Opinie o Volex w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Volex. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Volex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Volex w Bydgoszcz

Patryk

Czasem sie cos pojawi w prasie lokalnej, czy na jakims serwisie. Jak sam volex pisze: Najczęściej poszukujemy pracowników produkcji (monterów-operatorów). Wraz z rozwojem działu produkcji oraz w wyniku awansów wewnętrznych lub naturalnej rotacji w firmie, pojawiają się także wakaty w innych funkcjach wspomagających prowadzenie naszej działalności – dział utrzymania ruchu, inżyniering procesu, inżyniering produktu, magazyny, planowanie produkcji, zakupy.

mariusz

Własnie, gdzie te oferty pracy od volex, bo ja tez nigdzie nie moge nic znaleźć, a chętnie bym zakręcił sie wokół firmy.

piskle

gdzie znalazłeś @Fred, te oferty pracy do Volexa? bo na stronie chyba nie ma żadnej zakładki związanej z ofertami?

Fred

Praca w volexie widać nie wyzwala tyle emocji, albo pracownicy mają w poważaniu przyszłych pracowników. A ofert pracy kilka wisi..

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Volex. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Mam pytanko ile zarabiacie pracując na 3 zmiany? stanowisko pracownik montażu kabli jestem ciekawa jaka jest pensja na reke licząc nocki itp Pozdrawiam.

Ja :)

Witam ubiegalam sie o pracę jako pracownik montazu, nie wiem czy w ogloszeniu tak napisali, ale dla chętnych ....rotacja jest ciągła co swiadczy ze firma nie jest solidna bo ludzie zmieniają sie bardzoooo, wiec po wyslaniu cv do firmy pewnosc ze odezwą sie. :) :) :) Pozdrawiam.

Meme

No własnie czy wypowie się ktos na temat pracy w administracji? jakie zarobki? jaka atmosfera? jak jest?

Zainteresowana pracą w Volexie

a na jakie stanowisko się ubiegałaś/łeś?? bo w ofercie napisali "atrakcyjne wynagrodzenie" więc to chyba powinno być coś więcej niż najniższa krajowa!!! (oferta dot. specjalisty ds rachunkowości)

A ja jestem po dzisiejszej rozmowie w Volex Polska. To jest kpina. Placa najnizsza krajowa...bruttto. To wychodzi jakies ponad 900 zl na reke, (a powiedziala Pani z kadr to tak jakbym conajmniej Pana Boga za nogi zlapala) bo dochodza dodatki ...prywatne leczenie, wczasy pod grusza ( a co sie okaze to w zapyzialej dziurze) to ja wolalabym dostac 300 zl wiecej niz te ich luksusy. :) :) Ja rozumie ze ciezko jest z praca ale za takie pieniadze do pracy zmianowej mowie NIEEEEEE i nie polecam.

An

Drogi Kleofasie:)a co to za firma do ktorej sie przeniosles po rezygnacji w volexie?jesli mozna spytac;)pozdro Anka

Kleofas

Widać nie masz ambicji skoro tam pracujesz. Ja po dwóch latach podziękowałem za ten syf i pracuję teraz w porządnej firmie gdzie nie ma(usunięte przez administratora) . Zarabiam więcej i nie muszę tyrać w soboty. Volex to firma dla desperatów i ludzi bez ambicji która potrzebuje(usunięte przez administratora) do roboty za przysłowiową miskę(usunięte przez administratora) . A te 4 złote dopłat do stołówki to niech sobie wsadzą. Żarcie okropne. Żal patrzeć jak polacy robią z siebie parobków(usunięte przez administratora) zamiast się zjednoczyć i postawić swoje warunki płacowe.

Ja pracuje w Volexie prawie 3 lata ... bylo jak bylo...... moze kokosow nie placa ale jesli ktos jest zaangazowany, nie dyskutuje, nie przegina moze byc pewnien stabilnosci zatrudnienia, fakt zwolinili ponad 200 osob w ub roku i pracy nie bylo teraz sie kreci i to ostro bo zaczynaja sie nadgodziny ,,,, praca fajna, ludzie znosni , ale zalezy gdzie sie trafi na duzej hali kable telekomunikacyjne, na malych halach medyczne i swiatlowodowe ... jesli ktos chce pracowac i zalezy mu na pracy to powinien sprobowac, placa na czas, socjal daja, prywatne ub zdrowotne tez, a i na sniadanko cos nie cos doplacaja

dawid

moze ktos powiedziec jak wyglda praca w volexie w bydgoszczy dostałem propozycje do montowania kabli moze ktos powiedziec jak ta praca wyglada albo jak wyglada praca na innych stanowaiskach

Zostaw merytoryczną opinię o Volex - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Volex?

Zobacz opinie na temat firmy Volex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Volex