Opinie o Elmontaż sp. zo.o. w Żywiec

Elmontaż sp. zo.o.
3 21 60 5 1
Elektryk Nowy wpis

Firma się rozwija, zarządzający starają się dbać o pracowników i kto chce się rozwijać to ma możliwości. Pracuję tu wiele lat.

@elektryk Nowy wpis
@Elektryk

Szarak zawsze bedzie szarak chodzby sie wyszkolil na pożondnego fachowca to zawsze zarobi mnij. Chodzby był miszczem. W firmie nie wazni są ci co robiom tylko pupilki. Im masz niszsze wykształcenie tym bardziej jestes nikim. W firmie jest jeden człowiek w biurze co każdego gnoji tak muwiom chłopcy co z nim sie stykajom. Pogarda do drugiego to jego cecha nie wiem czy zarzond jest ślepy. Podobno szkolom biurocow z mobingu.

Krystian Nowy wpis

Interesuje mnie praca w firmie. Może podpowie mi ktoś jak przebiega rekrutacja?

Ciekawy Nowy wpis

W każdej dobrze prosperującej firmie motorem napędowym jest właścicielem lub prezes, który jest aktywny, szuka kontaktów i zleceń, który żyje firmą. Ludzie zatrudnieni w firmie na stanowiskach dyrektorów, czy kierowników mają za zadanie zarządzać pracownikami i mądrze kierować robotami. Ludzie odpowiedzialni za przetargi powinni mieć trochę pojęcia jakie są rzeczywiste koszty robót, a nie zgadywać. I tu ważna jest współpraca z kierownikami, a nie wizja na ścianie i suficie, albo nagłe olśnienie. Kiedy to wszystko współgra, to firma kwitnie, ludzie mają pracę i dobre zarobki a firma zyski. Kiedy ludzie dobrze zarobią, to mają motywację i pracują dobrze i wydajnie, bo wiedzą, że jak będą olewać robotę, to firma się wyłoży. Najważniejszym elementem w firmie są właśnie ci pracownicy, którzy wykonują roboty budowlane. Jeśli kierujący nimi będą im obcinać zarobki, to pracownicy będą przeciągać robotę i jej koszt wzrosną itd. itp. Prezesie, dyrektorze, kierowniku - nie zarobicie bez nas. Zejdźcie na ziemię, wyciągnijcie węża z kieszeni, bo za niedługo nie będziecie mieć co do nich włożyć.

Hej
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

2000 - 3000 tys. Młodzi jak dostaną 2000, to przepracują miesiąc i odchodzą. Najwięcej mają elektrycy z długim stażem i brygadziści. Jak budowa nie wyjdzie, to nie ma premii. Godziny pracy liczą od przyjazdu na budowę, za dojazd są grosze, nie liczą tego czy stoisz w korku czy nie, mają wyliczone ile czasu gdzie jedziesz i od tego liczą. Jak jedziesz w Polskę robić to masz delegacje i nocleg i wyżywienie i baby nie widzisz tydzień, chyba że znajdziesz na miejscu. Kierowca co wiezie na budowę ma za dojazd normalną stawkę, ale jak stuknie autem to mu ściągają kasę.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Dział kadr

Firma na gwałt potrzebuje elektryków bo roboty kupa a ludzi brak. No to elektrycy przybywajcie, ale to wy stawiajcie warunki. Nie dajcie se jałmużny wcisnąć. Prezes nie musi mieć kupy talarów, wystarczy mu mało kupka, bo by się mu za bardzo w głowie poprzewracało.

Dawid
@Dział kadr

Czy orientujesz się na jakiego rzędu zarobki można liczyć na tym stanowisku? Będę wdzięczny za odpowiedź.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Ile tak bez ściemy może zarobić w elmontazu pracownik fizyczny a ile początkujący elektryk a ile stary elektryk.

Upocony

Upociłem się tam

@upocony
@Upocony

Z wysiłku, czy z tempery. Czy pracujecie w większości na zewnątrz ?

Niekompetentny
@@upocony

Pracował wewnątrz wykopu

Link

Link do poczytania dla wszystkich twardogłowych, którzy uprawiają jedynie słuszną politykę firmy. http://next.gazeta.pl/next/7,151003,25225085,placa-minimalna-prof-maczynska-nie-ma-powodu-zeby-mala-firma.amp

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Elmontaż sp. zo.o.?

TakNie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Elmontaż sp. zo.o.?

@Pytanie

Czy będziesz pracować po 12 godzin za darmo.

Tak2Nie1
Pracowity

Szanowny zarzondzie firmy. Wakacje się skończyły. Nie wszyscy wysłali dzieci na kolonie bo ni mieli kasy. Inne firmy robiom dla dzieci i też dla pracowników jakiś wyjazdy albo płacom wczasy pod gruszom. Kiedyś dawnij też żeście dawali teraz firma kwitnie a wy nic tylko jakiś bale dla arystokracji robicie a reszta charuje z wywieszonym ozorem żebyście mogli poszaleć. My teżby poszaleli, albo co zwiedzili albo byście porę groszy na wakacje dali.

Tak2Nie3
Były pracownik Elmosyfu

Przez ostatnie lata obserwowalem pewne osoby w firmie i dochodze do wniosku że to nie zaklad pracy tylko prywatny folwark. Pewien kierownik J.K z swoim przydupasem R.P doJanosiki XXI wieku i nie rozumie postawy tych ludzi typu hasło z rana : nie mam dla ciebie roboty, przejdz sie popytaj czy ktoś Cię weźmie na robote. Do cholery to w kwestii kierownika należy zapewnic pracownikowi prace anie by on ie pytał i w dodatku premie żałosne jak ktoś slyszy że ma iść do P.i.p.y pracować to oli urlop na żądanie wziąść i isc do domu bo pracować z kimś co ma wielkie ego o sobie a sloma z butow wystaje to nie ma sensu.bo.tylko sie czlowiek nie potrzebnie denerwuje a potem przenosi taką atmosferę do domu... jak tak dalej bedzie to do konca roku firma osiągnie dno.

Tak9Nie
Nikt ważny
@Były pracownik Elmosyfu

A jeszcze taki S. I. A. R. A może i dobry operator ale jak mu ktoś nie spasuje to też mobbing tak jak P. I. P. A

Doradca

Szanowny prezesie, szanowna dyrekcjo. Chyba widzicie co się dzieje w firmie. Ludzie są niezadowoleni z warunków pracy, z zarobków i atmosfery w firmie. Moja rada przygotujcie sobie ferszalunki, łopaty, porządne buty, kaski, ewentualnie zacznijcie chodzić na siłownię, by nabrać formy i kondycji - po co ?, no po to żebyście zastąpili tych biednych robotników, którzy wyjadą za chlebem za granicę. Pamiętajcie żadna praca nie hańbi. Jak trochę porobicie fizycznie, to od razu się wam zdrowie i uroda poprawi, a przede wszystkim zaczniecie doceniać pracowników.

Tak5Nie
Unknown

1. Firma zarządzana jest przez ludzi ,którzy nie potrafią szanować i doceniać swoich pracowników. 2. Mimo wielu szkoleń mobbing nie jest pojęciem obcym dla tej firmy. Zastraszanie jest skuteczną metodą na walkę z mającymi inne zdanie. 3. Brakuje tutaj organu ,który mógłby reprezentować pracowników i prowadzić rozmowy z zarządem i dyrekcją. 4. Kolesiostwo ,donosicielstwo i lizusostwo najlepszą drogą do wspinania się po szczebelkach hierarchii w firmie. 5. Osoby odpowiedzialne za inwestycje w firmie już dawno powinny być zwolnione. 6. Warsztat istnieje tylko z nazwy, a zaplecze techniczne w fatalnym stanie. 7. Świadczenia socjalne na bardzo niskim poziomie. 8. Budżet firmy traci krocie na wskutek błędnych decyzji rządzących. Itd itd... W szczegóły nie wchodzę ,RODO. Quo vadis Elmontaż?

Tak20Nie1
Pielgrzym

Ostatnio w firmie zapanowała moda na pielgrzymki. Była pielgrzymka do Częstochowy, teraz będzie do Rychwałdu. Wśród pracowników zapanowała euforia i ogólnie poruszenie. Wszyscy liczą na to, że następna będzie pielgrzymka do Rzymu z audiencją u Ojca Świętego, albo może i do Ziemi Świętej. Wszystkim którzy mają taką nadzieję doradzę niech wyleją kubeł zimnej wody na głowę, bo każdy z nas doskonale wie, że łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne, aniżeli bogatemu podzielić się z ubogim. Dlatego chwyćcie się roboty, zarząd sam pojedzie i pomodli się za was, żebyście wydajniej pracowali.

Tak6Nie2
Franek

Zawsze pozostaje możliwość zmiany pracy o ile ktoś ma większe kwalifikacje!

@Franek

Właśnie widać to ostatnio, bo fachowcy odchodzą z firmy i pozostają tylko kopacze rowów. No więc Franek zacznij myśleć, co jest powodem.

@Franek

Właśnie widać to ostatnio, bo fachowcy odchodzą z firmy i pozostają tylko kopacze rowów, tak że Franek zacznij myśleć, co jest powodem.

Szczęśliwy robol

Ostatnio odbyło się spotkanie pracowników z zarządem. Prezes omówił sytuację w firmie i z jego wypowiedzi wszyscy wywnioskowali, że sytuacja w firmie ma się dobrze. Prezes zapowiedział znaczne podwyżki. I co i psińco - 8 procent fizyczni, 5 procent biuro. Czyli ci co zarobili dużo dostaną jeszcze więcej, a ci co mało dostaną grosze. No ale przecież zagraniczne wojaże dużo kosztują, a świata do zwiedzania dużo, a nie ma w życiu nic lepszego jak uszczęśliwiać bliźnich, no więc pracujta robole dla szczęśliwości wielkich tego świata.

Tak6Nie1

Szczęśliwy robol

NICK

Jeśli prezesostwo się nie obudzi, to firma popłynie. Żeby firma dobrze działała, nie wystarczy tylko zatrudnić ludzi, trzeba zatrudnić fachowców, począwszy od najniższych stanowisk, do tych na samej górze. Fachowców przez duże F. Dyrektorzy, to powinni być ludzie, którzy potrafią podejmować mądre decyzje i potrafią prowadzić firmę do rozwoju a nie upadku. Kurczowe trzymanie się stołka i postawa typu nie podskocze prezesowi, bo mnie zwolni, to nie metoda na rozwój. Dyrektor powinien mieć swoje zdanie i jeśli wie, że coś jest korzystne dla firmy, powinien otwarcie przedstawić prezesostwu swoje racje, a nie potulnie podwinąć ogon by przypadkiem się nie narażać. Ważną rzeczą jest również zaangażowanie samego prezesostwa w pozyskiwanie robót, rozwijanie kontaktów z innymi firmami, bo żaden inny człowiek nie zrobi tego lepiej, aniżeli właściciel. Metoda działania obecnych dyrektorów polega na tym, że oszczędzają na ludziach, przez co żaden pracownik się nie wysila bo wie, że nic z tego nie będzie miał. Marne zarobki powodują, że ludzie się zwalniają, a to przecież od nich zależy czy robota będzie wykonana szybko i dobrze. Minęły już czasy kiedy to pracownik szukał pracy, teraz praca szuka pracownika. Jeśli ma się fachowców w firmie, to trzeba ich szanować, a nie zgrywać wielkiego dobrodzieja, który dał biedakowi robotę na przetrwanie. Dlatego obudźcie się szukajcie kontaktów, żeby pozyskać opłacalne zlecenia i szanujcie ludzi, to oni będą chcieli pracować. Szanowny Panie Prezesie niech Pan przyniesie żonie 2000 zł. wypłaty i spróbujcie sobie przeżyć jeden miesiąc.

Tak14Nie

@NICK

Podsunąłeś wiele pomysłów na to, aby usprawnić działanie firmy, komunikację w niej oraz warunki oferowane pracownikom. A czy takie postulaty były też zgłaszane w Elmontażu jakoś bardziej bezpośrednio? Może czasem warto wyjść z inicjatywą i spróbować doprowadzić do dialogu. Jak to wygląda w Twoim przypadku?

@Julia

Jak można prowadzić dialog z gęsią, małe zwierzątko, to dostanie po łbie od gęsi i nawet nie zdąży powiedzieć, że jest głodne. Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużomym wynagrodzeniem.

@Julia

Jak można prowadzić dialog z gęsią, która ma miskę pełną zboża i nie chce się podzielić. Jeśli przyjdzie małe zwierzątko, to dostanie po łbie od gęsi i nawet nie zdąży powiedzieć, że jest głodne. Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużomym wynagrodzeniem.

@NICK

Słuszne jest to, co piszesz, ale czasem warto wziąć poniekąd sprawy w swoje ręce i starać się może coś zmienić w firmie. A nuż będą to jakieś zmiany na lepsze z pożytkiem dla wszystkich? Czy ktoś jeszcze pracuje w Elmontaż? Jakie są Wasze odczucia dotyczące pracy w tym miejscu? Napiszcie proszę!

Spoko loko

Jak już o samochodach mowa to sie zgodze że są potrzebne kierownikom, bo jadom na budowy, ale poco auto takim co tylko jadom do domu i do roboty, albo zakupy, las i jezioro. Niektórzy toby przyjajmij foteliki powyciongali i inne sprzęty. Może by tak każdemu dać kase na dojazd.

Spoko

Wizytówka firmy - wszyscy kierownicy w firmie jeżdżą eleganckimi samochodami, ubrani w firmowe kurtki, wiadomo firma musi wyglądać. Tylko czemu dla tego biednego chłopa, który codziennie leje chłopom do baku, nie kupiom jakij firmowej kurtki, ino przez pore lat chodzi w tej samej? Czemu najwięcyj dostajom ci co majom dużo, a temu co mo najmnij jeszcze by zabrali.

@Spoko

Ciekawą kwestię poruszyłeś. Po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w firmie Elmontaż w Żywcu. Jak Ci się pracuje w tym miejscu? Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Jeśli oczywiście chcesz i możesz powiedzieć nam tutaj, na forum.

Były robol

Rotacja we firmie jest nowi pracownicy do 1wypłaty robią i się zwalniają ciekawe dlaczego. Pan Adam.S . Twierdzi że problemu nie ma a kierownicy narzekają że nie ma kim robić a roboty coraz więcej chyba czas się obudzić szanowni prezesi.

Tak6Nie

@Były robol

@Były robol, a co Twoim zdaniem jest przyczyną dość sporej rotacji, o której wspominasz? Patrząc po Twoim nicku też wygląda na to, że nie pracujesz już w Elmontaż. Jakie zmiany, Twoim zdaniem, powinny mieć miejsce w tej firmie?

Były robol
@Marek

Moim zdaniem dajcie pracownikowi zarobić to sie odwdziecza . Ja nie pracuje w tej firmie poniewarz za 2tys zł netto ciężko wyzywic rodzinę pozdrawiam.

taki se
@Były robol

ludzi nie było nima i nie będzie no cóż słabe zarobki ciekawe jak dalej pociągnie firma bez ludzi co chcą pracować ???

@Były robol

Rozumiem, kwestia wynagrodzenia jest jednym z najważniejszych aspektów pracy w danym miejscu. Czy temat podwyżek był w jakiś sposób podejmowany z pracodawcą? Interesuje mnie, czy pracownicy wychodzą z inicjatywą. Jeśli nie, to może warto zacząć to robić.

Kub ...????

Praca zależy od stanowiska najwięcej się narobią operatorzy a reszta to statyści z wyjątkiem paru osób ale cóż zarobki weryfikują kadrę fachowców paru też nie zawsze docenionych temu częsta rotacja. W zimie firma prawie stoi płacą na czas. Dla operatorów małe zarobki fachowych elektryków też a dla kopaczy i leniów adekwatna.

Kret Łachudra
@Kub ...????

Masz rację, można wymienić takich operatorów jak (wymienię pseudonimem bo nasze kochane RODO...) :Bzyk, Żuber,Wypłosz, Łaska, Rusek, Pindel, Putek... Oni wiedzą jak ugryźć robotę by było dobrze nie tak jak reszta przemądrzałych statystów z pseudo brygadzistami i kierownikami co nie mają zielonego pojęcia o robocie a pieniądze biorą. Nie dziwię się że ludzie z syfu uciejają.

Tak2Nie

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić teraźniejszy stan firmy Elmontaż sp. zo.o.?

Wiktor

Czy coś dzieje się w firmie?

Remik

Ja znam inne powiedzenie - jaka praca taka płaca!!

Z

Wigilia masakra . Śledzić z słoika i kanapki normalnie masakra .

Marek

@Kub Na jakich zasadach firma rozlicza się z pracownikami? Czy zawsze występuje umowa o pracę? Na stronie Elmontaż widzę ogłoszenia na elektromontera, asystenta projektanta oraz kierownika robót elektroenergetycznych. W wypadku elektromontera mówią o umowie o pracę ale przy ogłoszeniu na asystenta już nie.

Tak2Nie

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii. Czy poziom wynagrodzeń uległ zmianie?

batman
@Administrator

Raczej nie uległ zmianie i szybko się to nie stanie upominając się o podwyrzke można usłyszeć jak ci nie pasuje to poszukaj se lepsza prace.Lepsza kasę maja pupilki kierowników oni zbierają cała premie.

Maciuś

Zarobki dramat godziny liczone od przyjazdu na budowę bo przecież pakowanie samochodu na bazie to nie praca za dojazd płacą jakieś marne grosze że w miesiącu wychodzi jakieś 20zł jeżdżąc codziennie w okolice Bielska kierownicy znają się na wszystkim tylko nie na robocie nie polecam tego pracodawcy.

Tak5Nie

anonymous
@Maciuś

Za to pracownicy znają się świetnie na robocie. W Firmie pracuje co najwyżej kilka prawdziwych fachowców. Reszta co najwyżej do kopania rowów się nadaje.

Batman
@anonymous

Co racja to racja ale jaka płaca taka praca.

Zostaw opinię o Elmontaż sp. zo.o. - Żywiec

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie