Opinie o "ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Żukowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy "ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w "ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi prania i czyszczenia dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Żukowo

poszukujący

Cześć. Widziałem, że szukają do pracy jako przedstawiciel DS. SPRZEDAŻY USŁUG TEKSTYLNYCH. Czy ktoś w temacie jest w stanie odpowiedzieć na kilka pytań,a mianowicie: 1. Jakie są narzędzia pracy do dyspozycji (samochód służbowy)? Czy można go używać prywatnie? 2. Jaka jest podstawa? Jakie REALNE premie można osiągnąć? 3. Jak wyglądają plany sprzedażowe? 4. Jak wygląda codzienna praca - zaplanowana z góry czy ja sam szukam i planuję pracę z klientami? 5. Czy są jakieś benefity typu karta multisport czy ubezpieczenie? 6. Czy są organizowane szkolenia dla handlowców? Dziękuję wam za udzielone odpowiedzi... :)

Karol
@poszukujący

Minęło trochę czasu od Twojego wpisu. Zdecydowałeś się na zatrudnienie na stanowisku, o którym pisałeś? Jeżeli tak, przybliż innym osobom odwiedzającym ten wątek jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna i pierwsze dni w pracy. Pracodawca nadal szuka pracowników. Obecnie prowadzi rekrutację dla pracowników pralni i produkcji. Chętnie dowiem się od Was więcej o warunkach pracy na tych stanowiskach.

Alfredo
@poszukujący

Hej, 1. Tel, opad, Auto służbowe do użytku prywatnego - we flocie Seaty Toledo i Ibizy 2. Podstawa w okolicach 4, prowizja w zasadzie nie ograniczona - im więcej sprzedaż tym więcej dostaniesz 3. Plany rosną wraz ze wzrostem Twoich umiejętności 4. Planujesz sam swoje aktywności i je przedstawiasz do zatwierdzenia w postaci tygodniowego planu działania 5. Jest dofinansowanie do karty sportowej, są bony na święta, wyprawka do szkoły, paczki, prywatna opieka medyczna 6. Szkolenia są organizowane, dodatkowo ostatnio dużo konkursów i fajnymi nagrodami (bony) Firma bardzo fajna, atmosfera niepowtarzalna, ale robotę trzeba robić. Nie sprzedajesz - wylatujesz. Pozdro Alfredo

Urszula
@Alfredo

Prawdą jest jest, że użytkownik @poszukujący szukał tych informacji w kwietniu, ale może być przecież tak, iż nadal ich poszukuje. Dlatego należy Ci serdecznie podziękować za ten wpis. Napisałeś nam o wielu kwestiach, ale ja na razie chciałabym pozostać przy temacie atmosfery. Wiemy już, że w BERENDSEN TEXTILE SERVICE należy ona do tych dobrych. A czy macie tam organizowane jakieś spotkania, a może wyjazdy integracyjne? Jestem ciekawa.

Dżela
@Urszula

Berendsen to akurat firma dbająca o pracownika. Same szkolenia organizowane są tak, że czas na rekreacje tez sie znajdzie. Dodatkowo są organizowane wycieczki i inne spotkania integracyjne. Uwazam, że atmosfera plus dbalosc o pracownika na bardzo dobrym poziomie.

Chico
@Dżela

Nieprawda. Szkolenia-widmo, opłakane wynagrodzenia, przerost formy nad treścią.

Szym

Ludzie nie korzystajcie z usług, serwisu Berendsen. (usunięte przez administratora) umowa baaaaardzo abuzywne. Odradzam stanowczo!!!!!!

Andrzej D.
@Szym

A możesz coś więcej napisać na ten temat? Ja akurat od wielu lat korzystam i jak wszędzie są pewne niedociągnięcia ale przetestowałem już chyba wszystkie firmy na B. i nie tylko. Wniosek jest jeden - nigdzie nie jest super, ale tu jakby tych niedociągnięć jest najmniej.

Laura

Witam , dostałam pracę w Berendsenie na śląsku jako PH ds. usług tekstylnych Czeka mnie szkolenie nad morzem. Czego mogę się spodziewać?

F

Czy ktoś może napisać coś na temat pracy przedstawiciela handlowego na podkarpacie? Niedługo mam rozmowę i dobrze byłoby wiedzieć czego należy się spodziewać

@F

BERENDSEN TEXTILE SERVICE świadczy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu i serwisu tekstyliów dla każdego rodzaju działalności. W ramach ich czterech linii biznesowych współpracują z tysiącami europejskich przedsiębiorstw, które zapewniają produkty i usługi, będące częścią codziennego życia. Dlatego też nic dziwnego, że zainteresowałaś się tą firmą. Mam nadzieję, że ktoś zechce Ci powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy. A kiedy masz konkretnie rozmowę rekrutacyjną?

@Agata

A komu i do czego potrzebne wiedzieć kiedy mam rozmowę? Irytujące są te odpowiedzi, to pisze człowiek czy bot?

@F

Jestem po rozmowie i bez względu na rezultat, jestem bardzo zadowolony. Rzeczowo, profesjonalnie jednak w bardzo luźnej atmosferze- zero stresu, miałem wrażenie jakbym spotkał się z dawnymi znajomymi a nie z przyszłymi przełożonymi.

@F

Czy otrzymałeś już ofertę zatrudnienia w BERENDSEN TEXTILE SERVICE? Firma regularnie prowadzi szkolenia z kierownictwa, aby budować umiejętności i kompetencje przywódcze, dlatego interesuje mnie, czy brałeś już w nich udział? Jeżeli tak, to jak oceniasz ich merytoryczność?

Kasia 1311
@Agata

Witam czy mogłabyś mi udzielić na jaki adres mailowy można wysłać CV. Jestem zainteresowana praca na produkcji . Chodzi mi konkretnie o oddział w Gdańsku. Dodam że obecnie pracuje w Berendsen w Norwegii i jestem ciekawa czy będą potrzebowali ludzi do pracy na lini pod koniec tego roku

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa na luzie, widać że nie szukają handlowców z krwi i kości tylko tanich i pracowitych.

O pasję, czas wolny i ile czasu mogę poświęcić na pracę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
DUCH

Witam, jak wygląda współpraca jako przewoźnik?

Radek

Dobra firma a jeśli jeszcze do tergo robi się to co człowiek lubi to można polecać.

Tomasz

Witam jak obecnie wygląda praca w Berendsen na stanowisku PH ? zamierzam aplikować i chciałbym się dowiedzieć czy warto bo szukam poważnej firmy. Pozdrawiam

Agata

@Ona, może rozwiniesz swoją opinię na temat BERENDSEN TEXTILE SERVICE? Obecnie Twoja wypowiedź jest zbyt krótka, aby pomogła osobom zainteresowanym pracą w firmie wysnuć wnioski o tym pracodawcy. Jak wygląda kwestia rozwoju w niej? Czy organizowane są szkolenia wprowadzające do firmy? A może pracownicy mają zapewniony dostęp do kursów podnoszących kwalifikacje?

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek? Jak zarobki?

ze stażem

Jestem pracownikiem tej firmy i uważam, że firma jest uczciwa i kieruje się jasno określonymi zasadami. Berendsen świadczy usługę co w dzisiejszych czasach nie jest łatwe. Popełnia błędy i boryka się z trudnościami podobnie jak nasza konkurencja, ale tylko Berendsen posiada kilka pralni w całej Polsce. Jeśli byłoby tak źle jak piszą niektórzy to już dawno nie miałaby klientów. A posiada ich ponieważ wyciąga wnioski ze swoich potknięć.

Ona
@ze stażem

I❤BERENDSEN

Agata

@być może zainteresowany, aplikowałeś? Byłeś już na rozmowie? Jak oceniasz proces rekrutacyjny? @RoadRunner, po komentarzu wnoszę że pracujesz obecnie w BERENDSEN TEXTILE SERVICE SP. Z O.O.. Jak oceniasz tę pracę? Jesteś zadowolony? Obecnie BERENDSEN TEXTILE SERVICE prowadzi na swojej stronie internetowej rekrutację na kilka stanowisk. Czy firma zapewnia pracownikom możliwości rozwoju? Jak wyglądają i jak często prowadzone są organizowane przez firmę szkolenia?

być może zainteresowany

Witam, obecnie jest ogłoszenie na stanowisko Konsultanta ds.Sprzedaży - dział higieny, zastanawiam się czy warto aplikować. Na jakie wynagrodzenie podstawowe może liczyć PH? Jaka premia? Jakie narzędzia pracy? Jakiej klasy samochód i czy jest GPS? Ilu klientów dziennie? Jaka atmosfera w firmie?

RoadRunner
@być może zainteresowany

W Berendsenie nie ma GPSów w samochodach. Klientów tylu żeby zrobić plan :) Atmosfera jest bardzo dobra. A jeśli chodzi o narzędzia to wszystko co potrzebne do pracy. Laptop/Ipad, telefon, katalogi, gadżety.

Rozumiem, że pracuje się wam dobrze ale może tak ktoś napisze kilka wskazówek dla chętnych do pracy w firmie?

Becia
@Zainteresowany

Omijaj tą firmę z daleka, nic dobrego Ciebie w niej nie czeka.....pracowałam wiele lat to wiem !

@Becia

A może coś wiecej w tej sprawie? bo tez sie zastanawiam nad tą oferta pracy. Co bylo nie tak?

Becia
@anonymous

Słabe płace, nieograniczona władza bezpośredniego przełożonego, kliki, czasem żeby wykonać narzucone zadania trzeba było pracować po godzinach, za które nie płacą, zła atmosfera, wieczne waśnie i zazdrość, a przełożony może w każdej chwili zwolnić pracownika bez wypowiedzenia (mają swoje sposoby), mimo podpisanej umowy !

Czy mógłby ktoś z obecnych pracowników oddziału Wiązowna podzielić się opiniami na temat pracy w biurze. Jest teraz ogłoszenie na Specjalistę ds. Obsługi klienta i niewiem czy warto aplikować?

Kth

Nie polecam . Faktury wystawiają co tydzień pomimo wymian co 2 tygodnie. Robią w konia klientów.

Pracuje 4 lata
@Kth

Gdybyś wiedziała na czym polega rental to byś nie pisała takich głupot, mianowicie usługa co dwa tygodnie dotyczy tylko częstotliwości prania, a opłata tygodniowa to wynajem odzieży, jednak faktura jest tylko miesieczna :)

Agata

@niezadowolony w jakim sensie wskazujesz, że w BERENDSEN TEXTILE SERVICE jest praktykowany wyzysk? Czy masz na myśli brak dodatkowego wynagrodzenia za nadgodziny, czy inne złe praktyki w firmie? Zastanawiam się, czy to na pewno jest standard w firmie, czy może wynikać ze specyfiki Twojego stanowiska. Czasami wysokie wynagrodzenie (lub chociaż wizja prowizji) składnia do dodatkowej pracy, ale jak rozumiem - w tym przypadku nie działa to w taki sposób.

Lolek

Tylko narzekanie, szukanie przysłowiowej dziury w całym. Ludzie ogarnijcie się, nikt nie będzie płacił za robienie wrażenia, piszecie o takich oczywistych czynnościach do wykonania jakby to był jakiś wyczyn! Nikogo nie obchodzi jak zrobisz swoją robotę.

niezadowolony

Ogólnie nie polecam, 1800 na rękę (w Warszawie to chyba nie za dużo?). Najlepiej pracuj po godzinach, wklepuj dane, spowiadaj się, brak wsparcia ze strony przełożonego - będzie Ci raczej wypominał aniżeli pomagał, chętnie też klienta Ci nie przekaże. Setki rzeczy dopisywanych do faktur za które klient musi płacić, a tak już płaci sporo - jak je obniżysz to się tłumacz dlaczego. Można by sporo pisać, ale jeżeli lubisz wyzysk za śmieszne pieniądze to możesz śmiało rozpocząć pracę. PS. jedynie długów się dorobisz w tej firmie.

Agata

@Luki dzięki za odpowiedź. A kiedy przestałeś pracować w BERENDSEN TEXTILE SERVICE SP? Czyli w takim razie w jakich godzinach się tu normalnie pracuje? Tylko, kiedy podasz więcej szczegółów Twoja wypowiedź nie pozostawi wątpliwości.

Luki

Agato.Już tłumaczę.Starsi pracownicy stworzyli klikę, która jest niezmienna od lat.Są niezatapialni i pomimo niskich kompetencji utrzymują się na powierzchni.Jak można zrobić z nygusa ze średnim KAM'a ? :-))Ten typ kończy pracę o 14.30 i się tym chwali :-)W normalnych firmach handlowo-usługowych to nie do pomyślenia.Gdzie dyrekcja ?Zrobili swoje i pierdzą w stołki.Trzymają w garści najbardziej intratnych klientów.Z nich żyją, nie są rozwojowi i dziwne, że firma ich trzyma.Rotacja zespołu w wielkopolsce na przestrzeni kilku lat jest duża, a oni ciągle są na stanowiskach.Ich kariera zawodowa to tylko wycieraczki i nie potrafią nic innego aniżeli podpisać aneks na kolejne wycieraczki :-)) Cóż, taka Polska pisowska :-)Ja tam kiedyś też pracowałem, ale olałem temat :-)

TOR
@Luki

Może tak jest w matach bo w odzieży, PH jak i KAM nie ma kasy z bieżącej obsługi klienta. Dostajesz jednorazową prowizję za podpisany kontrakt i koniec. KAM-em nie zostaje się za wykształcenie ale za wyniki sprzedaży i znajomość rynku, w każdej firmie. rotacja jest duża ale to świadczy o efektach pracy nowo przyjętych.

Zostaw merytoryczną opinię o "ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Żukowo

• Jak się pracuje w "ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w "ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ