volex

Bydgoszcz

Opinie o volex

kabelmajster

Nie polecam pracy w Volex. Produkcja to momentami hardcore, podejście do pracownika okrutne, płace na dzień dzisiejszy jak dla niewolnika (poza niektórymi stanowiskami, jakieś 8-10 osób zarabia bdb). Kultura pracy jest kiepska, w porównaniu do innych korporacji, to wina ludzi zarządzających, zwyczajnie niewłaściwe osoby na niewłaściwych stanowiskach (znajomości ?? , tak to niestety wygląda). To jest ocena w porównaniu z innymi firmami, gdzie chce się pracować, gdzie ludzi są życzliwi, mili i przede wszystkim wiedzą co robią. Są firmy gdzie liczy się człowiek i doceniana jest pasja w pracy Wszystko jest stare, technologie jak sprzed 30 lat, szkoleń brak, rozwoju brak. Lepiej jest w TYCO, ale ... no własnie, z czystym sumieniem to ja ich nie polecę! Szacun dla operatorów , wykonują ciężką pracę !

Karolina

@Była widzę, że jesteś zadowolona z pracy w volex. A czy można liczyć w firmie na jakieś premię lub podwyżkę? Jak długo pracowałaś w firmie? Jaką miałaś umowę? Czy umowę o pracę można dostać na początek pracy?

Była

Praca w Volexie- zwłaszcza magazyn i wysyłki jest bardzo fajna. Przyjazna atmosfera i ludzie, szkoda tylko że wynagrodzenie stosunkowo niskie, ale jak komuś to nie przeszkadza i szuka stabilnej pracy to można polecić.

onn

byłem na rozmowie, proponują na początek 2000bruto czyli najnizsza krajowa

aga
@onn 29.08.2017 11:58
byłem na rozmowie, proponują na początek 2000bruto czyli najnizsza krajowa

2000 brutto i ten dojazd MASAKRA!!!

Karolina

@Fasty czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą? Warto rozwiązać taki problem poprzez rozmowę. @Szludron aktualnie poszukują na stanowisko Asystent/ka w Dziale Księgowości. W ofercie napisali, że oferują umowę o pracę w wymiarze całego etatu, pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach, w przyjaznym zespole, możliwość zdobycia bogatego doświadczenia i rozwoju zawodowego, szkolenia, atrakcyjne warunki zatrudnienia a także pakiet socjalny. Może ktoś zastanawia się nad aplikowaniem na takie stanowisko pracy?

Szludron

Cześć. Pojawiło się ogłoszenie na magazyniera. Proszę powiedzcie: Jakie zarobki i jakie godziny pracy?

Fasty

Firma w której pisze się donosy do dyrektora, zamiast bezpośrednio powiedzieć co boli. U Lucyny wszystkie brygadzistka kłamią, co innego mówią nam na produkcji, co innego czerwonej. Jasna na drugą nadaje. Fałszywe dorosłe osoby, zachowują się jak bezmózgie pantofelki. Katarzyna Si. nawet swoje koleżanki potrafiła odgadnąć na linii. Ta to jest najgorszy fałsz, i nadaje tylko na Violettę.

Ja

Praca spoko, ale podejście do ludzi, dno. Ewidentny przykład 2 maj pracujący, jak na początku kwietnia nie działa system to obowiązkowo wolne, jak ludzie chcieli 2 maj wolny to figa z makiem, do pracy. Oczywiście najmądrzejszy czerwony miał wolne , bo on musi mieć

knhj

Ostatnio to pojawily się oferty chociażby na okręgowych menedżerów sprzedaży. Oprócz podstawy doliczają jeszcze odpowiednie prowizje, to rzeczywiście mogą z tego wyjść dość wysokie zarobki teraz. Pewnie i wypłata jest jeszcze terminowa, czyż nie? Pozdrawiam

mgielka

witam wie ktos jak wyglada tam praca na montazu i jak wyglada u nich atmosfera?

Humanoid

Witam! ludzie mówcie jak tam atmosfera? bo dostalem propke pracy w tej firmie cos przy cieciu kabli. Ile realnie mozna wydobyc z tego wszystkiego złota:-) czy tylko za najnizsza walenie? pozdro

Rekrut

Amerykańska korporacja z Bydgoszczy rozpoczyna właśnie rekrutacje na stanowiska inżynierów jakości oraz technologów posiadających doświadczenie z obszaru wiązek kablowych. Oferty pracy dostępne już na pracuj.pl, jeżeli są chętni proszę aplikować.

vlad1974

Jaka firma ochroniarska ochrania kanciapy w volexie ?

boguslaw

Dlaczego firma tak ciągle ponawia ogłoszenia w sprawie pracy na produkcję i magazyn? Czym jest to związane? zarobki,atmosfera w pracy ,czt tez dojazd? proszę o pare informacji na ten temat.

ciekawscy

podpinam się pod pytanie. może ktoś zorientowany napisac na jakie zarobki można liczyć w volex na różnych stanowiskac? (prosze o zaznaczenie również czy mowimy brutto czy netto bo to robi dużą różnice).

zaksięgowana jola

czy ta oferta pracy w volex jest nadal aktualna na asystenta w dziale księgowości? bo ja bardzo byłabym chętna, tym bardziej że chciałabym mieć umowę na etat normalnie a widze że oni chyba jako jedyni oferują takie warunki, fajna sprawa. czy skoro mówią o międzynarodowości firmy to istnieją możliwości wyjazdów do innych krajów zawodowo?

Tom

Wszystkigo naj w nowym roku calej ekipie volexu od bylego pracownika pozdr

xxx

pracowałem i szczerze szału nie ma a magazyn daleko w tyle jeżeli chodzi o system

dondala

jako inż 5k , jako mrówka 1,5k

obecny

kleofasie żadnej pracy w soboty. jedzenie bardzo dobre. pracuje w Volex od niedawna ale jak narazie widzę same plusy. organizacja, przygotowanie, atmosfera bardzo przyjazna tak jak i ludzie. awanse i podwyżki realne gdyż sam byłem świadkiem takich

Fingermanager

Jeżeli umowę o pracę uważacie za coś SUPER to współczuję. Jednak firmy mocno przyzwyczaiły co niektórych do zleceń i dzieł. Oby tak dalej...

pozr

@littlefinger, wiesz praca na magazynie może być różna. Niech ktoś napisze, jakie tam są ogólen warunki.

littlefinger

każdy pewnie rozumie Cię doskonale co do tej kasy, ale akurat magazynier to nie jest stanowisko na którym można zarobić kokosy

Witam a jak wyglada praca Magazyniera? Jest oferta na to stanowisko do waszej firmy . Na co mozna liczyć ? Jak wygladaja zarobki? prosze o info.

Patryk

Czasem sie cos pojawi w prasie lokalnej, czy na jakims serwisie. Jak sam volex pisze: Najczęściej poszukujemy pracowników produkcji (monterów-operatorów). Wraz z rozwojem działu produkcji oraz w wyniku awansów wewnętrznych lub naturalnej rotacji w firmie, pojawiają się także wakaty w innych funkcjach wspomagających prowadzenie naszej działalności – dział utrzymania ruchu, inżyniering procesu, inżyniering produktu, magazyny, planowanie produkcji, zakupy.

mariusz

Własnie, gdzie te oferty pracy od volex, bo ja tez nigdzie nie moge nic znaleźć, a chętnie bym zakręcił sie wokół firmy.

piskle

gdzie znalazłeś @Fred, te oferty pracy do Volexa? bo na stronie chyba nie ma żadnej zakładki związanej z ofertami?

Fred

Praca w volexie widać nie wyzwala tyle emocji, albo pracownicy mają w poważaniu przyszłych pracowników. A ofert pracy kilka wisi..

Ja

Mam pytanko ile zarabiacie pracując na 3 zmiany? stanowisko pracownik montażu kabli jestem ciekawa jaka jest pensja na reke licząc nocki itp Pozdrawiam.

ja osobiscie wole prace w volex niz stac 8 godzin za lada za te same pieniadze

Ja :)

Witam ubiegalam sie o pracę jako pracownik montazu, nie wiem czy w ogloszeniu tak napisali, ale dla chętnych ....rotacja jest ciągła co swiadczy ze firma nie jest solidna bo ludzie zmieniają sie bardzoooo, wiec po wyslaniu cv do firmy pewnosc ze odezwą sie. :) :) :) Pozdrawiam.

Meme

No własnie czy wypowie się ktos na temat pracy w administracji? jakie zarobki? jaka atmosfera? jak jest?

Zainteresowana pracą w Volexie

a na jakie stanowisko się ubiegałaś/łeś?? bo w ofercie napisali "atrakcyjne wynagrodzenie" więc to chyba powinno być coś więcej niż najniższa krajowa!!! (oferta dot. specjalisty ds rachunkowości)

A ja jestem po dzisiejszej rozmowie w Volex Polska. To jest kpina. Placa najnizsza krajowa...bruttto. To wychodzi jakies ponad 900 zl na reke, (a powiedziala Pani z kadr to tak jakbym conajmniej Pana Boga za nogi zlapala) bo dochodza dodatki ...prywatne leczenie, wczasy pod grusza ( a co sie okaze to w zapyzialej dziurze) to ja wolalabym dostac 300 zl wiecej niz te ich luksusy. :) :) Ja rozumie ze ciezko jest z praca ale za takie pieniadze do pracy zmianowej mowie NIEEEEEE i nie polecam.

An

Drogi Kleofasie:)a co to za firma do ktorej sie przeniosles po rezygnacji w volexie?jesli mozna spytac;)pozdro Anka

Kleofas

Widać nie masz ambicji skoro tam pracujesz. Ja po dwóch latach podziękowałem za ten syf i pracuję teraz w porządnej firmie gdzie nie ma(usunięte przez administratora) . Zarabiam więcej i nie muszę tyrać w soboty. Volex to firma dla desperatów i ludzi bez ambicji która potrzebuje(usunięte przez administratora) do roboty za przysłowiową miskę(usunięte przez administratora) . A te 4 złote dopłat do stołówki to niech sobie wsadzą. Żarcie okropne. Żal patrzeć jak polacy robią z siebie parobków(usunięte przez administratora) zamiast się zjednoczyć i postawić swoje warunki płacowe.

Ja pracuje w Volexie prawie 3 lata ... bylo jak bylo...... moze kokosow nie placa ale jesli ktos jest zaangazowany, nie dyskutuje, nie przegina moze byc pewnien stabilnosci zatrudnienia, fakt zwolinili ponad 200 osob w ub roku i pracy nie bylo teraz sie kreci i to ostro bo zaczynaja sie nadgodziny ,,,, praca fajna, ludzie znosni , ale zalezy gdzie sie trafi na duzej hali kable telekomunikacyjne, na malych halach medyczne i swiatlowodowe ... jesli ktos chce pracowac i zalezy mu na pracy to powinien sprobowac, placa na czas, socjal daja, prywatne ub zdrowotne tez, a i na sniadanko cos nie cos doplacaja

dawid

moze ktos powiedziec jak wyglda praca w volexie w bydgoszczy dostałem propozycje do montowania kabli moze ktos powiedziec jak ta praca wyglada albo jak wyglada praca na innych stanowaiskach

Zostaw opinię o volex - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie volex