Opinie o FUCHS OIL CORPORATION w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FUCHS OIL CORPORATION. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FUCHS OIL CORPORATION o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FUCHS OIL CORPORATION w Gliwice

Czy FUCHS OIL CORPORATION organizuje staże dla studentów?

Przedstawiciel Pracodawcy

Na chwilę obecną nie oferujemy gotowych programów stażowych, jednak wielu uczniów/ studentów odbywa u nas praktyki zarówno bezpłatne (w oparciu o umowę zawieraną pomiędzy firmą a szkołą/ uczelnią), jak i płatne w oparciu o umowę zlecenia (w odpowiedzi na zapytania zainteresowanych osób o ile istnieje zapotrzebowanie ze strony poszczególnych działów firmy).

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w FUCHS OIL CORPORATION?

api sae tbn

olejowy!

Jak wygląda podstawa w FUCHS OIL CORPORATION?

sales

@??

handlowiec

X
@sales

Są starzy, mocni wyjadacze, co mają po 10-12 :)

covid

bzdura 6-7 to jest max

olo
@covid

"z ulicy" na start może i max, ale jak sie dobrze wykazesz to w krotkim czasie bedziesz zarabial o wiele wiecej

kobieta

Nie ta firma ,nie dba o pracownikow ,jak kogos chce zwolnic to mowia tylko,nie dajac wypowiedzenia ,ani swiadectwa pracy,i tym sposobem blokuja dalsza droge pracy czlowiekowi,bo nie moze sie zarejestrowac w biurze pracy jako bezrobotny.taka niby dobra firma potrzebuja pracownikow ze stazem i doswiedczeniem,a nie szanuja tych ,ktorych maja.Dbaja tylko o wlasne interesy i interesy zarzadu.jest to niedobra firma .niebawem sie okaze co i jak.pozdrawiam.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w FUCHS OIL CORPORATION? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Gliwice
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Halina

Ciekawi mnie, jaka jest atmosfera w Fuchs. Czy zarząd dba o dobre relacje z pracownikami? Ludzie dogadują się ze sobą?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w FUCHS OIL CORPORATION?

Mariusz F.O.co

Nie, chyba że zostaniesz prezesem to możesz jeździć wszędzie.

Witam wszystkich ta firma to nie tylko produkcja oleju, ale działające grupy serwisowe ( olejowe) na terenach firm. Pracowałem w jednej grupie. Oczywiście przez agencje pracy, nawet jak dostaniesz umowę na stałe to i tak pracujesz przez agencje pracy. Tylko kierownicy i ich zastępcy mają umowę pod Fuchsem w tym większą płace i premie itd. Pracowników jest około 5-6 w grupie. Stawka na początek jest różna , zależy jak kierownik na początku cię oceni . Jedni mają na start 2900 zł. brutto a inni 3100 zł. brutto , zależy czy się spodobasz itd. To samo tyczy się podwyżek , wszystko zależy jak żyjesz z kierownikiem ,jeżeli jesteś zawsze na TAK to jest wspaniale,najlepiej nie myśleć.Nie liczy się to ile potrafisz i czy szybko łapiesz tylko czy cię kierownik lubi.Pracownicy którzy nieustannie chorują, sprawiają problemy typu mając inne zdanie niż kierownik wiadomo mają znacznie mniejszą stawkę dostają też gorszą robotę do wykonania typu najgorsza brudna praca. Praca sama w sobie nie jest najgorsza, Jeżeli jest grafik to jest super. Gorzej jest jak ktoś czegoś nie robi to się tej pracy zbiera, a jak ktoś walnie l4 na np miesiąc to już jest góra lodowa do przeskoczenia oraz naprawdę ciężkie sytuacje że na jednej hali cię potrzebują ,a tu telefon że też cię na już na innej potrzebują , a ty jesteś sam na zmianie :) Trzeba się liczyć z dodatkowymi obowiązkami typu wymiany oleju oraz że każdy pomysł zakładu w spawie grupy jest wprowadzany :) Tak samo grupa jest zależna od rytmu pracy zakładu ... Jeżeli chodzi o weekendy to jak ci wypadło to tak pracujesz . Masz rano to sobota i niedziela na rano itp. Jak zakład ma mniejszą produkcje we weekendy to wiadomo sobota nie jest robocza na 3 zmiany. Jeżeli chodzi o święta to przeważnie pracujące, wyjątek to Wielkanoc ,1 listopada i święta grudniowe 24,25,31( dni w środku zależne od tego czy jest produkcja) .Dużo jest obiecane ale dotrzymanie słowa sprawia problem ... O samej pracy było , teraz o atmosferze, wiadomo jest to praca w grupie, każdy ma inne zdanie itp. , na początku jest cudownie oraz wszyscy plują tęczą , ale jak wyskoczy problem to wszyscy cisną do siebie i robią dla siebie, Nie liczy się praca w grupie tylko osobisty interes. Jeżeli pracownicy nie lubią kierownika po prostu robią mu na złość.Wśród pracowników straszna zawiść jeżeli chodzi o podwyżkę ,awans czy zaplanowany urlop. Podsumowując w skali od 1 do 5 daję tej firmie 2,5. Sama praca nie jest zła,tylko zachowanie współpracowników robi swoje. Jeżeli ktoś ma mocne nerwy to może spróbować. Ja pracowałem i przestałem i po dłuższym czasie nie żałuje. Pozdrawiam

Mlodu
@Gość

Pracowałem na tym samym stanowisku rok temu. Szybko uciekłem. Wszystko jak piszesz. Praca nie jest mega ciężka ale 10-15 km na zakładzie na 8 godzi to norma. Pracowałem jeszcze przed oddaniem ekipy pod ręce zakładu. Ale sprzątanie wylanych chłodziw 10 minut przed końcem zmiany to była norma. Co do weekendu to lubiłem chodzić -trochę luźnej - a kasa była 100% . U nas jeden pracownik został zmuszony do pracy w sobotę w swoje urodziny. Z przełożonymi sama prawda. Potrafią całą robotę przeżucić na pracowników (papierowa ) za (usunięte przez administratora) Premia była dla każdego po równo niezależnie od włożonej pracy

niezadowolona

Firma ,powinna zatrudniac młodych ludzi,a nie ich zbywac i tylko z doświadczeniem przyjmować.Młodzi powinni nabywac doświadczenia ,zeby pozniej być fachowcami w tej dziedzinie,co przeliczy sie na wspaniale sukcesy dla firmy.Starzy pracownicy sie wykoncza powoli więc młodzi muszaich zastapic,gdzie i kiedy ci mlodzi nabędą doswiadczenia,jak sie ich nie zatrudnia ,albo wyrzuca .bo nie pasuje ''rekrutantowi''Taka niby dobra firma????????Nie jest to zbyt dobra firma pod względem zatrudniania pracowników,zycze wszystkim tam na ''stołkach pracujących i zarządzających żeby znalezli sie w sytuacji skrajnej ,jak niejeden ''fizol'' Nie jesteście tacy dobrzy,są lepsi w tej branzy.Szanujcie młodych i zatrudniajcie ich niech się uczą praktycznie,a nie ksiiiiazkowo-magistrowo

Tak

Podzielam opinię o co raz gorszej atmosferze, płace z bangladeszu i obietnic cała masa typu premie kwartalne czy podwyzki z ktorych guzik wynika a człowiek sie łudzi ze w konu ktos doceni i kolejny kwartał mija i h.. z tego bo 2700 brutto nie ma kto dac a roboty co rusz dokladaja za frajer. Powodzenia juz nie dlugo ale jeszcze - Pracownik.

Pa
@Tak

Dokładnie

zadowolony
@Tak

Pracujesz w GL czy na jakimś zakładzie. Ja nie pamiętam kwartału, żeby nie została wypłacona premia, więc zastanawia mnie skąd tak negatywna opinia. Ja akurat sobie tą firmę bardzo chwalę.

@zadowolony

A całościowo to jaką masz płacę, tak do średniej krajowej, jesteś zadowolony? A widzisz... Ludzie w tej firmie często dorabiają wieczorem po pracy, bo taka była mentalność poprzedniego trzyosobowego zarządu.

@zadowolony

A nowy prezes ( "synek") coś zmieni? buhahaha...

mareczek
@opm

znam synka z wyższej szkoły zarządzania i makketingu na ulicy damrota wybitna postać

Halina
@mareczek

Wątek ten dotyczy Gliwic. Ktoś z Was pracuje tam na produkcji? Jak tam jest z tymi premiami od FUCHS OIL?

kandydat

Czytając zamieszczone opinie, myslę że teraz każda firma ledwo przędzie oszczedzają na pracownikach, szkoleniach, i zarobkach. Trudno niech zarząd sam sobie robi obroty i ruszy (usunięte przez administratora) z ciepłych stołków. Nie będę pracował za takie marne pieniądze. Wymagania nieprzeciętne bo chca po studiach i z biegłym angielskim. Wymagania niewspółmierne do zarobków, zażyczyłem sobie podstawy 3.500 netto + prowizja. Zostałem wyśmiany..(...) to też świadczy o poziomie i kulturze osobistej - tragedia. Lepiej bedzie jak ten kraj sie zwinie

znajacy temat
@kandydat

fuchs w polsce niedługo się zwinie bo sprzedaz ucieka im drzwiami i oknami zostalo juz tylko rolnictwo bo osobowka lezy ciezarowka lezy przemysl lezy haha

olejorz
@znajacy temat

Fuchs w Polsce się nie zwinie, bo mamy się bardzo dobrze i idziemy ze sprzedażą ciągle do przodu. więc nie jesteś "znający temat", bo guzik wiesz o sytuacji tej firmy w Polsce ;)

Tenn
@olejorz

Ta... Jasne. Dlatego szuka się wszędzie oszczędności. Bo jest tak dobrze ?

zadowolony
@Tenn

Oszczędności w czym ? Obcięli ci wynagrodzenie ? Zwolnili kogoś ? Ni3 dostałeś premii ? Szukanie oszczędności to normalna sprawa, a dopóki nie cierpi na tym pracownik to nie widzę w tym nic złego. A może tańszą herbatkę do picia ci kupili ?

Heh
@zadowolony

Czyli udowadniasz że góra ma się dobrze. A na dole jak zawsze.

@zadowolony

tak, zwalniali handlowców kilka lat temu, często w chamski sposób, zapomniałeś?

@olejorz

Zwalniali młodych handlowców mówiąc im że firma nie ma sprzedaży i grozi to zawaleniem. Jak nie chciał podpisać to mu grozili. Ilu tak wywalili, olejorz - zapomniałeś? Witamy w Polsce ;)

@opm

Wiesz może, jak obecnie wygląda sytuacja pod względem sprzedaży w firmie FUCHS OIL CORPORATION? W firmie dalej mają miejsce takie praktyki, które opisałeś w swoim komentarzu? Czy może wręcz przeciwnie, praca w tym miejscu jest stabilna i rozwojowa? Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

Zadowolony
@Dominika

Jest stabilna, a czy rozwojowa ? Firma daje dużą szansę rozwoju, ale trzeba dać z siebie trochę i umieć te szanse wykorzystywać.

Leszek
@Zadowolony

Mam rozumieć, że są możliwości na to, aby z upływem czasu awansować na wyższe stanowisko? Firma daje szanse wyższych stanowisk i lepszych zarobków dla osób, które są zaangażowane i sumiennie wykonują swoje obowiązki? Odpowiedz proszę, jak to wygląda.

Zadowolony
@Leszek

Wygląda dokładnie tak jak napisałeś.

Leszek
@Zadowolony

Dziękuję za odpowiedź i sprecyzowanie. Chciałbym poruszyć jeszcze jeden dosyć ważny aspekt pracy mianowicie, jak ocenisz atmosferę, która panuje w tym miejscu pracy? Atmosfera jest przyjazna, czy może raczej napięta i pracownicy rozmawiają ze sobą tylko w sprawach zawodowych? Dla wielu osób jest to ważny aspekt, dlatego proszę, abyś napisał, jak to wygląda.

@znajacy temat

Ty jesteś taki doświadczony, znający temat i powiedz mi jak to jest ze do tej pory ta firma działa i to działa prężnie w swojej branży? Widać desperatów po tych wszystkich marnych komentarzach ! Co za ludzie!?

Janusz

Z Twojej opinii można wywnioskować, że chwalisz firmę, więc zapewne dobrze oceniasz tego pracodawcę, mam rację? Opowiesz o obecne sytuacji w firmie?

Mirek

Niestety na forum trudno będzie dowiedzieć się o wysokości zarobków!

Witam serdecznie, zastanawiam się nad pracą w tej firmie. Na jakie zarobki mogę liczyć na początek jako pracownik fizyczny tzn podstawa premię dodatki itp. Muszę wiedzieć czy dam radę się utrzymać z początkowej pensji z góry dziękuję za odpowiedź.

Na jaką pensję może liczyć pracownik biurowy?

Polecam pracę w tej firmie.

warsztat

jakiej jakosci są ich oleje silnikowe produkowane w gliwicach?

Adam_wawa
@warsztat

Jak to jakiej? Beznadziejnej. Zapamiętajcie to sobie, ale w Polsce nie robi się dobrych olejów, tylko robi się tanie oleje. Są kraje gdzie ich fabryki zjadają technologicznie Polskę i tyle w temacie. Są to Holandia, Japonia czy USA ale nie Polska.

Jest ok
@Adam_wawa

Akurat silnikówki są robione w Niemczech. Nie wiem czy wszystkie, ale na pewno wiele z nich. Ja używam 5w30 i jest produkowany w DE. Wcześniej jeździłem cały czas na mobilu, teraz na Fuchsie od jakichś 4 wymian i nie widzę żadnej różnicy. Ogólnie polecam.

Heniek

Jeśli ktoś nie ma pojęcia o kontroli finansów żeby nie mieć w przyszłości problemów to może nie trzeba pisać?

Waldi

Myślę, że poprawiło się w firmie ponieważ ostatnio mają opinię dobrego pracodawcy.

L4
@Waldi

A gdzie ta opinia ?????

Dominika

@Tak, nie odpowiedziałaś na moje pytanie dotyczące lokalizacji, zapytam teraz czy w takim razie coś się zmieniło? Na portalach społecznościowych FUCHS OIL CORPORATION udziela się prospołecznie, finansuje wiele inicjatyw, czy to oznacza, że i w samej firmie zmienili perspektywę?

Dominika

@Tak możesz sprecyzować o jakim stanowisku piszesz i z jakiej lokalizacji? Firma ma główną siedzibę w Gliwicach ale zatrudnia w paru innych miastach. Warto pisać konkretnie, żeby inni poszukujący pracy wiedzieli na czym stoją.

elso

Na tą chwilę, jest też ogłoszenie na stanowisko Specjalisty do spraw wdrożeń, @pozon, myślę, że warto się zainteresować tym ogłoszeniem, tylko no musisz mieć kilkuletnie doświadczenie w branży żeby Cię przyjęli

Zostaw merytoryczną opinię o FUCHS OIL CORPORATION - Gliwice

• Jak się pracuje w FUCHS OIL CORPORATION?

Zobacz opinie na temat firmy FUCHS OIL CORPORATION tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FUCHS OIL CORPORATION?

FUCHS OIL CORPORATION