kiepurex

Wapiennik

Opinie o kiepurex

Sank

Michal, tez zapoznawalem się z opiniami o nich i generalnie wszystko ok. Pytabie tylko czy idzie laczyc u nich prace i nauke, bo akurat studiuje zaocznie.

Michal

Firma ok,stawki za niskie i denerwują 2 zmiany w sobotę.Steryd nie jest taki bardzo zły,chyba ze jest na cyklu xD pozdro

stefanXD

Dobra firma Jp dill gang jp na 99% bo 1 się boję :)

kngh

Co to za firma że co chwile policja zgarnia pracowników za narkotyki. Coraz głośniej o kiepurex. Pozdrawiam

Bolo

Też tam pracowałem praca ok tylko steryd trochę swirowal ale ogólnie spoko fakt stawki za niskie

kolo

Piżama jak by mógł to by Mateuszowi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszedł. A i tak go ma za śmiecia. Firma ok polecam. Praca po 8 godzin tylko stawki za niskie.

Beśka Stanisław

Super praca można się dobrze wyspać na nockach[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o kiepurex - Wapiennik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kiepurex