opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Proma Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 672 ocen
Opinie(1106)
Dodaj opinię
Aktualności(6)

Opinie(1106)

Dodaj opinię
Aktualności(6)
Logo
  • O nas
  • .
  • Oferta firmy
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O nas

Oferta firmy

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Tychy
  • Wyry
  • Mikołów
  • Promnice
  • Cielmice
  • Łaziska Średnie
  • Gostyń
  • Urbanowice
  • Kobiór
  • Łaziska Górne
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Tychy
  4. /
  5. Opinie o Proma Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Proma Poland Tychy

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 9
    • 10
    • 11
    • 12
    • 13

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Proma Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    20.03.2012 19:54

    Inne

    Mam pytanko jak można dostać się do waszej firmy i czy są przyjęcia na obecną chwilę?
    ReviewUserIcon
    odp

    25.01.2012 23:43

    Inne

    Nowa hala jest jeszcze w budowie.konstrukcja już stoi i jest zadaszona. hala ma być ukończona z początkiem marca i ma tam stać osiem pras. Na początku stycznia zakładano że firma przyjmie 30 osób, około 5 osób już przyjęli,czyli już zaczęli przyjmować i najlepiej to teraz złożyć papiery. Niewiem jakie stawki obowiązują na produkcji,nikt o tym nie chce rozmawiać. Ja pracuje na utrzymaniu ruchu-narzędziownia ,tak samo jak w promie i niewiem jakie mają stawki na produkcji.Widze że przed szatnią stoją zakupione nowe szafki ubraniowe.u nas każdy ma podwójną szafkę,a szatnia jest na 1 piętrze. Podaje dane(usunięte przez administratora)br /> dodam jeszcze że ja swoją stawkę uzgadniałem z dyrektorem. zapytał ile bym chciał zarabiać.Tak więc warto się przygotować na takie pytanie.
    ReviewUserIcon
    Karo

    25.01.2012 09:58

    Inne

    napisz kiedy rusza ta nowa hala w dajtechu i czy będą przyjęcia,jakie tam mają stawki ?...//. dzięki
    ReviewUserIcon
    bebol

    09.01.2012 19:33

    Inne

    Jak tam w Promie? Słyszałem że kadra pracowników sporo się ostatnio pomniejszyła. Nie przedłużają umów?
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.12.2011 09:43

    Inne

    Dlatego ja już nie bede harować w tym syfie za 1300 zl ( oczywiście z premią )zwolniłem się sam - haha. Tylko ciekawe kto bedzie harowal za te pieniądze jeśli przyjmą nowych, jeśli w ogóle sie tacy znajdą. Uważajcie wszyscy nowo przyjęci jeśli juz zatrudnicie sie w tym syfie za te grosze , przyjdziecie jako pełnosprawni ludzie a wyjdziecie jako inwalidzi , poniżani i upokorzeni traktowani jak śmiecie 3 gatunku . Bo jak wiem to już niema komu pracować po prostu ludzie zostali zwolnieni albo sami odeszli. Ci co zostali beda (usunięte przez administratora) za 10 ciu. W końcu nikt nie wytrzyma bo wszystko ma swoje granice.Pozdrawiam prome ( z małej litery bo ta pseudo firma nie zasłużyła na mój szacunek)
    ReviewUserIcon
    x

    12.12.2011 10:21

    Inne

    Chodź nieraz zdarzyło mi się kląć na robote, to jednak boje się ją stracić. Wydaje mi się,że większość pracowników myśli podobnie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.12.2011 10:13

    Inne

    hahahahaha dobre:)
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.12.2011 23:59

    Inne

    hehe 1050 to ty masz jak nadgodziny zrobisz:) hehehe ale boli nie?
    ReviewUserIcon
    As

    27.11.2011 20:25

    Inne

    Szkoda mi tych Kobiet co u nas pracują. Za taką wypłatę tak tyrać..
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    24.11.2011 00:17

    Inne

    jeden gosc w szatni sie chwalil ze dostal 1450 bo (usunięte przez administratora)40cos nadgodzin. i tak to wlasnie wyglada
    ReviewUserIcon
    Trzeciogrupowiec

    24.11.2011 00:12

    Inne

    ja tez pozdrawiam (usunięte przez administratora)ktorzy wiedza jak sciemniac :D a co do reszty to (usunięte przez administratora)za 1050 zl netto haha
    ReviewUserIcon
    gościu

    09.11.2011 08:58

    Inne

    Nie wiem po co te imprezy tu niema co swiętować tylko płakać tak żałosnej wypłaty to jeszcze nigdy nie miałem masakra. Za czasów byłego kierownika było tysiąc razy lepiej nie upierdalał premii dla własnego widzimisie .
    ReviewUserIcon
    Ktosiek.

    30.10.2011 11:49

    Inne

    Byłem w tym lokalu co ma być impreza Promowców faktycznie zwykła mordownia ale jak ktoś lubi takie klimaty to jego sprawa.
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.10.2011 13:09

    Inne

    człowieku ten lokal jest na wysokim poziomie chyba że tobie nie odpowiadają takie lokale i wybierasz właśmie mordownie powodzenia
    ReviewUserIcon
    pikol

    26.10.2011 18:47

    Inne

    Jakie zwolnienie? firma sie rozwija. szykuje się wielka zakładowa impreza 26 listopada. wszyscy są serdecznie zaproszeni. lokal to mordownia ale co tam, liczy sie miła atmosfera. wstep jedyne 60zł (alkohol niestety nie obejmuje tej ceny). Do zobaczenia na imprezie koledzy. Ave Proma!!:)
    ReviewUserIcon
    one

    25.10.2011 22:14

    Inne

    zwolnienia?
    ReviewUserIcon
    kol

    18.09.2011 22:00

    Inne

    Skąd ta nienawiść do kobiet? Twoja wypowiedź brzmi jak szał prostaka który od wielu wielu lat walczy z odciskami na rękach i to bynajmniej nie od pracy.Szanowny kolego, mam nadzieje że znajdziesz desperatke która cie choć raz wyręczy .Nie trać nadzieji ,TRZYMAM KCIUKI
    ReviewUserIcon
    normalny

    07.09.2011 13:21

    Inne

    ...a Ty rikolo jesteś niemadry wiesz,może sam sie do niczego nie nadajesz..... Nie życz drugiemu,co Tobie niemiłe.... Może to Ciebie powinni zwolnić
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.09.2011 13:17

    Inne

    dla mnie ten zakład to wielka zagadka.... najpierw przyjmuja,po paru dniach zwalniaja albo wysyłają na urlop bezpłatny.Totalny bezsens.Ciekawe co będzie dalej.Najlepsze jest to,że zwalają wszystko na fiata,ale dziwne,że inne firmy robiące też do fiata jak np.Jonson,formpol,maflow.....nikogo jeszze nie zwolnili.....
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.09.2011 17:32

    Inne

    Proszę Wszystkich nowo i zarazem przyjętych juz do pracy o zastanowienie sie przed fatalną decyzją jaką jest praca w tym zakładzie . Fatalne to jest ze w tym zakładzie uzależnione jest wszystko od makaronów,Fatalne to jest ze wcześniej z osób które są odpowiedzialne za infrastrukturę Nikt nie przemyślał jednego ..po co w tym kraju zakłady które czerpią korzyści i dobra z wspólnej kasy krajowej NAGLE TAKIE INSTYTUCJE SIE POJAWIAJĄ I NAGLE ZNIKAJĄ CO POWODEM JEST JEDNO NIE PEWNA PRZYSZŁOŚĆ A ZA TYM IDZIE JEDNO .....TOTAL SYF
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Proma Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Proma Poland Sp. z o.o.

    Murarska 17 43-100 Tychy

    NIP:6443056617

    KRS:0000111867

    http://gruppoproma.it/
    Branża główna: Materiały i narzędzia budowlane
    ReviewUserIcon
    hhhhh

    29.08.2011 15:47

    Inne

    [usunięte przez moderatora] już nie jest dyrektorem, alleluja
    ReviewUserIcon
    adad

    29.08.2011 10:26

    Inne

    skończcie pisac te zalosne posty lepiej napiszcie czy [usunięte przez moderatora] was dalej [usunięte przez moderatora] i wyzywa a wy nic z tym nie robiliscie
    ReviewUserIcon
    rensi

    26.08.2011 00:04

    Inne

    na przerwie [usunięte przez moderatora]opowiada historie wymyślone które z rzeczywistością nić wspólnego niemiały.sms-y które sama napisała na wlasny użytek,, to oczywiste że się broni. chciałaby uratować honor ktory utraciła. tak naprawde nigdy go niemiala. jej wartość jest wątpliwa !!!uwaga !!! .to kapuś . nasluchuje a następnie sprzedaje nas przełożonym.
    ReviewUserIcon
    u-56

    30.07.2011 20:58

    Inne

    słuchaj Kaska masz cos do mnie to sie umowimy i nie pisz ze mi na pracy nie zależy, bo mnie to smieszy,nie rób z siebie niewiniatka mam dosyc prania brudów na forum i skonczmy z tym raz na zawsze,a zamieszanie narobilas Ty odkad wróciłaś po chorobie ..co przeszkadzam Ci w czyms bo [usunięte przez moderatora]
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.07.2011 16:41

    Inne

    ja w promie wychodziłem czwórke ale pod takim warunkiem : wszystkie soboty i niedziele.teraz to za piątke netto tam niewróce. to syf,[usunięte przez moderatora],makarony,ten kraj następny w kolejce za grecją do nędzy. biedne [usunięte przez moderatora] tam pozostały i pracują
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.07.2011 18:43

    Inne

    jak komuś nie pasuje że ma mniejszą stawkę od nowozatrudnionych to niech strajkuje, jeśli bylibyście razem to by się udało, a nie wypisywac tu chamstwa na lancie
    ReviewUserIcon
    armagedon

    19.07.2011 21:32

    Inne

    jaki strajk? tempole z tłoczni po 16godzin robią z uśmiechem na twarzy żeby była 2 z przodu, śmiech na sali. Ta praca to krew, pot i łzy (jak patrzysz na wypłate). Naprawde nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Michael

    15.07.2011 20:57

    Inne

    no stary wkoncu zmondrzałes i przyznałesz sie do błędu tak trzymaj bedzie dobrze pozdro Norbi
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.07.2011 20:47

    Inne

    Chciał bym przeprosic te dziewczyny za e głupoty co wypisuje tabletki mi sie skonczyly odbilo mi poprostu jestem pod stałą opieko [usunięte przez moderatora] mam nadzieje ze mi sie polepszy PRZEPRASZAM DZIEWCZYNY I BYŁY ZAKŁADZIE jak i ludzi których uraziłem słowem lub czynem Norbert Praetz
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.07.2011 21:31

    Inne

    ja niebęde narażać swojego tylka dla takich falszywych ludzisk . sami sobie strajkujcie cwaniaki, każdy jest kowalem wlasnego losu i nienam zamiaru poddawać swego losu przypadkowi....
    ReviewUserIcon
    hahaha

    14.07.2011 20:33

    Inne

    jaki strajk hahahaha tam wszyscy to cieniasy wola [usunięte przez moderatora] za 1300 nikt nie moze sie zgrac caly zaklad boji sie [usunięte przez moderatora]/GB/. Nawet jak ich uderzy to nic, robia dalej nawet w wiekszym tempie.
    ReviewUserIcon
    ano i

    13.07.2011 21:41

    Inne

    ja rozumie że te dziewczyny gnidy ale dajmy im spokój ,same też muszą sunąć w tym samym bagnie tak jak i my
    ReviewUserIcon
    gość

    13.07.2011 08:17

    Inne

    Ech... powrócił odrzucony koleś.... nie rozumiesz tego, że jesteś żałosny, pisanie na te dziewczyny obelg czy podszywanie się pod nie, jest objawem twojego poziomu inteligencji - jeżeli istnieje takie na minusowym poziomie....
    ReviewUserIcon
    aska

    11.07.2011 19:44

    Inne

    ja i kaska od poczatku byłyśmy razem i tak przyzwyczaiłyśmy tego "kierownika" teraz to juz on może mam naskoczyć,kupiliśmy jego psychike bo to jest [usunięte przez moderatora] oszukuje na pieniądzach to my mu takie straty ...żeby mu się nieopłaciło
    ReviewUserIcon
    taki gość

    30.06.2011 12:33

    Inne

    Wiecie coś o strajku jakimś ? Dochodzą mnie słuchy ze połowa chce się zwolnić bo za słabe sa zarobki ,maszyny wyeksploatowane,sprzęt na jakim sie pracuje to brak słów ,części są niewymiarowe ,do bani zgranie logistyczno spedycyjne .. Wiem ze chcecie podwyżki jak w pewnej firmie co płacą za 176 -godz 2200 zł na rękę i wszystkie nadgodziny to 100% I ludzie przychodzą do przychodzą do pracy z zadowoleniem . Ale kiedy chcecie strajkować ? DAJCIE ZNAĆ
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.06.2011 19:31

    Inne

    Nie wiem o kogo Ci chodzi ale wydaje mi się ze na lanci wszyscy dobrze tyrają łącznie z jak to nazywają z liderami Pracuję i wisi mi to co kto robi ale mam to na oku i wiza wi obok nich pracuję ...Wypowiadasz się jak gość ze szatni \\\\\\\'\\\\\\\'Mariusz\\\\\\\'\\\\\\\' Twe spostrzeżenia są o tyłe/k roszczać wszyscy w kulki lecą a ty zapital/asz na wszystkich Naucz sie pracować dobrze wpierw by zostać kimś trza sie trochę jeszcze poduczyć
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.06.2011 16:46

    Inne

    kierownik - 2011-06-20 23:15:00 stary pracownik jest leniwy,obrósł piórkami i kombinuje.wpisuje w karte fikcje jest malo wydajny.Norme zrobi godzine przed zakończeniem i spaceruje najczęściej na nocce. Panie kierowniku, to pozwalniajcie wszystkich starych pracowników i zatrudnijcie nowych :D Proste :D
    ReviewUserIcon
    xxx

    21.06.2011 15:19

    Inne

    śmieszy mnie ta opinia kierownika.Stary pracownik wie co robi zna technologie(może nie wszyscy)i wie do czego dany detal służy,a nowy ha nic nie wie nie ma żadnego szkolenia nie wie co robi tylko wsadza blache na tłocznik i wciska guziki na pulpicie,a resztę wiedzy na temat cyklu w produkcji dowiaduje sie właśnie od starego pracownika.Co z tego że nowy pracownik będzie robił pełne 8godz. jak i tak zrobi mniej od starego pracownika!
    ReviewUserIcon
    kierownik

    20.06.2011 23:15

    Inne

    stary pracownik jest leniwy,obrósł piórkami i kombinuje.wpisuje w karte fikcje jest malo wydajny.Norme zrobi godzine przed zakończeniem i spaceruje najczęściej na nocce.
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.06.2011 20:05

    Inne

    JA mam takie pytanie do kierownictwa: jak może mieć pracownik mniejszą stawke który pracuje 5 lat od pracownika po okresie próbnym?!!!To jest jakaś paranoja!!!

    Zostaw merytoryczną opinię o Proma Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.