Opinie o Poczta Polska WER w Pruszcz Gdański

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Poczta Polska WER. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Poczta Polska WER o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska WER w Pruszcz Gdański

Wracając do wspomnień poczty i pracy na recepcji minus mała pensja plus fajna atmosfera ludzie oraz praca gdzie było raz ciężej raz lżej ale wszystko do wytrzymania. Kadra kierownica najlepiej wspominam p.Przemka kierownika uczciwy solidny gość znający się na pracy, bardzo zorganizowany i pomocny w każdej sprawie można do niego podejść było, człowiek który znał się na kombinatorach w pracy i cwaniakach którzy by tylko chcieli wcześniej zwiać fajnie że tego pilnował bo było to uczciwe wobec innych.... pozdrawiam tego pana i cała rodzinę pocztowa trzymajcie się....

Zdzir

Qwa. Samemu sobie pisać komentarz...... Żenada że aż mi na mierniku skalę(usunięte przez administratora)

Milf Hunter

Pozdrowienia dla Waldka, Niuńka, Marka, Piotrka, Dominika i Pawła o ile jeszcze pracuje, oraz Piotrusia i Krzysztofka. Pozdro Ziomy. :)

Beduin
@Milf Hunter

Dzięki bardzo , również pozdrawiamy!

Wojtek

WER Pruszcz Gdanski to banda NIEROBOW kazdy chce pieniadze za prace a ja chce moja paczke ktora tam zaginela jak w trojkacie bermudzkim.Absolutnie OMIJAC POCZTE POLSKA dno dna z czym my do reszty swiata???? z tymi ukraincami???

Antoni

PRACA super, socjal pełny minimum masz ,jak nie umiesz nici niemasz pomysłu czyli jesteś trzonem kapusty.To TO praca dla Ciebie.

Czy po rozmowie w Poczta Polska WER rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Volvo Trucks Polska
logo firmy Ustawiacz maszyn i urządzeń
Pruszcz Gdański
EVIOSYS PACKAGING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W PRUSZCZU GDAŃSKIM

No cóż, nic dobrego do powiedzenia, kłamstwa w oczy, wymagania jak na stanowisku za 4tys netto, żenada i brak szacunku, Węzeł Poczta Polska Pruszcz Gd

pracuś

Ten WER to muzeum PRL jest o tyle fajne że eksponaty jak stemple, wózki peronówki, worki na listy ,uniformy pocztowe, lak i żywe chodzące figury muzealne staruszki i starcy w fartuchach siwe włosy, dzielący listy na kraj- rejony, e-rki, poczteksy,ekpedycja,paczkarnia .To jest żal tych ludzi zarabiających w nędzy marnych pienìędzy na skraju życia,,-targają wory ,pchają korwety peronówki a taki Nidbała uśmiech na glacy i szybciej,inni z biura stare babki tylko faja przy bramach od strony recepcji. Czemu się dziwć ci comają układy to się opierdalają a ci co nie mają to(usunięte przez administratora) itak ci z Elbl, Lębo, starog, Wejher Gdyn w szoku jestem jakimi niudacznikami są Ci pracownicy że karzą się tą pracą za grosze dojeżdżą dwie godzinyw jedną strone .pensja za grosze.Pracowałem tam szacun dla tych ludzi oni tam się tym szczycili,jakby nie istniał ŚWiat zewnętrzny. W mojej ocenie to ich niudolność. CZEść Frajerom i Rybom

Zależy gdzie ds. masowych nadawców jedna wielka tragedia nie radzę dziewczynom tam pracować, bo zostaną zgnębione przez stare pracownice. (usunięte przez administratora) sobie nie radzi bardzo niekompetentna osoba na tym stanowisku, nie ma w ogóle posłuchu u pracownic sama się im boi postawić. Fatalna atmosfera.(usunięte przez administratora)

wiem coś o tym i potwierdzam:) jeśli nie masz "twardej (usunięte przez administratora) to nie warto :) tam musi iść ktoś kto sobie nie da :) Praca nie jest ciężka, jeśli sobie wszystko poukładasz to dasz radę, ale tak... przyjaciela tam się nie znajdzie :)

anonim2

to prawda w wer pruszcz gdanski ludzi traktuja jak roboty do pracy,w szczegolnosci panie kierowniczki co chodzai nic nie robia ale pensje z dodatkem funkcyjnym biora.

Pierwszy
@anonim2

PAMIętam jak robiłem na recepcji , kirownicy nie pamiętam jak miałna imie taki rudy jakby pod grzenikami zardzewiałymi spał ten to pilnował wyjść konfident, lizuz jeb z zegarkiem i głupio gadał. Dlatego ja tam o 30 min wychodziłem wcześniej , zryte łby tam robiły ,taka gruba operacyjna ta kopare darła ,fajnie się wspomina.Pzdrwienia dla Pocztówek

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Poczta Polska WER?

3 latach o ile wytrwasz,nie warto

zamyślony

KTO zatrudnia rodziny i znajomych na kierwniczych stanowiskach w Wer pruszcz i Wer Szczecin czy ci z Targu Rakowego czy z Gdynia Pustki Cisowskie

kepa

poczta polska jest beznadziejna. od 8 rano dzwonie z prosba o numer telefonu do kuriera, juz 4 telefon wykonalem, ze moglbym podjechac po paczke sam osobiscie lub zgadac sie z kurierem i ja przejac. jestem ciagle zbywany, ze nie ma takiej mozliwosci. mimo wyjazdu zagranice , paczki nie doczekam sie ... Nadanie 2020-08-10 20:00 PP Warszawa W101 Wysłanie przesyłki 2020-08-12 21:57 Terminal Przeładunkowy Nadejście 2020-08-13 05:00 Terminal Przeładunkowy Przygotowano do doręczenia 2020-08-13 08:12 WER Pruszcz Gd.

Jakie są mocne strony pracodawcy Poczta Polska WER?

Krzych

TRAdycja 450 lat

Ty udajesz że pracujesz a oni że płacą, niskie zarobki ,słaby dojazd, na umowe zlecenie spoko ,na umowe o pracę lipa

Zibi

Praca spoko,atmosfera również, warunki socjalne i bhp mniej niż zero.Zarobki najniższa krajowa.Zasada taka oni udają że płacą a Ty udajesz że pracujesz. Przerw w pracy masz ile chcesz spalisz i dwie paczki fajek, tolerują prace po kielichu oraz po wciągach . Można się na chwile przytulić i zobaczyć, na dłużej to ciężko, panuje układ rodzinny ,kuzini, bracia, premie to śmiechota , koledzy doradzają że samemu można się wynagrodzić i mają efekty.Ja nie próbowałem. Polecam prace w WER można się pośmiać z ciemnoty ludzkiej i takim zacofaniu , za parę złotych dzień w dzień z uśmiechem na twarzy zapitalać . Podziw i Szacunek takich potrzeba.

Bartek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz pracowników i czy prowadzi rekrutacje?

Mira

Jestem oburzona, niezadowolona i totalnie zdziwiona. Nie zdarzyło mi się do tej pory ; -aby nie powiadomiono mnie o dacie i godzinie dostawy, -aby przesyłka została zdjęta z samochodu i zostawiona na chodniku - palety szt .3 z węglem -razem 3 tony. - a kierowca wprawdzie posiadał wózek paleciak, jednak stwierdził, że nie wjedzie na posesję bo wózek ma niskie zawieszenie a jest 3 cm uskok przy wjeżdzie .

Pracownik PP
@Mira

Serwis paletowy świadczony jest w systemie burta-burta, czyli kierowca ma obowiązek podać na windę paletę a odebrać ją musi klient. Zazwyczaj z kierowcą można się dogadać, to też człowiek, Warto dodać, że przesyłka paletowa jest usługą kierowaną do przedsiębiorstw, nie osób prywatnych.

Slawek

A gdzie można przeczytać jakaś opinie na temat pracy w sortowni w Pruszczu???? Myślałem,że to jest takowe miejsce ale tutaj znajduje tylko narzekania,że paczka długo idzie.Nie zazdroszczę ludziom,którzy w nieskończoność czekają na przesyłkę,to zaiste karygodne ale mam to w (usunięte przez administratora) na tą chwilę,interesuja mnie warunki pracy w tym miejscu.

Klapek

W sortowni pomylili kod pocztowy i paczka poszla na inny rejon. Paczki nigdy nie otrzymalem. Telefonow nikt nie odbiera, na e mail nie dostaje odpowiedzi.

mqs
@Klapek

@ klapek. Pomyliłeś adresy, to nie jest "Książka skarg i zażaleń". Przeczytaj dla jakiego celu stworzono portal "GoWork.pl".

Ola

Dlaczego kierowniczka nie reaguje na zachowania starszych pracownic wobec młodszych? A może już to się zmieniło??

Pit

od dłuższego czasu WER Pruszcz Gdański funkcjonuje źle tzw. szefostwo firmy zdaje się że darmo kase bierze bo nic nie robi i nie reaguje na nieprawidłowości ( sugeruje zmianę pracy na lżejszą -obsługa łopaty) Kurierzy nie informują o przybliżonym czasie dostawy przesyłki a wszystkie dane mają do kontaktu. Połowa osiedli ma na wjazd szabany a pan kurier jak widzi szlaban to wysyła awizo ( (usunięte przez administratora) mu się nie chce ruszyć bo ponoć nie ma czasu ) to ja się pytam za co jest pobierana opłata za przesyłkę dostarczenia skoro brak kontroli brak informacji o terminie dostarczenia. Zatrudnia się niewykwalifikowanych ludzi bez przeszkolenia którzy nie mają czasu. Piszę o rejonie obsługi ul Myśliwska a kurier posługuje się telefonem kom. 887 857 683 Przecież nie ma przymusu pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska WER - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w Poczta Polska WER?

Zobacz opinie na temat firmy Poczta Polska WER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poczta Polska WER?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poczta Polska WER