Elmontaż sp. zo.o.

Żywiec

Elmontaż sp. zo.o.
4 17

Opinie o Elmontaż sp. zo.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Wiktor

Czy coś dzieje się w firmie?

Remik

Ja znam inne powiedzenie - jaka praca taka płaca!!

Z

Wigilia masakra . Śledzić z słoika i kanapki normalnie masakra .

Marek

@Kub Na jakich zasadach firma rozlicza się z pracownikami? Czy zawsze występuje umowa o pracę? Na stronie Elmontaż widzę ogłoszenia na elektromontera, asystenta projektanta oraz kierownika robót elektroenergetycznych. W wypadku elektromontera mówią o umowie o pracę ale przy ogłoszeniu na asystenta już nie.

Kub ...????

Praca zależy od stanowiska najwięcej się narobią operatorzy a reszta to statyści z wyjątkiem paru osób ale cóż zarobki weryfikują kadrę fachowców paru też nie zawsze docenionych temu częsta rotacja. W zimie firma prawie stoi płacą na czas. Dla operatorów małe zarobki fachowych elektryków też a dla kopaczy i leniów adekwatna.

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii. Czy poziom wynagrodzeń uległ zmianie?

batman
@Administrator 25.02.2018 12:14

Raczej nie uległ zmianie i szybko się to nie stanie upominając się o podwyrzke można usłyszeć jak ci nie pasuje to poszukaj se lepsza prace.Lepsza kasę maja pupilki kierowników oni zbierają cała premie.

Maciuś

Zarobki dramat godziny liczone od przyjazdu na budowę bo przecież pakowanie samochodu na bazie to nie praca za dojazd płacą jakieś marne grosze że w miesiącu wychodzi jakieś 20zł jeżdżąc codziennie w okolice Bielska kierownicy znają się na wszystkim tylko nie na robocie nie polecam tego pracodawcy.

Batman
@anonymous 02.01.2018 17:46

Co racja to racja ale jaka płaca taka praca.

Generalnie polecam. Może zarobki nie najwieksze, organizacja pracy nie najlepsza Ale tragedii nie ma. Dla osób z żywca i okolic na pewno firma warta uwagi. Dla pozostałych ? Hm? W Warszawie podobno dobrze zarabiają.Atmosfera w pracy? To zależy do jakiej brygady się trafi. W Biurze ? Poza paroma wyjątkami nie najgorzej. Szefowie ?generalnie też ok. Maja czasem słabsze dni i nie lubią o podwyżkach rozmawiać Ale ciężka prace potrafią docenić.

olo

Obsewator Znaja się chłopaki na swojej robocie.Jak przyjadą na budowę to od razu widać ze to FIRMA.

Maciuś
@olo 16.09.2016 06:40

Znają się na kopania rowów

truegrime

Jeśli ktoś sie wybiera do pracy w delegację na podkarpacie, to radze się poważnie zastanowić...

weteran

Jeżeli nie przeszkadza Ci że po Twoim karku inni wspinają się na szczyt to zapraszam

Xxx

Z kasą dramat ale przynajmniej na czas.

Nowy

Firma ma dobra opinie .zobaczymy jak to będzie

Olo

Dużo pracy za niezbyt duże pieniądze, ale przynajmniej legalnie dostaje się tyle ile na kwitku, a nie do koperty. Ogólnie panuje zasada - oby prezesowi żyło dobrze i dostatnio, a ludzie nie narzekali - bo Prezes nasz Pan.

Mieliście styczność z firmą Elmontaż sp. zo.o. lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.

Zostaw opinię o Elmontaż sp. zo.o. - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elmontaż sp. zo.o.