Berendsen
counter
2 33 51 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 74 dni.

Czy można liczyć w Berendsen na prywatną opiekę medyczną?

Ireneusz Nowy wpis

Jaki język trzeba znać?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 582 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Berendsen?

NOWA Nowy wpis

SYLWIA TY LESERZE PISZESZ BREDNIE .CHCIALAS WEJSC DO TYLKA KIEROWNICZCE I BRYGADZISTKOM A TE KTORE CI PODALY REKE I ZA CIEBIE(usunięte przez administratora)OPISALAS JAKO SZAKLE- WSTYD . PO MIESIACU PRACY CO TY MOZESZ POWIEDZIEC O WYNAGRODZENIU CZY KIEROWNICTWIE . PRACUJE TU JUZ KILKA.... LAT I MOGE COS NA TEN TEMAT POWIEDZIEC . PO PRZECZYTANIU TWOJEJ OPINII DOSZLAM DO WNIOSKU ZE JESTES PRUZNA IZEPSUTA BABA.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

SYSK

Witam. Niedawno podjęłam pracę na okres próbny i chętnie podzielę się swoją opinią na temat pracy w tej firmie. Przed podjęciem tam pracy poczytałam trochę na forum i chciałam podzielić się swoją opinią na temat tego co przeczytałam i czego doświadczyłam w okresie 1 MSC jaki tam wytrzymałam. Zacznę od tego że solidna praca i zaangażowanie pracowników przyczynia się mocno do rozwoju firmy a co za tym idzie pracy coraz więcej.Wynagrodzenie uważam za adekwatne i satysfakcjonujace.Praca na trzy zmiany,można zgłaszać swoje preferencje co do grafiku.Dodaykowo płatne soboty i święta które stają się koniecznością z powodu dużej ilości pracy ale dają możliwość wypracowania naprawdę fajnego wynagrodzenia.Urlopy udzielane według możliwości,Pani kierownik stara się aby każdy dostał go w okresie wakacyjm choć to trudne z powodu zbyt małej ich ilości w stosunku do ilości pracy. Wiadomo,jak wszędzie można narzekać,kierowniczka wymagaiaca,brygadzistka nie składa,brak klimatyzacji,nie puszczsja na papierosa itp itd ale rozczeniowosc Polaków jest ogromna Pewnych standardów nie da się zachować przy zakładanych wyrobieniach,dlatego pracownice niektóre zasady muszą łamać by się wyrabiać. Teraz kilka słów o starych pracownikach,które tak naprawdę nie chcą ułatwić sobie pracy jaką daje im możliwość wyszkolenia pracownika.Praca nie wymaga specjalnych zdolności intelektualnych a jedynie wdrożenia się ,zapoznania z zasadami,zapamiętania kilku prostych informacji i praktyki która pozwoli zorganizować pracę.Kobiety które pracują tam lata oczekują że w mgnieniu oka nowy pracownik będzie tak samo wydajny i zorganizowany jak one.Nie dają czasu na oswojenie się i zorganizowanie sobie pracy tak jak one miały możliwość robić to przez lata.Jako nowy pracownik nie masz prawa do pomyłki czy zapytania o coś więcej niż raz,zero wyrozumiałości czy cierpliwości.Nie trzeba być erudyta by wiedzieć że nowe miejsce pracy to dla każdego stres ale wszech wiedzące Panie zapomniały jak same się uczyły.Kazde potknieciejest dogłębnie omawiane na przerwach i nie zostawia na człowieku suchej nitki.Najgorsze to że każda z nich popełnia błędy, (miałam okazję pracować z kilkoma)bo jesteśmy tylko ludźmi z tą różnica że one po latach pracy mogą Ty po miesiącu musisz już zasuwać bez pomyłek,pytan i zastanawiania się bo inaczej usłyszysz że jesteś nierobem albo że Ci nie zależy.Narzekan na firmę nie ma końca,lecz niestety muszę stwierdzić że dziewczyny same sobie stwarzają atmosferę w jakiej pracują.Wspomne o fakcie kiedy nowej dziewczynie zrobiło się słabo,kierowniczka zaraz zareagowała i kazała jej odpocząć w chłodnym a dziewczyny szybko skomentowały i wyśmiały,obgadaly nie dając jej prawa do chwili gorszego samopoczucia podczas gdy same np.roszczą sobie prawa do dodatkowej przerwy na papierosa Reasumując,firmę pod względem zarobków w stosunku do wykonywanej pracy mogę polecić,napewno jeśli dasz radę wytrwać z tymi modliszkami i dojdziesz do wprawy to możesz wiązać z firmą plany na dluga współpracę,jeśli jednak ważna jest dla Ciebie atmosfera w pracy to wiedz że początek będzie trudny,tym bardziej jeśli masz coś do zaoferowania swoją osobą. Pozdrawiam Edytke

@SYSK

Zdecydowanie muszę zgodzić się z tą opinia. Chyba najwyższy czas by kierownictwo zajęło się tym jak traktuje się nowych pracowników. Mało kto że względu na atmosfera która stwarzają stare pracownice potrafi wytrwać okres próbny stąd Tez ciągle poszukiwania osób do pracy.

Miła
@Były pracownik

Proponowała bym Paniom, które wypisują te brednie wziąść się do pracy i lepiej te mądrości wykazywać na innym polu! Jak komuś się pracować nie chce to najłatwiej powiedzieć że atmosfera temu nie sprzyja. W Berendsenie nie ma miejsca na zabawy, trzeba się spiąć i zapier... Nie narzekać jak to Panie ostatnio maja w zwyczaju!

Wiktor

Tak zamilkliście i przypuszczam, że dobrze się pracuje?

Zuzanna

@Pracownik, a długo już pracujesz w berendsen? Jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w berendsen? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tym miejscu? Polecacie wysłać swoje CV?

pracownik?
@Zuzanna

Zuzanna moim zdaniem chcesz znać za dużo szczegółów. Nawet admin się tak nie dopytuje jak Ty. Strona jest anonimowa i tak powinno zostać. Wszyscy wiemy, że zawsze zdaży się pracodawca, który przez nieprzychylne opinie może się mścić na pracowniku.

DUCH
@pracownik?

Przecież to właśnie admin ????

FRANIA

Dwa tygodnie do świąt, a nikt nie potrafi odpowiedzieć co z bonami czy należą się wszystkim pracownikom czy tylko wybranym ?

FRANIA

No i tak jak myślałam, że bony świąteczne są tylko dla wybranych, bo firma nie kwapi się nawet na prostą odpowiedź: co i dla kogo.?

@FRANIA

Czy pracodawca wypowiedział się już oficjalnie na temat świątecznych dodatków dla pracowników? Czy to jedynie firmowe plotki? Jak ta kwestia wyglądała w zeszłym roku? Może jest jeszcze czas i warto poczekać na jakieś oficjalne stanowisko przełożonego firmy Berendsen w tej sprawie? Czy jest tu może ktoś, kto zechce rozwiać wątpliwości?

FRANIA

Nie dostałam żadnej odpowiedzi na moje pytanie w sprawie bonów świątecznych, mam wrażenie, że bony dostają tylko wybrani.

FRANIA

czy bony świąteczne 2018 dostali wszyscy pracownicy czy tylko wybrani, bo ja nie dostałam

Od dłuższego czasu nie wypowiadaliście się na temat zarobków w berendsen. Jak aktualnie wygląda ich wysokość?

@Administrator

Zarobki nadal nie są szczytem marzeń,natomiast przez ostatnie dwa lata z kolei doczekać się można było w końcu podwyżki. Niestety z tego co wiem nowozatrudnieni nadal startują od najniższej krajowej.

Luidzi

Podpowiedzcie czy jest tak dobrze, że nie ma chętnych do pisania??

Zuzanna

@POKRZYWDZONY, powyżej prosiłam innego użytkownika o uzupełnienie swojej opinii. Do Ciebie tez zwracam sie z tym samym. Rozumiem, że wy jesteście w tej sytuacji z berendsen na całego i trudno wam wszystko rozgraniczyc, ale inni czekają na obiektywne informacje.

Zuzanna

Dzięki za odpowiedź @byłyhandlowiec, jednak twoje zdanie na temat pracy w Berendsen jest niepełne. Czy mógłbyś wytłumaczyć @zainteresowanemu dlaczego współpraca się nie układała? Co było nie tak? Czy firma terminowo przelewała pieniądze, czy były szkolenia, jak były rozliczane premie? Takie informacje na pewno bardziej przyczynią się do pomocy innym szukającym pracy.

Byly Handlowiec

Współpraca z RKS nie układa się w ogóle bo na wszystko (usunięte przez administratora)

Zainteresowany

Czy warto aplikować na teren południowy na PH? Jak układa się współpraca z RKS? . Proszę o opinie.

Zuzanna

@pracownik a jak obecnie wygląda praca w Siemianowicach? Czy coś się w ostatnim czasie zmieniło? Próbowaliście zgłaszać do centrali nieprawidłowości?

tak

To skoro jest szansa u nich na narzędzia pracy @korek, odpowiednie benefity socjalne i na pakiet medyczny to się wcale nie dziwię, że ich oferty są teraz tak popularne. A wypłata jest u nich na czas? Dzieki

R

Kierownik w Siemianowicach ma ludzi za ścierwo, nikogo nie szanuje ! Omijajcie ten oddział. Ja to olałem już po wstępnej rozmowie telefonicznej.

Zostaw merytoryczną opinię o Berendsen - Siemianowice Śląskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Berendsen