Opinie o Volex w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Volex. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Volex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Volex w Bydgoszcz

byłam-wiem

Taak szukają zapewne zdesperowanego człowieka który zaakceptuje ich śmieszne warunki!! są w tym mieście zakłady które po prostu odbiegają od norm dzisiejszego świata ale VOLEX pobija rekordy !!

nowy

jak atmosfera w dziale zakupów i jaka jest tam kasa oferowana ?? szukaja kupca i ciekawe czy stworzyli nowe stanowisko czy ktoś sie ewakuował bo miał dosyć.

Chętny do pracy

Czy jest powód, że tak rzadko piszecie?

New
@Chętny do pracy

a co tu wiele pisać praca lekka za najniższą krajową

@New

moim zdaniem nie jest to lekka praca. stać 8h i robić w przyspieszonym tempie , to nie jest lekka praca. Zwolniłam się w czasie, gdy wprowadzali pracę na stojąco i bardzo nie żałuję, że się zwolniłam. NIKOMU nie polecam Volexu ( pracowałam 7 lat więc wiem, co mówię )

noname
@Dolores

potwierdzam !! Atmosfera mało przjazna, zero wsparcia no i brygadzistki, jedna z nich tak mobingowala swoja praowniczke ze ta dostala udaru , zenada

Potencjalny Nowy

Zamierzam złożyć aplikację na produkcję. Naczytałem się komentarzy i mam niewielki mentlik w głowie. To jak w końcu tam jest? Z komentarzy wynika, że brygadzistki do "krwawe Elzy z Auschwitz" (nie wierzę), których" oddech czuje się na ramieniu"? Jeżeli tak to byłoby źle. Myślę, że prawda leży po środku - "z tym największy jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz". Brygadzistki mają swoje na głowie, a robol ma swoje. Jeżeli rzeczywiście ktoś nadużywa swoich kompetencji to należy wykazać asertywność, a nie obrabiać mu d..y poza nim. Jeżeli "góru" wymaga nie wiadomo czego to najpierw niech sam pokaże jak to się robi. Jeżeli nie potrafi, ale dużo gdacze to olej go, zrób z niego" karła na forum publicum" i nie daj się zastraszyć. Ja żywię nadzieję, że będzie OK. Najgorsi są tchórze i intryganci, którzy próbują nadrabiać swoje fobie i braki oczernianiem innych. Do zobaczenia w akcji.

@Potencjalny Nowy

Powodzenia :) Daj znać, jak przekonasz się na własnej skórze ;)

noname
@Potencjalny Nowy

Fakt brygadzistki to harpie, a misrzynie nie lepsze! Jedna klnie jak szewc spod budki z piwem a druga bezczelna i wredna, ale przez klika lat slszałam jesstesmy jedna wielka rodzina , cale szczescie ze juz nie moja, nikomu nie polecam tej firmy

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Volex. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno

Najniższa krajowa do góry, podwyżki dla wszystkich czy dla produkcyjnych

@ja

Co chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojej opinii? Czy Twój komentarz zawierał pytanie, czy może stwierdzenie? Postaraj się proszę na przyszłość odpowiednio formułować swoje opinie, by było one zrozumiałe dla wszystkich użytkowników forum. Czy jesteś pracownikiem Volexu? A może z innych źródeł posiadasz informację o rzekomych podwyżkach? Rozwiń proszę swój wpis.

XYZ
@ja

To zapowiedzi dobrej zmiany?

@Dolores, jak długo nie pracujesz już w volex? Byłaś zatrudniona na umowę o pracę? Może sytuacja wygląda teraz inaczej? Na ten moment jest prowadzona rekrutacja na stanowisko Kupca Strategicznego. Czy ktoś z obecnych na forum pracowników mógłby podzielić się istotnymi informacjami o tym stanowisku? Jakie są warunki zatrudnienia? Jak wygląda proces kwalifikacyjny? Czy dostępny jest pakiet socjalny w postaci: opieki medycznej lub dofinansowania do posiłków i wypoczynku?

Agnieszka
@Karolina

Nie polecam. Dziwna atmosfera w dziale.

@Dolores
@Karolina

Kończyłam pracę w volexie bodajże w marcu 2017, umowę miałam na czas nieokreślony. Jeśli do tej pory coś się zmieniło, to pewnie tylko na gorsze.

xXx

Ja nie panimaju!

Czy ktoś może powiedzieć coś na temat warunków pracy w tym miejscu? @Agnieszka, rozumiem. Czy w najbliższym czasie w firmie zaszły jakieś zmiany? Może wiesz coś na ten temat? Jak wygląda obecnie sytuacja w Volexie? Bo jak rozumiem, jesteś w dalszym ciągu pracownikiem firmy?

Pracownica
@Karolina

Praca jak praca, wszędzie trzeba pracować. Na jednym dziale ciężej na drugim lżej. Ogólnie da się przeżyć, ludzie w miarę ok. Minus dużo pracy na stojąco, i parcie na wyrobienie. Plusy, płacą na czas, możliwość nadgodzin, pakiet socjalny (grusza, bonus świąteczny imprezy dla dzieci) , opieka medyczna w Lux Medzie i skromne dofinansowanie posiłków

@Pracownica

Masz rację, nie da się ukryć, że w każdym przedsiębiorstwie trzeba pracować. Co sądzisz na temat opisanych benefitów pozapłacowych? Korzystasz z nich osobiście? Sądzisz, że jeszcze innego rodzaju benefity mogłyby być dostępne dla pracowników? Jeśli tak, to jakie masz na myśli? Jestem bardzo ciekawa Twojego zdania.

@szachmat, czy możesz doprecyzować swoją wypowiedź? Czy w dalszym ciągu jesteś pracownikiem Volexu? Powiesz nam coś na temat możliwości rozwoju w tym miejscu? Czy dla pracowników organizowane są/były szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje?

Agnieszka
@Karolina

Szkoleń zero. Rozwoju brak.

szachmat

Komu się daje wypowiedzenie?

@Agnieszka, może napiszesz coś więcej? Twoja wypowiedź nie zawiera żadnych konkretów. Zachęcam Cię do rozwinięcia wypowiedzi pod względem warunków zatrudnienia. Jak je oceniasz? Każda wypowiedź oparta o doświadczenie pracowników jest bardzo pomocna dla innych obecnych na forum.

Ktore Prywatne Centrum Medyczne obsluguje Firme ?

ja osobiscie wole prace w volex niz stac 8 godzin za lada za te same pieniadze

@:)

tu nie stoisz 8 h ? nie czujesz oddechu brygadzistki na karku? gdyby mogła to by cię batem wychłostała, żebyś szybciej robiła. Szczerze nie polecam. Sama się zwolniłam i nie żałuję :)

Właśnie przeczytałam, że volex na swojej stronie internetowej zapewnia, iż równo traktuje wszystkich pracowników i chce pomóc kazdemu z nich w budowaniu kariery zawodowej. Jak te słowa są realizowane przez pracodawcę w praktyce? Ta informacja wraz z odpowiedzią na pytania zadawane przeze mnie ostatnio, będą ogromną pomocą dla osób poszukujących pracy.

@New na jakim stanowisku w volexie pracujesz? Jeżeli praca jest lekka, to dla wielu osób jest duży plus. Pojawia się tylko pytanie, czy z czasem i nabytym doświadczeniem w firmie, pojawia się też szansa na wzrost wynagrodzenia albo jakieś dodatkowe premie?

Ja słyszałem o firmie sporo dobrego. Może ktoś podpowie jak jest aktualnie w firmie?

pracusia
@Kandydat

Praca zależy na jakiej lini, ogólnie idzie wytrzymać, wszystko zależy od ludzi. Na plus socjal, bilety do kina paczki, impreza dla dzieci dofinansowanie do urlopu i do siłowni baenów itp + opieka medyczna w Luxmedzie

@Kandydat

Poza niektórymi zawistnymi i wrednymi paniami jest ok. Jest grupa lizusów i (usunięte przez administratora), słodko pierdzących.

knhj

Ostatnio to pojawily się oferty chociażby na okręgowych menedżerów sprzedaży. Oprócz podstawy doliczają jeszcze odpowiednie prowizje, to rzeczywiście mogą z tego wyjść dość wysokie zarobki teraz. Pewnie i wypłata jest jeszcze terminowa, czyż nie? Pozdrawiam

Kabel chief
@knhj

a co wypłaty są nieterminowe???

kabelmajster

Nie polecam pracy w Volex. Produkcja to momentami hardcore, podejście do pracownika okrutne, płace na dzień dzisiejszy jak dla niewolnika (poza niektórymi stanowiskami, jakieś 8-10 osób zarabia bdb). Kultura pracy jest kiepska, w porównaniu do innych korporacji, to wina ludzi zarządzających, zwyczajnie niewłaściwe osoby na niewłaściwych stanowiskach (znajomości ?? , tak to niestety wygląda). To jest ocena w porównaniu z innymi firmami, gdzie chce się pracować, gdzie ludzi są życzliwi, mili i przede wszystkim wiedzą co robią. Są firmy gdzie liczy się człowiek i doceniana jest pasja w pracy Wszystko jest stare, technologie jak sprzed 30 lat, szkoleń brak, rozwoju brak. Lepiej jest w TYCO, ale ... no własnie, z czystym sumieniem to ja ich nie polecę! Szacun dla operatorów , wykonują ciężką pracę !

@Była widzę, że jesteś zadowolona z pracy w volex. A czy można liczyć w firmie na jakieś premię lub podwyżkę? Jak długo pracowałaś w firmie? Jaką miałaś umowę? Czy umowę o pracę można dostać na początek pracy?

Była

Praca w Volexie- zwłaszcza magazyn i wysyłki jest bardzo fajna. Przyjazna atmosfera i ludzie, szkoda tylko że wynagrodzenie stosunkowo niskie, ale jak komuś to nie przeszkadza i szuka stabilnej pracy to można polecić.

Zostaw merytoryczną opinię o Volex - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Volex?

Zobacz opinie na temat firmy Volex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Volex