Opinie o Poczta Polska WER w Pruszcz Gdański

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Poczta Polska WER. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Poczta Polska WER o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska WER w Pruszcz Gdański

HGWXIX

Dla czego Paczka do WER Olsztyn trafiła do WER Pruszcz Gdański? Wy co czytać nie potrafią?

@HGWXIX

A dobry kod wpisałaś? Nie sądzę, to robi automatycznie maszyna.

Xxxxxxxx

Witam od wczoraj moja paczka jest u państwa do tej pory nie została wysłana od was. Telefonu nie odbieracie

XXXXXXX

(usunięte przez administratora) Ludzie, nie korzystajcie z usług a zwłaszcza wysyłania paczek. Przetrzymują, Kłamią. Nie odbierają telefonów. Nie dostarczają na czas. Przez nich chore dziecko nie dostanie prezentu na gwiazdkę (usunięte przez administratora) wpisał w system ...próba dostarczenia... a z pewnością (usunięte przez administratora) nie ruszył bo wigilia. Prędzej żeby się nażreć i byczyć..........

Marq

Odnośnie Pracy nie polecam, Niska płaca , ludzi tylko pośpieszają , nie obchodzi ich to że ktoś ma dość masz robić jak najdłużej i najlepiej za kilku i tak będzie zawsze źle

Czy po rozmowie w Poczta Polska WER rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy pracownik ochrony- Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański
Seris Konsalnet Holding S.A.
Prawda

Paczka nadana, idzie przez cały kraj i nagle zamiast dostarczona jest zwrot do nadawcy, skandal! Nr na waszej stronie nie działa!!!

Nie polecam! Wymagają od Ciebie bardzo dużo, nie masz co liczyć na jakiekolwiek szkolenie przed podjęciem pracy. Jak będziesz miał/a trochę szczęścia, to trafiasz na kogoś kto Cię nauczy pracować,a nie kombinować i spychać wszystko na innych. Kadra kierownicza-totalna mieszanka. Są osoby, które się do tego nadają i prezentują jakiś poziom, ale też są takie, które obgadują pracowników i szydzą nawet w twarz. Mobbing to chleb powszedni.

Zamawiałam paczkę, o 11 30 wręczono ją Kurierowi w Pruszczu Gdańskim i koniec - gdzie ona jest

Delfin888

Nie polecam tego miejsca pracy. (usunięte przez administratora) tragedia

Darko

Czy chwalicie sobie prace w ekspedycji czy lepsza w paczkarni

Artur
@Darko

Jeden h dzwigasz wszędzie, na ekpedycji lepsi kierownictwo na paczkarni bardziej (usunięte przez administratora)

Krzysiu
@Darko

Lepiej w paczkarni ...zawsze mozna dorobic

stary
@Darko

Za 2400 tu i tu po uju idż do cd lidl lub gdzies obok dostaniesz od razu 1200 wiecej, a nie bedziesz ogladal tych(usunięte przez administratora)

Klient

Wysłałam paczkę 27.10.2020 do USA ,ślad po niej zaginął,podobno????wypłynęła 2.11.2020z Polski,ale w USA do dzisiaj jej nie ma????Czy nikt nie ponosi odpowiedzialności za ,to????Trudno uzyskać jakąkolwiek informację, śledzenie przesyłki to kpina,wysyłasz,płacisz za to,a potem licz na cud,jak dojdzie do adresata.

Waldek
@Klient

Ja mam taki sam problem .Dzwonilem do USPS i US Customs. Powiedzieli mi ze moja przesylka nigdy tu nie dotarla. Wniosek nasuwa sie sam .Na terminalu w Pruszczu skanuja paczki i nie wrzucaja ich do kontenera. Po prostu kradna. Bardzo pomocny jest w tym procederze o ironio elektroniczny system sledzenia przesylek. Bo mozesz je sledzic tylko z miejsca nadania na poczcie do terminalu w Pruszczu.I tu kolo sie zamyka .Poczta ma swoje 4 litery pokryte,bo w dokumentach stoi ze paczka opuscila terminal i jest w tranzycie...NA ZAWSZE. Mozesz sie ubiegac o reklamacje i po paru miesiacach oddadza ci pieniadze za wysylke Beda oczywiscie zwalac wine na strone amerykanska, bo poczta polska ma oczywisty dowod wysylki. Moze znajdziesz gdzies swoje rzeczy na rynku w Kijowie lub Gdansku .Powodzenia

Regina
@Klient

Miałam podobną sytuacje paczki wysłałam 4.10 . Dotarły wczoraj do adresata w USA. Od 4 grudnia były w Nowym Jorku na kontenerze 5 tygodni nie rozpakowywał i kontenera w NY . Pomogła mi to ustalić świetna babka w Pruszczu. Podaje ci maila beata.macholl@poczta-polska.pl. napisz

Arek
@Regina

Twoja informacja okazała się bezcenna! Napisałem maila i już na drugi dzień odpowiedź! Statek miał opóźnienie z przeładunkiem i do celu dotrze kilka tygodni później. Do tej pory minęło 6-7 tygodni od nadania paczki i jeszcze poczekam około 2 tygodnie. Ale nikt nic nie ukradł. Tylko ten tracking jakiś niewydarzony. Jakieś GPSy mogli by na te statki dawać.

nowa

szkolą nowe osoby, dokuczają im, kierowniczka boi się cokolwiek zareagować na skargi, młodym osobom odradzam, bo chodzą po kątach płakać przez atmosferę w pracy.

KASIA

Wysłałam przesyłkę do USA 25.11.2020 Miała być u odbiorcy po czterech tygodniach. Śledzę przesyłkę i w Pruszczu Gdańskim utknęła. Co się dzieje? Wysyłałam Globalem i nigdy nie było problemu. Chyba muszę zwrócić się o zwrot kosztów i zapamiętać na zawsze że na pocztę polską nie ma co liczyć.

ben
@KASIA

czy twoje paczki juz doszly?

Ben
@ben

Jakims dziwnym trafem duzo tych paczek do USA ginie . Zastanawiajace

Ula
@KASIA

Witam, jestem w podobnej sytuacji... Czy Pani paczka w końcu dotarła? Ja wysłałam 23.11 i ostatni wpis to Pruszcz Gdański... Coś oprócz złożenia reklamacji Pani robiła? Ja złożyłam reklamację 28.12. 20 więc jeszcze nic nie wiedzą bo mają czas 3 m-ce. Jakaś masakra... Pozdrawiam

Rzymianka
@KASIA

Ja tez wysłałam paczkę do USA... NY ... Na poczcie zwykła morska , miała być za max 8 tyg ..dziś 1 luty i śledzenie jej kończy się w Pruszczu Gdańskim . Byłam na poczcie w NY i nie mają jej zarejestrowanej ..tak jakby ciągle była w Pl w tym Pruszczu Gd . Próbuje tam się dodzwonić od paru dni i nie mogę . To jakaś masakra ... Ogólnie próbuje się dodzwonić do jakiej kolwiek placówki poczty głównej i nie da się . Nie można tego zgłosić gdzieś ? A może ktoś ma jakiś magiczny nr gdzie odbierają tel ? Dziękuję

zbigniew
@KASIA

Właśnie taki sam mam problem została Paczka wysłana 15 grudnia polski i do tej pory nie dostałem USA miami

janke

Nareszcie !!! Po 116 dniach dostalem paczki wyslane 27.10. 20 z Gdanska. Juz stracilem nadzieje ze kiedykolwiek przyjda. Kontener z paczkami pojawil sie 5 stycz.2021 w Jersej City a nastepne poltora miesiaca zajelo dostarczenie na pol.New Jersey ok 2 godz.jazdy sam.

Izyda

Jak się pracuje w obsłudze klienta na poczcie?

Regina

Miałam też problem z paczkami wysłanymi do USA i cały czas byłam przekonana że wina leży po stronie sortowni w Pruszczu . Ale trafiłam na panią Beatę Macholl która cały czas pomagała mi w zlokalizowaniu moich paczek . Wina leżała po stronie USA gdzie paczki przeleżały w kontenerze 5 tygodni. Wysyłam paczki od 7 lat i nigdy nie miałam podobnej sytuacji więc wina obarczalam pocztę polską. Pani Beata Macholl jest bardzo kompetentna i uczynna osoba . Na każdego mojego maila miałam natychmiast rzeczowa i konkretną odpowiedź. Więcej takich pracowników to może opinie o tej placówce by się zmieniły. W dzisiejszych czasach to rzadkość taka empatia i zaangażowanie w sprawe. Dziękuję pani Beatko .

Jankee do Regina
@Regina

Mozesz powiedziec kto to jest p.Beata Macholl .Dac jakis namiar mail lub tel.Moze ona cos wyjasni.

Regona
@Jankee do Regina

beata.macholl@poczta-polska.pl

Tina

Wysłałam do US przesyłkę 14 kwietnia do tych por nie dotarła do adresatu. Jest porażka.

Jankee doTina
@Tina

Czy twoja paczka dotarla do adresata?

Musia

Wysłałam do Stanów przesyłkę 21 kwietnia do tych por nie dotarła do adresaty. Wpisywałam nr. śledzenia przesyłki - odpisują że Przesyłka nadana z Polski 24 kwietnia. Dziś już 9 czerwiec nadał cisza.

Jankee do Musia
@Musia

Czy twoja paczka ostatecznie dotarla do US?

wozny

Na terminalu dziala zorganizowana grupa okradajaca paczki a kierownictwo udaje ze nic sie nie dzieje.

Romek

Do kierownictwa: Na terminalu okradaja paczki .Wyslalem dwie do USA 2.11.20 zadna nie doszla.

klient
@Romek

swoje rzeczy mozesz kupic na rynku w Kijowie

Daria

Jaki jest socjal na poczcie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska WER - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w Poczta Polska WER?

Zobacz opinie na temat firmy Poczta Polska WER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poczta Polska WER?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poczta Polska WER