FUCHS OIL CORPORATION (PL) SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o FUCHS OIL CORPORATION (PL) SP. Z O.O.

Co wiecie o ich pożyczkach można brać czy ściema?

anatool
użytkownik zarejestrowany

ciężko stwierdzić, jak jest.. jak dla mnie, to źle być nie może, po pierwsze pod względem branży. Oleje to dobry produkt do produkcji i sprzedaży. Druga kwestia to cisza, która może świadczyć o zadowoleniu pracowników.

warsztat

jakiej jakosci są ich oleje silnikowe produkowane w gliwicach?

Ex-pracownik

Około 4000-5000 zależy jak wynegocjujesz. Kwoty brutto. Choć słyszano o kwotach rzędu 6000-7000.

nie

Witam znalazlem ogloszenie na stanowisko specljalista ds wdrozen, czy ktos moze mi napisac nt pracy na ww stanowisku??

Dokładnie z roku na rok coraz gorzej jeśli chodzi o zarobki,plany sprzedaży wyśrubowane w stosunku do realnych, już i tak bardzo wysokich osiąganych obrotów. Niszczą ambitnych,wykształconych,a przede wszystkim znających się na rzeczy ludzi. Obecna atmosfera tragiczna.Praca w Fuchsie z pracy kiedyś przyjemnej i przynoszącej satysfakcję obecnie jest jednym wielkim obciążeniem psychicznym. Będziesz się zajmował wszystkim od momentu złożenia zamówienia,poprzez nieterminową dostawę,wystawienie FV na niewłaściwą kwotę i na reklamacjach kończąc.Zapomniałem o przygotowywaniu stoiska targowego ze stawianiem i składaniem własnoręcznym namiotu wystawienniczego;)Zgadzam się z innym pracownikiem,że prezes to wielki pacan,a jaki pan taki kram.Zatem powodzenia.

Zostaw opinię o FUCHS OIL CORPORATION (PL) SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FUCHS OIL CORPORATION (PL) SP. Z O.O.