.st.słonki 54
    34-300 Żywiec