opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Proma Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 672 ocen
Opinie(1106)
Dodaj opinię
Aktualności(6)

Opinie(1106)

Dodaj opinię
Aktualności(6)
Logo
  • O nas
  • .
  • Oferta firmy
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O nas

Oferta firmy

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Tychy
  • Wyry
  • Mikołów
  • Promnice
  • Cielmice
  • Łaziska Średnie
  • Gostyń
  • Urbanowice
  • Kobiór
  • Łaziska Górne
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Tychy
  4. /
  5. Opinie o Proma Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Proma Poland Tychy

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 9
    • 10
    • 11
    • 12
    • 13

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Proma Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    gość

    17.06.2011 19:32

    Inne

    Jak możesz oceniać kobiety które tam pracują? na tłoczni wystarczy, że raz założysz nowe ciuchy a już masz do wyrzucenia. Przypominam, że firma zaopatruje tylko raz na jakiś czas w ciuchy robocze. Świadczy to o jakości firmy a nie ludziach którzy tam pracują.
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.06.2011 18:07

    Inne

    ty człowieku niepisz takich bzdur o kobietach popatrz lepiej na kolesi kturym sie ciuchy z brydu sie swieca i na dodatek smierdza chodza w jednych ciuchach do puki sie nierozpadna odur na cała hale fffffuuuuujjjjj a ty chyba pochodzisz z jakiejs rodziny patologicznej skoro mierzysz wszystkich jedna miara
    ReviewUserIcon
    Norb

    16.06.2011 00:22

    Inne

    Pracowalem w tym dziadostwie dosyć długo na narzędziowni,obecnie sytuacja jest tam taka ,wszyscy z mojego dzialu pouciekali a te dwie osoby które jeszcze tam pracują to wydzwaniają domnie zeby umówić ich na rozmowe z moim kierownikiem,to chyba coś oznacza. robie co tylko się da żeby ich ściągnąć. Nasza firma wciąż się rozbydowuje i ludzi przyjmuje ,widać to choćby po nowych szafkach które zakupują. Porównanie tych dwóch firm szatnie - prom-piwnica syf ,brud i śmierdzi.:::d-t szatnia pierwsze piętro wentylacja nowe szafki ,każda osoba dostaje calą dwu-częściową szafkę ubraniową ,osobno na czyste i osobno na brudne ciuchy. prom duszno zero okien. d-t okna jak w domu plastyki dwuskrzydłowe widok wokół hali można wpuścić swieżego powietrza ,widać dzialki ogrodowe,osiedle A , B i samochody na parkingu. prom-brudna hala i straszny hałas w okresie letnim wysoka temperatura ponad 40 stopni,można oszaleć ,stare prasy z których olej kapie na głowe,chropowata podłoga. D-t podloga gladka jak szyba czysto ,codziennie na drugiej zm. firma sprzątająca,kobiety myją i zamiatają podłoge,cichutko radio leci na kilku stanowiskach rmf,nietrzeba nosić stoperów,nowe prasy sterowane komp. nigdy wody do picia niebrakuje,czajniki firmowe,stołowka cisza 1 piętro,na stołówce mikrofala,lodówka,czajniki,szafli śn,ręczniki papierowe,płyn w dozownikach,umywalka,zlew. Prom brak stołówki najlepiej zjeść w szatni, stare maszyny dorobić część do tłocznika to wielki problem. D-t park maszynowy zaawansowany ,możliwość produkcji nowych narzędzi ,nowe drążarki,ostrzalki ,szlifierki magnesówki,nowe narzędzia składasz jak klocki lego bo wszystko do siębie pasuje,myjka do narzędzi,poskończonej serii mycie narzędzi, ubikacje czyściutkie ,pachnie ,duże lustra na pół ściany,płyn do mycia i papierowe ręczniki ,to jeszcze wiele nienapisałem ,szkoda czasu na porównania. najlepsze co moglo misię przytrafić to być zwolnionym z promy. dzięki bogu tutaj wszyscy mowią po polsku a to wielki plus .Norb
    ReviewUserIcon
    anty jak na razie

    15.06.2011 19:46

    Inne

    Dodam to do wiadomości WSZYSTKIM OSOBĄ TAM ZARZĄDZAJĄCYM ORAZ DLA KADR I ZARAZEM SAMEGO DYREKTORA Obraz i zarazem sytuacja jaka się przedstawia przemawia za paroma współczynnikami mającymi charakter statusu tymczasowego a zarazem czegoś przetrwania . Panuje na tym zakładzie chaos ,każdy chce rządzić względem swych racji i upodobania dla powierzonego celu i wydaje mu się ze dobrze robi . Motyw jest taki iz zasięgamy racjonalnie sie do sytuacji nie zgodnej z oczekiwaniami Brak jest podstawowej motywacji zarówno kierownictwa jak i pracowników do powierzonych zadań ,co widać na co dzień. Bałagan w podstawowych kwestiach zadaniowych i zleconych zadań . Zero wiedzy nad zadaniem powierzonym a zarazem system operacyjny zadania budzi wiele zastrzeżeń.Począwszy od samej zamawianej części ,stanu ,dostępności ,a skoczywszy na samym magazynie . Gdzie zawsze i o każdej porze winien byc dostępny materiał do produkcji i gotowy do użycia.Co widać na co dzień a zarazem odbija sie to w procesie produkcyjnym.Doświadczyć można to na każdym prawie stanowisku. Brak części oznacza postój w tym przypadku ,niepotrzebnym i bezsensownym gdzie w tym przypadku można nawet sobie przekląć I w tym przypadku zrozumiałe jest to ze ktoś coś czegoś się potem czepia i szuka ujścia by odstresować sie .Następna sprawa to obsługa maszyn i podzespołów ,większość zatrudnionych osób nie ma pojęcia i zarazem wiedzy o kolejnym cyklu procesowym jaki produkuje się na tym zakładzie. Pracownicy nie są przeszkoleni a zarazem nie posiadają takiej wiedzy w większości .Filozofia jest obłędna a zarazem teza domniemania iż ten ktoś po piętnastu minutach jest gotowy przejąc stanowisko operacyjne ,podczas pokazu procesu produkcji w kilkanaście minut.Ktoś ma zdanie i zarazem jest przekonany ze dana osoba jest w stanie podjąć się zadania . Nie muszę tu pisać i nadmieniać pozwolę sobie odpuścić tych słów uznając zarazem ze odpowiedz jest w materiale który trza w tym przypadku poprawić lub odzyskać nie zniszczone elementy z danej operacji .Następna sprawa jak nadmieniłem juz wcześniej wyjaśnię jaka płaca taka praca -pozwolę sobie ocenić Kazdy zarabiając dobrze i adekwatnie szanuje swe stanowisko zawód ,pracę dba o jakość ,efektywność ,firmę i markę wraz spostrzegając sie dla dobra samych siebie i firmy Uważam ze zarobek za 168-godz w kwocie 2200 zł pozwoliłby nie co inaczej z strony samych tylko pracowników przejrzeć na stan rzeczy i rzeczywistości .Dla dobra samych siebie i firmy ku drodze w przyszłości dla której zyjemy i pracujemy razem -pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    anty jak na razie

    15.06.2011 17:40

    Inne

    Witam ! Wszystkich zainteresowanych pracą w promie podpowiem jedno ,pracuję tam od niedawna Wiadomo różowo nie ma jak zawsze i wszędzie trzecia grupa zaszeregowania netto wychodzi 1300 plus premia od 0-30% plus nadgodziny wszystkie 100% Powiem szczerze nie jest to za wiele jak na dzisiejsze czasy ,zycie też kosztuje ,dojazdy itp.. W innych firmach w tym okręgu jest więcej płacone min na początek przy 167-godz pracy bez nadgodzin zarobisz 2200 netto Warunki jak i tu nie wszędzie różowo i czysto też jest nie potrzebna presja jakaś śmieszna dyscyplina [usunięte przez moderatora]itp.Mogła by sie proma pozbyć .Jak każdego interesuje zawsze zarobek ....no tu w tym przypadku niestety ale coś jest nie tak zarobisz za 168-godz bez nadgodzin 1623 zł to w tej sytuacji każdy może tylko sobie rozważyć temat sam .Co prawda jest różnica pomiędzy innymi zakładami w okolicy i to znaczna mieć 600-zł więcej a nie mieć to jest różnica Zakład jak każdy inny ma wady i zalety ale uważam ze inni nad tym powinni juz myśleć nim będzie za późno tracimy ludzi fachowców co było widać w zeszłym roku ale nowo przyjęta kadra nawet połowy wiedzy nie pochłania jaką powinna kazdy z nowo przyjętych a zarazem w większości chce porzucić pracę i się nie dziwię przemawiają pieniądze Zobaczycie ze po sezonie urlopowym 35% ludzi odejdzie w 100% Sam też nie ukrywam ale to zrobię Dla mnie czy pracując tu czy tam a mieć 600-zł więcej to jest różnica.To co mnie trzyma w tym zakładzie i innych to tylko stateczna przyszłość jak na razie choć umowy o pracę zawsze są tylko na czas określony zawierane Co uważam ze poskromi to w bliższym czasie porzucanie etatów a zarazem zatrudnienie się w podobnych zakładach Przemawiają za tym same warunki placowe a zarazem zawieranie umów po okresie próbnym na stałe . Uważam ze powinniśmy wszyscy nad tym pomyśleć,dla dobra zakładu i samych siebie . Kto nie wiezy niech zobaczy ogłoszenie/a w urzędzie pracy w okolicach stawki zaczynają sie od 14-zł brutto do 18-zł stałe znalazłem wynagrodzenie (szkoda ze nie pasuje mi dojazd ) za 2500-zł na rękę Decyzja należy do Was -Pozdrawiam Wszystkich Dodam ze za jakiś czas zakład ten odczuje część słów w/w względem zwolnień masowych na rzecz innych zakładów dbających o pracownika ,jak się nie zmieni nic w okresie miesiąca dwóch ---zobaczycie
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.06.2011 16:28

    Inne

    kolego jak jest się tępakiem i nie chce się pracować to potem nie dziwi mnie że wypisujesz takie rzeczy pamietaj że wszedzie dobrze tam gdzie nas nie ma no i praca to nie przedszkole pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Tyszek

    14.06.2011 12:21

    Inne

    Ja pracowałem w Proma Poland i każdemu odradzam tam pracować. Przez pierwszy miesiąc przebierałem się w jadalni gdzie śmierdzi przepoconymi skarpetkami, po 1,5 miesiąca dostałem ciuchy robocze ( o dziwo bardzo szybko, nie którzy dostają po 8 miesiącach pracy ). Praca cały czas w stresie jest się gnębionym przez brygadzistów i liderów. Pan [usunięte przez moderatora] lider tysiączek z nie go taki lider jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba uważa się za [usunięte przez moderatora] pana choć nim nie jest i nic nie umie załatwić chodzi i przyspiesza prasy i go to (usunięte przez administratora) obchodzi czy pracownik się wyrabia. Następny lider [usunięte przez moderatora] ma klapki na oczach nie widzi nic, brygadzista [usunięte przez moderatora] cały czas chodzi do szatni żeby [usunięte przez moderatora]. Praca na montażu też bez luksusów dyrektor ( Włoch ) chodzi cały czas po hali i tylko gdy on jest nawet do toalety nie wolno wyjść bo zaraz zacznie się wydzierać ( zwolnił chłopaka bo miał za długie włosy ). Płaca nie najgorsza około 1500 zł na rękę z wszystkimi sobotami zbliżona do 2000 zł. Przerwa to tylko 15 min. to strasznie mało jak trzeba lecieć z jednej hali do drugiej zejść do szatni zjeść i wrócić. A nie daj boże ze spóźni się ktoś 1-2 min. to się po tobie wydzierają
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.06.2011 16:59

    Inne

    unas w na pomorzu zasuwalem za 700zł ,a pan mi od ręki proponuje 1300 zł ,to z pocałowaniem ręki moge zasówać. obiecuje że będe tam najlepszy
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.06.2011 16:11

    Inne

    najlepiej teraz sie wybielac jakie to uczucie jak sie czyta o sobie jakies brednie co milo prawda przypuszczam ze te dziewczyny juz to zlosily na policje i do prokuratury i dziwie sie tylko ze ze tacy ludzie po ziemi chodza nastepnym razem najlepiej sie zastanowic zanim sie kogos oczerni na takim forum
    ReviewUserIcon
    Kierownik Bogacki

    12.06.2011 06:50

    Inne

    Wszystkich zapraszamy potrzebujemy ludzi chętnych do pracy :-) Bedziesz tyrałł z 3 grupą za 1300 !!!
    ReviewUserIcon
    misiu

    05.05.2011 22:07

    Inne

    chętnie podejmę rozmowę z kimś z promy, tak aby pokazać wiochę jaka tam panuje
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.05.2011 22:05

    Inne

    niestety ta fabryka to masakra, jeśli masz wybór to nie polecam. To firma dla pasjonatów oczywiście w pewnym tego słowa znaczeniu.
    ReviewUserIcon
    la la mi do

    28.04.2011 17:34

    Inne

    No to może krótki opis ludzi pracujących w Promie. Ludzie z Zaglębia to (bez obrazy) nieroby i ściemniacze.Pracownicy z Tychów są strasznie fałszywi (ob....ją Ci plecy a w twarz sie uśmiechną albo sprzedadza Cie kierownikowi itp). Mikołów, Katowice to głównie cwaniaki, przymuły lub wariaty. Jest też ekipa Rudzioli - bardzo pracowici i ok. Ale nie ma co uogólniać jedynie da sie zauważyć że Ślonzoki są bardziej pracowici od tych mówiących czysto po polsku (ale reguły niema). Można też oddzielić montaż od tłoczni - na montażu pan Brylant czasem kogoś spoliczkuje lub wytarga z wózka widłowego i nic, na tłoczni sucho by mu to nie uszło bo tam większość to patusy. Inna kwestia że na montażu potrafią walczyc o premie i płace a na tłoczni przygłupy harują z marną 3 grupą i nawet jak im premie ucinają to zero reakcji.
    ReviewUserIcon
    Hanys

    23.04.2011 13:07

    Inne

    Jak masz coś do nierobow z będzina i tamtych okolic to [usunięte przez moderatora] mamlasie powiedz to im prosto w oczy a nie opisujcie na forum . Znam bardzo dobrze tych pracownikow z niejakiego Będzina i sa to ludzie bardzo w porządku a nie tak jak nie którzy tutejsi z tychow. i tyle ci napisze .
    ReviewUserIcon
    lolito

    22.04.2011 22:28

    Inne

    no tak tylko zwroty przychodzą a najlepsi pracują w czym w przechwalaniu się nieroby z Będzina i okolic POWINIEN BRYLANT SELEKCIE ZROBIC TO BY TYLE BUBLI NIE BYŁO
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.02.2011 12:26

    Inne

    Hej jestem kobieta , jadę jutro do Promy na rozmowę o prace. Na otwarty nowy dział , tak mnie poinformowała wasza pani kadrowa. 2zm , w razie wiekszej produkcji 3 zm. Czy może mi ktoś udzielić informacji , na temat pracy kobiet w owym zakładzie , uwzględniając oczywiscie w odpowiedzi jakich zarobków moge sie spodziewać.
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.02.2011 23:01

    Inne

    m - 2011-01-30 10:14:52 Załóżmy, że masz firmę, Urządzasz wszystko tak, by pracownikom dobrze się pracowało, by zaplecze socjalne było na dobrym poziomie, a po - powiedzmy - dwóch tygodniach widzisz, że drzwi w WC wyrwane z framugi, żarówka w WC zbita, deska sedesowa wyrwana, a muszla zasrana, ściany zamalowane wulgaryzmami, lub panie m, wszystkie opisane "utrudnienia w WC" są niezmieniane od 2 lat wiec teoria jakoby pracodawca nie wymienił sedesu (za 20zł) bo znowu urwą jest śmieszna. Wszystkim zatrudnionym radze liczyc dokładnie dni bo znikające urlopy albo dni robocze to zjawisko powszechne. "Przypadkowe" pominięcie premii tez do rzadkości nie należy. Ogólnie pracowałem już w wielu "ciężkich" firmach ale żadna tak nie urągała człowieczeństwu, zaczynając od traktowania pracownika na wypłatach kończąc. Praca dla prawdziwych desperatów.
    ReviewUserIcon
    Kolo

    23.02.2011 20:57

    Inne

    guciu - 2010-11-16 08:49:18 a powiedz mi czy mówiąc realia promy masz na myśli dyrektora czy nieudolnych pracowników? Na 100% to wypowiedz kogos z kierownictwa
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.02.2011 08:36

    Inne

    Skoro ma 11 grupe widocznie na nią zasługuje, a lolek widocznie niższa grupa i zazdrość, widocznie nie zasłużyłeś na wyższą.
    ReviewUserIcon
    Johny

    03.02.2011 10:32

    Inne

    To wtakim razie takiego lidera jak ten wąsacz trzeba na niego po pracu stać i mu naje.... myśle że nie byłby taki potem kozakiem.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Proma Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Proma Poland Sp. z o.o.

    Murarska 17 43-100 Tychy

    NIP:6443056617

    KRS:0000111867

    http://gruppoproma.it/
    Branża główna: Materiały i narzędzia budowlane
    ReviewUserIcon
    m

    30.01.2011 10:14

    Inne

    Załóżmy, że masz firmę, Urządzasz wszystko tak, by pracownikom dobrze się pracowało, by zaplecze socjalne było na dobrym poziomie, a po - powiedzmy - dwóch tygodniach widzisz, że drzwi w WC wyrwane z framugi, żarówka w WC zbita, deska sedesowa wyrwana, a muszla zasrana, ściany zamalowane wulgaryzmami, lub "gks tychy pany". Masz na tyle wiary w pracownika, że naprawiasz za własne pieniądze te zniszczenia, a po kilku tygodniach widzisz to samo? Robisz to znowu? Jak długo? To właśnie paradoks w polskich firmach, wymagamy od pracodawcy, by o nas dbał, ale uszanować jego własności nie potrafimy, ale by narzekać na nie spowodowane przez niego zniszczenie to jesteśmy pierwsi. To jasne, że takie zniszczenia powodują jednostki w jakiś sposób niewyżyte, i tylko tak potrafiące zaistnieć, ale to przez nich cierpią porządniejsi pracownicy.
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    27.01.2011 22:16

    Inne

    He, he, zapytajcie w jakości gdzie mają zrobiomy magazyn (2 lata temu jeszcze tam mieli). Jeśli jeszcze jest, może ktoś się ruszy i zrobi z tym porzadek przy okazji odblokowując dodatkowy KIBEL (zamiast w lewo do męskiego, zobaczcie po prawej dokąd prowadzą te drzwi).
    ReviewUserIcon
    j

    26.01.2011 18:03

    Inne

    Najlepiej jest na tłoczni z korzystaniem z wc. Na kilkadziesiąt pracowników jest jedne męskie wc na którym cieżko sie skupic (o ile dotrwasz w kolejce) poniewaz firma nie ma pieniedzy na sedes. Czasem nie ma światła a czasem papieru i mydła ale to małe niedociągnięcia.Drugi haziel jest w szatni ale tu też psikus ponieważ w ogole nie ma w nim światła (firme nie stac na żarówke) ale drzwi i tak nie da sie zamknac bo są wyrwane z framugi wiec po co światło, dobrze ze spłuczka działa mimo iż też jest rozwalona :) Takie przemyślenia byłego Promowca :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.01.2011 10:51

    Inne

    Ty człowieku nie ubliżaj ludziom w Promie skoro nie pracujesz w tym zakładzie to nie wypisuj takich bzdur i chyba ty żresz tą zmodyfikowaną żywność po takim tekscie co wypisałeś to można sądzic że jesteś totalnie nawiedzony
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.01.2011 16:40

    Inne

    Wy wszyscy jesteście (usunięte przez administratora) ,Was nie nie da sądzić, Was cza leczyć !!! :P
    ReviewUserIcon
    byly pracownik

    10.12.2010 19:55

    Inne

    odczepcie sie od Renaty. kobita jest sama i musi rodzine utrzymac.
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.12.2010 18:45

    Inne

    nie od wiosny 2011 tylko juz roboty i detal stoja na hali
    ReviewUserIcon
    Spawacz

    04.12.2010 20:55

    Inne

    anonim - 2010-12-03 21:56:26 co wy wiecie co my spawacze umiemy i tak robimy najgorsza robote za was bo wy [usunięte przez moderatora] wszystko a my poprawiamy i jeszcze macie czelnosc na nas narzekaÄ�!!!!!!!zaden z spawaczy nie lize (usunięte przez administratora) tylko mamy czasem tez ochote posiedziec bez fartucha na karku maski przy mordzie tak jak wy [usunięte przez moderatora] w krotkich koszulkach na maszynach No ładnie ktos pojechal monterom po majtach.
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.12.2010 21:56

    Inne

    co wy wiecie co my spawacze umiemy i tak robimy najgorsza robote za was bo wy [usunięte przez moderatora]wszystko a my poprawiamy i jeszcze macie czelnosc na nas narzekaÄ�!!!!!!!zaden z spawaczy nie lize (usunięte przez administratora) tylko mamy czasem tez ochote posiedziec bez fartucha na karku maski przy mordzie tak jak wy [usunięte przez moderatora]w krotkich koszulkach na maszynach
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.12.2010 12:19

    Inne

    Byly - 2010-12-02 21:51:57 1400 brutto chciałes powiedzieć :D ja tam sie ciesze że wąsacz juz nie pracuje, teraz mozna go spotkać koło księgarni na warzywach ( przy policji ) :D czy pracuje tam ktos normalny z kierownictwa brygadzistów kto kolwiek
    ReviewUserIcon
    Byly

    02.12.2010 21:51

    Inne

    1400 brutto chciałes powiedzieć :D ja tam sie ciesze że wąsacz juz nie pracuje, teraz mozna go spotkać koło księgarni na warzywach ( przy policji ) :D
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.11.2010 12:36

    Inne

    Po pierwsze nie maszyna wciągnęła mu ręke a taśmociąg na odpady,po drugie gdyby wyłączył ja wcześniej z zasilania zanim zaczął tam grzebac to by sie nic nie stało.Niestety w pracy trzeba myśleć.
    ReviewUserIcon
    guciu

    16.11.2010 08:49

    Inne

    a powiedz mi czy mówiąc realia promy masz na myśli dyrektora czy nieudolnych pracowników?
    ReviewUserIcon
    SamZZZ

    15.11.2010 12:51

    Inne

    Pytanie do pracownikow ktorzy robia tam minimum 2,5 roku. Wlasnie minelo mniej wiecej tyle czasu od wypadku w ktorym jeden z pracownikow stracil cala reke. Probowal recznie wyjac zlom ktory sie zaklinowal. Jak go poruszyl to maszyna sie wlaczyla i wciagnela mu reke. Cala zostala zmiazdzona i dzis chlopak jest inwalidą. Jakies 3-4 miesiace temu ktos go widzial w Promie jak byl w kadrach. Czy ktos pracowal z nim na zmianie i wie co sie z tym gosciem dzieje???
    ReviewUserIcon
    Zumi.

    06.11.2010 19:47

    Inne

    Spotykają się dwaj koledzy. Pierwszy z nich mówi na powitanie: - Wyglądasz na wypoczętego i zadowolonego z życia. Jesteś na urlopie? - Ja nie, ale mój Kierownik...
    ReviewUserIcon
    chuda

    03.11.2010 12:26

    Inne

    nie ma to jak mówić anonimowo wszystko ... a samemu prosto w twarz to nie da rady ?? ludzie zróbcie coś a nie oskarżacie innych !!
    ReviewUserIcon
    astral projection

    31.10.2010 21:52

    Inne

    Wiec jestescie frajerzy przez wielkie "F"ze Tam pracujecie...!!!...jeden z drugim by sie zwolnil z tego obozu,pokazalbyby jakis maly cyrk....potem trezci i to by dalo cos do myslenia tym [usunięte przez moderatora]Ludzie mozna pracowac za takie nedzne pieniadze!!!!Spawacz 1480 PLN...Teraz spawam w Danii za 2200 euro bez nadgodzin i czuje sie doceniany iszanowany...LUDZIE NIE DAJCIE SIE TYM ZLODZIEJOM I POMIOTOM,POLSKA POTRZEBUJE PRZEMIAN....GWALTOWNYCH!!!
    ReviewUserIcon
    Giovanni Falcone

    26.10.2010 00:01

    Inne

    W PROMIE SĄ ZWIĄZKI ZAWODOWE ALE CZY ZWIĄZKOWCY MAJĄ ŚWIADOMOŚĆ TEGO ŻE PRZEWODNICZĄCA DZIAŁA PRZECIWKO NJM? KTO WIE CO PODPISUJE W/W PANI? A PODPISUJE I CHYBA NIE ZA "GRACJA"
    ReviewUserIcon
    pop

    01.10.2010 13:33

    Inne

    nie polecam tam robic
    ReviewUserIcon
    pop

    01.10.2010 13:30

    Inne

    porobane szefostwo

    Zostaw merytoryczną opinię o Proma Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.