Aluship

Gdańsk

Opinie o Aluship

Zuzanna

@Ktoś a z czego wynika ten podział umów, w których jedne wypłaty są do 10, a drugie do 20? Możesz napisać na ten temat coś więcej? Jaką politykę wypłacania wynagrodzenia stosuje Aluship?

Zuzanna

Obecnie Aluship poszukuje osób na stanowisko MONTER KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH oraz SPAWACZ ALUMINIUM. Co jako pracownicy firmy możecie powiedzieć na temat pracy w tych działach firmy? Czego mogą oczekiwać aplikujący? W ogłoszeniach można znaleźć informacje o bogatym pakiecie socjalnym. Co się na niego składa?

ripo

hej hej a czy kots z was był na rozmowie o prace na stanowisko pracownika dzialu księgowo- administracyjnego w Bydgoszczy? jestem ciekaw jak to wyglada

Ema

Ogłoszenia o pracę z tej firmy to kpina. Po co dają ogłoszenia w języku którego sami nie znają? Bez flaszki nie rozszyfrujesz UWAGA! Czytasz na własną odpowiedzialność XD "Aluship Technology Sp. z o.o. Gdańsk, pomorskie Specjalista 2016-09-20 do końca 16 dni Commercial Department Specialist ( Shipbuilding – Oil & Gas ) Miejsce pracy: Gdańsk Job Description: Performing acquisition and offering activity Preparing calculation of costs and establishing price parameters on acquisition, offering and contracting stage, including optimization of costs with other departments Carrying out market researches and analysis Establishing customers` requirements concerning product specifications and accompanied service Placing offers and participation in commercial negotiations with contractors in order to establish commercial conditions of the contract Preparation contracts Administering and monitoring contracts concerning commercial, formal and legal issues together with supervision of proper calculation of contracts Preparation and control over commercial documentation Control over assurance of external services for the company Collecting information and data concerning products and services, offered by the company Reception of complaints and participation in complaint procedure Requirements: Min 3 years’ experience in similar position University degree Strong influencing and negotiation skills Good communicator at all levels in an organisation across a variety of disciplines, legal, engineering and procurement The ability to timely execution of assigned tasks Fluent in English verbal and written We offer: Work in a company with an established position in the international markets Attractive salary and social package Training and professional development opportunities Private medical care with an attractive pack Great possibility of further professional development Please send your resume and motivation letter via the "Aplikuj" button at the bottom of the page."

były

Teraz jest tam fala zwolnień , zresztą generalnie nie szanują ludzi i zmieniają ich jak rękawiczki , nigdy nie wiadomo kiedy Tobie podziekują .

Ema

Zamieszczam pełną treść ogłoszenia które popełnili: "Zarządca parku samochodowego - Kierowca Aluship Technology Sp. z o.o. Gdańsk, pomorskie Specjalista Zadania: Obsługa parku samochodowego pod względem formalnym i technicznym Prowadzenie dokumentacji związanej z pojazdami Sporządzanie okresowych analiz i sprawozdań dotyczących stanu floty samochodowej Nadzór nad korespondencją i obiegiem dokumentów w firmie Zamawianie artykułów biurowych Obsługa interesantów i gości, Obsługa centrali telefonicznej, łącznie rozmów Częste reprezentowanie firmy na zewnątrz Wymagania: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Znajomość języka angielskiego Prawo jazdy kategorii B, posiadanie kategorii C będzie dodatkowym atutem Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe Znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Excel, Word oraz Outlook Zaświadczenie o niekaralności Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista Otwartość na pracę w międzynarodowym środowisku Oferujemy: Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej Możliwość rozwoju zawodowego Wynagrodzenie uzależnione od prezentowanych umiejętności i ich oceny Prywatną Opiekę Medyczną Aluship Technology Sp.zo.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami." Wnioski niech każdy sam wyciągnie.

Ema

Myślałam, że to poważna firma. Do czasu jak nie natknęłam się na ogłoszenie gdzie szukali: "Zarządca parku samochodowego - Kierowca" gdzie wymagali od flotowca m.in. obsługi sekretariatu i parzenia kawy gościom. Taki flotowiec-serwisant-sekretarz-telefonista-kierowca katC-PRowiec. Normalnie człowiek orkiestra. Jeśli człowiek jest od wszystkiego to ostatecznie jest do ......... To wyglądało jakby firmy nie było stać na zatrudnienie ani sekretarki ani sprzątaczki a wszystkie, dosłownie wszystkie, obowiązki łącznie z myciem kibla ceduje się na nowego pracownika. Idiota który dał te ogłoszenie zasłużył na solidnego kopa w tył zanim coś grubszego spartoli. Dając takie ogłoszenie udowodnił że o zarządzaniu ludźmi wie tyle co ameba.(Może nawet ameba była by lepsza, bo takiego ogłoszenia by nie zamieściła) Pomijam fakt, że tworzenie TAKIEGO stanowiska zupełnie mija się z celem, to wizerunek firmy jest taką wartością którą ciężko będzie odbudować.

poszokujaca

Jak tam jest z pracą w aluship?czy dostaje się umowę o pracę naprawdę?ile się zarabia na biurowych stanowiskach?

oszukana

Witam.co do zarobkow to nie prawda placa.a co do wyjazdow to latami przez to wiele rodzin sie rozpada.z mojej strony to maz po pol roku za granica poszedl sobie na boczek i nastapil sliczny rozwod

facet
@oszukana 21.09.2014 15:08

Witam "Oszukana" To nie wina firmy że faceci to frajerzy.Ja jeżdżę czasem za granicę i żony nie zdradzam.To od faceta zależy czy chleje wódę i lata za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] no ale to już trzeba być facetem.Bo prawdziwy facet słowa dotrzymuje.

waski

Witam.Czy to prawda ze jest praca na dłuższy okres czasu i ze daja umowy o prace?

jarekk

pracowałem tam ładnych pare lat i patrząc z perspektywy czasu to była jakaś pomyłka zgadzam sie z wczesniejszymi wpisami ze tam pracują kapusie i chlaporowy a cale biuro to najwięksi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w gdańsku powiem tak fachowiec tam nie ma czego szukac oni mają gdzies to czy ty coś potrafisz generalnie ta firma to jekieś nieporozumienie

robo

A jak wyglada rekrutacja do Aluship? Czy maja szanse na zatrudnienie absolwenci uczelni technicznych bez duzego doswiadczenia??Jak ksztaltuja sie zarobki?

Sonic

Witam. Niestety wszyscy jesteście w błędzie!!! To nie wina panów [usunięte przez moderatora]. To sam prezes jest winny takiego stanu rzeczy!!! On nas polaczków ma głęboko w [usunięte przez moderatora] liczy się tylko kasa!!! Zero sentymentów. Ma być tyle ,a tyle dla niego i reszta go nie obchodzi. Jesteśmy tylko pionkami na jego szachownicy. Ja, Ty i panowie [usunięte przez moderatora] też. Pozdrawiam wszystkich :)

monter

www.gowork.pl/profil_podglad,94012 CV [usunięte przez moderatora] jeszcze kilka takich dowodów i do prokuratury

monter

W KAJDANKACH WAS WSZYSTKICH BĘDĄ Z ALUSHIPU WYPROWADZAĆ ZA TE PRZEKRĘTY

marek

PIP ma przyjść to już każdy wie dzień wcześniej w jakim ty kraju pajacu żyjesz przecież w Polsce tylko tak się załatwia interesy i nie pisz takich bzdur że PIP

SPYRIDON a skąd Ty możesz wiedzieć o oprogramowaniu skoro jesteś na produkcji??Chyba że z biura jesteś to normalne że bronisz gnoi A PIRACKIE KOPIE PROGRAMÓW TO FAKT.Mógłbym nazwiska yu walić kto jak i co ale nie wypada.

nawiazując do tematu na czarno Ja [usunięte przez moderatora] pracuje na czarno jak możesz pisać że się nie spotkałeś z tym na dowód mam już od paru lat wszystkie pisma z alushipu łacznie z protokułami zniszczenia obuwia ciuchów itp wszystkie orginały zawsze kserowałem i te ksera dawałem aby pobrać np: ciuchy są tam podpisy wszystkich mistrzów i nie długo z tym ide do prokuratury z takimi dowodami zawsze wygram Cały czas czekałem na ten moment warto było wszystko kserować i co teraz hahahhhaaaaah Ciekawe jak się wybronicie

Spyridon

Witam. Pracuję w Alushipie dziewięć lat i jestem troszkę zdziwiony tymi wypowiedziami. Po pierwsze nie znam nikogo w firmie pracującego na czarno. Po drugie ktoś się pytał o PiP ,sanepid itp. A mianowicie ostatnio te służby były na początku grudnia. Post o pirackim oprogramowaniu można wkleić między baśnie Andersena. Ciekawa jest też sprawa mercedesów hmm... po obejrzeniu filmu pt. 60 sekund każdemu może się coś pomieszać. Opóźnienia z wypłatami to fakt trafiło się lecz ktoś tutaj pomylił dni z miesiącami. Wiele jest niedomówień w waszych opiniach niestety na szkodę firmy. Dlaczego nikt nie napisze jakie są nasze grzeszki? Nas pracowników. Zdewastowane toalety, okradane automaty, kradzieże paliwa itd, itp. Panowie piszmy całą prawdę!! ps. Uważam że pracownicy z ukrainy którzy u nas pracują są dobrymi pracownikami.

larkin

Ludzie nie zatrudniajcie się tam oni są niewypłacalni.Płacą kiedy chcą.Robią sobie jaja z wypłatami.

już niedługo

Dodam tylko że to wszystko prawda o tej firmie.Zatrudniają Rusków robią wałki, a przede wszystkim oszukują ludzi.Gdyby się Prezes dowiedział jak oni go kroją to by na zbity pysk [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pana [usunięte przez moderatora] i Pana [usunięte przez moderatora].wkrótce wykorzystam swoją wiedzę na ten temat.

Witam serdecznie pracuję już w Aluship od prawie roku, praca przyjemna do dnia dzisiejszego, ta firma jest bankrutem nie mają nawet pieniędzy aby wypłacić wypłaty które powinny być do 15-stego każdego miesiąca. Za Co ludzie mają żyć spłacać kredyty a nie mówiąć za co do tej pracy dojechać. Kadry wolą spłacać kredyty firmowe niż wypłacić wypłaty ponad 100 osobą. Ludzie dobrze się zastanówcie zanim się tam zgłosicie, ja też rezygnuję z tej pracy. Obiecują zatrudnienie na stałe ale do dnia dzisiejszego jestem na zleceniu

Ktoś
@anonim 22.04.2009 16:42

Po pierwsze KP mówi że do 10-tego wypłata ma być na koncie. Po drugie Ty masz w umowie że do 20-tego każdego miesiąca. Przez ostatnie 2 lata nie było nigdy wypłaty po terminie. Trolu.

Ktoś
@anonim 22.04.2009 16:42

Zostaw opinię o Aluship - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aluship