Securita Ochrona Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Securita Ochrona Sp. z o.o.

janka

wiadomo że nie zarabia się jakichś wielkich kokosów na takiej ochronie, ale robota nie jest ciężka. pójdziesz w łodzi manufakturę ochraniać albo słoneczną w radomiu to się nie namęczysz

?

Może ktoś powiedziec jakie podmioty ochraniacie?

P

Na moje firma moze profesjonalna ale nie w kujawsko pomorski, caly menadzer (usunięte przez administratora)czy jak mu tam smieszny facet, mysli ze szystkie rozumy pozjadal. Oczywiscie nie mozna sie sprzeciwic bo on i tak ma zawsze cos wiecej do powiedzenia. Nie polecam tej firmy

Exochroniaż

na plus: terminowość wynagrodzeń na minus: - menager P(usunięte przez administratora) największy chu.. w całym kujawskopomorskim - to on zmienia grafik jak jemu sie podoba ( ostatnio chciał wyjść z kolega na lody to kazał przyjśc pracownikowi zamiast niego) - zaniża stawki - niejasny jest zakres obowiązków - stawka 5,6 PLN/h - nie ma opłat za nadgodziny - nie ma podwójnej stawki za nocne dyżury ogólnie jak widać gó..no Przypuszczam że nie tylko w kujawskopomorskim tak jest Wystrzegajcie sie jak ognia tej firmy(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Securita Ochrona Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Securita Ochrona Sp. z o.o.