FUCHS OIL CORPORATION

Gliwice

Opinie o FUCHS OIL CORPORATION

Dominika

@Tak, nie odpowiedziałaś na moje pytanie dotyczące lokalizacji, zapytam teraz czy w takim razie coś się zmieniło? Na portalach społecznościowych FUCHS OIL CORPORATION udziela się prospołecznie, finansuje wiele inicjatyw, czy to oznacza, że i w samej firmie zmienili perspektywę?

Dominika

@Tak możesz sprecyzować o jakim stanowisku piszesz i z jakiej lokalizacji? Firma ma główną siedzibę w Gliwicach ale zatrudnia w paru innych miastach. Warto pisać konkretnie, żeby inni poszukujący pracy wiedzieli na czym stoją.

Tak

Podzielam opinię o co raz gorszej atmosferze, płace z bangladeszu i obietnic cała masa typu premie kwartalne czy podwyzki z ktorych guzik wynika a człowiek sie łudzi ze w konu ktos doceni i kolejny kwartał mija i h.. z tego bo 2700 brutto nie ma kto dac a roboty co rusz dokladaja za frajer. Powodzenia juz nie dlugo ale jeszcze - Pracownik.

elso

Na tą chwilę, jest też ogłoszenie na stanowisko Specjalisty do spraw wdrożeń, @pozon, myślę, że warto się zainteresować tym ogłoszeniem, tylko no musisz mieć kilkuletnie doświadczenie w branży żeby Cię przyjęli

warsztat

jakiej jakosci są ich oleje silnikowe produkowane w gliwicach?

mechanik

oleje silnikowe też mają do du.y, silniki żreją to jak durne, cholera wie na jakich bazach to produkują, ale są marnej jakości, nawet Lotos i Orlen mają lepsze oleje

kandydat

Czytając zamieszczone opinie, myslę że teraz każda firma ledwo przędzie oszczedzają na pracownikach, szkoleniach, i zarobkach. Trudno niech zarząd sam sobie robi obroty i ruszy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z ciepłych stołków. Nie będę pracował za takie marne pieniądze. Wymagania nieprzeciętne bo chca po studiach i z biegłym angielskim. Wymagania niewspółmierne do zarobków, zażyczyłem sobie podstawy 3.500 netto + prowizja. Zostałem wyśmiany..(...) to też świadczy o poziomie i kulturze osobistej - tragedia. Lepiej bedzie jak ten kraj sie zwinie

znajacy temat
@kandydat 19.01.2015 16:52

fuchs w polsce niedługo się zwinie bo sprzedaz ucieka im drzwiami i oknami zostalo juz tylko rolnictwo bo osobowka lezy ciezarowka lezy przemysl lezy haha

mechanik

jakiej jakości są ich oleje silnikowe produkowane teraz w Gliwicach i na jakich bazach produkują? Chodzi mi głównie o serię olejów XTL

pracownik-7 lat w Fuchs Oil

Dokładnie z roku na rok coraz gorzej jeśli chodzi o zarobki,plany sprzedaży wyśrubowane w stosunku do realnych, już i tak bardzo wysokich osiąganych obrotów. Niszczą ambitnych,wykształconych,a przede wszystkim znających się na rzeczy ludzi. Obecna atmosfera tragiczna.Praca w Fuchsie z pracy kiedyś przyjemnej i przynoszącej satysfakcję obecnie jest jednym wielkim obciążeniem psychicznym. Będziesz się zajmował wszystkim od momentu złożenia zamówienia,poprzez nieterminową dostawę,wystawienie FV na niewłaściwą kwotę i na reklamacjach kończąc.Zapomniałem o przygotowywaniu stoiska targowego ze stawianiem i składaniem własnoręcznym namiotu wystawienniczego;)Zgadzam się z innym pracownikiem,że [usunięte przez moderatora],a jaki pan taki kram.Zatem powodzenia.

Marcin

Witam opiniodawcę, paradoksalnie pojawiła sie oferta nie dawno o pracę na małopolsce i podkarpaciu, Czy orjentujesz się czy sprzedaż jest utrzymywana strikte w detalu czy hurcie?? tzn. hutrownie dystrybutorzy czy też sam jeździsz po warsztatach ?? z góry dzięki Marcin

Z roku na rok coraz gorzej. Co chwilę szukają ludzi - rozsądni zwalniają się, bo atmosfera i finanse fatalne.[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o FUCHS OIL CORPORATION - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FUCHS OIL CORPORATION