Opinie o Amplus w Niegardów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Amplus. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Amplus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amplus w Niegardów

brygadzista zmiana b

Na zmianie D jest atmoswera? Bylem tam raz przypadkiem to muzyka grala jak w remizie na dozynkach hahah a ci tak jebali ze siwy dym

Danuta

Stachu z kontroli jakosci to tylko lazi spi i zre i tylko mu sadlo rosnie do roboty nierobie razem z ta czarno ona to wg lewe rence

PRACOWNIK

MYSLE JEDNAK ŻE ZMIANA D TO SAME PRACUSIE A TO ŻE KTOŚ WYJDZIE NA PAPIEROSA TO NIE OZNACZA ŻE NIE PRACUJE MOŻE JESZCZE WIĘCEJ ZROBI NIŻ TY . A TAK SWOJĄ DROGĄ TO ZAZDROŚCICIE ŻE NA ZMIANIE D JEST MIŁA ATMOSFERA WSZYSCY SIĘ LUBIĄ I SZANUJĄ. A TO ŻE SĄ NAJPRACOWITNIEJSZĄ ZMIANĄ TO ZASŁUGA KIEROWNIKA .

Tyson
@PRACOWNIK

W źyciu nie czytałem glupszego tekstu , właśnie zmiana D Jest najgorsza, każdy każdego ppdpierdala

$
@PRACOWNIK

Tak, wyjdzie na papierosa!!!!!!!!!! przecież nie wolno palić, kpiny sobie robicie, taka firma z podpisanymi umowami,certyfikatami Panie Czechowski zrób Pan wreszcie coś ,elektrony oficjalnie na hali przecież to wszystko widzicie i NIC więc palcie sobie bo żadnych konsekwencji z tego nie ma ,teraz tez palą, hulaj dusza piekła nie ma

pracownica

AGATA może i tak ale sama widzialam jak Szeląg był naprany jak sodoła po żniwach i słaniał sie na nogach a kierownik nic mu nie zrobił doszedł i powiedział Pawełku idż do domu i niemartw się będziesz mial całe 12godz, zresztą na zm A nie tylko on chleje na nockach jest paru jeszcze.

Boniek
@pracownica

A dziwisz sie? Tacy ludzie nie nadaja sie do roboty bo tylko mysla o chlaniu zreszta na wsiach zawsze byla zulownia menel na menelu

Magazynier

Szybka

Uprawnienia na wózki widłowe, Badania sanepid

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Agata

Nie prawda widzialam jak kilkanascie razy kierownik kazal isc krzyskowi do domu bo taki byl naprany ze ledwie na wøzku stał i jeszcze kazdemu ublizal wielki kozak

robot

Zmiany A i D to akurat są kryte odgórnie i tam takie przypadki mogą się zdarzać, bo gdyby to się stało na B czy C to od razu głowy by poleciały.

Janusz

Za 9 zl to by jebali nawet i 48 haha

AN

Przeciez tam bardzo dobrze widac kto z kierownikiem ma uklady to ma spokuj tylko musi podpierdalc kogos ze swojej grupy

zmiana D

Ci co maja tam umowy to nic nie robia a robia za nich osoby ktòre sa na zleceniu najpierw wszystkiego sie ciebie wypyaja a potem chodza podpierdalaja muwia cos o kierownikach cenzura a jak cos to potem im liza dupe nigdzie niema takiego kurwestwa jak tam

qwerty
@zmiana D

Dokładnie

grzesiek

W amplusie pija alkochol a zwlaszcza na zmianie B krzysiek wielo krotnie pijany i na kacu robil tam zamieszanie inni widzieli ale nic z tym nie robili wienc pytam od czego sa kierownicy lub brygadzisci

Agata
@grzesiek

To fakt widziałam go wielo krotnie jak byl pijany albo przepity az go trzepalo ale jezdzil wuzkami i nich na to nie ragowal

W

Calom sobote niedziele przelezalem do gòry (usunięte przez administratora) robie po 8 godzin zarabiam ponad 2 a wy wiejskie glupki po 12 godzin oracie i zarobicie 1300 jeszcze nie zawsze hahahahaha

@W

I o to mi właśnie chodzi . Wiadomo ,że honorem człowiek się nie naje , no ale ludzie na miłość boską zróbcie coś z sobą

@W

Ty- ortografia albo gramatyka - nie wiesz co to wielki uczony???

Qwerty

Dobrze ze nie pracuje w tej firmie

Zumi
@Qwerty

Naszczęscie pracujesz w tej firmie i już wkrótce będzie wiadomo kim jesteś :D hmmm... he he he...

@Zumi

Pisalem wcześniej ze od roku juz tam nie pracuje , bo znalazłem prace bardziej ambitniejsza i lepiej płatna

@
@Qwerty

Skoro nie pracujesz w Amplus, to co robisz na jego forum? zamięszanie? poróżniasz ludzi? co z Ciebie za człowiek? masz inna firmę pisz o niej !pozytywy bądż negatywy .Pozdrawiam

Dawna pracownica

Zgadzam się , ludzie tam są okropni , pracowałam tam tylko pół roku a zdążyłam się przekonać jacy ludzie potrafią tam być fałszywi

@

patrzę i widzę że Ty nadal tu pracujesz i jest Ci bardzo żle ? Cóż nie potrafisz mówić ! ale idż do biura i powiedz czego chcesz? może Cię zrozumieją tu tylko rozwalasz sobie system nerwowy

qwerty
@@

Już dwa razy pisałem ,że nie pracuję już tam , i nie rozstrajam sobie systemu nerwowego gdyż jestem szczęśliwym pracownikiem innej firmy gdzie przede wszystkim są większe pieniądze , umowa , i ludzie dogadani , a nie to co w tej szmacie Amplus.

Zumi

Brawa dla wszystkich :) :) Po analizie wpisów polecam jakiś czat typu interia lub portal społecznościowy :) Nudzi się niesamowicie w domkach:) Znudzeni , za kompleksowani , brak przyjaciół , znajomych , Amplus jest jedyną rozrywką w życiu:) Współczuje znajdzcie sens w życiu :) Praca to tylko obowiązek :D Ze specjalna dedykacją dla wszystkich którzy tak się wyjątkowo tutaj udzielają..... https://www (usunięte przez administratora) com/watch?v=Mv1z7KSu72M

Dt

niech kierownikuw alkomatem sprawdzaja nie raz widzialam jak nie ktøzy z nich byli wyszczeleni i nich nie ragowal

@Dt

pisownia jeszcze raz pisownia normalnie nie wiem co powiedzieć nie mam słów żeby napisać tyle obraz na wasze wypociny ((((KIEROWNIKÓW )))) kreskujemy ów,ówki normalnie nie mogę przeczytać

Kon

idioci w kazde swienta robia i nocki za 7,50 to sa dobiero idioci i mysla ze dostana umowy na umoe to trzeba lizac [usunięte przez admina słowo niecenzuralne (usunięte przez administratora) kazdegp i byc falszywym

Wie

dobrzy sa ci co na kartonach robia albo ci co wuzki naprawiaja cale dniuwki i nocki (usunięte przez administratora) przespia az kierownicy musza kogos ze stolu dawac zeby nalozyc kartony

Robert
@Wie

Do szkoły baranie!!!Ortografia się kłania,cielęcy mózgu.

@Wie

pisownia kurde ile razy mogę pisać ó kreskujemy jak jest dniówka ,wózka , po prostu język polski

Gaber

Kontrola jakosci to ani papieruw nie umie wypisac ani liczy same tam barany sa spia i oglondaja jakies guwna na kompie

@Gaber

na miłość " Boską" język polski się kłania napisałem boską w cudzysłowie bo jest z dużej litery a to przymiotnik i powinniśmy napisać małą tylko że są wyjątki typu nazwa a w tym przypadku nazywamy wirtualną postać ale co ja będę się produkował z tłumaczeniem baranowi jak ty pisać nie umiesz ((oglądają)) (((papierów))) BARANIE po raz drugi do szkoły podstawówka się kłania albo nic już nie pisz tylko czytaj bo kaleczysz rzemiosło

kosmita1
@Gaber

Oczywiście nie trudno się nie zgodzić szczególnie mowa tu o panie ze zmiany C jak widzą kierownika p.szkrzydlewskiego jak przechodzi przez halę to chcą się zapalić a tak to szczerze nic nie robię kawkę papieroski i filmy na kompie.pora do pracy drogie panie za to wam płacą.

znudzona
@kosmita1

To bardzo ciężka praca ! sami sobie posiedżcie w tym kantorku ciasnota ,picie kawy,nic nie robienie ile tak można !!! żądamy podwyżki nikt tak ciężko nie pracuje jak my i to "za takie pieniądze"kpiny

Awe

Zmiana d to same nieroby elka chodzi co 10min z danka i tylko kopca papierochy wielkie kierowniczki a same buroki przebieraly a puzniej (usunięte przez administratora) lizaly i donosily na kazdego nawet na swoje kolezanki to zostaly brygadzistkami

zzzzzz

Kubala to swój chłop. Za to audytor na zm. C w Prandocinie to potrafi. Cofa towar nie tylko za jakość ale też za podpadnięcie. Lepiej się Tej osobie nie narażać.

Wrronka

Jak komuś nie pasuje atmosfera lub ma jakiś problem (pewnie ze sobą )to proszę się zwolnić. To jest proste:idziesz idioto-tko do kadr ,zanosisz wypowiedzenie i cześć. A żalicie się nie wiadomo komu i po co... prostactwo wiejskie. Do wyrzucania gnoju do chlewni a nie do firmy sortuj acej żywność. Wiejskie glupki. ....

Wrronka

Mam rację. Jestes-cie zerem,zakompleksionym niedoceniany przez nikogo pustym ludkiem. Nikomu nie potrzebny na niczym się nie znającym umiejący jedynie narzekać i chować się po kątach. Twoje wypowiedzi nadają się tylko do speluny.

Wrronka

Jak juz znalazłeś swoją pracę wymarzoną gdzie każdy cie rozumie i docenia ..to po jaki ch.j się wbijaasz i wypisujesz takie bzdury??.Zrozum ludziku ze każdy ma prawo wyboru.Tyle w temacie bo szkoda z takim tasiemcem wymieniać poglądy. I zamknij ryj i zajmij się swoimwyszukanym zajęciem .I pamiętaj ze ludzie nie krowy i swój rozum mają, jak zechcą to odejdą.

Wrronka

Wiejski initieligent. Buraku jak juz to nie mieszkam na wsi ,ale wieś nie jest mi obca. Szanuje ludzi i ich wybory,a ty jesteś zakompleksionym plastusiem którego pewnie pypieprzyli z Amplusa bo do niczego się nie nadajesz .To ostatni mój post na tym chorym forum. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Amplus - Niegardów

• Jak się pracuje w Amplus?

Zobacz opinie na temat firmy Amplus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amplus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amplus?

Kandydaci do pracy w Amplus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amplus
3.3/5 Na podstawie 982 ocen.
  • Krzemieniecka 70
    54-613 Niegardów