Opinie o Amplus w Niegardów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Amplus. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Amplus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amplus w Niegardów

Kadrowa

Prezes ma to gdzieś , zrozumcie to , nie dostaniecie żadnej podwyżki , mimo iż była w styczniu i to dzięki tylko pis , to od firmy już nic więcej nie dostaniecie , przykro mi o tym mówić bo wam naprawdę współczuje a pracuje w biurze i wiem co się tam wyprawia bo obserwuje wszystko i widzę jaką kasę zgarniają, a 1/3 stanowisk w biurze jest niepotrzebna , po świętach wielkanocnych znowu maja być zwolnienia , szukajcie nowej lepszej pracy gdzie chociaż trochę lepiej by was szanowali i płacili , po prostu szkoda waszego zdrowia . Pozdrawiam Informatorka z kadr

Robert
@Kadrowa

Fajna ściema.Psychologiczne podejście,żeby ludzie trzęśli (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) jeszcze więcej w obawie o miejsce pracy. Były pracownik

Kadrowa
@Robert

Dla czego miała bym ściemniać? , co ty myślisz ,że jak już jestem w biurze to rzekomo wszystko się mi podoba ? , zwolnienia i tak będą nawet jak byście pracowali szybciej , a jak zwolnicie obroty to szybciej was zwolnią , mój poprzedni tekst nie odnosił się do tego by ludzie szybciej pracowali tylko po to by przemyśleli co robią z sobą i ze swoimi współpracownikami , więc nie rozumiem twego toku rozumowania więc przeczytaj poprzedni tekst i pomyśl logicznie , a jeśli chodzi o firmę to możecie wierzyć lub nie ale lepiej nie będzie i nie straszę byście szybciej pracowali , sami dobrze będziecie wiedzieć co macie zrobić . Pozdrawiam

Panie Prezesie ! powiadacie że nie macie pieniędzy? ile lat nie było podwyżek na produkcji? kilka czy kilkanaście lat? czy zgodzi się Pan ze mną, że to jest bardzo ciężka praca a na dodatek bardzo szkodliwa ! 1. Dżwigamy ciężary od 12 do 18 kg. czasami całe 12 godzin (kręgosłupy mamy chore) 2. Pracujemy pod presją czasu bo towar musi wyjechać o konkretnej godzinie 3. Wentylatory rozpylają grzyby. które znajdują się na owocach i warzywach (my to wdychamy) 4. Wszystkie cytrusy skropione są imazalilem ,środkiem bardzo toksycznym ,oskarżanym o powodowanie nowotworów, uszkadzajacym układ nerwowy,może powodować bezpłodność Chwalicie się pięknym obiektem,(jest piękny) Kupujecie maszyny za astronomiczne kwoty(my po roku czasu na takich maszynach będziemy inwalidami) Wizytują Was wysoko postawione osoby instytucji państwowych Robicie przyjęcia dla rolników i innych osób Nadal Pan uważa ,że nie znajdą się dla nas pieniądze na podwyżki ???

kolo

Uwaga!!!Na dziale opakowań w Prandocinie jest kapuś.

Up
@kolo

Jakbyś pracował a nie latał co chwile na papierosa to by na ciebie nie kablował.

@kolo

kolo no ameryki nie odkryłeś wiadomo o ty od dawna nie tylko tam w Niegardowie też jest i to nie jeden kapuś na opakowaniach , fałszywe mordy nie będe wymieniał z imienia.

Kolo
@gofer

Darek,Tomek!!!

@Kolo

który Darek iTomek???????????

basia

No kto manipuluje ? , jeśli pojawia się wpis ,że się ktoś domaga większej kasy lub umów, a ktoś pisze , żeby się zając robotą , jak się komuś nie podoba to się zwolnic ? , no pomyślcie trochę , gdzie jest najwięcej na zleceniu? -zmiana D , tam pracują dwie największe podpierda......ki i uwierzcie mi one wiedza wszystko , macie za długie języki , nie ufajcie nikomu , zwłaszcza brygadzistkom , ja po prostu sobie tam pracuje i obserwuje i stwierdzam niestety ,że wiele brakuje wam do Małp a co dopiero do rozumnego człowieka

Magazynier

Szybka

Uprawnienia na wózki widłowe, Badania sanepid

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Q & Q

Czy wy nie widzicie tego ,że ktoś manipuluje tym forum, zwłaszcza wtedy gdy ludzie dopominają sie o podwyżki, najpierw skłócono ludzi z umowami o prace i ze zleceniem,a teraz zauważcie jest mowa o podwyżkach ,i skłócają miasto ze wsią byle się coś działo z daleka od właściwego problemu ,to jest taka taktyka odwrócenia uwagi i udaje im się was ,wyzywajcie się dalej !

uuuuuuu

Zajmijcie się robotą a nie wypisywaniem wyżej wymienionych głupot, czytając to żal mi Was... Każdy widzi i WIE co powiedzieć na drugiego tylko u siebie wad nie widać jak tak można się zachowywać . Dajcie po prostu wszyscy spokój i będzie dobrze.

abc

Tak? a, kogo jest więcej ze wsi czy z miasta ?, odpowiedz jest prosta ... ze wsi , macie po prostu wąskie spectrum widzenia i osobistego rozwoju , gospodarstwa rolne macie odjebane , maszyny , i dopłaty i w dodatku pracujecie i ciągle wam mało a jak przyjdzie pora żniw czy innych pierdół w polu to bierzecie wolne , l4 , czy na dzieci , jak wam nie pasuje pogodzenie jednego z drugim to proszę się zwolnic i zostawić miejsce "mieszczuchom" , myślał by kto jacy wy to biedni jesteście i poszkodowani.

tttt
@abc

Nie każdy z miasta się nada, bo nie jest nauczony pracy, proste : )

@tttt

No żeś walnął teraz mądrością to klękajcie narody , uwierz mi ,że się nadają i umieją pracować tylko jak ciągle się słyszy ,że nie ma większych pieniędzy i ciągle umowa zlecenie to oni będą omijać ten zakład lub zwalniać po jakimś czasie i dobrze robią

oli

Zgadzam się z powyższym wpisem. Bo jakby nie te buraki ze wsi to mieszczuchy nie miały by co do gara włożyć

Bolek
@oli

Walniety jestes

oli
@Bolek

Nie nie jestem walnięty. Tylko prawda w oczy kole

Up

Wszyscy piszecie że buraki ze wsi, farmerzy itd jednak zauważcie ile osób pracuje tam z miasta Miechów, Słomniki, Proszowice. I co? Ludzie z miasta czy ze wsi i z różnym wykształceniem pracują w amplusie wiec nie obrazajcie nikogo jak nie jesteście w temacie.

tre

Podwyżek nie będzie z prostego powodu, w tych biurach jest napchane tyle osób, że ciężko się tam przecisnąć i to w każdym dziale od góry do dołu, multum niepotrzebnych stanowisk po układach i wy musicie na tych nierobów robić, więc zapomnijcie o jakichkolwiek podwyżkach.

abc

dokładnie farmerzy którzy nie widza świata poza swoja wsią a robiąc w amplusie myślą,że kim to oni nie są ,że nogi boga złapali a tak naprawdę wystaje wam tylko słoma z butów a pod....jąc innych udowadniacie tylko jak daleko wam do cywilizacji , brygadziści mają płatne więcej z tym tez się zgodzę, podp.........ają bo im to pasuje po prostu robicie na nich bo im więcej towaru tym więcej mają premii , a osoba która chciała by walczyć o swoje od razu jest eliminowana poprzez podkablowanie , pseudo brygadzistek oraz kierowników zmian , a podwyżek nigdy nie będzie bo firma miała ostatnio niewypały jeśli chodzi o inwestycje i stratę paru sieci . ps. ja sie tak czasem zastanawiam , czy szefostwu firmy nie jest wstyd ,że reprezentują poziom dna i pół metra mułu

Ubogi

Moim zdaniem wszystkie osoby, które pracują w tej firmie są farmerami bez wykształcenia, które potrafią tylko i wyłącznie podpieprzać się nawzajem. Gratuluje wytrwałości w dawaniu d*py za pół darmo oraz braku własnej wartości. Pewnie żaden z was, no prawie żaden, nie wie o tym, iż wasi koledzy na stanowiskach brygadzisty zarabiają kwoty od 4K wzwyż, a wy dalej robicie za 1,5 K. Powodzenia farmerzy Ciąg dalszy nastąpi niebawem .....

Bogaty
@Ubogi

WOW !!

pracownik amplusa
@Ubogi

ale żeś pojechał i to grubo-------- heheeheh tylko nie wiem czy się obrażać czy współczuć takiej osobie jak Ty

gofer

ludzie nie macie co robić ???????????????????????????? amplus jest amplusem tak było w tej firmie i będzie , jedno trzeba im przyznać że wypłaty mają terminowo . podpierdalacze byli i będą pozdrowienia dla fałszywej mordy Darusia.B.

Q &Q
@gofer

Wypłaty terminowo zgadza się , a kiedy ostatnio były podwyżki? pamięta kto (?nie mówię tu o umowach na zlecenie) ,najniższa krajowa ! nie ukrywajmy tu jest naprawdę cięzka praca, zwłaszcza na produkcji Nie rozumiem co to znaczy Amplus jest Amplusem ?Przecież wizytują Amplus wysokie władze państwowe, które powinny wiedzieć jak firma Amplus traktuje i wynagradza swoich pracowników ,ciekawe czy pochwalili się tym?

widmo

Z tego co zauważyłem to wcześniej pisałeś że już tam nie pracujesz ale bardzo jesteś zainteresowany ty co się tam dzieje więc wychodzi na to że chyba ty jesteś tym największym podpierdalaczem bo się wszystkim i wszystkimi interesujesz a jak nie warto to po co wchodzisz na to forum

buli

Jakoś nie zauważyłem żeby się tam ktoś nad kimś pastwił a tym bardziej te dwie osoby wymienione wyżej

laluś

Ty to chyba nie rozumiesz pojęcia "pastwić się"

Kruk

Po poziomie 3 powyższych komentarzy i godzinie dodania stwierdzam że "szlachetne" buractwo że zmiany D postanowiło ogłosić światu swe złote myśli . A po przeczytaniu 80% wypowiedzi na tej stronie zdumiewa mnie siła granatu który oderwał autorów od pługa.

@@@
@Kruk

Ogłosili prawdę , o co ci chodzi ? , ja dodam od siebie jeszcze żeby najbardziej uważać na Elek i Tereske bo one to juz przeginają pałę z kablowaniem zwłaszcza tą druga

buli
@@@@

Jeszcze sie taki nie urodził żeby wszystkim dogodził po co w was tyle jadu

pracownica

ta firma to same niedojeby pracownicy robiąco chcą stachura chandluje spirytem tytoniem

Baron

Mi sie wydaje ze oni tam palom zielsko bo tak nieraz mi sie wydawalo po kierownikach i brygadzistach ale nie tylko.

A

Ja tez bym mogla tu duzo napisac ale po co jak kierownicy i inne osoby nic z tym nie robia zreszta kto tam pracuje lub pracowal to wie jak jest a zmiana D To najwienksze nieroby ale oni zawsze jak cos to sa pracowici i kierownik ich kryje bo nieraz widzialam

yt

Tak tak... taka firma a traktują ludzi jak śmieci, chyba, że swoich koleżków z hali...

Zostaw merytoryczną opinię o Amplus - Niegardów

• Jak się pracuje w Amplus?

Zobacz opinie na temat firmy Amplus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amplus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amplus?

Kandydaci do pracy w Amplus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amplus
3.3/5 Na podstawie 982 ocen.
  • Krzemieniecka 70
    54-613 Niegardów